Şimdi Ara

BMW F34 GT XDRİVE (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
316
Cevap
3
Favori
67.099
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    selam,

discovery'yi kaça aldığınızı sorabilir miyim?

güle güle kullanın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _undead_

selam,

discovery'yi kaça aldığınızı sorabilir miyim?

güle güle kullanın.

Teşekkür ederim.
    pm attım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tadı damağımda kalmıştı

İkinci el ; F34 320D GT xdrive aldım

Tekrar yazarım birşeyler....

• Hayırlı uğurlu olsun Raif abi,bende E90 BMW 320d almak için çok uğraştım ama baktıklarımın hepsi patlak çıkınca 2012 C180 aldık.
  • eczman2000 kullanıcısına yanıt
    öncelikle hayırlı olsun. F30 lci 320d xdrive veya F34 lci 320d xdrive arasında git gel yasıyorum.

bi kaç sorum olucak size, 2.el mi aldiniz 0 mi ? bir de yakit tuketimi hususunu sorucagim s.ici ve s.disi

son olarak da aracın donanım seviyesini sormak istiyorum tesekkurler simdiden

• Vay be zenginlik de başka birşey canım yakışır

• quote:

Orijinalden alıntı: eczman2000

Tadı damağımda kalmıştı

hayırlı olsun güle güle kullanın. bmw 320d xdrive gt benimde ilgimi çeken bir araç.acaba hangi yıl ve hangi donanım aldınız? birde şehir içi yakıt tüketimini paylaşırsanız çok sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: enoman

Hayırlı uğurlu olsun Raif abi,bende E90 BMW 320d almak için çok uğraştım ama baktıklarımın hepsi patlak çıkınca 2012 C180 aldık.

teşekkür ederim Enes ; size de hayırlı olsun.
    Bir arkadaşımda sıfır aldığı 2012 model m paket e90 320d var,muhtemelen satacak yakında.İstersen haber veririm .
  • Teşekkür ederim; bu devirde bu aracı sıfır almak zor. İkinci el luxury paket aldım. Karışık 7 litre civarında yakıyor.e90 ; herhalde 8 civarıydı .8 ileri olması muhtemelen bu düşüşü sağlamıştır.Geniş arka koltuk mesafesi ve büyük bagaj arıyorsanız bunu tercih edin.
  • onzy O kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: defiant82

Vay be zenginlik de başka birşey canım yakışır

Böyle yorum yapınca elinize ne geçiyor?
    Bu sözleri görmemek için çoğu kişi girmiyor artık forumlara, girse bile yazmıyor.Almaya niyetli varsa paylaşalım diye yazıyoruz yoksa millete hava atmak için değil .
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: defiant82

Vay be zenginlik de başka birşey canım yakışır

Böyle yorum yapınca elinize ne geçiyor?
    Bu sözleri görmemek için çoğu kişi girmiyor artık forumlara, girse bile yazmıyor.Almaya niyetli varsa paylaşalım diye yazıyoruz yoksa millete hava atmak için değil .

Şimdi ben hakaret mi ettim yahu zenginlik güzel şey dedim keşke biz de binebilsek elime neyin geçip geçmediği sizi alakadar etmez zannımca

• eczman2000 kullanıcısına yanıt
    anladim genis arka diz mesafesi ve bagajdan ziyade durusu hosuma gidiyor ozellikle luxury paket olunca ki jantlar ve krom citalardan dolayi,

sehiricinde de cok kullanicagim icin ve de 3 kisi oldugumuz icin 5 serisi yerine 3 istiyorum ama iste donanimli temiz luxury f30 ve xdrive bulamiyorum daha cok gt var var luxuryde

• ha bir de tabi 5 serisinin kalitesi tartisilmaz fakat 525d xdrive ekonomik olmasina ragmen 320d xdrive kadar az yakmayacaktir diye dusunuyorum bi de yuksek donanim isteyince 5 serisinin fiyati butcemi cok aşıyor

• yeni aracınız hayırlı olsun,
  • HoLY.oNE kullanıcısına yanıt
    Hayatında hiç 4 çeker bir araca bindin mi?? Hele ki bmw gibi bi araçtan bahsediyoruz. 70 le çakıllı bir yolda viraja girdiğinde gerektiği anda tüm gücü tek tekere 184 ps olarak aktaran bir sistem nasıl gereksiz oluyor?? 2.elde değer kaybı da nedir?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: enoman

Hayırlı uğurlu olsun Raif abi,bende E90 BMW 320d almak için çok uğraştım ama baktıklarımın hepsi patlak çıkınca 2012 C180 aldık.

teşekkür ederim Enes ; size de hayırlı olsun.
    Bir arkadaşımda sıfır aldığı 2012 model m paket e90 320d var,muhtemelen satacak yakında.İstersen haber veririm .

Olabilir tabiki abi makul fiyatliysa.

• quote:

Tadı damağımda kalmıştı

Hayırlı olsun Raif abi, güle güle kullanın. 3 GT gerçekten çok hoş duran bir araç.

• Hayırlı olsun böyle konularda insan ister istemez foto bekliyor.

• quote:

Tadı damağımda kalmıştı

vay raif abicim :D

hayırlı olsun, sağlıklı günlerde kullanın.. fotoğraf atar mısın..

5 GT'lere de ben çok özenmiştim ama nereye ulaşıyosun.. yalnız inanılmaz pratik, f10 5 serisi ile ilgisi olmayan, f01 7 serisine daha yakın bir araba olarak intibam kalmıştı.. inşallah bir gün kısmet olacak, XC70 ve bu, eşim için, arada benim de kullanabileceğim gözüme kestirdiğim araçlar..

ben çok memnun kalacağını düşünüyorum.. küçümenler de büyümüştür artık.. geniş ferah güven içinde seyahat etsinler :D

öpüyorum çok.. tekrardan sağlık günlerde raif abicim..

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.