Şimdi Ara

BMW 5 SERİSİ F10 (252. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
9 Misafir (2 Mobil) - 7 Masaüstü2 Mobil
5 sn
5.550
Cevap
111
Favori
725.789
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 250251252253254
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bugün 200 km yol yaptım git gel ve dışarısı 10.5 C derece idi. Arabanın yağ sıcaklığı harehet göstergesi tam ortada normaldi. Yine motor aşırı ısındı hız azaltın gibi bir uyarı aldım. Sonra uyarı kayboldu tekrarlamadı. Yetkili servisteki diagnos cihazına bağlamadan ucuz çözüm yöntemi var mıdır? Muhtemeln dediğiniz gibi devirdaim falan bir ton parça değiştirecekler bunlar ne kadar masraf çıkar yetkili serviste? tşk
  • dmrngh D kullanıcısına yanıt
    yetkili servie götüreceğim ama sırf diagnozos cihazına bağlanmasına 480 TL istiyorlar ya nasıl bir masraf çıkacak bilemiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: tk152

Hocam, interface/donanım hatasına benzemiyor, büyük ihtimal kodlama tarafında birşeyler atlanmış olabilir. E-sys ile bakmak lazım.
    Tekrar merhaba , kodlama işi yapan birini sordum , eğer sağ taraftaki sıcaklık göstergesi çalışıyorsa kodlama hatası değil , donanımsal bir hata olduğunu söylüyor. Sizin yorumunuz ne olur ? teşekkürler....
  • cptpainkiller kullanıcısına yanıt
    Selam hocam, tel no istediğinden özelden yazamıyorum. Kısaca bahsedeyim, Çin malum siteden Almanya adresine yönlendirmiştim (bir akrabam yardımdı oldu). Yanlış hatırlamıyorsam bana 2050 TL gibi bir rakama mal oldu. Montaj basit, kendim hallettim. Memnunum, ancak dokunmatik kullanımı hareket halinde zorluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tk152 T kullanıcısına yanıt
    Ben de zaten malumdan bakiyorum ama iste gumrukle ilgili tecrubenizi sorcaktim Siz temiz halletmissiniz, oyle bi imkanim yok ne yazik ki

• Arkadaşlar merhaba daha öncede 520i ile ilgililenip vazgeçmiştim fazla yakıyor diye fakat dönüp dolaşıp yine geri döndüm daha dün e90 320d aracımı sattım 520i almayı düşünüyorum. N20b16 motor kodlu bu araçta dizellerde olan triger zincir problemi var mı dün akşamdan beri bunu araştırıyorum oku oku kafam şişti valla birisi lütfen yardımcı olsun
    Bildiğiniz gibi zincir değişimi çok masraflı ve kredi de çekeceğim için altından kalkamam gibi duruyor.

• Herkese merhaba,

Kasım 2016 trafiğe çıkışlı BMW 5.20i Executive (Beyaz) aracımı (24.000 km) satışa çıkaracağım. Boya ve değişeni yok. Üzülerek çok sevdiğim aracımı işim nedeniyle satıyorum. Açıkçası kullamaya fırsat olmuyor. Borusan Avcılardan almıştım.

Fiyatını 255.000 olarak belirledim. Temiz bir araç almak isteyen, ilgilenen arkadaşlar mesaj ile irtibata geçebilir.
  • Sea_wolf kullanıcısına yanıt
    Kardeş bura ilan yeri mi ayıptır ya.

