Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

BMW 3 serisi (G20)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: zaferolcu Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 4 Misafir Kullanıcı, 5 Masaüstü Kullanıcı
1.609
Cevap
50
Favori
178.830
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Markalar >> Bmw >> BMW 3 serisi (G20)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    3540 Mesaj
    wattlara takilmayin bu kadar

cok cok 1-2 db farkeder, kulak bunu fark edemez bile

g20nin yalitimini ve sessizligini de dusunursek, cok onemi yok bu 1-2 desibelin
    |
    |
    Hoparlördeki watt olayı telefonlardaki kameraya benzer. Mesela 20 megapiksel bir kamera 100 megapiksellik kameradan çok daha iyi fotoğraflar çekebilir. Çünkü bir kamerada önemli olan kaç megapiksel olduğu değil kullanılan lensin kalitesidir. Hoparlörde de aynı mantık. Wattın kaç olduğu değil kullanılan parça kalitesi önemli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Dün Almanya'dan döndüm. G20'ye aylık 375€ kira ile binebilmek acayip sinir bozucu.Ortalama 2800€ maaş al,ayda 375€ aracı kirala.3-4 yıl bin sıkılmazsan kalanını öde aracı al. Sonra gel de burda 3 bin TL ortalama maaşla 400 bin TL araca ver ve sıra bekle.

Orijinalden alıntı: likapa_53

Dün Almanya'dan döndüm. G20'ye aylık 375€ kira ile binebilmek acayip sinir bozucu.Ortalama 2800€ maaş al,ayda 375€ aracı kirala.3-4 yıl bin sıkılmazsan kalanını öde aracı al. Sonra gel de burda 3 bin TL ortalama maaşla 400 bin TL araca ver ve sıra bekle.
    Araç yok ki türkiyede hepsi satıldı. Almanyada böyle sıra yok yemin ediyorum. M paket araç arıyorum yok.

Burada bizim yeni havalimanına gidip gelirken verdiğimiz paraya adamların bir ay g20 kiralaması çok acı. Çocuktan sakınıp daha yukarı kaldırdığımız basit bir eşyanın çocuğun daha çok ilgisini cezbetmesi durumunu yaşıyoruz herhalde. Gözümüzü alamıyoruz.

|
    |

Araclarda iki farklı lastik basıncını okuma sistemi var. Birisi aracın yerden yüksekliği ile hesaplar diğeri lastik icerisindeki dijital sensör ile hesaplar. Bmw deki lastik sibobunun arka kısmındaki dijital sensör ile okuduğundan kışlık çıkma jant alınacaksa ayrıca 4 adet sensör de almak lazım. Yurt dışında yan sanayi 125 euro. Turkiyede çıkma orjinal 1500 TL gibi. Isterseniz 10 TL lik standart sibop ta kullanabilirsiniz ama sürekli lastik basınç sensörü ikazı verecektir araç. Jant+lastik+sensör işine girmektense servistenten orjinal set almak daha mantıklı...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    wasqar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    535 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: KuruFasülyePilav

Araç yok ki türkiyede hepsi satıldı. Almanyada böyle sıra yok yemin ediyorum. M paket araç arıyorum yok.

Alıntıları Göster
    Sorun burada zaten. Koyun gibi milletiz. 200 bin tl arabaya 400 bin tl öde ama sıra bekle. Ben paristen almanyaya geçtima adamlar emeklilik yaşını 3 yaş uzattı diye şehir durmuş.
    Gör bak seve seve kanun geçmeyecek. Bizde 1 günde ötv çıkar, bir günde %60 ötv artar ama ses yok. Daha kötüsü daha çok rağbet var.
    Kendi yazdıklarımdan sıkıldım artık bu konuda son mesajımdı.
    |
    |
    |
Reklamlar
son dakika
Mobilya Takımları
SEO
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,500
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.