Şimdi Ara

BMW 4 Serisi Gran Coupé-Coupe-Cabrio (F36-F32-F33) ***ANA KONU***

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı, 3 Mobil Kullanıcı ( 3 Mobil Cihaz )
4.768
Cevap
87
Favori
286.486
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Markalar >> Bmw >> BMW 4 Serisi Gran Coupé-Coupe-Cabrio (F36-F32-F33) ***ANA KONU***
Giriş
    5100 Mesaj
    418i Coupe kullanicisi olup yazilim yapan varmi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Anahtarda kilit tusuna uzun basarsaniz aynalari katlar, kilitli araci acarken ilk basişta kapilarla birlikte aynalari da indirir, uzun basili tutarsaniz coupe kasalarda camlari acar, sizinkinde ustunu acabilir denemek lazim

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
    cgty1212 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    151 Mesaj

İstediğin tuşa istediğin fonksiyon yerine gelene kadar basılı tut :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    cgty1212 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: PVH

Arkadaslar

4.18i Coupe Mpaket+Premium paket = 171.000₺

Nasil fiyat?

Mesajından 1 ay sonra, bugün gidip sordum. 4.18i M paket + Premium paket + estoril mavi = 173.400TL fiyat verdiler. Fazla kalamadım, direk bu dip fiyata düşüyorum dedi ancak muhtemelen senin söylediğin seviyelere iner biraz pazarlıkla.
    |
    |

Orijinalden alıntı: cgty1212

Teşekkürler.arkadaşada belirttiğim gibi üstünü açmayı bulamadım yada yok modla oluyor oda garantiyi bozuyor.her şeyi yapıyorda üstünü niyr açmıyor anlamadım 😀

fiyat normal bence birkaç ey evvel bana da benzer fiyat vermişlerdi.

4.18i coupe için çok sakinseniz alın. Coupe Bmw'yi taciz eden çok olur trafikte :) Hele bir de estoril falansa. Gazlamam, kimseyşe kapışmam diyorsanız çok güzel araba, ben cesaret edemedim :) Yoksa gidişi öyle kötü değil, 1.4tsi 122hp falan gibi gidiyor hemen hemen.
    |
    |
    |
    |
    |

2014 420d coupe aracım var, aracımın joystick vites lambaları yanmıyor ben farkedemedim ne zaman gittiğimi malesef. Vites sorunsuz çalışıyor fakat ledler yanmıyor. Ne yapabilirim bildiğim kadarıyla menüyü falanda baya karıştırdım ışıkların manuel olarak kapatılmasıda söz konusu değil. Daha önce başına gelen var mıdır?

Teşekkürler

Bir arkadaşımın 6 serisi aracındada aynı sorun yaşanmıştı.Hala garanti kapsamındaysa garantiden değiştiriyorlar yada ücretsiz onarım hizmeti veriyorlar.Borusanda.Bu arada bahsettiğim araç borusan çıkışlı değil grey marketti

|
    |
    mertglcn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

saol dostum garantisi yeni bitti ama yinede atasehir borusana bir gostericem, telefonla ozel servisleride aradim kimse karsilasmamis daha once bize denk geldi bide arkadasina :)
    |
    |
    delicokelek3x kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murat tek_ -- 28 Ağustos 2016; 12:28:24 >
    |
    |
    Aracımla 1500 km uzun yol yaptım ve yıkama yerlerinin hem su kalitesi hem diğer kaliteleri düşük olduğundan yıkatmaya götürmedim tatildeyken. malum sinek kuş pisliklerinden geçilmedi ön kaputta çıkarabildiklerimi ıslak bezle çıkartmıştım. 1 haftalık tatil dönüşünde aracı hemen cilalı yıkattım ama izler o kadar derine geçmiş ki bazıları çıkmamış. Temiz arabaya dokunduğunuzda olan buhar parmak izi gibi izler var.

Arabayı alırken boya koruma seramik ve kaput filmi ( bazı arkadaşlar Estoril rengi soldurdugunu söyledikleri için ) yaptırmamıştım. yıkadığım yer yarın gün içinde uğradığımda pasta - cila makinasıyla 10 dakikada çıkaracaklarını söylediler. kötü bir tecrübe oldu benim için hafifte olsa huzurum kaçtı arabamı kafaya gereksiz yere çok takanlardanım. Bu süreç beni seramik korumaya götürecek gibi duruyor. Görüşlerinizi ve tecrübelerinizi okumak isterim.

• Yüzbaşı
    641 Mesaj

pastada dikkatli olmanızı tavsiye ederim. miktar fazla olursa boya kalınlığını değiştirebilir, ileride satarken kaput boyalı demesinler..
    |
    |
    navarro4 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

öneriniz için teşekkür ederim
    |
    |
    palermo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Abi araba ateş ediyor maşallah
    Güzel günlerde kazasız belasız kullanman dileğiyle

|
    |
    backmax kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: d4ng3r

quote:

Orijinalden alıntı: grgl92

bmw 420d xdrive gran coupé modelini kullananlarin yorumlarini alabilirmigim
    4.20d X drive modeli ile normal modeli arasinda motor gucu olarak ne fark vardir
    Bir cok test sitesinde xdrive modeli onerilmiyor

Xdrive bana göre Türkiye iklimi için gereksiz, aracı boşuna ağırlaştırıp yakıt tüketimini artırıyor. Doğu anadolu bölgesinde yaşamıyorsanız yada kışın sürekli dağa vs. çıkmıyorsanız bence gereksiz. RWD nin sürüş keyfi cabası

aynen
    |
    |

e60 M 520d lci

• Yüzbaşı
    257 Mesaj
    BMW 420D dizel aractan sokulmuş garantili(BTG maslaktan alındı ve 6 ay kullanıldı)Arac satıldıgından..
    Epc stock chiptunıng box ve kablosu

Sprınt booster marka gaz tepkime

Bmc air filter

Urunler kutulu ve temizdir hic bir problemi yoktur.1350 tl satılıktır..
    İstenirse btg maslak her araca gore yazılım attırıp kullanabilirsiniz..
    |
    |
    Temmuz ayında bir 420d Gran Coupe M paket + Premium paket siparişi verdim. Ancak aklıma takılan bir şey oldu. Aracıma harman kardon veya hifi ses sistemi taktırmadım yani standart ses sistemi olucak. Daha önce hiç bmw kullanmadığım için size sormak istedim. Öyle inanılmaz cıstak cıstak müzik dinleyen birisi değilim. Sizce standart ses sistemi beni tatmin eder mi veya sizleri tatmin etti mi? cevaplarınız için şimdiden teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ardaucuncu -- 1 Eylül 2016; 11:10:48 >
    |
    |

En azından hı fı olsun standart ses sistemi sizi arabadan soğutur o kadar diyeyim harman kardon için fiyatı çok yüksek gelmiyosa onu öncelikli tercih edin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    ardaucuncu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Mobilya Takımları
Bey Azura
son dakika
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,375
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.