Şimdi Ara

BMW 5 SERİSİ F10 (154. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
5.550
Cevap
111
Favori
725.816
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Spigen yazan telefon tutacağı bmw yazan ise bmw nin araç kokusu cüzi bir miktara temin edebileceğiniz bir koku

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: geng

Arkadasim aracımda Nbt Evo var, video çekmekle uğraşamam, Sos calisiyor.

Bu konu ile ilgili son mesajımdır.

Yanlış biliyorsun.. İnsanları yanlış yönlendirme. Son mesajın olsun bence de..
  • Ben mesela su saatten sonra RFT olmayan atabaya binmem, hani biraz buyuk konusmus oldum ama, allah daha iyilerini nasip etsin el verdikce FRT, yeni aldigim RFT bridgestone driveguardlardan ultra memnunum, xl lastik bir nebze et yumusakligi gibi lastik yanaklarindan iyidir ve yan yatim azalmasindan yol tutusu arttirir ancak RFT cok farkli bir lastik.. yeni nesil FRT leri tavsiye ederim nano teknoloji ile uretiliyorlar...SoS zaten cok onemli.. bu ikili ile kafa biraz rahat cikiyorsun uzun yola...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AXAPTA

Çok araştırdım ben. Çok istedim hem EVO olsun hem SOS devam etsin diye. 8-9 ay boyunca baktım ettim konuştum takan kişilerle, fiyatlar aldım, istanbul da bırakmadım Ankara da.. Verilen cevaplar aynı. Teknik olarak nasıl olamadığı da anlatıldı, SOS ve EVO bir arada olamıyor evet.
    Senin arabanda SOS ve geng aynı anda varsa @geng, video çeker koyarsın basit bu işler.. yoksa insanları yanlış yönlendirme.. Ben istemez miyim aynı anda özellikler olsun etsin.. Olmuyor ben mi oldurmuyorum sanki..

Ben tekrar yazayım..
    F10 kasa otomobiline sonradan NBT taktırmak isteyen ve EVO modelini isteyen kişiler, aracında SOS özelliği varsa bu SOS özelliğinden vazgeçmek zorunda kalır.

Ancak EVO modeli istenilmezse (eski arayüz, CarPlay yok) SOS iptal olmaz.

Daha da açıklayayım,
    Aşağıdaki fotoğraflardaki ekran görüntülerinin;
    Birincisi NBT iDrive. bu ekranda SOS çalışır,
    İkincisi NBT EVO. Bu model ekran taktırırsanız SOS iptal olur.

NBT iDrive - SOS özelliği devam.
     BMW 5 SERİSİ F10

-------------------

NBT EVO SOS iptal
     BMW 5 SERİSİ F10

Hocam peki 2014 SOS lu F30 araca sonradan NBT EVO taktırırsak sos iptal olur mu? Bilginiz varmi acaba?
    S.O.S bence cok önemli bir özellik hayat kurtaran

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ccolt -- 28 Temmuz 2017; 12:15:50 >

• Keyifli forumlar

Evime bir takas teklifi geldi.hazir Bmw almayi da dusunurken guzel oldu aslinda.yalniz fiyat konusunda tam emin olamadim.520i comfort 2014 model boyasiz 40 binde ne kadara saysam iyidir.

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmetkry

Keyifli forumlar

Evime bir takas teklifi geldi.hazir Bmw almayi da dusunurken guzel oldu aslinda.yalniz fiyat konusunda tam emin olamadim.520i comfort 2014 model boyasiz 40 binde ne kadara saysam iyidir.

150

• quote:

Orijinalden alıntı: ccolt

quote:

Orijinalden alıntı: AXAPTA

Çok araştırdım ben. Çok istedim hem EVO olsun hem SOS devam etsin diye. 8-9 ay boyunca baktım ettim konuştum takan kişilerle, fiyatlar aldım, istanbul da bırakmadım Ankara da.. Verilen cevaplar aynı. Teknik olarak nasıl olamadığı da anlatıldı, SOS ve EVO bir arada olamıyor evet.
    Senin arabanda SOS ve geng aynı anda varsa @geng, video çeker koyarsın basit bu işler.. yoksa insanları yanlış yönlendirme.. Ben istemez miyim aynı anda özellikler olsun etsin.. Olmuyor ben mi oldurmuyorum sanki..

