Şimdi Ara

BMW 5 SERİSİ F10 (170. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.542
Cevap
110
Favori
723.317
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 168169170171172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fth0088

Çk tşk ederım.

Aklıma bu karikatür geldi sizin bu konuyu görünce.
  • Peki son bıse sormak ıstıyorum benzer durumda bı arkadaşım var otv sız alabılıyor. Son kur zammı sonrası

Bmw 3 m paket 215 yerıne 135 e

Bmw 5 m paket 350 yerine 215 e gelıyor

Sızce hangısı daha akıllı bır iş olur?

5 yıl aracı satamayacagını dusunursek.

Bu ıkı arac arasında 25-30 cm uzunluk 10 cm genıslık dısıbda kayda deger ne farklar bulunmaktadır?

Bılgısı olan arkadaşların düşüncelerı onemlı?

• Fth0088 F kullanıcısına yanıt
    Karikatür ck ıyıymiş. Mesaj da ck net oldu😀

• quote:

Peki son bıse sormak ıstıyorum benzer durumda bı arkadaşım var otv sız alabılıyor. Son kur zammı sonrası

Bmw 3 m paket 215 yerıne 135 e

Bmw 5 m paket 350 yerine 215 e gelıyor

Sızce hangısı daha akıllı bır iş olur?

5 yıl aracı satamayacagını dusunursek.

Bu ıkı arac arasında 25-30 cm uzunluk 10 cm genıslık dısıbda kayda deger ne farklar bulunmaktadır?

Bılgısı olan arkadaşların düşüncelerı onemlı?

Olgun tavrinizdan dolayi tebrik ederim oncelikle sizi. 3 ile 5 arasinda sadece boyut farki degil; her yonden cok ciddi kalite farki var, hic dusunmeyin bile bu konuyu. Eger 5 alindiginda butcenizi zorlamiyorsa hic dusunmeden alin, 5 yil binin, 5 sene sonra bu araci aldiginiz fiyattan satarsiniz. Rakam olarak kaybiniz olmaz, ama maddi kayip illa ki olur, bu her arabada gecerli.

Hic dusunmeden alabilirsiniz, Mercedes E'yi de oyle, begendinizi alin gitsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi geng -- 18 Kasım 2017; 13:24:23 >
  • Ben tşk ederım değerlı zamanınızı ayırdığınız için. Haklısınız gercekten otv sız alacagım ıcın aractakı deger kaybını telafı etme ımkanım oluyor ve 5 yıl degısmeyecek ıyı bı arabaya bınmek nasıp olacak inş. Boyle bır ımkan olmasa bugun 3 kasa bıle bundan pahalı olacaktı. A3 sedan sıfır bı ıkı donanım ıle bu fıyatlara gelıyor.

5 yıl sonra ne,nasıl olur öngörmek tabı kı kolay degıl lakın sonucta arac da bır mal oyle veya boyle bı para edecektır.

Maalesef ülkemiz de döviz kurları ck yuksek ve cıddı vergıler var. Bu vergıler de azalmak yerıne artarak devam edıyor.

Allah herkesın gönlüne gore versin.

• fatihhhhhh, a uzun değil. recep ivedik gibi oku. fatihhhhhh. sen bizle yeminle kafa buluyon. ince ince, bi de güzel uslubun var, edebiyat öğretmenimisin nesin, garanti öle bi şey yani. ya kardeşim. e serisi araç alıyosun. mercedes e 180 al. bmw 5.20 i al, hadi olmadı, audi a5 al. bu son artık. bundan sonra ötv sınırıyla. en fazla mercedes c, bmw 3 , audi a4 binersin. anladığım kadarıyla paran da var. falla dalga geçiyonn. . araba resmiyle foto at buraya bak alınca.atmazsan arkandann çok pis ancam seni ona göre
  • quote:

M paket de next100 ve busıness paket pesın 350 bın tl şuan zıra 10 gun once kur farkı yansıttılar. Normal bır arac derken ne demek ıstedıgınızı anlayamadım soyle ıfade edeyım sadecs m paket next100 ve busıness paket olmazsa 305-310 arası.

Otv sız alma ımkanı olmasa bu arabaya 350 bın verecek ımkanım olamazdı. 5 yıl bmw 5 kasaya bınıp sonra gercek yerımı bulacagım😀 Passat a3 bmw3 kasa gıbı segmentte ıkıncı bı el arac pesınde oluruz heralde.

Bıse sormak ıstıyorum a3hatcback kullanan bırıydım 5.5 yıl boyınca somdı 5 kasanın gozumde ck buyuk gorunmesı normal mı? Zamanla alışırsın dıyenler oldu ama açıkça korkmuyor degılım. Aldıgıma ıns pısman olmam bide bu benzın fıyatları varken

Haklısınız havada kalmış sorum.

