Şimdi Ara

BMW 5 SERİSİ F10 (192. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5.550
Cevap
111
Favori
725.840
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 190191192193194
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hmmm onu da yapabiliyorsa çok iyi. Anahtarsız giriş, elektrikli bagaj ve ayak sensörü 5bin tl’ye geliyor. Hayalet var bende. Bursa’da da şubeleri var mıdır acaba

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Slamstop diye bakın isterseniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cancan_burak

G30 bekleme yapma

Dışarıdan takanlar tek şöför kapı için veriyor bu fiyatı. Benim sipariş comfort girişli f10 4 kapı ayakla bagaj açma da var ama elektrikli bagaj yok kendini kapatmıyor

yok. yapcam. slam stop tek vakum yapıyor diye biliyordum. ayak sensörü 850 çok iyi bence. anahtarsız girişte tek kapıya uygulanabilir
  • quote:

G30 bekleme yapma

Dışarıdan takanlar tek şöför kapı için veriyor bu fiyatı. Benim sipariş comfort girişli f10 4 kapı ayakla bagaj açma da var ama elektrikli bagaj yok kendini kapatmıyor

Bu zamanda hala eski yöntemlerle kapı açmak her seferinde anahtar aramak can sıkıcı.
    fransızların hemen hepsinde anahtarsız açma var Bmw nin vardır bir bldiği diyoruz geçiyoruz:)
    Tek şoför kapısıda olsa yaptırmak mantıklı.
    Vakum kapı ilk defa kullanıyorum harika bir özellik.
  • Her seferinde kullandığımız özellik anahtarsız giriş.Bir yerde navigasyon gereksiz geliyor ama anahtarsız giriş yada bagaj ayak sensörünü sürekli kullanıyorum.Tek sıkıntım bagajda kapatma özelliği yok.Her avm otoparkında güvenliğin tuşa basması bagajın kapanmaması sorunsalını yaşıyorum sinir oluyorum. Bagajda bomba arayan güvenlik
  • quote:

Her seferinde kullandığımız özellik anahtarsız giriş.Bir yerde navigasyon gereksiz geliyor ama anahtarsız giriş yada bagaj ayak sensörünü sürekli kullanıyorum.Tek sıkıntım bagajda kapatma özelliği yok.Her avm otoparkında güvenliğin tuşa basması bagajın kapanmaması sorunsalını yaşıyorum sinir oluyorum. Bagajda bomba arayan güvenlik

Evet en çok kullanılan anahtarsız giriş.
    Navigyon bencede gereksiz hatta ben ekrana bile bakmıyrum o da gereksiz bende üyük ekran olduğu halde:D
    Akıllı telefon üreticilerinin nerdeyse araba üreteceği devirde (bknz apple) internetsiz naigasyonları ekranları arabalara 10-15 bin tl lere dayamak resmen tecavüz...
    Al 6" iphonu tak kalorifere al sana navigasyonlu ekran:)
    insanların bir dönem dizel çılgınlığını nasıl kullandılar 50 bin tl farklarla araç sattılar şimdide ekranlarla bunu yapıyrlar.

• Haftasonu 5.20d F10 kullandim bende Benzinli F10 var.. Arkadas 2 yil oldu dizel araci birakali iyiki birakmisim Bmw 5 dedinmi seni pamuklara sarip suzulecek.. o hirilti titresim yok arkadas benzinliye alisan adama cok zor.. benim arac ile seyahat ederken evin salonunda sessiz sedasiz oturuyor gibiyim :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: beyoglubeyy

quote:

G30 bekleme yapma

yok. yapcam. slam stop tek vakum yapıyor diye biliyordum. ayak sensörü 850 çok iyi bence. anahtarsız girişte tek kapıya uygulanabilir

Slamstopu aradım bagaj için ayak sensörünü tavsiye etmiyorum yaptıgımız araçlardan verim alamadık zaman zaman görmüyor dedi,keylessgo içinde 1900 tl fiyat verdi.

• tolgao2000 T kullanıcısına yanıt
    sizin araç kaç jant tolga bey, rft mi lastikler
  • quote:

Orijinalden alıntı: fastforyou

quote:

quote:

G30 bekleme yapma

Slamstopu aradım bagaj için ayak sensörünü tavsiye etmiyorum yaptıgımız araçlardan verim alamadık zaman zaman görmüyor dedi,keylessgo içinde 1900 tl fiyat verdi.

bende tek kapı anahtarsız giriş istiyorum. ancak bu slam stopa yaptıran bir arkadaşımız olsa ve bilgi verse iyi olurdu. cesaret edemiyorum. yoksa fiyat uygun bence.
    slam stop videosu var uygulanan araçta. ancak tabiki reklam amaçlı. buradan bir arkadaş paylaşsa iyi olurdu.

ben kendim fiziksel engelliyim. koltuk değneği ile yürüyorum. bu nedenle keyless çok işime yarayacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: bayram3258

quote:

Orijinalden alıntı: fastforyou

quote:

quote:

G30 bekleme yapma

bende tek kapı anahtarsız giriş istiyorum. ancak bu slam stopa yaptıran bir arkadaşımız olsa ve bilgi verse iyi olurdu. cesaret edemiyorum. yoksa fiyat uygun bence.
    slam stop videosu var uygulanan araçta. ancak tabiki reklam amaçlı. buradan bir arkadaş paylaşsa iyi olurdu.

ben kendim fiziksel engelliyim. koltuk değneği ile yürüyorum. bu nedenle keyless çok işime yarayacak.

Bende bagajı ayakla açma kapamayı daha cok istıyordum,anahtarsız giriş için 1900 tl vermek ıstemedım şuan.anlamadıgım bagaj anahtarla açılıyorken neden kapamak için bagaj tuşuna basmak gerekiyor yapın şunu kumandayla arkadaş yokmu kumandasan kapamak ıcın bi kodlama vs

• fastforyou kullanıcısına yanıt
    benim araçta kumandayla kapanıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: dr_onyx23

benim araçta kumandayla kapanıyor

Benım araçda bi sıkıntımı var acaba,2015 premium,diğer arkadaşlarda yazabilrse sevinirim acaba donanım farkımı

benim 2016 model executive plus hem açılıp hem kapanıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dr_onyx23

benim 2016 model executive plus hem açılıp hem kapanıyor.

Uzun basmak gerekiyormuş sanırım şimdi tekrar denedım de kapandı,teşekkür ediyorum

Ne kadar mutlu eder şimdi sonradan özelliği keşfetmek
    rica ederim ne demek,
  • cancan_burak kullanıcısına yanıt
    benim aklımda olanlar var ekletmek için garantiyi bekliyorum, anahtarsız giriş, m direksiyon, kodlama ile gizli özelliklerin açılması, bunları da yaptırsam mükemmel olacak
  • quote:

Ne kadar mutlu eder şimdi sonradan özelliği keşfetmek

Çocuk gibi sevindim valla

Bende de bagaj kapama yok olmasını istiyorum gidiyim biraz tuşa basayım belki olur
  • 
Sayfa: önceki 190191192193194
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.