Şimdi Ara

Bmw 5.20i servis ücreti - SS li - Motor yağı hava filtresi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
0
Favori
21.213
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yağ 50 birim derken? Litre yerine başka bir şey mi kullanıldı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erbay güney

Kaç bakımı

İlk yıl bakımı, araç 16.500 kilometrede.

1100 liraya yapıldı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lojistisyen

quote:

Orijinalden alıntı: Erbay güney

Kaç bakımı

İlk yıl bakımı, araç 16.500 kilometrede.

1100 liraya yapıldı.

Alıntıları Göster
    3008 yarı fiyatına yaptırdım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiat servisleri para seviyor anlaşılan

Önceki aracımla son bakımı 250-300 liraya yaptırmıştım sanayide, buna 1100 lira bayılınca içim cız etti vallahi.

Sizinki de fazla ucuz ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lojistisyen -- 20 Kasım 2018; 18:13:34 >
  • quote:

Fiat servisleri para seviyor anlaşılan

Önceki aracımla son bakımı 250-300 liraya yaptırmıştım sanayide, buna 1100 lira bayılınca içim cız etti vallahi.

Sizinki de fazla ucuz ya
    Pug almadan önce servis fiyatı paylaşanları bayi çalışanı sanıyordum. Meğer doğruymuş. Hala 600 tl ye 15 bin bakımı yaptıran var. Ancak 1000 tl ye de. Servis fiyatları da araç satış fiyatları da dengesiz.

İş için egea tarzı araç bakıyordum. Demek ki 2.el bakacaz.

• Sırf 5 yıl garanti süresi var diye servise gittim, bu araç çok durmayacak gibi bende, satarken avantajlı oluyor garantisi devam eden araç.

• quote:

Sırf 5 yıl garanti süresi var diye servise gittim, bu araç çok durmayacak gibi bende, satarken avantajlı oluyor garantisi devam eden araç.
    Şimdi 2.el egea alsam. Misal 3 sene daha garantisi olsa bile gidip servise yontulmam. Bu bence sadece bir algıdan ibaret. Ha bu pug için 5 yıl garanti olsa anlamı bence olurdu. Alanda satanda yetkili servis bakımlı yapardı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-6D7247931

Pug almadan önce servis fiyatı paylaşanları bayi çalışanı sanıyordum. Meğer doğruymuş. Hala 600 tl ye 15 bin bakımı yaptıran var. Ancak 1000 tl ye de. Servis fiyatları da araç satış fiyatları da dengesiz.

İş için egea tarzı araç bakıyordum. Demek ki 2.el bakacaz.

Alıntıları Göster
    2014 model Peugeot 308 1.2 VTİ için geçen hafta fiyat aldım. 73.000 bakımı için 900 civarı dediler. Ben şok. Kapattım sonra tekrar aradım dizel değil bu yanlış fiyat verdiniz galiba dedim, yok fiyat doğru dedi. Üstelik Peugeotta bakım serviste indirim var. İndirimli hali buysa demek ki.Benzinli atmosferik motora istenen fiyata bak. Ben ne yaptım? Orijinal filtreleri internetten sipariş ettim. Yağı da n11 den aldım üstelik Shell. Servise göre 600 TL fark edecek. Sadece parçaları alayım dedim. Filtrelere 200 yağa 400 dediler(Mobil 0W-30). İskonto filan uygularız dediler. Taş çatlasa 500 düz yaparlardı.

Şimdiye kadar Peugeot uygundu bu konuyu gördükten sonra artık uygun olmadığını görüyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Farfaraway21 -- 20 Kasım 2018; 19:58:17 >

• quote:

Orijinalden alıntı: BigMuffin

Renocular henüz uğramamış buraya hayret
    talisman 40bin bakımı 900tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: Farfaraway21

2014 model Peugeot 308 1.2 VTİ için geçen hafta fiyat aldım. 73.000 bakımı için 900 civarı dediler. Ben şok. Kapattım sonra tekrar aradım dizel değil bu yanlış fiyat verdiniz galiba dedim, yok fiyat doğru dedi. Üstelik Peugeotta bakım serviste indirim var. İndirimli hali buysa demek ki.Benzinli atmosferik motora istenen fiyata bak. Ben ne yaptım? Orijinal filtreleri internetten sipariş ettim. Yağı da n11 den aldım üstelik Shell. Servise göre 600 TL fark edecek. Sadece parçaları alayım dedim. Filtrelere 200 yağa 400 dediler(Mobil 0W-30). İskonto filan uygularız dediler. Taş çatlasa 500 düz yaparlardı.

Şimdiye kadar Peugeot uygundu bu konuyu gördükten sonra artık uygun olmadığını görüyoruz.

Alıntıları Göster
    Başka yerden fiyat aldınız mı? Pug servisleri çok farklı fiyat veriyor.

• quote:

Başka yerden fiyat aldınız mı? Pug servisleri çok farklı fiyat veriyor.

Alıntıları Göster
    Bizim burda tek bayi var alternatif yok. Çevre illerden sorarım ama değişen bişey olacağını zannetmiyorum

• Yakıt filtresi , polen filtresi , disk , Balata gibi detaylar çok fiyatı oynatır.

Sadece yağı suyu değişecekse 600 tl lik iş dışarıda. Bmw 2 katı yazması doğal.

• garanti devam ediyorsa bilmem ama hava filtresine 270tl yazmışlar, yağ+filtre+hava filtresi için bence fazla, aynı bakınmı yarı fiyata yaptırırsınız...
  • cam suyu 15tl ???
  • sanayinin gözünü seveyim geçen söyleniyordu bizim ki 150 ye yaptırıyordu bakımı 200 almış bu sefer usta diye
  • quote:

Fotoşop değilse ben şok
    Hayır tabiki photoshop değil.
    Aslı bende maile pdf olarak geldi bende buraya koydum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: beyaz-siyah

garanti devam ediyorsa bilmem ama hava filtresine 270tl yazmışlar, yağ+filtre+hava filtresi için bence fazla, aynı bakınmı yarı fiyata yaptırırsınız...
    maddi bir sorunum yok , o yüzden arabayı aldığım yerde yaptırıyorum bakımını.

sadece bazen merak eden arkadaşlar oluyor bundan dolayı paylaştım faturayı.

Birdahaki yeni bakımda da faturayı atacağım
  • Ocak ayındaki bakımın faturasını ben de paylaşacağım
  • zed Z kullanıcısına yanıt
    merhaba.

unutmazsan eğer benide haberdar et
  • Gecen ay civic rs bakım yaptım 720 lira

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.