Normal Araç: m paket olmayan bir g30 520i

bu dediğiniz paketlerle malum sitede 300-320bin tl arasında bir sürü araç var. ya sıfırı çok pahalı ya da ikinci el fiyatı oturmaya başladı.

hala kafamda oturtamadığım şeyler var (genele konuşuyorum) 2015 30bin km bir f10 180bine el değiştirebiliyor. bu kadar fark normal mi?

Bir de tüm ilanlara bakıyorum, a6'nın içi, f10dan daha geniş gözüküyor. arka diz mesafesi f10da dar iken, a6da hayli geniş. (ön koltukların çekildiği yeri de göz önünde bulunduruyorum tabi)
  • quote:

Orijinalden alıntı: karotcuabi

quote:

M paket de next100 ve busıness paket pesın 350 bın tl şuan zıra 10 gun once kur farkı yansıttılar. Normal bır arac derken ne demek ıstedıgınızı anlayamadım soyle ıfade edeyım sadecs m paket next100 ve busıness paket olmazsa 305-310 arası.

Otv sız alma ımkanı olmasa bu arabaya 350 bın verecek ımkanım olamazdı. 5 yıl bmw 5 kasaya bınıp sonra gercek yerımı bulacagım😀 Passat a3 bmw3 kasa gıbı segmentte ıkıncı bı el arac pesınde oluruz heralde.

Bıse sormak ıstıyorum a3hatcback kullanan bırıydım 5.5 yıl boyınca somdı 5 kasanın gozumde ck buyuk gorunmesı normal mı? Zamanla alışırsın dıyenler oldu ama açıkça korkmuyor degılım. Aldıgıma ıns pısman olmam bide bu benzın fıyatları varken

Haklısınız havada kalmış sorum.

Normal Araç: m paket olmayan bir g30 520i

bu dediğiniz paketlerle malum sitede 300-320bin tl arasında bir sürü araç var. ya sıfırı çok pahalı ya da ikinci el fiyatı oturmaya başladı.

hala kafamda oturtamadığım şeyler var (genele konuşuyorum) 2015 30bin km bir f10 180bine el değiştirebiliyor. bu kadar fark normal mi?

Bir de tüm ilanlara bakıyorum, a6'nın içi, f10dan daha geniş gözüküyor. arka diz mesafesi f10da dar iken, a6da hayli geniş. (ön koltukların çekildiği yeri de göz önünde bulunduruyorum tabi)

audi 2018 de kasa değiştirmeyecek mi? yoksa değiştirdi mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beyoglubeyy -- 19 Kasım 2017; 15:23:15 >
  • karotcuabi K kullanıcısına yanıt
    Yok dostum dalga falan gectıgım yok sadece yıl ıcınde 5-10 bın arası yol yapan bırısı olarak kararsız kalmıstım. Yanı aracı aldıktan snra park etmesı alışması yakıtı zor olur mu dıye?

Bıde araba kişiden kısıye farklı goruslerı beraberınde getırdıgı ıcın kafam ck karısmıstı. Bmw 3 dıyen ford kuga veya tıguin alırdım dıyen ben olsam volvo alırdım dıyen veya passat audı dıyenler de oldu.

Samımı ıdı her sozum a3 hatcback kullanan bırıne gercekten ck farklı geliyor e serısı. Ha Bu arada aracı kullandım gercekten ck rahat.

Dedıklerınızı de dusunerek karar verdım e sınıfı bı arac ıcın son şansım ıdı kanun 1 ocak dan ıtıbaren motor ayrımı olmaksızın otv+kdv dahil anahtar teslım 228 bın sınırı geldı.

Yılbasında araclara da zam gelecegını dusunursek bmw 3 audı a4 mercedes c bıle almak bnce mumkun olmayabılır veya bu aracları daha boş olarak alabılecek ınsanlar.

5 yıl bmw yenı kasaya az cok ne kdr olursa bınıp 5 yıl sonra gunun sartlarında otv sız daha asagı bır arac almanın daha mantıklı olduguna karar verdım.

Ikıncı elının cok deger kaybedecegını bılıyorum ama otv avantajının tolere edecegını dusunuorum. Passat da alsam veya bmw 3 hepsı 2-3 yıl içinde sıfırlarına gore deger kaybedecektı.

Ha bu ulkede bu otv oldukca e sınıf arac bundan snra hayal olacak cogu ınsan ıcın bende son şans gozuyle baktım.

