Şimdi Ara

BMW 5 SERİSİ F10 (163. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.550
Cevap
111
Favori
725.375
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 161162163164165
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Toxicated

3500 gayet iyi bir fiyat eğer f10 ise hatta bedava bile denir lisanslıysa

Evet F10 için sormuştum ama lisanslı mı konusunda emin değilim ama teknik oto yetkili servisinde sorduğum için lisanslıdır diye düşünüyorum. Bugün evime daha yakın olan bir şubesine farklı bir mesele için gideceğim ama burada da tekrar sorayım tüm detayları. Ayrıca aracımda SOS olduğu için büyük ekrana geçişte sorun yaşayıp yaşamayacağımı da sormak istiyorum; zira forumdaki yazışmalarda bir şeyleri etkilediğini yazmışlardı.
    Bu arada yakıt tüketimi konusunda benim de ortalama 9 lt civarında (karma yol ve sürüş modunda).

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aracınız nedir hocam 520i mi birde sos da sıkıntı yok 3500 tl de gayet iyi fiyat

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Toxicated kullanıcısına yanıt
    2000tl yakıt masrafı olması için ayda 3500km filan yol yapmak lazım. O kadar kullanıyor musunuz arabayı?

• erdknt E kullanıcısına yanıt
    Yılda 30-35 bin arası yapıyorum benzinde yakıt tüketimim 12 lt lerde geziyor ki 320i için bu 520 de ne olurdu bilmiyorum. Dizelde bu araçta pompa verisi 8.5 son depoyla beraber

• quote:

Orijinalden alıntı: HaKaan16

Bugün teknikoto'ya büyük ekran sorduğumda kdv ve işçilik dahil 3500 tl dediler. Fiyat epey bi yüksek, daha ucuzunu ve aracın garantisine zarar vermeyecek birşey bulmam mümkün müdür?

Ayrıca eğer telefonda açtığım navigasyonu bluetooth yada usb ile küçük ekrana aktarma imkanım varsa bu da işime yarar ama bilgisi olan beni bilgilendirebilir mi?

...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi geng -- 15 Ağustos 2017; 14:28:46 >
  • Bugün teknik oto şubesine gittiğimde diğer şubedeki showroomdaki arkadaşların teknik bilgisi olmadığından doğru bilgi veremediklerini (bilgiyi veren de emin değildi zaten) ve f10'a uyumlu büyük ekranın sonradan takılamadığını (bmw yetkili servis olarak) sadece mevcut ekrana navigasyon ilavesinin mümkün olduğunu ve bunun da 850€ olduğunu belirttiler.

Bilginize.

• Yanlış bilgi kendi aracıma 10.2 orjinal büyük ekran taktırdım. Gayette güzel çalışıyor herşeyi

• Haydaaa... Bursa Nilüfer teknik oto servis bölümündeki kişi bu bilgiyi verdi. Ben çözemedim bu işi:)

Sen bmw yetkilisinden mi yaptırdın hocam büyük ekranı? Bir de kaça yaptırmıştın sorması ayıp? Ben f10 için düşünüyorum.

• 4700 tl ye ankara şaşmazda mm performance store var ya da mersinde borusanda takabilirler ama onlarda dışardan adam getiriyorlar. İstanbulda areastore var. Bunlar güvenilir kişiler istanbulda gene mert oto elektronikte var ama onlar pahalı çalışıyor

Pahali rakamlar bunlar bence gerek yok 4700 e motosiklet veriyorlar sifir, alir fiti fiti gezersiniz :)

• tolgao2000 T kullanıcısına yanıt
    Motorum var hocam zaten. Emin olun f10 için en gerekli opsiyon bu e segmentinde öyle düdük gibi bir ekranın olması resmen arabaya hakaret. Arabanın duruşu tamamen değişiyor

• Araca sonradan harman kardon taktirma maliyeti ne kadardir?

