Şimdi Ara

BMW 5 SERiSi G30- (192. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6.515
Cevap
102
Favori
561.336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 190191192193194
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bütün olay zaten adaptif süspansiyon hocam Yoksa eco sport arası otomatik gezmenin bi espirisi yok
  • Gyepesto kullanıcısına yanıt
    Mikrofon olduguna emin misiniz? Tavanda yer var ama cikis kapali (kor tapa plastik).
  • quote:

Orijinalden alıntı: ejlover

Bütün olay zaten adaptif süspansiyon hocam Yoksa eco sport arası otomatik gezmenin bi espirisi yok
    Ben Eco-Sport arası geziyorum; ne yapayım. Adaptif Süspansiyon yok. O yok, bu yok. Ne iş arkadaş.

Ne geniş donanım yelpazesine sahip araçtır bu. 1 adet G30 satın alınıp, 2 adet G30 parası kadar aksesuar eklenebilir adeta.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • carretera C kullanıcısına yanıt
    @carretera Sürücü tarafındaki plastiğin aynısı var sanki. Akşam bakacağım, merak ettim.

@sk67a Aslında Türkiye'de durum böyle düşünmeye sebep oluyor. Yoksa bu araçlarda 2-3 görsel paket dışında, her opsiyon kişinin insiyatifinde. Opsiyonlar da sınırsız gibi bir şey aslında.
    BMW 5 SERiSi G30-

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar paspas konusunda Cuma günü karar vereceğim. Orjinal paspasa sahip olanlar, sürücü tarafının fotoğrafını çekip gönderebilir mi acaba?
    Çünkü gaz pedalı altındaki kalın kısmın pedal üstüne gelip gelmemesi beni inanılmaz düşündürüyor. Sipariş vermeden içimi rahatlatmam gerekli. :)
    Yoksa ya orjinal nubuk ile devam edeceğim ya da lateks yaptıracağım.

Kırmızı çizdiğin alandan bahsediyorum.
    BMW 5 SERiSi G30-

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gyepesto -- 28 Ocak 2020; 22:36:12 >

Sizde fabrika cikisli kablosuz sarj var mi?
    Evet var.

• sk67a S kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim.

Büyük hayal kırıklığı yaşıyorum, pedal üstüne gelen bir paspası kullanmam mümkün değil.

Rica ederim. Gaz pedalının üzerine denk gelen kısmı var fakat Kullanımda bir problem yaşamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sk67a -- 29 Ocak 2020; 12:4:31 >
    Paspasın o kısmı gazpedalına herhangi bir baskı yapmıyor gönül rahatlığı ile alabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Northsun -- 29 Ocak 2020; 13:59:11 >
  • Yetkili servis/bayide sıfır otomobil yok. Şok oldum. 2. El araçlar var. 986 kaatlık 730i satılmış. İyi fırsattı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sk67a -- 30 Ocak 2020; 19:58:22 >
  • Selamlar, önceden burada küçük resimler çıkardı şimdi çıkmıyor sebebi nedir acaba bilen var mı?

iPhone ve Xiaomi ile değişik uygulamalarda(YouTube music - Spotify) denedim fakat yine de sonuç değişmedi

BMW 5 SERiSi G30-

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marikruz -- 30 Ocak 2020; 14:37:41 >
  • Connect Drive baglantisi koptugundan beridir cikmiyor bende de, saniyorum onunla alakasi var.
    Gana'da bile calisan connect drive, bizim gibi COK GELISMIS BIR ULKEDE calismiyor malesef, ustun zekali devlet yetkililerimiz sagolsunlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gyepesto

Evet var.
    Sizde o zaman cift mikrofon olmasi muhtemel. Sarj, car play ve enhanced bluetooth (cift mikrofon ve ofis fonksiyonli) bir arada geliyordu en son.

Benim arabada yolcu tarafında mikrofon var. 2 adet mikrofon toplamda.

• sk67a S kullanıcısına yanıt
    Ben de var zannediyordum ancak sonrasinda parcanin delikleri olmadigini fark ettim. O yuzden herkese soruyorum emin misiniz diye.

Aaa, there ain’t no friggin’ holes!
    Süs olarak duruyor o parça.
    Tüh.

https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/1426051/d42bd4fd-63ba-4ac3-b280-63e1bcc8065e.jpeg

Yet another quelleck to us.
    Ah Borusan, vah Borusan, sen neymişsin sen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sk67a -- 31 Ocak 2020; 17:27:22 >
  • Mart 2020; garanti sonu. Boru-san’dan mesaj; gel bakalım kontrole. Gittik, kontrol edildi; asayiş berkemâl.

• 
Sayfa: önceki 190191192193194
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.