Şimdi Ara

BMW 5 SERİSİ F10 (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (2 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil
5 sn
5.549
Cevap
111
Favori
725.956
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

sana da hayırlı olsun dostum Allah nazarlardan saklasın, kazasız belasız kullanasın...

2006 model 530d;

+231 hp
    +soket anahtar (keyless go)
    +otomatik klima
    +bej deri döşeme
    +ön koltuk ısıtma
    +bulunduğum kasabada teslim alma
    -xenon olmayan far

2004 model 535d

+272 hp
    +otomatik klima
    +bej deri döşeme
    +ön koltuk ısıtma
    +direksiyon ısıtma
    +xenon far
    +m sport (süspansiyonunu beğenmesem de lastik ve direksiyon şahane)
    -100 mil uzaklıktaki bi kasabaya gidip bakma teslim alma
    -2004 kasa
    -çubuk anahtar (on/off butonsuz)

Aralarında %12 fiyat farkı var... 2006 daha pahalı yani...

görüşlerini merakla beklemekteyim. ikiside deri koltuk ikisi de navigasyonlu

edit: önce araç sigorta işinde problem çıktı sonra avrupa ehliyeti vs derken araç alımını erteledim, şimdi dönüşte alıcam kısmetse..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Donanımcı Aras -- 28 Ocak 2011; 0:13:50 >

• 5.35d tabiiki len

sen sor ben cevaplayım.. yorumlarımı az çok tahmin edersin.. ingiltere kafamız ortak
  • işte o yüzden sordum hocam... ama şu çubuk anahtarlara uyuz oluyorum yemin ederim ya...

peki neden 535d dedin? sadece güç ve xenon mu?

özellikler;

89,000 miles, * *MASSIVE SPEC** Blue / Black, Full BMW Service History*** Heated Electric Cream Comfort Memory Sport Seats*** Heated Rear Seats*** Heated Steering*** 1 Former Owner*** Electric Multi Function M Sport Steering*** Professional Satellite Navigation*** 18" Alloys*** Adaptive Steering*** Adaptive Xenon Headlights*** Bluetooth*** HIFI Loud Speaker System*** Parking Distance Control, Climate Control*** Electric Folding Mirrors*** Sun Protection Glass*** Media Package*** Luxury Package*** Wood Trim*** Through Load System*** Headlight Wash*** Twin turbo***

Ne dersin..
  • 5.35d = opsiyonları + twinturbo; geri kalanları teferruat... londra'dan otobana çıkıp bi scotland yapıp gelirsen ne demek istediğimi anlarsın.. ve sanırım anladın

araba 2004 olmuş 2011 olmuş farketmez.. adam akıllı bakımları yapıldıysa, kazasız belasızsa, dünyadaki örneklerini biliorsun, 1.000.000km'nin üstünde giden amcalar var.. o yüzden aklın kalmasın.. ama twinturbo büyük avantaj, yakıt ekonomisi (gaza daha az basarak daha çok performans + yüksek beygir gücü )

PS: biraz alkollüyüm saçmalarsam mazur gör, ticaret hayatı kutlama yaptırıyor hocam

PS2: kafa ii 4 kere edit yaptım 1 mesajda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlkanExclusive -- 28 Ocak 2011; 0:40:07 >

• Lafı mı olur dostum, biz eski dostuz.. Araya zaman girse de buranın üstadısın unutma

tek problem yerine gidip araştırmak çünkü istanbul ankara mesafesinde bi kasabada sanırım amcam... Öteki de fiyatı arttırmış galiba...

şu 1-2 hafta içinde satılmazsa inşallah alırım.
  • şimdiden hayırlı olsun
  • Aman abi bi aliyim da o zaman fotoğraflarını bile gönderirim sana... Ben hem şanslı hem şanssız biriyim... Şanslıyım çünkü bi kapı kapanır öteki açılır, şanssızım çünkü bişeyi dilime doladım mı ters totem yaparım....

O yüzden bi alayım da ondan sonra video bilem gönderirim dostum Bu işler kısmet ama çok istiyorum o arac. çubuk anahtar dışında herşey on numara..