Borusanda ya da istanbulda guvenilir bi yerde

• merhaba Arkadaşlar,

2015-2016 F10 için ben de niyeti bozdum.
    Sahibinden haricinde nerelere bakabilirim? Dod, Borusan 2.el gibi başka tavsiyeleriniz olur mu?
    Sahibinden de bu ilanı inceleyen oldu mu? Yorumunuz var mıdır? 466727270

Şimdiden teşekkürler.
    Büyük ekran aracın iç mekanındaki kalite algısını yukarı çekiyor bu bir gerçek. Ama fonksiyonel açıdan çok büyük bir katkısı olduğunu söyleyemem.

F48 X1 sahibiyim. Fabrika çıkışlı geniş ekran var (Navigation Plus) Navigasyon özelliği otomobiller arasında en iyisi olabilir ama cebimizdeki navigasyonun yerini tutması mümkün değil. Yollar sürekli değişiyor. Ayrıca trafik bilgisi de anlık olarak geliyor. BMWnin haritası 6 ayda bir güncelleniyor ve trafik bilgisi ücretli.

iDrive 6.0 ile Apple Carplay desteği geldi ama her kafa ünitesine uygulanamıyor. Taktırıken mutlaka sormanız lazım.

Bu özellik ile cepteki güncel navigasyonu ve bazı uygulamaları ekrana yansıtabiliyorsunuz.

• kertenkelek K kullanıcısına yanıt
    Bence buyuk ekranli olanlara bakin, gorunus olarak cok daha guzel.

Onun disinda bmw'nin sitesinde ikinci el kisminda da 5 serisi bulabilirsiniz. Onun haricinde bir de otomol var.

• Boyle birsey garantiyi etkilermi ?

BMW F10 NBT ORGİNAL FSC KODLU-LİSANSLI NAVİGASYON MULTİMEDYA
    İlan No: 451578235
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-ses-goruntu-sistemleri-bmw-f10-nbt-orginal-fsc-kodlu-lisansli-navigasyon-multimedya-451578235/detay

• tolgao2000 T kullanıcısına yanıt
    Aracınızda sos varsa belirttiginiz üründe sos iptal olur

SOS iptal olacağına emin miyiz? Çok iyi fiyat verilmişe benziyor eğer garantiyi etkilemiyorsa... Ben de hala Bursa'da bu tarz bir paket aramaya devam ediyorum.

Sanırım Evo 'dan dolayı iptal olur diyorsunuz. Sadece NBT olan ile Evo'lu olan arasındaki fark var nedir? :-)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Simültane -- 19 Ağustos 2017; 12:35:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolgao2000

Boyle birsey garantiyi etkilermi ?

BMW F10 NBT ORGİNAL FSC KODLU-LİSANSLI NAVİGASYON MULTİMEDYA
    İlan No: 451578235
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-ses-goruntu-sistemleri-bmw-f10-nbt-orginal-fsc-kodlu-lisansli-navigasyon-multimedya-451578235/detay

Garanti için kesin etkiler istedikleri kadar etkilemez desinler. İkinci el ise %90 çalıntıdır

• cancan_burak kullanıcısına yanıt
    @cancan_burak nickli arkadaşın son yazdıgına katılıyorum ve aynısını diyorum. Evo ile normal arasındaki fark evo yeni nesil bmw g30 g20 tip araçların sistemi ki bence uyumsuz f serileriyle araç resimlerinde g kasaların cıkmasıdır vs. Sırf bi carplay var diye ne sos iptal edilir ne de g kasa yazılımlı ekran takılır. Evo nun özelligi de apple carplay ve yenilenmiş arayüz. Ki zaten bu da f serisinde bence sırıtıyo orjinalligi bozuyor.

Bi arkadaşda hk retrofit fiyatını sormuş. Ortalama 10-12k bandına yapabiliyorlar aracın heryeri sökülüyor stepne için boş olan yere amfi vs kapılara ve belli yerlere izolasyon yapılırsa daha temiz ses alınır ama yapan kişilerden bazıları bile tavsiye etmiyorum o kadar sökmeyi takmayı . sen istersen yaparım tabi de diyor. Benimde tavsiyem zaten hifi yapmak ya da std hifi olan araç alıp ona hk veya b&o retrofit yapmak çok daha basit

• 
Sayfa: önceki 161162163164165
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.