Şimdi Ara

BMW 5 SERİSİ F10 (184. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5.550
Cevap
111
Favori
725.943
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 182183184185186
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tolgao2000

Ilk sahibi ise faturasi duruyordur..

Evet haklısınız faturada kayıt anlamını taşır sıfır bmw yi hangi insan sanayide baktırır ki araç zaten 17 binde,servis kayıt vermese bile bilgisayardan görmem yeter tabiki.
    inşallah arkadaşlar 42 yaşındayım ilk bmw em olacak hayırlısıyla:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: dr_onyx23

hayırlı olsun çok güzel araç hocam

teşekkür ederım hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozerkut

quote:

Evet haklısınız faturada kayıt anlamını taşır sıfır bmw yi hangi insan sanayide baktırır ki araç zaten 17 binde,servis kayıt vermese bile bilgisayardan görmem yeter tabiki.

Hayırlısı olsun hocam. Darısı başıma :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: smartcard

quote:

quote:

Hayırlısı olsun hocam. Darısı başıma :)

İnşallah kardeşim sizede nasip olur,hayırlısı hepimiz için.
  • 2013 5.25d xDrive aracım 150.000'in üzerinde ve egzantrik zinciri değişmedi. Son zamanlara değiştiren oldu mu ? Sizce yetkili serviste mi değiştirmek lazım ? Bir rivayete göre 140.000'i geçirmemek lazım iken 200.000'i görür de diyorlar.
  • HAyırlısıyla 2016 520İ Exc. Msport umu haftaya salı teslim alacağım aracı araştırdım tertemiz 16 binde hiçbir hatası yok.Araçta sadece HArman kardon yok.
    Bir aksilik olmazsa inşallah haftaya kavuşacağız:)
    DAha iyileri sizlerin olsun.
  • quote:

HAyırlısıyla 2016 520İ Exc. Msport umu haftaya salı teslim alacağım aracı araştırdım tertemiz 16 binde hiçbir hatası yok.Araçta sadece HArman kardon yok.

Tekrardan hayırlısı olsun hocam. Son fiyatta bir indirim yaptı mı satıcı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: smartcard

quote:

HAyırlısıyla 2016 520İ Exc. Msport umu haftaya salı teslim alacağım aracı araştırdım tertemiz 16 binde hiçbir hatası yok.Araçta sadece HArman kardon yok.

Tekrardan hayırlısı olsun hocam. Son fiyatta bir indirim yaptı mı satıcı?

Yok dahada zorlamadım her iki tarafta memnun olsun.
    Muadilleri harmansız 230-35 arası gidiyor uygun aldığımı düşünüyorum.
    edit:SAtıcı zaten 232 den açılış yapmıştı 220 ye anlaştık.
    kendi aracımıda sattım hayırlısıyla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dozi17 -- 24 Şubat 2018; 10:37:53 >
  • artik passatlarin insigniaların 230 bin dendigi bir piyasada fiyatı uygun düşüyor tabiki de, hayırlı olsun. Benim sorum g30 test etme sansınız oldu mu? aradaki fiyat farkına deyecek bir durum var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tk152 T kullanıcısına yanıt
    Zincir problemi 520 d lerde kronik 525 xdrive larda zincir problemi yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BMW55

Zincir problemi 520 d lerde kronik 525 xdrive larda zincir problemi yok

Aklıma takıldığı için yetkili servise gittim, hiç ses olmadığını ve değişimin gerekmediğini söylediler. Hatta motorun gittiği yere kadar bile kullanabileceğim söylendi. Bu haber iyi oldu. Sormadığım konu ise şu:

