Şimdi Ara

BMW 3 serisi (G20) (44. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: glodnit , rmzdn
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 9 Misafir (1 Mobil) - 9 Masaüstü2 Mobil1 iOS
5 sn
21.112
Cevap
297
Favori
1.640.440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
36. Sırada  bugün en iyi #6
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben olsam bu paralara almam bu aracı.bu paraları hak etmiyorlar.
  • Suan piyasada hangi arac parasini hak ediyor esime 1.6tdi polo aldik 150.000 tl arac bos sayilir dolu olsa 165 civari olacak g20 3 serisi bu sartlarda olabilecek makul fiyatta

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alper029

Bugün ben de G20 testi yaptım. Gerçekten alt devirlerde F30’a göre daha cansız ama 100’den sonra hızlanmada daha iyi idi. Satış Görevlisi ön ve yan çamların çift cam olduğunu söyledi. Yalıtıma büyük katkı sağlamış. Sürüş sırasında da araç daha konforlu ve tok yürüyor. Ancak arka orta konsolda havalandırmanın olmaması ve ileride 5-6.000 TL. fark ile çift bölge kontrollü şekilde alınabilecek olması, bu fiyata satılan bir araç için utanç vesilesi.

Ayrıca başka bir sürpriz: bagaj tabanı açılmıyor, sabit. Derinlemesine kademeli de değil. Bence bu da önemli bir eksiklik. Bagaj hacmi ve kullanışlılık açısından eksi puan.

Malzeme kalitesi arttırılmış ve sunroof standart hale gelmiş. Büyük ekran ve yenilenmiş idrive sistemini beğendim. Ayrıca ısıtmalı ve hafızalı koltukların da standart olduğu söylendi.

Netice olarak G20 güzel bir araç ancak maalesef 380.000 TL. edecek bir araba değil. Bizim gibi F30 kullananların binlerce lira fark verip değiştirmesini gerektirecek bir cazibesi de yok. Ancak cebinde parası olan ve ilk kez BMW almayı düşünenler için iddialı bir seçenek olabilir.
    Elinize saglik olayi guzel ozetlemissiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Emre baran

Suan piyasada hangi arac parasini hak ediyor esime 1.6tdi polo aldik 150.000 tl arac bos sayilir dolu olsa 165 civari olacak g20 3 serisi bu sartlarda olabilecek makul fiyatta
    Gercekten 1.6 tdi poloya 155.000 verdiniz mi ya :(
    Ne olur saka oldugunu soyleyin

• quote:

Orijinalden alıntı: Emre baran

Suan piyasada hangi arac parasini hak ediyor esime 1.6tdi polo aldik 150.000 tl arac bos sayilir dolu olsa 165 civari olacak g20 3 serisi bu sartlarda olabilecek makul fiyatta
    hiç biri hak etmiyor.5 sene araba almasın toplum belki bu ötv vergi kazıklarını indirirler .tabi bazı insanlar nefsini tutamıyor yine alıyorlar.tabi satışlar baya düştü böyle 1 sene devam etsin.vergiler düşer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leftercan1907 -- 15 Eylül 2019; 11:41:15 >
  • cihanair kullanıcısına yanıt
    Hemde manuel vites comfortline donanim orta giris paket g20 bu dolulukta cidden cok hesapli evet araclarin hicbiri bu parayi hak etmiyor ikinci ellerde yukselmis ihtiyac var alacaksin yok almiyorum vs hikaye mecbur aliyoruz

• Bmw g20 donsnimlari poloya koysunlar 200 bin isterler ben f30 dan memnunum

• 2000 motor arac daha fazla vergisi olduğu halde 1,6 motorlu arclarla aynı fiyata olan satışlar devam ediyormu.bir ara mercedes bmw de bu vardı aynı taktikler devam ediyor mu.2000 alanlar şanslı oluyordu.demekki burada 1,6 aracta cok kar ediyorlar gibiydi.
  • Virtual cockpit'li G20 için fiyat alan oldu mu?
    Nasıl fiyat veriyorlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gyepesto

Virtual cockpit'li G20 için fiyat alan oldu mu?
    Nasıl fiyat veriyorlar?
    Sonradan mi ?

• Yok hayır, Executive paketli olan araçlardan birisinin teklifini merak ediyorum.
    Liste fiyatı 425k civarında zira.
  • Gyepesto kullanıcısına yanıt
    İndirimli 361 bin lira. First edition Türkiye paketi + Executive paketli araç.

