Şimdi Ara

Bmw 5 25d Xdrive Hakkinda (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
0
Favori
2.207
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arac zamanina gore guzel bir arac ama o kadar eskisi bu parayi haketmiyor bence.

Cikacak masrafi da dusun harcadigin paraya degmez.

O paraya daha yeni bir arac alsan bence daha mantikli olur.

• Bu aracına gore degişir. Hor kullanılana denk gelirsen mekanik arızalarını toplatmakla uğraşırsın. X drive sistemi pek masum değil çünkü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hasar kaydı durumunu yazmamışsın 350bin tl km sine göre iyi fena değil fiyatı 520 d m paket boyasiz ayni kmde 380 civarına gidiyor bu xdrive fiyat çok iyi bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Canbey96 -- 15 Ocak 2021; 21:15:31 >
  • zotacing kullanıcısına yanıt

Hocam değerli yorumlarınız için teşekkür ederim.

Babam anlaştı kuzenimle, ancak biraz hevesimizi aldıktan sonra sattıracağım.Belirttiginiz gibi yürütme masrafı bizi yoracaktır.Saygılarımla.

• Canbey96 kullanıcısına yanıt

Hocam sağ ve sol çamurlukta değişim var.Saygılarımla

• Hocam klişe olacak ama bu araçlar düzenli bakımı çok seviyor. Aracın bakımları düzenli şekilde yapılmışsa size masraf çıkarmaz bmw servisinde bir arkadaşımın arabasını beklerken 34x.xxx km yapmış 525 xdrive gördüydük sahibi beyfendi ile muhabbet ettik araçları beklerken aracının bakımlarını hiç aksatmamış hatta iyi niyet garantisi dahi devam ediyormuş hiç bir arıza problemi de yaşamamış biraz şans işi ama siz yine de tedbiri elden bırakmayın orjinal ya da kaliteli muadil parçalarla iyi bir bakım yaptırın araca alır almaz
  • qwsehmus kullanıcısına yanıt

hocam executive değildir o yanlış bakıyosunuz. executive 2015 sonrasında makyajlı kasa da çıkartılan paket executive executive plus executive m sport vs diye. bu araç normal m sport ancak dolu bir araç büyük ekran taba koltuk vs var ) xdrive transfer kutusu genelde de ön kutu kontrol ettirin. Şanzıman komple turbo komple kontrol ayrıca motor ve şanzıman kulaklarını ( titreşim yapar zaten aşırı varsa fark edersiniz) kontrol ettirin. Zincir değişimi geldiyse 6-8 arası bi tutarı göz önünde tutun. Mekaniği sorunsuz olsun da bu araçların kozmetiği halledilir, her yerde ucuz parçaları var.

( Alır almaz şu çakma m sport pedalları da söküp orjinallerini alın lütfen Bmw 5 25d Xdrive Hakkinda )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Toxicated -- 16 Ocak 2021; 13:11:6 >
    Tamamda 1.000 liramı hasar kaydı bar 100.000 liramı buda önemli fiyatda.
  • Toxicated kullanıcısına yanıt

Hocam ilginiz için teşekkür ederim, harikasınız.Müthiş bilgiler yazmışsınız. Saygılarımla.

• Canbey96 kullanıcısına yanıt

Hocam selâmlar, hasarı tramerde yazmıyor, ancak experde hepsi çıktı. Saygılarımla.

ben teşekkür ederim hocam f10 sevdiğim bir araçtır 2016 da ilk kez sahip olmuştum 2014 525xd ile 2 sene binip sattım. şu anda da f10 520d aracım var 2014 model sevdiğim bildiğim kasa bunlar :) . Temizi zordur ancak bulunca da ne binmesi zordur ne satması.

• Toxicated kullanıcısına yanıt

Sayın hocam iyi akşamlar, sahibinden sitesine 5 25d xdrive Executive m sport 2012 yazınca bizim arabanın aynısı çıkıyor, Executive ile bizim aracın farkı nedir?

Birde bizim araç ithalmiş,normal bi durum mu?

Saygılarımla.

• Bmw 5 25d Xdrive Hakkinda

• Hayatında hiç F10 kasa Bmw kullanmamış adamlar gelmiş konuya.9 yaşında araba da olsa , bakımları iyi yapıldıysa, araç zorlanmadıysa alınabilir bir araç.Nerdeyse 0 kilometre diye Egea tavsiye edecekler
  • Bende BMW 320d vardı. 2011 model boyasız 172 binde. Piyasanın Altına koymama rağmen 20 günde takasla zor sattım. Her dakika arıza lambası yakması vs. BMW 5.25 xdrive eniştemde vardı. 2015 model geçen yıl 330 bin TL bir rakama aldı. Geçen hafta arabası blok kırdı. 140 ile giderken başına gelmiş.. aracı özel servise bıraktı. Almanya’dan sandık motor getirtiyor 45 milyar. Bunu takması ıvır zıvır vs 50 bin TL rakam çıktı adamın başına. Bence BMW alacaksanız garantisi devam edeni alın. Araba güzel it gibi gidiyor lakin masrafları çok ağır.

şimdi sizin araç ithalse bi farkı yoktur donanımda araçların bu donanım paketi ekstra dolu olan araçları belirtmek içindi. Sizin araç da ithal olduğundan o kategoriden almışlar. Vergileri ödendiyse sıkıntı çıkartmaz, tabi ben full ithal yerine full borusan çıkışlı tercih ederim

• Hocam kaç paraya almıştınız ? Hayırlı olsun güle güle kullanın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha önceden bu araçtan kullanmış ve satmis birisi olarak söylüyorum. Bakım bakım bakım hocam tek odaklanmaniz gereken yer orası. Hakkınızda hayırlısı olsun diliyorum.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.