Şimdi Ara

BMW 5 SERİSİ F10 (142. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (2 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil
5 sn
5.550
Cevap
111
Favori
725.855
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 140141142143144
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Elimde sadece 4000km kullanılmış 2016 f10 için Borusan Esenboğa dan almış olduğum kışlık JANT lastik takım 8sensörler dahil var. Ekim 2016 da 7000.tl ye almıştım. Nokta çizik veya lastik hasarı yok.isteyen olursa pazarlıksız 5.500.tl ye verebilirim.kargo alıcıya ait.
    Ürün açıklaması -18" Star Spoke 365 Jant Siyah
    F10 / BMW 5 Serisi
    Continental Winter Contact TS830P SSR 245/45 R18 100V

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • fastforyou kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam şimdi mersinde bi 525 buldum baktım 247 bin yazmış. Dışı temiz ama içi pek temiz değil benim bi arkadaşla konustum içi halledilir dedi Çarşamba arabaya bakmaya gidicez beraber. ( ben bugün baktım ) eğer kafama yatarsa satışı alıp nbt taktırmaya ankara veya istanbula geleceğim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Toxicated

Aynen hocam şimdi mersinde bi 525 buldum baktım 247 bin yazmış. Dışı temiz ama içi pek temiz değil benim bi arkadaşla konustum içi halledilir dedi Çarşamba arabaya bakmaya gidicez beraber. ( ben bugün baktım ) eğer kafama yatarsa satışı alıp nbt taktırmaya ankara veya istanbula geleceğim

Hocam yanlız 60-70 bini geçmesin km ona özen gösterin,2-3 yaşında arabalar 100 bini devirmiş,kiralıkmıdır nedir araçlar hiç durmamış yerinde,inş gönlüne göre olur

Araba 60 binde güzel premium paket bi detailing yapılsa gıcır gıcır olur aslında ondan bakıcaz. Eğer yatmazsa kafama zaten araç kovalıycaz düşene kadar artık

• F10da bluetoothtan muzik çalma ve S.O.S. fonksiyonu f30da oldugu gibi temmuz 2014ten sonraki araclarda mi var ?

• Evet 2014 7. Aydan sonrasi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolgao2000 -- 25 Haziran 2017; 12:43:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: smartcard

quote:

Orijinalden alıntı: fastforyou

quote:

Orijinalden alıntı: smartcard

quote:

Orijinalden alıntı: fastforyou

quote:

Orijinalden alıntı: Toxicated

Bende araç bakıyorum 520d veya 525xd hangisinde temiz araç yakalarsam 520d bulmustum ancak araba İlana girdikten 7 saat sonra satıldı. Bayramdan sonrayı bekliyorum artık allah nasip ederse bi 525xd premium paket. Birde NBT sistemini ankarada taktırabiliceğim bir yer bilen arkadaş varmıdır ? İstanbula kadar gidip uğraşmadan halledebileceğim felan.

Kaç model bakıyorsunuz hocam,aynı durumdayız bende ankaradayım mantıklı araç cıkmıyor ya km duşük temiz araç fiyat uçmuş yada km yüksek fiyat makul,ben 2014 premium bakıyorum 195-205 bin arası 100 bin km altı temiz araç bulsam direk alacagım bayram sonrasını beklemek gerekıyor bakalım düşcekmi fiyatlar.takip ettiğim bikaç araç var 5-6 bin indirdiler ilan fiyatlarını bi 5 daha düşerlerse değerlendirilir.nbt araştırmadım ama facede bmw clup var aktif baya oraya sorun yanıt gelır.

Hocam bende bakıyorum araç. Hani gözünüze çarpan ve uygun bir araç olursa haber edin lütfen. Uygun ilanları veya malum site dışında yerlerde karşınıza çıkabilecek uygun fiyatları paylaşabilirseniz sevaba girersiniz.

