Şimdi Ara

BMW 5 SERİSİ F10

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5.275
Cevap
105
Favori
548.132
Tıklama
Giriş
    1120 Mesaj

Ülkemiz şartlarında bu durum böyle ne yazık ki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    redand kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

160 liradan aldığım araç şuanda 200 anca eder, 100 den bazzat alsaydım 150 ederi vardı bugün Bu segment araçlarda prim yapması çok güç özellikle bmw ise dahada güç.Mercedes o anlamda ilk başta değer kaybeder sonra kaybı durur ancak bmw de işler değişiyor.

İkinci el kaygınız ön planda ise bmw markası size wv markasından sonra şok yaşatabilir

Size tavsiyem illa bmw ise tercih sabretmeniz ve alırken ucuza almanız yönünde olacaktır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cancan_burak -- 12 Kasım 2018; 11:56:17 >
    |
    |
    İlginiz için çok teşekkür ederim, 2015 model hatasız 50 bin kmde, büyük ekran, ısıtmalı soğutmalı 14 ayarlı dakota deri kaplı koltuklu, deri göğüslü, hayalet ekranlı, harman kardonlu bir aracı ucuza aldım demek için ne karara almış olmak lazım ? Sahibi pazarlığa açık biri. Siz ne dersiniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yarbay
    5235 Mesaj

Fiyat konusunda ben yanıltırım açıkcası.Tavsiyem istediğiniz seviyedeki arabaların ilanları favorileyip satışlarına göre fiyatlarını belirleyin derim.Ben aldığımda eş değer premium araçların fiyatında aldım ancak diğer premiumlarda olmayan 20 bin liralık opsiyon vardı.Ucuza aldığım hesabıyla aldım diye düşünüyorum.Siz de opsiyonsuz araç fiyatlarına göre karar verebilirsiniz.
    |
    |

|
    |
  • Binbaşı
    1050 Mesaj

Çok sağolun, luxury line+ prestij paket fazla araba yok bakalım nasıl yapacağız

|
    |
    cancan_burak kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    144 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: redand

Teşekkür ederim. Dikkat etmem gereken, baktırmam gereken yerleri neresi arabanın. Kronik sorunu pek yok deniliyor ama tam bilemedim. Birde araçların 2side temiz, 230bim civarında alınıyor. Bu fiyatlar hakkındaki düşünceniz neler. Sizce pahalı mı piyasasına göre.
    üstat benim arabam.com da ilanım var. bir bakın isterseniz. donanım fiyat olarak size uyuyor ama tabi farklı kombinasyon. özelden mesajda yazdım size.

Mesajınız yok

|
    |
    bayram3258 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2537 Mesaj
    5 serisi size her türlü zarar ettirecek. Onu göze alarak alın derim. Netteki fiyatlara çok bakmayın. Biri 230 yazıyor arkasından herkes 230 yapıyor. Arkadaşlar yazmış Mercedes bu sınıfta daha az değer kaybettiriyor

|
    |

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    1428 Mesaj
    Arkadaşlar elinde standart boş f10 olup krom cam çıtalarını, m paket ile gelen individual high gloss shadow line (parlak siyah cam çıtaları) ile değiştirmek isteyen var ise iletişime geçebilir. Benim araçtakilerde sıfır hata nokta çizik yok, karşı tarafında aynı ise ve parlak siyah istiyor ise değişim yapabiliriz.
    |
    |
    F 10 da 275/35/19 prelli p zero run flat lastik kullanan var mı aranızda?

|
    |
    fakat amortisörler sert geldi biraz arka tarafı ve bagajda bana dar gibi geldi araçta 18 jant vardı

sorum şu
    2011 dizel orta halli araç alabiliyorum veya 2013 makyajlı benzinli araç alabiliyorum senelik 20.000 km yol yapıyorum
    1-makyajda aracın yalıtımıyla alakalı herhangi bir değişiklik oldumu
    2-makyaj öncesi kasalarda kronik sorunlar var mıdır
    3-Multimedya sistemi sonradan upgrade edilebilir mi?
    4-f10 5 kasalar boyutlar hep aynı mıdır yoksa boyut farkları var mıdır

makyajlı ile makyajsız arasında ne gibi farklar var

o paraya ancak geçmişi belli olmayan perte eşdeğer 5,20d alırsınız aldığınıza pişman olursunuz.

1- yalıtımı konusunda değişiklik duymadım ancak 5,20 i sessizliği dizele göre daha iyi olacaktır

2- dizel motorlar zincir sorunları mevcut.O paralara yetkili bakımlı temiz araç zor bulursunuz

3- yapılır standart ses sistemi bu aracın en büyük ekskliği

4- long versiyonu görmedim hiç geneli aynı

bu tarz araçlarda değer kaynı fazla üstüne kazalı yüksek km deki araçları elden çıkarmak çok daha masraflı olacaktır.O fiyatlara bakacağınız f10larda hiçbir opsiyon özellik olmayacaktır
    |
    |
    altiparmak1982 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

cevaplar için teşekkür ederim
    |
    |

Alabilecegin en ust model benzinli al. 520i cok sessiz bir arac hani bildigin E serisi Mercedesler gibi hatta daha sessiz diyorlar, bu ambiyansi dizel vibrasyonu ile bozmaya degmez..suan sehir ici işe gitgel benim f10 ortalama 9.7-9.9 arasi gidiyor geliyor agir trafige girmeden.. valla cok şükela...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolgao2000 -- 20 Kasım 2018; 7:03:13 >
    |
    |
    altiparmak1982 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    5235 Mesaj

Kodlama ile mümkün

|
    |
    dr_onyx23 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

kodlama yapanlar genellikle hangi modda isterseniz o modda başlar diyor ama benm istediğim mod comfort olarak kalsın ama ekran görüntüsü spor moddaki gibi olsun, hiç rastlamadım böyle araca, siz gördünüz mü veya kodlama yapacak birini tanıyor musunuz ?
    |
    |

Sizin isteğiniz özel kodlama. Her önüne gelen yapamaz zaten. İsteğinizi söyleyip bu kodlamayı araştırıp bulacak öylr yapacak. Yoksa. Piyasadaki koflama yapıyorum diyenler kopyala yapıştır yapıyorlar özel hiçbir isteğe cevap veremezler

|
    |
    dr_onyx23 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
SEO
Sohbet
emek server
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,391
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.