Şimdi Ara

BMW 5 SERiSi G30- (191. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.515
Cevap
102
Favori
561.363
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 189190191192193
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: carretera

Ben disardan 6CP yuklettigim icin telefondaki applikasyonlari kullanabiliyorum. Normalde yoklar ama.

Alıntıları Göster
    Onu Hocam 6CP hangi paketti ki acaba? Eskiden BMW Apps vardı Connected drive altında bende şu an yok ilginç olan o gerçi havadurumu vs de kayboldu kapatılınca :(

Yolcu koltuğunu kontrol etme işi olsa güzel olurdu evet E kasadaki gibi ama keşke buton panelini değiştirmek gerekmeden kodlanabilseymiş :(

Size sonradan 6CP'yi kim ekledi? Tabela tanımayı da açabilirler mi acaba?

Esys Kablosunu ben de aldım ama uzaktan kodlama için kullandık sadece. ProLauncher'u satın almak gerekiyor Esys kullanabilmek için ona girişmedim ben de henüz

• quote:

Orijinalden alıntı: ejlover

Onu Hocam 6CP hangi paketti ki acaba? Eskiden BMW Apps vardı Connected drive altında bende şu an yok ilginç olan o gerçi havadurumu vs de kayboldu kapatılınca :(

Yolcu koltuğunu kontrol etme işi olsa güzel olurdu evet E kasadaki gibi ama keşke buton panelini değiştirmek gerekmeden kodlanabilseymiş :(

Size sonradan 6CP'yi kim ekledi? Tabela tanımayı da açabilirler mi acaba?

Esys Kablosunu ben de aldım ama uzaktan kodlama için kullandık sadece. ProLauncher'u satın almak gerekiyor Esys kullanabilmek için ona girişmedim ben de henüz

Alıntıları Göster
    6CP carplay hocam. Disardan kodlattim ben de uzaktan. FSC gerekiyor onun icin malum. Tabela tanima icin de FSC gerekiyor. Uzaktan baglanti ile halledebilirler onu da. Bende KAFAS vs de olmadigi icin hic o islere girismedim ama alt yapiniz varsa bence deneyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: carretera

6CP carplay hocam. Disardan kodlattim ben de uzaktan. FSC gerekiyor onun icin malum. Tabela tanima icin de FSC gerekiyor. Uzaktan baglanti ile halledebilirler onu da. Bende KAFAS vs de olmadigi icin hic o islere girismedim ama alt yapiniz varsa bence deneyin.

Alıntıları Göster
    FSC kaydını yaptım da kodlama ile çözemedik TR'de o hizmet olmadığı için bi türlü okutamadık tabelaları. Yapan bir yer varsa kodlaması için danışayım diyecektim.
    Teşekkür ettim

• quote:

FSC kaydını yaptım da kodlama ile çözemedik TR'de o hizmet olmadığı için bi türlü okutamadık tabelaları. Yapan bir yer varsa kodlaması için danışayım diyecektim.
    Teşekkür ettim

Alıntıları Göster
    Hocam bence su ise bir goz gezdirin. Cok kolay bir mod. https://www.youtube.com/watch?v=JlI1WgxPEXo

• carretera C kullanıcısına yanıt
    Basit evet de aracın garantisi var daha 1.5 yıl bir de bendeki buton panelinde 3 seviye ışık var nette gördüklerimin tamamı tek ışıklı masaj fonksiyonunda direkt uyumlu paneli bulmak lazım bir de.
  • quote:

