Şimdi Ara

BMW 3 serisi (G20) (74. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
20.930
Cevap
295
Favori
1.624.912
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • guzel tabi de guzelligin bedeli 16 bin torkis lira. deger degmez...kisiye gore degisir. ben degmeyecegine karar verdim. 1 deri fiyatina 3 klima+harman aldim

sitede su anda en ucuz m paket 395 tl.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cseyfe

vernasca 16 bin tl

sensatecin bakimi kolay, sur istedigin kremi gec, leka kalmasi daha zor, yirtilsa cizilse tamiri ucuz, gercek deri daha cok terletiyor, bir sure sonra potluk yapiyor

benim tercihim ve tavsiyem sensatec olurdu. akdenize de bej cok yakisiyor
    Kesinlikle katılıyorum. Ayrıca mavi içi bej de en güzel kombinasyonlardan biri bence (Portimao hariç tabi)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Araçta video oynatma olayını çözen birileri var mı? Carplay den youtube jail break ile mi açılıyor? Yabancı forumlarda Bimmercode ile gizli özellikleri açıyorlar deneyen açtıran var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bmw'ni bul sitesinde M + executive 1 tane araç kaldı sadece. Satış temsilcisinin bana dediğini doğrular nitelikte.. Cumartesi - Pazar'ı beklerseniz büyük ihtimalle araba kalmaz demişti. Sebebini sorduğumda milletin yeni yılda yürürlüğe gireceği kesinleşmiş kararlar yüzünden kapış kapış araba aldığından bahsetmişti.

Bu kararlardan biri, artık şirket üzerine alayım, KDV ve ÖTV tutarlarını gider olarak göstereyim devri yeni yılla birlikte sona erecekmiş.
    İkincisi ise vergilendirmenin motor hacmi üzerinden değilde arabanın çıplak vergisiz fiyatı üzerinden yeniden düzenlemeye gidileceğiymiş.
    Şubat ortası-sonu gelecek 2020 modellerde hava iyice bozar, yağmur başlar demeye getirdi.. Büyük ihtimalle 500 bin üzeri görmüş oluruz dolu bir G20'yi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Beavis. -- 7 Aralık 2019; 15:45:50 >
  • Yelken85 kullanıcısına yanıt
    Android telefonlarla direkt olarak çalışıyor birebir ekrana telefon ekranını yansıtıyor , maslakta işi bilen bir iki kişiye sordum ios ların ekran yansıtmama sebebi bmw değil direkt olarak appledan kaynaklı dediler jailbreakli olmadığı sürece ekran yansıtma ioslarda çalışmıyor

• Keşke şu videodaki kombinasyonu borusan getirse.Simdiye kadar gördüğüm en iyi g20 kombinasyonu.Luxury paketlerde antrasit yok tanzanite rengi de tr ye gelmiyor bildiğim kadarıyla

Luxury line
    Antrasit tavan
    Mocha vernesca koltuk
    Tanzanite blue metalik boya

https://www.youtube.com/watch?v=xZ4wa3wFlcA&feature=youtu.be

• Sefa-trust S kullanıcısına yanıt
    G20 car play gibi android arayüz gösteriyor mu?

Hocam
    Bmw de stepne yok runflatten dolayı. Lastik tamir kiti va gibi bir şey var mı arabada ? Ayrıca yıldızlı bijon vs var mı ? Ben hiçbir şey bulamadım araba içinde lastikle ilgili. Cahilce bir soru oldu belki de kusura bakmayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: BF033

Aramızda Superchips uygulaması yaptıran var mı?
    https://www.youtube.com/watch?v=yG1bySC5P0M&app=desktop

Şu videoda yapmışlar ve memnun kalmışlar. Zaten 520 ile aynı motor olduğu için bunada çokça yaptıran çıkacaktır. Yalnız yazılımdan önce aracı konfor modda, yazılım sonrası sport plus modda kullanmışlar, çok mühim olmasada ufak bir soru işareti olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: TrüflüEbiTen

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    1buçuk yıl önce aracımı servisten almaya gittiğimde,dışarıda yazılım uygulatmış biriyle servisin konuşmasına denk geldim..

servis;bujiler yanmış,şu olmuş bu olmuş anlattı..konu yazılıma gelince;biz orjinal yazılımdan başka yazılım bilmeyiz,o yüzden dışarıdaki yazılımı orjinal yazılıma geri çeviremiyoruz,araca işlem yapmamız için direk beynin değişmesi gerekiyor diye bir de beyin kilitlediler.o zamanki parayla toplam 30bin civarı bir masraf söylemişlerdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kaamoz -- 8 Aralık 2019; 4:28:9 >
  • G20 lerde first edition sport paketinde katlanır ayna ve geri görüş kamerası standart mı acaba ?

• wasqar W kullanıcısına yanıt
    Araçta lastik tamir kiti veya stepne yok doğrudur. Lastiklerimiz runflat olduğundan dolayı delinse bile yola devam edebiliyorsunuz ve lastik tüm havayı boşaltsa bile yere yapışacak kadar inmiyor. Yıldızlı bijondan kastınız şifreli bijon ise bizim araçlarda yok. Şifreli bijon extra alabiliyorsunuz ama tavsiye etmem, dişi yanlışlıkla yerseniz jantı çıkartma işlemi çok sıkıntınolur.

Hocam çok teşekkürler cevap için. Peki lastikle ilgili bir durumda Bmw yi mi yoksa Kaskoyu aramak gerekir ?

• temürrmelik T kullanıcısına yanıt
    Enteresan bir biçimde 520i deki performansı yakalayamadılar videoda. 520i de 0-100 5.9 sn almışlardı. Yazılım olayını geçen borusana gittiğimde sordum. Aracın garantisi devam ediyorsa ve herhangi bir arıza verirse motorda veriler Almanya ya gönderiliyor ve siz servise gelmeden önce yazılımı sildirmiş dahi olsanız bunu aracın geçmiş loglarından görebiliyorlar. Hatta OBD portuna cihaz takıldığında bile bunun log unu tutuyormuş araç.
    Yakın bir zamanda 418i motor vuruntu şikayetiyle fabrika yazılımı ile gelmiş, ancak önceden dışarda yazılım yaptığı aracın verilerinden çıkmış. Garanti dışı kalmış ve 100.000 TL motor değişim ücreti istenmiş.
    Pedal tepkime arttırıcı da bir sorun olmadığını söylediler ama arıza olması durumunda sökülüp gidilmesinde fayda var.
    G20 de motor oturmuş olsa bile araç yeni, ne gibi kronik sorunları çıkacak bilmiyoruz. O nedenle yazılım yaptırmayı iki kere düşünmek lazım.

• wasqar W kullanıcısına yanıt
    Bmw yi aramayı tercih ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: hzr06

Yok 2020 de coupe cabrio ve grancoupe yenilenicek denildi ama tam tarihiyle ilgili hiçbir bilgi yok gördüğüm kadarıyla
    https://f30.bimmerpost.com/forums/showthread.php?t=901686&utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber
    Hocam bazı bmwlerde şifreli bijon var. Bizimkilere standrt olarak koyulmamış mı ?

• temürrmelik T kullanıcısına yanıt
    Aynen video reklam amaçlı ve bence de yaptırmak garanti süresince riskli...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cruisecontrol -- 8 Aralık 2019; 11:37:6 >
  • 
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.