Ben tekrar yazayım..
    F10 kasa otomobiline sonradan NBT taktırmak isteyen ve EVO modelini isteyen kişiler, aracında SOS özelliği varsa bu SOS özelliğinden vazgeçmek zorunda kalır.

Ancak EVO modeli istenilmezse (eski arayüz, CarPlay yok) SOS iptal olmaz.

Daha da açıklayayım,
    Aşağıdaki fotoğraflardaki ekran görüntülerinin;
    Birincisi NBT iDrive. bu ekranda SOS çalışır,
    İkincisi NBT EVO. Bu model ekran taktırırsanız SOS iptal olur.

NBT iDrive - SOS özelliği devam.
     BMW 5 SERİSİ F10

-------------------

NBT EVO SOS iptal
     BMW 5 SERİSİ F10

Hocam peki 2014 SOS lu F30 araca sonradan NBT EVO taktırırsak sos iptal olur mu? Bilginiz varmi acaba?
    S.O.S bence cok önemli bir özellik hayat kurtaran

F30lar ile ilgili fazla bilgim olmamasına rağmen şunu söyleyeyim.
    Şuna dikkat edin.
    Fabrika çıkışı NBT EVOsu olan F30 var mı yok mu.
    Örneğin bu 40ncı yıl F30 lar var NBT li. NBT EVO mu onlar, standart geniş ekran mı yoksa.. Ya da başka bir deyişle bu 40ncı yıl F30 lardaki NBT lerin ekran arayüzleri bu fotoğraftaki gibi mi değil mi.
    Eğer fotodaki gibi bir arayüz varsa, yani NBT si EVO ise o zaman SOS iptal olmadan NBT takılması gerek diye düşünüyorum ancak yine emin değilim, yanlış yönlendirmeyeyim sizi.. Sadece işin mantığı bu şekilde.

• Standart ses sistemli araçta kaç tane hoparlör var arkadaşlar birde sistemi iyileştirmek için ne yapmak lazım ? Büyük ekran + harmank twitter takıldı başka ne yapılabilir sizce aracı kesip biçmeden

• quote:

Orijinalden alıntı: Toxicated

Standart ses sistemli araçta kaç tane hoparlör var arkadaşlar birde sistemi iyileştirmek için ne yapmak lazım ? Büyük ekran + harmank twitter takıldı başka ne yapılabilir sizce aracı kesip biçmeden

Bende bu konuda araştırma yapacağım. Nbt modülü eminim güzel bir çıkış veriyordur.

• cancan_burak kullanıcısına yanıt
    Zaten şuanki sistem standardın çok üstünde ancak benim kafamda amfisiz tüm hoparlörleri daha iyisiyle değişmek var ki bu harman olur hifi(alpine) olur bavsound un hoparlörlerinden olur ancak karar veremedim ondan bakıyorum internette felan bi kaynak göremedim ama henüz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Toxicated -- 28 Temmuz 2017; 17:38:47 >
  • quote:

Zaten şuanki sistem standardın çok üstünde ancak benim kafamda amfisiz tüm hoparlörleri daha iyisiyle değişmek var ki bu harman olur hifi(alpine) olur bavsound un hoparlörlerinden olur ancak karar veremedim ondan bakıyorum internette felan bi kaynak göremedim ama henüz

Sattığım f30da standart ekran ve hifi ses sistemi donanımı vardı. Şuanki araçta fabrikasyon nbt standart ses sistemi var. Araba konusunda en son dikkatimi çrn özellik ses sistemidir. Hiç anlamam. Ancak beni bile rahatsız etti ses sisteminin mono sesleri. Resmen stereo bile değil bunda ortamın aşırı sessizliği de etkili tabiki

