Şimdi Ara

Bmw 320i ed vs peugeut 508 bluehdi eat8 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
1
Favori
2.257
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bende 508 diyorum. Her ne kadar arkadaş itiş çok büyük zevk olsada artık bu cezalar yüzünden arkadan itişin bile tadı alınamaz oldu.  Ayrıca F30 görmekten öğb geldi artık kendimde almış biri olarak daha öncede kullanıp zevkini almışsınız zaten. 508 i gördüğümde hala bi dönüp bakarım.

He insan buraya konuya açsa bile kafasında ne varsa onu yapıyo burda 100 kişiden 99u 508 desede sizin akfada bmw varsa siz ne anlarsınız gofikler diyip bmw alacaksınız. Nerden mi biliyorum  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uza -00- -- 8 Ocak 2021; 10:57:13 >
  • Herkes 508 demiş. Ben de 508 diyorum. Ama arkadaş BMW alacak. :)))

• quote:

Orijinalden alıntı: Uza -00-

Bende 508 diyorum. Her ne kadar arkadaş itiş çok büyük zevk olsada artık bu cezalar yüzünden arkadan itişin bile tadı alınamaz oldu.  Ayrıca F30 görmekten öğb geldi artık kendimde almış biri olarak daha öncede kullanıp zevkini almışsınız zaten. 508 i gördüğümde hala bi dönüp bakarım.

He insan buraya konuya açsa bile kafasında ne varsa onu yapıyo burda 100 kişiden 99u 508 desede sizin akfada bmw varsa siz ne anlarsınız gofikler diyip bmw alacaksınız. Nerden mi biliyorum  

:))))

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• berkaydj kullanıcısına yanıt
    508 320ye göre çok daha sorunsuz bi araçtır.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.