Şimdi Ara

BMW 5 SERİSİ F10 (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5.542
Cevap
110
Favori
723.374
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

97 model icin biraz fazla bir fiyat.. sonucta 14 yillik arac arabayi goremedigim icin bir sey diyemiyorum fakat orjinal km, kazasiz, belasiz bir aracsa bence 20 21liraya biter.. o modellerde bir iki tane ariza vardir.. serviste cok cuzi rakamlarda degistirilir.. bunlardan biri sunroof tirnaklarinin kirilmasidir.. sunroof cam degildir.. o yuzden biraz daha agirdir ve tirnaklardan biri kirilirsa sunroof tam kapanmaz.. bunun disinda asc+t yabi simdiki adiyla dsc dugmesinin teli ve modulu sikintili olabilir onlarin degisimide soz konusu olabilir ama dedigim gibi cok cuzi rakamlara halledilen seyler bunlar.. onun disinda aracin yipranmisligina da dikkat esin km ile oynanip oynanmamis mi fln kontrol ettirin.. bnm tavsiyem borusan otoya gostermeniz yonunde olacak.. temiz ve kazasizsa 21tlyi hakeder..
  • Hayırlı olsun,güle güle bin inşaallah.
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlkanExclusive -- 17 Kasım 2011; 12:37:28 >
  • cok tesekkur ederim raif abi.. tekrar indim arabaya dayanamadim :D
  • Aman maşallah nazar değmesin aracınıza, güle güle kullanın.

Yazınızı keyifle okudum, hislerinizi katarak hazırladığınız bu yazı oldukça güzel olmuş. kazasız, belasız, anlattığınız gibi hep keyifli sürüşler geçirmenizi dilerim..
  • teşekkürler leonheart
  • Abi hayırlı olsun güle güle bin kullan, süper araba...
  • saol can
  • Techzone gözün aydın. Kazasız belasız keyifli sürüşler dilerim. Senin yorumlarını okumak insana keyif veriyor. O yüzden devamını bekliyoruz
  • saol onu abi teşekkür ederim.. önümüzdeki haftaiçi yazarım büyük ihtimalle devamını..
  • TechZone ,Aracınız hayırlı olsun yorumlarınız ı hep severek takip ederim.
    Biraz cahilce olucak ama Bmw 5 serisi araçlarda farlarda takıldığım bi bölüm var.Farlardan pek anlamam ama bunu sorup öğrenmek istiyorum.Öncelikle Türkiyede satılan Xenon farlı Bmw 5 serisi araçlarda far şöyle
     BMW 5 SERİSİ F10
    Fakat Ebay ilanlara bakarken farların hepsi şöyle
     BMW 5 SERİSİ F10
    Bunlar arasındaki fark nedir acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Atatürk_1881 -- 15 Şubat 2011; 20:05:39 >
  • ben bir fark goremedim hocam sisleri mi diyorsun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TechZone

ben bir fark goremedim hocam sisleri mi diyorsun?

Hocam şu farlardan hiç anlamıyorum ama şöyle söyliyim ilk resimde iki mercek varken ikinci resimde bir mercek var dikkatli bakarsanız.
  • Güzel dostum, hakettiğin bir araba idi. Senin gibi bmw bilgisi dolu bir insana, böyle dolu bir araba yakışır.

Allah nazarlardan saklasın, hayırlı ve kazasız belasız güzel günlerde kullanmanı nasip etsin.

Ben almış kadar sevindim, arabanın içindeymiş gibi de hissettim yazdıklarını okurken...

Güle güle kullan dostum
  • hmmm simdi anladim.. walla bilemiyorum.. bnm normal farlarda uzunlarda xenon.. amerikada degisik paket secenekleri var belki uzunlari normal ampullu koydullari bir secenek olabilir..
  • saol aras'im daha iyileri senin olur insallah.. butce musaitse ingilterede al sunu ucuza tepe tepe bin 2 sene.. walla bak ciddiyim :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: TechZone

hmmm simdi anladim.. walla bilemiyorum.. bnm normal farlarda uzunlarda xenon.. amerikada degisik paket secenekleri var belki uzunlari normal ampullu koydullari bir secenek olabilir..

Teşekkürler hocam.Farlardaki farkı çözemedim ama gerçekten bir farkı var ve Türkiyede satılan versiyon daha hoş görünüyor.Bu arada tekrardan aracınız hayırlı olsun.Türkiyedeki en dolu ve en güzel 5 serisi olmaya aday bence.Özellikle rengi çok hoş.Türkiyede satılan araçların hemen hemen hepsinin beyaz olduğunu düşünürsek aracınız gerçekten daha bir özelleşiyor.
     BMW 5 SERİSİ F10
  • ewt dedigim gibi farklilik olabilir.. bende tesekkur ederim daha iyileri sizlerin olur insallah :)
  • sağol dostum teşekkür ederim, inşallah diyelim.... ingilterede sıfırı 35bin pound yani 90bin tl civarında... dönüş durumları var o yüzden biraz karışık işler... ikinci el ucuz bir 3 serisi bakıyorum o yüzden.

tekrardan hayırlı olsun
  • iyi günlerde kullanın. inanınki 3 defa okudum yazınızı. çünkü insanın araçla ilgili yorumlarını yaşayarak paylaşması bi başka oluyor bence.tekrar hayırlı olsun.Allah kaza bela vermesin.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.