• Bu arada f30 konusunda uzman ses sistemi bilgisine sahip arkadaşlar vardı onlarada danışmak lazım

Benim eski f30 da öyleydi ben küçük ekranla müzik açınca önce sisteme baktım sonra yanımda oturana yani okuyunca inanmadıgım rezalet yazılan düzeyde şimdi ankara şaşmazdaki twitter ve nbt yi takan kişiye ön göğüş kolon hoparlör ve twitter taktırmayı düşünüyorum

• 5.20i için kasko fiyatları nasıl arkadaşlar? Aracı almak için bakınıyoruz ama kasko ortalama fiyatı nedir merak ediyorum.

• quote:

Benim eski f30 da öyleydi ben küçük ekranla müzik açınca önce sisteme baktım sonra yanımda oturana yani okuyunca inanmadıgım rezalet yazılan düzeyde şimdi ankara şaşmazdaki twitter ve nbt yi takan kişiye ön göğüş kolon hoparlör ve twitter taktırmayı düşünüyorum

Bu konudaki mesajlarınızı bekliyorum hocam.

Kasko 2 bin tuttu en üstten hasarsızlık, meslek indirimi yok. Tam kasko derker ya o cinsten tazminatları vs baya yükselttim. Sanpo japon

İphone dan çekilmiş video atarım hocam şuanki sistemi benim kasko 4870 tutmuştu muafiyetsiz eksiksiz full kasko axa ya da allianz dan olması lazım. Birde benim hasarsızlık indirimim 50 mi neydi. 20 bin teklif edenmi 15 bin edenmi ben yapmam size diyenmi istersiniz hepsinden var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Toxicated -- 28 Temmuz 2017; 21:30:58 >
  • quote:

Kardeş sen 300 bine dayıyacaksın galiba arqcı aldıktan sonra :) keşke üst donanım hazır araç bulsaydın iyi masraf yaptın

• fastforyou kullanıcısına yanıt
    Büyük ekran benim için bu seviyedeki bir araç için olmazsa olmaz getirmemek borusanın ayıbı bende düzelttim ses sistemi de beni tatmin etmedi jantlarıda bence küçük kasaya boyada hatasız olmalı derken derken tüm araçlarıma aynısını yaparım 130-140 binde bile tertemiz olurlar genelde alan şaşırır felan. Ki ayrıca satarken değerini arttırmayacak hiçbişeyi de takmam

Birde ya aklımda kalmasın sizce 535 intercooleri takıp soft medium arası bir yazılım nasıl olur araca özel olarak. Bir zararı olmaz diye düşünüyorum sonuçta sıcaklık bakımından 250 civarı alsam yeter bana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Toxicated -- 28 Temmuz 2017; 21:49:9 >
  • quote:

Büyük ekran benim için bu seviyedeki bir araç için olmazsa olmaz getirmemek borusanın ayıbı bende düzelttim ses sistemi de beni tatmin etmedi jantlarıda bence küçük kasaya boyada hatasız olmalı derken derken tüm araçlarıma aynısını yaparım 130-140 binde bile tertemiz olurlar genelde alan şaşırır felan. Ki ayrıca satarken değerini arttırmayacak hiçbişeyi de takmam

Birde ya aklımda kalmasın sizce 535 intercooleri takıp soft medium arası bir yazılım nasıl olur araca özel olarak. Bir zararı olmaz diye düşünüyorum sonuçta sıcaklık bakımından 250 civarı alsam yeter bana

Canavar gibi araba ama keyfe yapılır iyice parçalar asfaltı bi sorun cıkcagını sanmam :)) inşallah masrafı cıkarırsın ben hiç ekleyemedım satarken :)

• fastforyou kullanıcısına yanıt
    Söker eski parçaları takarım gerekirse

Eski araçlarıma ait fotoğraflar buldum dropbox sağolsun bir saniyeliğine duygulandım gibi oldu

• 
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.