Siz kaç model ve donanım bakıyorusunuz?dün izmirde 2015 95 bin premium bi araç vardı izmir borusan bayisinden satılıktı 210 bıracakladı,dün gece yola cıkacaktım tekrar aradım yola cıkıyorum dıye 10 dk da müdür yardımcımızın akrabası gelecek almaya yola cıkmayın dedi,bugun için sabah arayım gelmezse size opsiyonlarım dedi,bende dayımla gidecektim aradım ona söledim oda 2 yaşında araba 95 binde hiç durmamış araç sürekli kullanılmış gerek yok dedi,yeterki cebinde paran olsun 200 bin az para degıl düşük km bekle denk gelır dedı öle kaldı bakalım hayırlısı.

Hocam ben şu anda 2015-2016 arası premium 1.6 benzinli bakıyorum. Gönül ister ki dizel alayım ama şu anda o kadar çıkamam gibi görünüyor. Max 160K gibi bir rakam çıkartabiliyorum 5.20i Premium için. Arkadaşlar 2015 Premium bir 5.20i'nin ederinin 150-160 olduğunu söylüyorlar her ne kadar malum sitede fiyatlar pekte bu aralıkta olmamasına rağmen.

Ben henüz arabamı satamadım ama size nasip olur belki biraz daha indirebilirseniz iyi olur.2015 olması baya iyi görünüyor.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-bmw-5.20i-2015-hayalet-vakum-sifir-ayarinda-hasarsiz-kazasiz-353220081/detay

Hocam farkli bir bakis acisi getirmek icin yazmak istedim

2 3 yasindaki arabalar muayeneye girmiyor kmsi dusuk ve galeriden olursa bu sefer de Km dusurulmus olabilme ihtimali doguyor.

Sahsi fikrim Km cok yuksek olmadikca araba hakkinda bilgi vermeyecegi cunku inceledigimiz zaman dediginiz gibi 2 3 yasindaki arabalar yuz binleri devirmis olabiliyor ancak 10 yasindaki ayni araclar da ortalama 200 binlerde oluyor.

Ya ikinci sahipler pek Km yapmiyor ya da piyasadaki bircok aracta Km duzeltiliyor.

Ayrica dizel araclarda senede ortalama 40 bin civari normaldir diye dusunuyorum.

Ben 20 bin yaptigim halde dizel mi benzinli mi ikileminde kaliyorum ki 40 bin civari yapan kisiler dizele yonelecektir.

• cancan_burak kullanıcısına yanıt
    Hocam arac iyi dolu vakum hayalet zaten yeterince bir arti donanim ancak elektrikli bagaj yok bildigim kadariyla premiumlarda elektrikli bagajda oluyordu yanlis mi biliyorum?

• tolgao2000 T kullanıcısına yanıt
    Benzinlileri bilmiyorum ancak dizellerde 2011 modellerde de olabiliyor

• xxxdxxx X kullanıcısına yanıt
    5.20i modellerinin 2014 yılı öncesi olanlarında bluetooth sadece telefonu destekliyor. Bence çok büyük bir eksiklik. Premium olmayan araçların aynı model yılı olanlarında bile bu özellik var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxxdxxx

Hocam farkli bir bakis acisi getirmek icin yazmak istedim

2 3 yasindaki arabalar muayeneye girmiyor kmsi dusuk ve galeriden olursa bu sefer de Km dusurulmus olabilme ihtimali doguyor.

Sahsi fikrim Km cok yuksek olmadikca araba hakkinda bilgi vermeyecegi cunku inceledigimiz zaman dediginiz gibi 2 3 yasindaki arabalar yuz binleri devirmis olabiliyor ancak 10 yasindaki ayni araclar da ortalama 200 binlerde oluyor.

Ya ikinci sahipler pek Km yapmiyor ya da piyasadaki bircok aracta Km duzeltiliyor.

Ayrica dizel araclarda senede ortalama 40 bin civari normaldir diye dusunuyorum.

Ben 20 bin yaptigim halde dizel mi benzinli mi ikileminde kaliyorum ki 40 bin civari yapan kisiler dizele yonelecektir.

