Şimdi Ara

BMW 5 SERiSi G30- (207. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6.527
Cevap
102
Favori
565.680
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 205206207208209
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sk67a

2017’lerin son partisindeki G30 520i araçlarda Kafas kamera sistemi ve Sürüş Asistanı Paketi mevcuttu. Temel olarak çift kamera ile Şerit Takip özelliği çalışıyordu; şeritten çıkma durumunda direksiyon titreşimi uyarısı meydana geliyordu. Yol tabelası tanıma özelliği altyapı olarak mevcut ise de, pratikte ülkemizde aktif olamadı. Yeni G20 3 serisi çıktığında Şerit Takip olayına ilaveten, aktif müdahale ile aracı şeride geri alma özellği geldi. Malum sitedeki 2017 model G30 530i ilanlarına bakıyorum; hiçbirinde Sürüş Asistanı özelliğine rastlamadım. Belki de Borusan 2017 senesinde son partide 530i ithal etmedi; bilemiyorum.
    Hocam G30 ilk çıktığında TR pakette akıllı anahtar dahildi ilk gelen seride hep akıllı anahtar var başka da bi şey yok araçlarda. 2017 sonuna doğru Connected Drive eklendi (bununla beraber "Sürüş Asistanı" geliyordu). Sonra akıllı anahtarı kaldırdılar sadece Connected Drive devam etti bi süre, 2018'e yaklaşınca da tam boşa geri döndü olay :( 6 küsur aydır tam dolu bir araç bulayım diye bakınıyorum elimdeki kadarı ile olanı bile zor denk geliyor. Olan da fiyatı uzaya çıkarmış durumda

• ejlover kullanıcısına yanıt
    Hocam, cevabınız için teşekkür ederim. Bu sayede 2018 modellerin donanımları hakkında bilgi edinmiş oldum. Salgın öncesi son yetkili servis ziyaretimde de ‘showroom’ araçlarına baktığımda farkettim ki 2019 model donanım seviyeleri de bahsettiğiniz gibiydi. İyi Bayramlar; size ve buradaki forumdaşlara. Sağlıcakla kalın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sk67a -- 23 Mayıs 2020; 1:35:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese iyi bayramlar diliyorum
    Güzel bir video bırakayım

https://www.youtube.com/watch?v=ltn4O0umSqE&feature=youtu.be

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 038poyraz kullanıcısına yanıt
    Mercoyu paramparça etmiş ....

Buda efsane...

https://www.youtube.com/watch?v=cYrVTpVeeDs&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guvenxoca -- 25 Mayıs 2020; 20:38:52 >
  • 2 gun sonra makyajli kasa tanitilacak bakalim.disini gorduk bakalim icinde bi degisiklik olucak mi

• icecube_fb kullanıcısına yanıt
    Yeni BMW 7 serisinden farklı olacağını sanmam yada 3 serisi

• ciwanbilisim kullanıcısına yanıt
    Disi belli zaten icini merak ediyorum belki nbt 3 serisi gibi olur arayuz guncellendi ama kendisi degisir mi bilmem

BMW 5 SERiSi G30-

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi icecube_fb -- 25 Mayıs 2020; 21:55:18 >
  • 038poyraz kullanıcısına yanıt
    Muazzam bir video; teşekkürler.
    M5 rüyâlarıma girecek.

• guvenxoca kullanıcısına yanıt
    Evet bu videolarını da izlemiştim, f90 gerçekten 4 kapılı olmasına rağmen, birçok spor arabaya diz çöktürüyor

• sk67a S kullanıcısına yanıt
    Rica ederim, belki Birgün sahibi de oluruz kim bilir

• Luxury paket tamponlarını makyajlı kasada beğenmedim fakat M paket şahane olmuş.

Bakalım fiyat ne olacak..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Beavis. -- 27 Mayıs 2020; 15:52:26 >
  • Çok başarılı olmuş. Bakalım buraya ne zaman ve ne kadardan gelecek.

• ROONEY324 kullanıcısına yanıt
    2013 model a180'i 200k'dan satıyorlar.
    Ben olsam 2 milyon tl'den satarım Türkiye'de.
  • Gelsede nazar etsek

Nazar vergisi çıkmasa bari

• Merhaba,

benim aracimda nbt yok. O yuzden apple carplay'i calistirmak icin multimedia video interface adinda bir cihaz buldum aliexpress'de. Satin almak istiyorum fakat aracin suanki sistemiyle alakali secenekler var ve ben aracimda ne tur bir sistem oldugunu bilmiyorum. Aracimda dokunmatik ekran YOK, navigasyon ve apple carplay de yok. Aceba benim aracimdaki sistem hangisi oluyor? Evo degil sanirim. CIC mi oluyor? Aracim 2017 model g30.

Bu secenekler var.
    BMW 5 SERiSi G30-

Benim aracimin ekrani bu sekilde.

BMW 5 SERiSi G30-

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xulavi -- 28 Mayıs 2020; 15:36:51 >

• Merhaba sizdeki cihaz bence bu listede yok nbt veya evo olması icin zaten büyük ekran olması lazım cıc zaten hiç olamaz internet uzerinden araştırdım sizde olan cihaz magneti marelli olarak geçiyor oda yok zaten listede satıcı ile iletişim yada bu işlemi yapan firmalardan bilgi alırsanız daha garanti olur sizin için

• Hasan1990bayrak H kullanıcısına yanıt
    Satici benden ekran goruntusu istedi ve yolladim. Uygun oldugunu soyledi. Cihaz 230 euro. Gumruk vergisiyle ugrasmamak icin ve zaman kaybetmemek icin dhl ile vericem siparisi. +50 euro da o tutuyor. Bukadar masraf yaptiktan sonra umarim calisir. Artik bekleyip gorecegiz. Bu arada tesekkur ederim zaman ayirip arastirdigin icin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xulavi -- 28 Mayıs 2020; 22:27:24 >
  • G30 Makyajı mükemmel olmuş. İnce değişikliklerle arabayı güncellemişler, dipdiri hale getirmişler.

• Xulavi kullanıcısına yanıt
    Anladım sonucu ve resimleri bekliyoruz o zaman hızlı olsun diye dhl güzel fikir ama tahminimce ekstra vergi çıkar geçenlerde bende almanyadan malzeme aldım 99 euro fiyati vardı ups sectim ve 16 euro ödedim kargo için 3 gün kargoda bekledi ve gümrüğe takıldi bilgisini aldım 99 euro olan malzeme için 140 tl vergi ödedim inşallah size çıkmaz

• BMW 5 SERiSi G30-

Yeni Makyajli G30 520D , bombos baslangic paketi Almanya icin 51bin EUR satisla basladi.
    Turkiye'ye 160% Vergi ve 18% KDV ile 140-150bin EUR'ya gelecek heralde, nasil bir ulke olduk, PES!
  • 
Sayfa: önceki 205206207208209
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.