Şimdi Ara

BMW 5 SERiSi G30- (193. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6.515
Cevap
102
Favori
561.378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 191192193194195
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Paspaslar geldi, montajını yaptım, koruma anlamında mükemmel oldular. Deri malzeme olduğundan kolayca silinerek temizlenebilir. Yalnız üzerlerine hakıfleks tarzı ince bir parça olsa fena olmaz. En azından ayakların yağmurlu karlı havalarda suyunu bertaraf etmiş olur.

• 038poyraz kullanıcısına yanıt
    Hocam, hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın. Sökmek ve takmak ne zorluk derecesinde acaba? Geniş bir kaplama alanı var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekranda 13.5 litre tuketim gosterirken surekli aldigim istasyondan araci doldurdum. 63.93 litre, 597.8 km. 10.7 lt/100 km.
    Bu kadar sacma sapan olcum hatasi yapan aracim hic olmamisti.

Tuketim tamamen istanbul ici 1 uzun yol (Acibadem- Kamiloba-Acibadem) digerleri hep <10 km seyahatler.
  • carretera C kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum. Ekranda farklı bir tüketim değeri var; cep telefonundaki BMW Connected uygulamasında bambaşka bir tüketim değeri var.

• BMW Connected indiriliyor ama üye olmak için TR'deki web sitesi bu hizmetin durdurulduğunu söyleyerek "ConnectedDrive uygulaması Apple Store ve Google Play’den indirilemeyecek ve mevcut uygulama devre dışı kalacaktır" diye uyarı veriyor. Siz nasıl çalıştırabiliyorsunuz?
  • cismail C kullanıcısına yanıt
    Uygulamayı eskiden yüklemiş olarak.

https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/1426051/ace32d88-35f4-400f-82cd-7f314d29e3c1.png

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sk67a -- 4 Şubat 2020; 20:15:46 >
  • Merhaba,

Connected Drive, Borusan Oto ve BMW Türkiye ile ilgili bir yazı var;
    https://medium.com/@efecantekin/bmw-connected-drive-bmw-t%C3%BCrkiye-borusan-oto-d6dc2a762e7 linkinde.
    İlgilenen herkes okuyabilir.

@sk67a Bununla birlikte bende de BMW Connected yüklü ama hiçbir veri alış verişi yapamıyorum, hiçbir veri göstermiyor.
    Not: Ben aracıma fabrika çıkışı hariç hiçbir şey yaptırmadım.

@038poyraz sizin paspasın pedal altı noktası tam benim istediğim gibi ama döşemesi çok avangard kalıyor benim tarzıma. Ben daha spor şık seviyorum. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gyepesto -- 4 Şubat 2020; 21:56:54 >

• sk67a S kullanıcısına yanıt
    Montajını yaparken zorlanmadım. Diğer paspaslara göre çok daha kolay bükülüyor. Temizlerken tekrar hatırlatırım, bakalım nasıl olacak

• Gyepesto kullanıcısına yanıt
    Sizin istediğiniz tarzda spor olacak şekilde düz dikişli olan versiyonları da vardır muhtemelen.

• Belki benim arabada tek havalandırma fan kontrolü var ya (Ultra Limited Special Edition), o sebepten Connected Drive cep telefonu uygulaması araç ile iletişim kurup çalışıyordur.

MarkaXD yazarsanız arama motoruna sayfaları çıkıyor. İstanbul ve Adana’da imalat yapıyorlarmış

• quote:

Orijinalden alıntı: carretera

Ekranda 13.5 litre tuketim gosterirken surekli aldigim istasyondan araci doldurdum. 63.93 litre, 597.8 km. 10.7 lt/100 km.
    Bu kadar sacma sapan olcum hatasi yapan aracim hic olmamisti.

Tuketim tamamen istanbul ici 1 uzun yol (Acibadem- Kamiloba-Acibadem) digerleri hep <10 km seyahatler.
    Hangi ekranı kastediyorsunuz hocam? NBT'de 2 adet ortalama değeri var ikisini de ayrı ayrı sıfırlamanız lazım aradaki fark ondan kaynaklanıyordur. Daha önce de aynı şeyden şikayet edenler olmuştu NBT üzerinden iki değeri de sıfırlayınca çözülmüştü sorun Yoksa 3 litrelik sapma olmaz

@sk67a

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ejlover -- 5 Şubat 2020; 19:35:46 >

• ejlover kullanıcısına yanıt
    Nbt deki 2 ayrı tüketim sayacını aynı anda sıfırlıyorum.
    İkisi de 12,6 litre tüketim gösteriyor. İşte fotolar.

https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/1426051/c93fcaaa-36a0-4666-8174-c75cf97efd8b.jpeg

https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/1426051/3b8bac01-2112-4ad0-be56-43d2637b6b59.jpeg

https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/1426051/cb8146f8-50e0-4d58-b57e-7e63271c98f3.jpeg

https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/1426051/1ff9499b-03ca-40b1-87c8-39e7ce4aed4e.jpeg

Oysa Connected Drive uygulamasının tüketimi de bu.
    Daha makul, zira pompada benim yaptığım manuel
    Hesap ile örtüşüyor.

Özetle; Nbt1 sayacı 12,6l, Nbt2 sayacı 12,6l, Connected Drive 10,5l, manuel hesap 10,6l.

Hangilerine inanayım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sk67a -- 7 Şubat 2020; 1:38:27 >

Çok ilginç hocam cidden Bu arada araçtaki esim çalışmıyor veri aktaramıyor olması lazım connected app'e oradaki bilgiler güncelleniyor mu? Connected bitince app uyarı verip aracı otomatik sildi bende.
  • ejlover kullanıcısına yanıt
    Bende de aynısı oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: sk67a

Bu mesaj silindi.
    Bu gerçekten inanılmaz bi' şey.
    Sizin aracınız bir şekilde Almanya'daki sunucuya araçtaki eSim vasıtasıyla veri gönderiyor.
    Bu, BTK'nin geçen sene tamamen yasakladığı olay. :)
  • Id 5 ve 6 sonradan takilmis olanlarda kisitli bir sekilde calisiyor. Nedeni tam bilinmemekle beraber.

Aracim 3.20 ied lci olmasina ragmen benimde connected drive uygulamam boyle.range, kalan yakit gibi bilgiler olsun hala aktif gozukuyor bende de.

• İstanbuldaki G30 sahibi arkadaşlara;

330 KM/H Alpina Kadran-Selamlama, Hareket halinde video izleme, lastik sıcaklığı göstergesi, spor göstergeler ve turuncu renk seçeceği, Start/Stop Son Hali hatırlama, geri görüş kamerasına zoom, ambiyans aydınlatmada alternatif renkler, tek tuşla bagaj kapama, kapılar açıkkende camların otomatik kapanabilmesi, vs... gibi bazı gizli özellikleri aktif etme konusunda yardımcı olabilirim. İsteyen arkadaşlar pm yoluyla ulaşabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Beavis. -- 8 Şubat 2020; 17:3:30 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 191192193194195
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.