Şimdi Ara

BMW 5 SERİSİ F10

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir Kullanıcı, 5 Masaüstü Kullanıcı
5.182
Cevap
108
Favori
518.641
Tıklama
Giriş
    2942 Mesaj
    arabayla ilgili konuları görüşüyoruz burda mesela ben geçen paylaşım yaptım kimseden ses çıkmadı ama söyleyim, arabam 44 bin de iken motor ısındı arıza ışığı vermişti, gittim yetkili servise verdim. Bakımlar normalde özelde yaptırıyorum garantim bitik buna rağmen adamlar elektrikli su pompasını değiştirdiler. Parça fiyatı 500 Avroydu buna rağmen benden toplamda 1800 TL aldılar. Bu da bulunsun burda demek ki kronik parça sorunuymuş. Bunlar daha yararlı burda arabayı satacaksan ilan kısmına yaz ya da sahibinden e
    |
    |

Bir de alarm taktıranlar nerede yaklaşık ne kadar maliyete bunu yaptırdı? Yönlendirebilirseniz ben de taktırmayı düşünüyorum.

Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Herhangi bir yer de yapabilir ancak tecrubeli ve titiz bir usta olması jantinizi cizmekten ve lastiginizin hasar gormesinden korur. Lastik sert oldugu icin alisik olmayan birisi lastigin fazla kasılmasına neden olabilir. Sensörlere dikkat edilmesi konusunda da uyarılmalı usta.

|
    |
    omozomoz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Merhabalar,

Ben Fuat Ustaya taktirdim alarmi Büyükçekmece tarafinda. Cok temiz oldu orjinal gibi, isciligi cok iyi. 1.300-1.500 civari masrafi oldu (1-2 ek is de vardi) İsterseniz DMden bilgilerini paylasabilirim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    394 Mesaj
    Merhaba arabama kışlık jant ve lastik seti almak istiyorum aracım xDrive değil kış için 17'lik mi daha iyi 18'lik mi ?

Kışın dar tabanlı lastik her zaman daha avantajlıdır, karda ve buzda özellikle. Maliyet açısından da ciddi avantajlı olur, bu yüzden 17 inc tavsiye ederim.

|
    |
    ~Onur~ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Götür mahalledeki bütün lastikçiler yapar.

Runflat i pahalıya değiştiriyorlar oda sizin gibi arkadaşların yüzünden ...

|
    |
  • Teğmen
    177 Mesaj

neden bu kadar tepki verdiniz anlamadım. neyi abarttım? bilmediğim için bir soru sordum. daha önce sorulduysa kusura bakma, eski yazılanları okuyorum ama hepsini okumak zaman gerektiriyor. "bir farkı yok, heryerde aynı işlem yapılır" deseniz forum ve paylaşım mantığına daha uygun olurdu diye düşünüyorum. yine de verdiğiniz bilgiler için teşekkürler.
    |
    |
    Bahsedilenler: guvenxoca
  • Er
    4 Mesaj
    Arkadaslar herkese merhaba.

2016 Model Executive Luxury Libe bir aracim var, ve farları asagidaki gibi (Sinyal Kısmı Ledsiz)

Ancak bazi araclarda asagidaki gibi Ledli modellerde var.

Bunlar neye gore ayrılıyor. Sonradan sadece ampul kısmı degisebiliyormu acaba ?

Cevap icin herkese tesekkurler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gfb1987 -- 4 Kasım 2019; 22:27:5 >

• Yüzbaşı
    394 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: dmrngh

Kışın dar tabanlı lastik her zaman daha avantajlıdır, karda ve buzda özellikle. Maliyet açısından da ciddi avantajlı olur, bu yüzden 17 inc tavsiye ederim.

Alıntıları Göster
    Peki tavsiye verebileceğiniz lastik marka modelleri var mı ?

Ledli olan makyajsiz modelin farları, ondaki ampuller uymaz. Led ampül takabilirsiniz sinyal icin fakat kodlanması gerekir.

|
    |
    gfb1987 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Eger kışın cok kar varsa, kis cetin geçiyorsa yaşadığınız yerde nokian wr serisinden bir lastik bakın. Normal geçiyorsa cok da onemi yok, hangisi mantikli geliyorsa bilindik markalardan bakabilirsiniz. Ben hankook winter icept 2 rft kullaniyorum, karda hic kullanamadım, bir sorun yaşamadim.

|
    |

Bulgaristanda yaşıyorum malum Balkanlar kar yağış oranı seneden seneye değişsede kış geldiğinde buzlanma her gün var bu bakımdan tercihimin Nokian olması en doğrusu sanırım

|
    |
    dmrngh kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

LED olanlar makyajsız versiyon. Makyajlı kasada ilk fotodaki gibi far vardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdknt -- 5 Kasım 2019; 11:17:2 >
    |
    |
    gfb1987 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Çivili lastik yasak mi bilmiyorum fakat civi takılabilen bir nokian da mantikli olur buz için.

|
    |

Kusura bakma kardeş okuyunca hakketen tepki gibi olmuş...

Normal her lastikçi yapar , ama fazla para istiyorlar run flat lastiğe

|
    |
  • Yüzbaşı
    509 Mesaj
    lastik alacak arkadaşlar biraz ingilizceniz varsa http://www.tyrereviews.co.uk/ sitede hem yıllık yapılan değerlendirmeler/yarışmalar hemde lastiklerin kullanıcı yorumları da mevcut tavsiye ederim. ebatlara göre bile lastik değerleri değişiyor aklınızda olsun.

bu arada bende bir türlü f10 520i alamadım bunaldım valla fiyatlar eskiye göre artış mı gösterdi son 1 2 ayda
    |
    |
    Arkadaşlar herkese merhaba, 2015 model BMW 5.20i satın aldım. İlk defa BMW kullanıyorum, başka danışacaklarım da var aslında ama şu anda başka önemli bir problemim var. Evin otoparkı 2 kat aşağıda ve kot farkı nedeni ile önce düz gidip sonra yokuşa iniyorsun, ve iki tane böyle geçiş noktası var. Ön lastikler yokuştan inmeye başladığında tam ortada arabanın altı sürtmeye başlıyor, şiddetli bir sürtme değil ama sesi duyuyorsunuz, ben de çok yavaş inip çıkıyorum zaten. Etrafa söylediğimde iki öneri geldi;
    1. Takoz koyup arabayı 1-2 cm yükseltmek (Ne takozu anlamadım ben)
    2. Arabaya zaten lastik alıcaktım, biraz geniş yanaklı lastik alıp arabayı yine biraz yükseltmek.
    Tahminimce çok az bir yükseltme işe yarayacak gibi. Siz ne önerirsiniz? Bu arada lastik önerisi de yaparsanız sevinirim.

İki yöntem de sağlıklı değil, bir arabanin standart ölçüleriyle oynamak hem araba hem de yolcuları tehlikeye atar. Eger lastik havalarınız inikse tamamlayın bir ihtimal kurtarabilir. Yapılmasi gereken müdahele zemine olmalidir, tam altinin degdigi yerde on lastiklerin bastigi yere kucuk bir kasis benzeri bir sey yapılabilir.

|
    |
    leventoker kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Teşekkür ederim, denedikten sora size yazarım.
    |
    |
    dmrngh kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
SEO
haberler
son dakika
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,281
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.