Bekliyorum o yüzden :) sahibinden ve borusan bakımlı araç olursa düşük km güven sağlar,zaten alacagım aracın servis kayıtlarını mutlaka görmek lazım

• reguse kullanıcısına yanıt
    Aynen dediğiniz gibi,

Büyük eksiklik zaten ikinci elde Türkiye'de doğru düzgün full araç bulamıyoruz bulsak da zaten neredeyse sıfır fiyatı isteniyor.En basitinden 5 lerde kullanılan standart deri çok fazla terletme yapıyor bana göre cok cok kotu bir özellik aractan indiginizde ustunuzu degistirmeniz gerekiyor yaz aylarinda ama dakota nappa lı arac da bulunmuyor.Sogutmayı saymiyorum bile.En mantiklisi sifir alip istediginiz gibi doldurmak ama son fiyatlarda da bu benim icin mumkun gorunmuyor.Istedigim ozelliklerde arac 500 binin uzerine cikiyor eger bir araba icin 500 bini gozden cikarirsam her ne kadar ikinci el de olsa panamera veya maserati gibi seceneklere yonelirim saniyorum

Evet dediginiz gibi mantıkli ancak bu araclara da neredeyse sifir parasi isteniyor belki birkac parca boyali araclara yonelirseniz secenekleriniz artar hem de pazarlik yapabilirsiniz diye dusunuyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: xxxdxxx

Evet dediginiz gibi mantıkli ancak bu araclara da neredeyse sifir parasi isteniyor belki birkac parca boyali araclara yonelirseniz secenekleriniz artar hem de pazarlik yapabilirsiniz diye dusunuyorum.

Peki sizce 2014 5.20 d kazasız boyasız 60 bin km geçmemiş bi aracın ederi nedir hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: TuzluSoğan

Beyler 2.el 2016 f10 mu yoksa yeni gelen 5.20i'lerden mi alınmalı. Executive m plus f10larda 230 yeni gelenlerde 280 falan sanırım. Sizce hangisi alınır?

Zor bi karar,50 bin fazla verip bomboş bi araç alınmaz tek cazip noktası kasa yeni

• Merak ettiğim bir husus var. Kısmetse bende aranıza katılıcam(babamın dizel alalım, benzinle baş edemezsin nağmelerini püskürtebilirsem, keza dizele verecek param yok)
    Bildiğiniz gibi retrofit başlığı altında, üst modellerde olan bir çok özellik daha alt modellere takılabiliyor. Hatta youtube'da, bir Türk firmasının G30 ekran ve yazılımın ın F10 araca taktıklarını bile gördüm. Benim gözüm ise G30'un ekranlı anahtarında. Biraz araştırdım,bimmer sitesine falan baktım lakin bir cevap bulamadım. Bu işlerle uğraşan yakınlarınızda birileri vardır belki. Ne dersiniz, bu ekranlı anahtar F10 araçlar için güzel olmaz mıydı?
  •  BMW 5 SERİSİ F10 BMW 5 SERİSİ F10 BMW 5 SERİSİ F10 BMW 5 SERİSİ F10

Selam arkadaşlar.
    İmzamdaki aracıma paçalık/tozluk düşünüyorum. Etrafımdaki birçok kişiden bu konuda olumsuz yorum aldım. zevkler farklı farklı olabilir.Ben seviyorum ancak birçok kişi sevmiyor ve bunu yaptırmamın aracın görünümünü bozacağını söylüyorlar. Sırf bu yüzden yaptırmadım. Yaptıran var mı? Ve bu konudaki fikirlerinizi alabilir miyim.

İnternetten bulduğum birkaç fotoyu da ekledim...

• quote:

Orijinalden alıntı: TuzluSoğan

Beyler 2.el 2016 f10 mu yoksa yeni gelen 5.20i'lerden mi alınmalı. Executive m plus f10larda 230 yeni gelenlerde 280 falan sanırım. Sizce hangisi alınır?

bende son derece dolu bir M paket var ama kesinlikle yenisini isterdim. hatta istiyorum.
  • Arkadaşlar sonunda f10 2014 525xd alarak bu aileye de katıldım.

Aracın muayenesi yapıldıktan sonra arabayı devralıcam. Ondan sonraki ilk yer detaylı temizlik seramik kaplama sonraki yer ise nbt taktıracağım güvenilir bi yer. Sorumda burda ankara da veya mersinde NBT sistemi taktırabileceğim ancak emülatorsuz fsc koduyla ve uçuk kaçık fiyat istemeyen bir yer bilen tavsiye eden var mıdır acaba ? Hayırlı günler

• 
Sayfa: önceki 140141142143144
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.