Ha bir de şu çubuk anahtarı, audi'nin sustalısı gibi yapanlar varmış... Ne düşünüyosun onlar için? gittigidiyor da ilanları var ama nasıl yapılır nasıl durur bilmiyorum....
  • gereksiz onlar..
  • öyle mi diyosun dostum.. hmm..

buarada model etiketini nereden bulabilirim? bir de mıknatıslı mı yoksa bagaj kasasnı delip mi monte ediyolar onu?
  • delineni de war yapistirilani da... orjinal al taktir iste..
  • merhaba
    eniştemin 5.20d si var almayı dusunuyorum
    araç 2010 model 8000km de siyah renk bej dakota jantı degısık normallerden boya koruması kaput koruması falanda yaptırmısdı bırazda vade verecek
    60.000euro ıyımı sızce? vadeyı ve bınen adamn tanıdık oldugunu ıcıne katarsak?
    bazıları yenı kasa cıkdıgı ıcın bır ıse yaramz falan dıyor nedersınız?
  • walla bazılarının ne dediği önemli olmasa gerek.. canınız nasıl istiyorsa öyle yapın..
  • Arkadaşlar E39 520 ye ne gibi modifikasyonlar yapılabilir performans bazında? Turbo falan takılsa piston vs zararı olurmu?
  • Sevgili arkadaşlar öncelikle hepinize merhabalar.Forumu uzun süredir ziyaretçi olarak takip etmekteyim vede açıkçası aradığım herşeyi buldum ve de bulduğum için çok mutlu oldum.Paylaşımcı arkadaşlara çok teşekkür ederim.2011 yaz aylarına doğru babamla bir araç almayı düşünüyoruz.Aklımızda 2.el 5.20d ya da 5.20i var 2004 veya üstü olacak.Babam ise bir Suv almakta kararlı.Onunda tercihi 2.5 Sorento x-force tan yana.Bütçemiz 65-70 bin Tl civarı.Şimdiden iki araç hakkında yorumlarınızı bekliyorum.Km avantajı ve kullanıcılarının yakıt tüketimi hakkında bilgi vermeniz çok memnun edecektir.Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: loading__
    Sevgili arkadaşlar öncelikle hepinize merhabalar.Forumu uzun süredir ziyaretçi olarak takip etmekteyim vede açıkçası aradığım herşeyi buldum ve de bulduğum için çok mutlu oldum.Paylaşımcı arkadaşlara çok teşekkür ederim.2011 yaz aylarına doğru babamla bir araç almayı düşünüyoruz.Aklımızda 2.el 5.20d ya da 5.20i var 2004 veya üstü olacak.Babam ise bir Suv almakta kararlı.Onunda tercihi 2.5 Sorento x-force tan yana.Bütçemiz 65-70 bin Tl civarı.Şimdiden iki araç hakkında yorumlarınızı bekliyorum.Km avantajı ve kullanıcılarının yakıt tüketimi hakkında bilgi vermeniz çok memnun edecektir.Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Bence kiaya hic bulasmayin.bmw en iyisi.
  • @TEZ_TEX: hocam turbolarsında 3.000TL'nin üstünden başlar orta halli bir turbo ve kesinlikle gerek yok.. çünkü turbo işine girersen onun bakımı masrafı çok fazla oluyor.. son derece gereksiz olur.. ha ben baktırırım dersen taktır ancak motorda yapılan en ufak bir değişiklik motor ömrünü kısaltır.. eğer 0.8 bar ve üstü turbolarım dersen o zmn yeni pistonlar yaptırman gerekir çok daha dayanıklı olmak zorundalar.. e bunun salyangozu, intercoolerı vs vs son derece gereksiz olur..

@loading: KIA Sorento X-Force 2. elde çok kaybettirir.. artı BMW nerede KIA nerede yani..
  • Sanırım haklısın. Teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TechZone

@TEZ_TEX: hocam turbolarsında 3.000TL'nin üstünden başlar orta halli bir turbo ve kesinlikle gerek yok.. çünkü turbo işine girersen onun bakımı masrafı çok fazla oluyor.. son derece gereksiz olur.. ha ben baktırırım dersen taktır ancak motorda yapılan en ufak bir değişiklik motor ömrünü kısaltır.. eğer 0.8 bar ve üstü turbolarım dersen o zmn yeni pistonlar yaptırman gerekir çok daha dayanıklı olmak zorundalar.. e bunun salyangozu, intercoolerı vs vs son derece gereksiz olur..

@loading: KIA Sorento X-Force 2. elde çok kaybettirir.. artı BMW nerede KIA nerede yani..

Evet Yarbayım dediğin konuda haklısın babamın suv merakı yüzünden Bmw kaybedeceğiz bütçemize göre suv maalesef sadece X-force

• bütçenize uygun BMW X3'de alabilirsiniz.. 2006 model, 75.000km'de, kazasız fln güzel X3'ler var piyasada 60.000TL'ye...
  • Az once bir araba programinda 535i tanitimi vardi.en ust motor seceneginin 550i oldugu soylendi.bu motor neden getirilmiyor.bmw.com.tr de sadece 520d ve 530d ile gran tourismo modelinin fiyati var.acaba 550i ozel siparismi geliyor.
    Birde gran tourismo modelinin arka kismi sedandan farkli sanirim.sedanmi guzel gran tourismomu.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.