• beyoglubeyy B kullanıcısına yanıt
    evet değişecek, henüz değişmedi. ona rağmen ben a6yı f10a göre geniş buldum...
  • Ankara dan dönerken zevkine gişeden geçerken sıfırlıyorum radar yememek için eco ya alıp gidiyordum burayı açmamla şaşırdım. Sürekli 4x4 218 ps ve 1850kg bir aracın böyle az yakması şaşırttı doğrusu 1.6 320i ed bu kadar az yakmıyordu. Birazda böyle görseller paylaşmalı forumda

Yol bilgisayarı şuan 4.2 ;)
     BMW 5 SERİSİ F10

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Toxicated -- 19 Kasım 2017; 19:43:29 >
  • Hocam bu büyük ekranlar hangi paketlerde var? executive plus'larda mı?

premiumlarda çok nadir var galiba..

comfortta hiç görmedim....
  • karotcuabi K kullanıcısına yanıt
    Executive donanımda standart yaptılar o yüzden öyle. Premium ve comfortta ekstra donanımdı comf zaten boş paket oldugu için öyle alan adam navi prof ekletmiyordu premiumlarda da bazıları retrofit oem bazıları da fabrika çıkış

• quote:

yanlış anlama da, kendi kendini tekzip ediyorsun. bak diyorsun ki eski kasa f10 180 bine el değiştiriyor. yeni kasa g30 300 bin bandında. bi kasa farkı bu kadar farkettirir mi. sen şimdi a6 al mesela 300 bine, bir yıl sonra yeni kasa gelince, o 350 olur. senin araç iner 200 bine. ah ahhh. toplum dinamikleri.
    bak samimi de bir şey yazayım. ben f30 vardı sattım. araç uçak uçak. öyle memnundum ki. km yoktu. tek boyananı değişeni yoktu. niye biliyormusun. kasa değiştirecek. evet, sırf bu yüzden.
    özet, bana soracak olursan, gider e200 alırdım, yine de audi a6 almmazdım. sırf bu sebeple işte. yoksa audi a6 yer uçağı. on numara araba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: beyoglubeyy

quote:

yanlış anlama da, kendi kendini tekzip ediyorsun. bak diyorsun ki eski kasa f10 180 bine el değiştiriyor. yeni kasa g30 300 bin bandında. bi kasa farkı bu kadar farkettirir mi. sen şimdi a6 al mesela 300 bine, bir yıl sonra yeni kasa gelince, o 350 olur. senin araç iner 200 bine. ah ahhh. toplum dinamikleri.
    bak samimi de bir şey yazayım. ben f30 vardı sattım. araç uçak uçak. öyle memnundum ki. km yoktu. tek boyananı değişeni yoktu. niye biliyormusun. kasa değiştirecek. evet, sırf bu yüzden.
    özet, bana soracak olursan, gider e200 alırdım, yine de audi a6 almmazdım. sırf bu sebeple işte. yoksa audi a6 yer uçağı. on numara araba.

neyle ne tekzip olmuş anlamadım?

bi yerde fiyatları mukayese ediyorum, diğer yerde genişlik yani iç mekan. ya okuduğunu anlamıyorsun ya da anlatmak istediğin şey başka...

fiyatlarda anlamadığım şeyi yazmışım, ya f10 çok ucuz el değiştiriyor ya g30 çok pahalı. hangisi doğru bilemicem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Toxicated

Executive donanımda standart yaptılar o yüzden öyle. Premium ve comfortta ekstra donanımdı comf zaten boş paket oldugu için öyle alan adam navi prof ekletmiyordu premiumlarda da bazıları retrofit oem bazıları da fabrika çıkış

Çok teşekkürler hocam. bambaşka bi ambiyans katıyor doğrusu.

verilerinizde çok iyi
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: beyoglubeyy

quote:

neyle ne tekzip olmuş anlamadım?

bi yerde fiyatları mukayese ediyorum, diğer yerde genişlik yani iç mekan. ya okuduğunu anlamıyorsun ya da anlatmak istediğin şey başka...

fiyatlarda anlamadığım şeyi yazmışım, ya f10 çok ucuz el değiştiriyor ya g30 çok pahalı. hangisi doğru bilemicem.

doğru. ben farklı anlamışım. ben genelleyip, ilk yazdığın f10 ile g 30 arasındaki fiyat farkına takılıp, a6 yeni kasa çıkarınca eskisi ucuzlar bağlamında yazdım. yani, şu an a6 almak mantıklı olmaz. bana göre. prim açısından geri gider.
    ama senin dediğin bambaşkaymış. a6 2000 motor bi quattro yu yeme de yanında yat. bincek sürcek olursan.
  • E segment kullanıcılarının eskı kasa almak ıstemdıgını dusunuorum bnde. Bu nedenle yenı kasa çıkınca eskı kasa dusuyor bıde kur otv derken arabalar ck pahalı gelıyor.

arkadasa 350 senı ck zorlayacaksa yarısına temız 2015-2016 5.20i bakalım dedım. Abı yenı kasa cıkmıs 100-120 bulurum yenı kasa alırım dedı. Sanarsın çakıl taşı verıyor.

İşte o zmn anladım kı lüks araba bu ülkede bıtmez. Araba yapsak da mıllet alır mı emın degılım.

• fatihhhhhh çok haklı konuştun, mesajın yanındaki beğeni benden geldi. artık ötv indirimi ile m paket aracını alıp, senir g30 forumana gelmeni bekliyoruz.
  • 
Sayfa: önceki 168169170171172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.