1 - Aracı sıkıştırınca ne olur ? Ve S&S kullanmak egzantrik zincirinin ömrünü kısaltır mı ? Araç ısınır ısınmaz S&S devreye giriyor.
    2 - NBT'li 5.20i'de lastik basınçları ve hatta kodlama ile açtığımda sıcaklık değerleri de tekil olarak lastik bazında değer gösterirken bu araçtaki KOMBI ekranda sadece lastikleri renk olarak (yeşil)gösteriyor. VIN kodunda "Tire Pressure Monitor" 2VB özelliği yok. Bütün COMBO'lu (küçük ekranlı) F10'larda değer göstermiyor mu ?
    3 - NBT taktırırsam video ve navi dışında bir avantaj olur mu ?
    4 - Büyük ihtimal aldığım kişi yakında satmak sebebiyle Petlas marka RFT olmayan kış lastiği takmış. Aracın sürüşünde bir sıkıntı göremedim ancak yüksek hızlarda tehlikesi var mıdır ? Kış aylarında bunu kullanmak durumunda olacağım. 1 ay sonra yaz lasiklerini RFT alacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tk152 -- 24 Şubat 2018; 0:45:52 >

• quote:

Orijinalden alıntı: klaudio

artik passatlarin insigniaların 230 bin dendigi bir piyasada fiyatı uygun düşüyor tabiki de, hayırlı olsun. Benim sorum g30 test etme sansınız oldu mu? aradaki fiyat farkına deyecek bir durum var mı?

Hocam g30 kullanma şansım olmadı,bütçem 250 ye kadardı kredi çekip g30 zorlamak istemedim.Benim gördüğüm g30 epey farklı ki zaten f10 5 kasanın bu kadar değer kaybetmeside bu sebepten yani g30 çok başarılı.Araç daha hafiflemiş fakat yakıt çok az artmış nedense.Tam detaylı bigi sahibi değilim ama daha bir 7 serisine benzemiş.

Ben audi A5 sportback sıfır alabilecekken 2.el 5 istedim umarım ki sanmıyorum beni üzeceğini.Sonuçta 5 bir kalite ve konfor ekolü bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: cancan_burak

https://www.bmwvin.com/

şase numarasının son 7 hanesi ile aracı kontrol edin mutlaka

Aracın şase numarasını istedim kontrol ettim araç Türkiyeye yollanmış üretim tarihi 2016-10.ay country Türkiye dil türkiye diyor başkada TÜrkiye yazan yer yok ama sanırım araç kaçak değil yani içim bir nebze rahatladı:) İlk defa 2.el araç alacağım birde İst.dan olunca insan tedirgin oluyor.

Salı günü kısmetse resim yollarım arkadaşlar heyecan var biraz :d

• Kaçağı değil de arabanın donanımını kontrol edin hocam. Bmw ler opsiyon olarak sonradan takılan ekipman bakımından zengin. Boş aracı dolu araca sonradan çevirebilirsiniz. Hayırlı olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cancan_burak -- 26 Şubat 2018; 11:34:2 >
  • Yarın 2016 model 520 executive plus için İzmire gidiyorum. Izmirde aracı gosterebilecegim yer önerecek var mı expertiz için

• maho2306 kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun kaça alacaksınız, bir de gerçek executive plus mu, piyasada çoğu araç sahibi executive yi plus olarak işaretliyor, örneğin harman kardon var mı gerçek dakota deri var mı, f1 vites adaptif cruse ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dr_onyx23

hayırlı olsun kaça alacaksınız, bir de gerçek executive plus mu, piyasada çoğu araç sahibi executive yi plus olarak işaretliyor, örneğin harman kardon var mı gerçek dakota deri var mı, f1 vites adaptif cruse ?

190 gibi anlasicaz 38k km de hata boya yok 2016 model

Fiyat kabul edilebilirin çok çok altında. İzmirde 38 bin de bir ilan gördüm muadil ilanlara da baktım. Satıcı ya çok saf yada çapanoğlu var.Satıcı da 1 ilan daha var galerici yada al satçıya benziyor.
    gerçekten de fiyatı çok uygun, 190 bine artık passat alamıyorsunuz nerdeyse, eğer hatasız ise çok çok uygun fiyat
  • quote:

Orijinalden alıntı: cancan_burak

Fiyat kabul edilebilirin çok çok altında. İzmirde 38 bin de bir ilan gördüm muadil ilanlara da baktım. Satıcı ya çok saf yada çapanoğlu var.Satıcı da 1 ilan daha var galerici yada al satçıya benziyor.

Evet fiyat çok iyi dikkat etmek lazım sağlam bir expertiZ ve bayiye götürüp kayıtlara baktırmak lazım

• 
Sayfa: önceki 182183184185186
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.