Şimdi Ara

BMW 5 SERiSi G30- (155. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
6.527
Cevap
102
Favori
565.050
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 153154155156157
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ios 13 ten once istedigim sarkiyi secebiliyordum simdi secemiyorum sadece ileri geri atlatma butonuna tiklatarak geciyorum.fakat listeden istedigimi secemiyorum.arayan numara bende cikiyordu kim oldugu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 038poyraz kullanıcısına yanıt
    Tam tur cevriliyken ilk hareket esnasindaki sesin sebebi bu mu hep merak ederdim bu sesin sebebini :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mailin örneğini göndereceğim.

Aracımın 10. ayı doldu, ilk motor yağı servisi için bugün uyarı verdi. Henüz 7k km'de, bu kadar erken uyarı vermesi ilginç geldi. Size ne kadar sürece uyarı vermişti?
  • Arkadan çekişli 5 serisinde aliminyum korumalar yok, Xdrive larda aliminyum korumalar varmış...

• 2019 BMW 520i Sedan Special Edition Luxury Line (yeni tip kadran ve ekranli) fiyati yine 470k seviyesine indirilmis.

Oyuncak gibi oynuyorlar.

• EvrimS kullanıcısına yanıt
    Special edition luxury de donanım olarak ne var mış?

• quote:

Orijinalden alıntı: sk67a

Bu mesaj silindi.
    Bayide goremedim, internetten bmw online sitesinden bakiyorum mevcut gelecek modellere.

• quote:

Orijinalden alıntı: guvenxoca

Special edition luxury de donanım olarak ne var mış?
    Kadran ve ekran disinda hersey ayni sanirim. Sadece isim degisikligi yapmislar. Gecenlerde arayip konustum, ne yapildigini kimse bilmiyor o ayri konu tabi.

• EvrimS kullanıcısına yanıt
    Fiyat değişikliği donanım farklarından kaynaklı oluyor. Special Edition Luxury Line donanımda da araçtan araca farklar olabiliyor. Boya farkı, koltuk döşemesi farkı, 19 inç jant farkı, sürüş asistanı plus farkı gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hknkck

Fiyat değişikliği donanım farklarından kaynaklı oluyor. Special Edition Luxury Line donanımda da araçtan araca farklar olabiliyor. Boya farkı, koltuk döşemesi farkı, 19 inç jant farkı, sürüş asistanı plus farkı gibi.
    Bmw online sitesindeki mevcut araclara bakiyorum, donanim farki yok. 470k seviyesindekilerin hepsi ayni. Dedigim gibi tek fark ekran ve kadran.

Ayni arabalarin fiyatlari, ayni sitese 490k idi gecen hafta.

Kendim takip ettim ozellikle ondan biliyorum.

• dmrngh D kullanıcısına yanıt
    Evet sesin sebebi bundan kaynaklanıyor. Aracın alt kısmını koruyan kapağın aluminyum yada plastik olması değil sorun. G30 da aracın altında çıkıntı yapacak hiçbir parça çok, geneli taşıyıcı traversin altında kalıyor, haa şahsi fikrim, alüminyum da olsaydı daha iyi olurdu

• Arkadaşlar sormuştum ama sanırım gözden kaçtı, bir kez daha sorayım.
    Aracınızın ilk yağ bakımı ne zaman uyarı vermişti?
    Bende iDrive'da 8000km ya da bu ay motor yağı değişimi diyor, başka hiçbir uyarı vermiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gyepesto -- 8 Ekim 2019; 11:38:21 >
  • Gyepesto kullanıcısına yanıt
    seneyı dolduruyosunuzdur ondan oyle dıyordur
    Aynen benimki de öyle diyor. 2. Sene doluyor. Sene dolunca bakıma götürmek gerekiyor mu acaba.

12000km mesafe ya da 1 yıl süre zarfı içerisinde bakım periyodu bulunuyor. Hangisi önce dolarsa o zaman bakım gerekiyor.
    Yağ özelliğini kaybetmeye başladığı için 1 yıldan sonra değişmesi öneriliyor.

• Sevgili forumdaşlar,
    Bu acil bilgi sistemi hatasını nasıl uçurabiliriz
    Devamlı kadranda bu yazı duruyor

Km yi göremiyorum

• erdknt E kullanıcısına yanıt
    18 ay 15000.
  • hic sunroof u kendi kendine acma olayiyla karsilastiniz mi ? Bende 1 sene de 2 kere arac kendi kendine sunroof acti komple kayarak acilarak degil. yukari dogru kapattigimada eminim bi geldim araca sunroof yukari dogru acik :) 2 kere geldi basima
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gyepesto

Arkadaşlar sormuştum ama sanırım gözden kaçtı, bir kez daha sorayım.
    Aracınızın ilk yağ bakımı ne zaman uyarı vermişti?
    Bende iDrive'da 8000km ya da bu ay motor yağı değişimi diyor, başka hiçbir uyarı vermiyor.
    Hocam bu ay bakımınız var diye hatırlatıyor sadece. Hangisi önce gelirse o zaman gitmek gerekiyor.

Garanti için bu limitlere uyacak şekilde yetkili serviste bakımını yaptırmanız gerekiyor; aksi takdirde garanti iptal olur. Ayrıca bunlara uyduğunuz zamanda da iyi niyet garantisi sunuluyor bitimine yakın.

Garanti bittikten sonra da o her yıl değişim kısmı çok dert değil. KM. yaklaştıkça bakım yaptırabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: quatnatined

hic sunroof u kendi kendine acma olayiyla karsilastiniz mi ? Bende 1 sene de 2 kere arac kendi kendine sunroof acti komple kayarak acilarak degil. yukari dogru kapattigimada eminim bi geldim araca sunroof yukari dogru acik :) 2 kere geldi basima
    Cebinizde anahtara yanlışlıkla basılmış olabilir; ama kodlama yoksa camların da açılmış olması lazım. Onun haricinde bir şey gelmiyor aklıma; otomatik kapanma var ama açılma yok . Bende de bagaj açıldı öyle gözümün önündeyken oldu şans eseri
  • 
Sayfa: önceki 153154155156157
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.