Basit evet de aracın garantisi var daha 1.5 yıl bir de bendeki buton panelinde 3 seviye ışık var nette gördüklerimin tamamı tek ışıklı masaj fonksiyonunda direkt uyumlu paneli bulmak lazım bir de.
    Anladim. Dogru soyluyorsunuz garanti konusu onemli.
  • 5.30 i sahiplerine bir soru sorabilir miyim?
    Daha once f30 3.20ied kullanmis daha sonra 5.30 a gecmis var mi acaba?
    Yakit tuketimini merak ediyorum araci test etmedim suan zaten test aracida yok.kendi aracim 3.20i ed ort tuketimim 7.9 lt duz yolda normal trafikte 5.7-7.5 lt leri rahat goruyorum hizim da 80-130 km/s
    Dusuk hizlarda, trafikte, mahalle arasinda 12-13 lt yakiyor.genel ortalamam 42binde 7.9 lt
    sizce bu kullanimda ne kadar yakar 5.30i biraz karisik oldu ama cok merak ediyorum.
    Iyi geceler..
  • icecube_fb kullanıcısına yanıt
    Merhabalar
    Ben f30 320ed kullandım simdi 530 xdrive kullanıyorum
    Ortalamam 10,5 larda
  • skoralp S kullanıcısına yanıt
    Cvp icin tesekkurler xdrive olmasa belki biraz daha az yakar mi?
    Surus stiliniz nasil, 80-120 km/s hizda ne yakiyor acaba ?
  • icecube_fb kullanıcısına yanıt
    Cok farketmez bence
    Cok sert kullanmıyorum açıkcası
    Cogunlukla adaptive moddayım
  • skoralp S kullanıcısına yanıt
    Bmw de bilmiyorum ama diger firmalarda 4 ceker ile 2 ceker arasinda 1-2 lt oynuyor.
    Adaptive mod nasil oluyor bu arada?
  • Adaptif Modu ben de merak ettim.
  • @carretera bimmercode'un expert modu'nu nasıl kullanacağınız ile ilgili bir dokümanınız var mı? ben de bazı şeyler denemek istiyorum ama herhangi bir akış bilmediğim için neler yapacağıma emin olamıyorum.

@ejlover benim araçta misafir tarafında da mikrofon çıkışı var. bir kodlama yapmamış olmama rağmen Office ve resim ayarları falan çıkıyor. BMW apps diye bir şey bulamadım.
  • @icecube_fb

Adaptif mode'da sürüş tarzınıza göre modlar arası geçiş otomatik olarak yapılıyor. Doğal olarak da süspansiyon sertlik ayarı da yol koşullarına göre değişiklik gösteriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ejlover -- 27 Ocak 2020; 15:7:28 >
  • Gyepesto kullanıcısına yanıt
    Ne yazik ki yok hocam. Hatta expert mode ile yapılabilecek şeyleri bile programın developer'ı sorduğunuzda yapılmaz diyor çünkü bir şeyler ters giderse mesuliyet almak istemiyor haklı olarak O nedenle arada girip tek tek bakıp not alıp Almancayı çevirip hmmm olabilir dediğiniz şeyleri kurcalayarak deneme yanılma yolu ile yürüyor iş

Nerde bu mikrofon ki ben de bakiim belki vardır bende de

BMW Apps diye connected drive altında menü vardı (hava durumu, haberler v.s. onun altındaydı). Şu an uçmuş durumda

• Araç kokusu olarak ne kullanıyorsunuz? Ben genelde California Scents kullanıyorum ama daha hafif ve daha fresh bir koku tavsiyeniz varsa alabilirim.
  • ejlover kullanıcısına yanıt
    Iyiymis o zaman👍🏾 dipgaz fln yaptigimizda suspansiyonlar da sertlesiyorsa baya iyiymis
  • ejlover kullanıcısına yanıt
    Hocam, Adaptif Mod sürüş özelliğinin olması için opsiyonel Adaptif Süspansiyon mu olması lazım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sk67a

Hocam, Adaptif Mod sürüş özelliğinin olması için opsiyonel Adaptif Süspansiyon mu olması lazım?
    Dynamic Damper Control

Dynamic Damper Control adjusts damping characteristics of the shock absorbers in response to driving conditions and road quality. To create a more stable-feeling ride, the system also takes into consideration vehicle speed and load – passengers and cargo.

• Haydaa, olmayan bir özellik daha.
    The quelleck to us, huh.
  • 
Sayfa: önceki 189190191192193
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.