• Attorney58 A kullanıcısına yanıt
    Ayıp olan ne anlayamadım. Bu foruma 14 senedir üyeyim, neyin paylaşılıp paylaşılmaması gerektiği konusunda az çok bilgim var. Buradaki amacım ticari bir kaygı gütmemektedir. Günümüz dünyasında güvenin günden güne azaldığı bu zamanda çok sevdiğim aracımı insanların kafasında soru işareti olmadan devredebilmek ve bunu da forumdaki arkadaşlarla paylaşmak amacıyla yazdım. Bu forumun samimiyeti bunun için var zaten. İlave olarak insanları tanımadan, tam olarak niyetlerini anlamadan yazı yazmak en kolayı. Olaya lütfen cinayet süsü vermeyelim. Bu mecrada gereksiz polemiklere girmeyi doğru bulmadığım için size bu konuda yazacağım ilk ve son görüş olacak.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arabayla ilgili konuları görüşüyoruz burda mesela ben geçen paylaşım yaptım kimseden ses çıkmadı ama söyleyim, arabam 44 bin de iken motor ısındı arıza ışığı vermişti, gittim yetkili servise verdim. Bakımlar normalde özelde yaptırıyorum garantim bitik buna rağmen adamlar elektrikli su pompasını değiştirdiler. Parça fiyatı 500 Avroydu buna rağmen benden toplamda 1800 TL aldılar. Bu da bulunsun burda demek ki kronik parça sorunuymuş. Bunlar daha yararlı burda arabayı satacaksan ilan kısmına yaz ya da sahibinden e
  • Merhaba, run flat lastik kullananlara bir sorum olacak. Yaz/kış lastik değişimini sıradan bir lastikçi yapabilir mi? Yoksa muhakkak yetkili serviste mi yapilmali? Daha once run flat kullanmadım.

Bir de alarm taktıranlar nerede yaklaşık ne kadar maliyete bunu yaptırdı? Yönlendirebilirseniz ben de taktırmayı düşünüyorum.

Teşekkürler

• omozomoz O kullanıcısına yanıt
    Herhangi bir yer de yapabilir ancak tecrubeli ve titiz bir usta olması jantinizi cizmekten ve lastiginizin hasar gormesinden korur. Lastik sert oldugu icin alisik olmayan birisi lastigin fazla kasılmasına neden olabilir. Sensörlere dikkat edilmesi konusunda da uyarılmalı usta.

• omozomoz O kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

Ben Fuat Ustaya taktirdim alarmi Büyükçekmece tarafinda. Cok temiz oldu orjinal gibi, isciligi cok iyi. 1.300-1.500 civari masrafi oldu (1-2 ek is de vardi) İsterseniz DMden bilgilerini paylasabilirim.

• Merhaba arabama kışlık jant ve lastik seti almak istiyorum aracım xDrive değil kış için 17'lik mi daha iyi 18'lik mi ?
  • ~Onur~ kullanıcısına yanıt
    Kışın dar tabanlı lastik her zaman daha avantajlıdır, karda ve buzda özellikle. Maliyet açısından da ciddi avantajlı olur, bu yüzden 17 inc tavsiye ederim.

• Ya arkadaş ne abarttınız, normal lastik değişimi işte...
    Götür mahalledeki bütün lastikçiler yapar.

Runflat i pahalıya değiştiriyorlar oda sizin gibi arkadaşların yüzünden ...

• neden bu kadar tepki verdiniz anlamadım. neyi abarttım? bilmediğim için bir soru sordum. daha önce sorulduysa kusura bakma, eski yazılanları okuyorum ama hepsini okumak zaman gerektiriyor. "bir farkı yok, heryerde aynı işlem yapılır" deseniz forum ve paylaşım mantığına daha uygun olurdu diye düşünüyorum. yine de verdiğiniz bilgiler için teşekkürler.
  • Arkadaslar herkese merhaba.

2016 Model Executive Luxury Libe bir aracim var, ve farları asagidaki gibi (Sinyal Kısmı Ledsiz)

Ancak bazi araclarda asagidaki gibi Ledli modellerde var.

Bunlar neye gore ayrılıyor. Sonradan sadece ampul kısmı degisebiliyormu acaba ?

Cevap icin herkese tesekkurler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gfb1987 -- 4 Kasım 2019; 22:27:5 >

• quote:

Orijinalden alıntı: dmrngh

Kışın dar tabanlı lastik her zaman daha avantajlıdır, karda ve buzda özellikle. Maliyet açısından da ciddi avantajlı olur, bu yüzden 17 inc tavsiye ederim.
    Peki tavsiye verebileceğiniz lastik marka modelleri var mı ?
  • gfb1987 G kullanıcısına yanıt
    Ledli olan makyajsiz modelin farları, ondaki ampuller uymaz. Led ampül takabilirsiniz sinyal icin fakat kodlanması gerekir.

• 
Sayfa: önceki 250251252253254
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.