• alpernative A kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler dostum, fakat bana bayi fiyatı gerekli. BMW'den ben de sürekli stok kontrol ediyorum.

Ülkedeki ekonomik durum, KDV ve KDV'nin ÖTV'si durumu araçlara saçma sapan yansıyor.
    Aslında kesinlikle olması gereken 3 bölge klima, HI-FI ses sistemi, arka kol dayama gibi özellikler saçma sapan ücretlere neden olduğu için dahil olmamış.
    Bu segmente, bu teknolojiye hiç yakışmıyor. 2012 model G20 gibi oluyor bu araç bizim ülkeye gelirken. :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gyepesto -- 17 Eylül 2019; 23:7:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: geng

Beni bilen, hatırlayan vardır mutlaka. BMW 5.20i Premium Nbt dahil full dolu F10 kasadan 2004 Megane 2 ye geçtim 1 sene once, gayette huzurluyum.Bu krizde, bu fiyatlarda artık böyle pahalı arabalara binmek anlamsız, sokağa park edemezsiniz, kaza olsa araçtaki değer kaybı muazzam, yakıt tüketimleri az değil, bakım ücretleri yuksek, gittiğiniz her yerde çarpı iki bahşiş beklentisi, yıkamacı dahil.
    Şimdi Megane 2 var, huzur var, çarpa çarpa, dilediğimce geziyorum, kimse de beklenti yok, kafa rahat.
    300.000 ve üzeri çok büyük paralar, otomobile bağlamak, hele bu krizde, bu şartlarda çok anlamsız, aracınızla gezemezsiniz bile, sadece hafta sonu aracı olur, en fazla işe git gel kullanılır, ötesi de olmaz, ülkenin ekonomik durumu belli, Sabancı'nın Koç'un oğlu değiliz.
    En çok beğenilen yorum bu olmalı o kadar haklı bir serzenişki..

• Çok da şey etmemek lazım:)
    Çatalca da ki Borusan ın depolarını bilen bilir.Eskiden ağzına kadar dolu olan bu alanlarda 20-100 araç olması herşeyi ve mevcut fiyatları özetliyor.
    Kısaca sipariş kadar ithalat yapıyor artık BMW Türkiye.
    O yüzden eski indiirmler,fiyatlar artık zor.Zaten kur da bu şekilde olduğu sürece eğer ki ÖTV matrahı düşürülmez ise bu iş tıpkı 90'lara dönecektir.
    Sipariş ile araç gelir ancak.Bu savıma bütün premium markalar dahil.
    DOĞUŞ otonunda zarar açıkladığı bir sektörde dediğim gibi;
    Çok da şey etmeyin:)
    Sonuçta bu ÖTV denen şeyi s.....n doğrusuna zamlayan bir hükümeti yıllarca alkışladı bu toplum:)
    Üstelik %50 si hala arkasında.Bana da hangisi daha iyi demeyin.
    Sürekli değiştireceğiz.
    Hata yapanı cezalandırmaz isek bu sürü daha çoooookkkkkkk .......r
    UNUTMAYIN BİR ATASÖZÜ ŞUNU DER:
    ......GÖÇ GİDE GİDE DÜZELİR.....

• Selamlar 10 haziranda ingiltere'den aldim arabayi,

33,144.88 gbp tuttu.

Gercekten memnunum, bir onceki modelle yanyana gelince cok farkli duruyor. Aslinda hic aklimda mavi renk almak yoktu ama hem stok durumundan beklemek istemedigim icin hem de gorunce gercekten begendigim icin portimao blue rengini sectim.

Aracin performansindan ve donanimindan cok memnunum. Direksiyonun sagda olmasi disinda bir sorunu yok :)

Turkiye'de sadece 1.6 motor satildigi icin tam bir fiyat alim gucu vergi vs karsilastirmasi yapamadik tabi ki. BMW 3 serisi (G20)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Draha -- 18 Eylül 2019; 13:3:32 >

• quote:

Orijinalden alıntı: certac

Çok da şey etmemek lazım:)
    Çatalca da ki Borusan ın depolarını bilen bilir.Eskiden ağzına kadar dolu olan bu alanlarda 20-100 araç olması herşeyi ve mevcut fiyatları özetliyor.
    Kısaca sipariş kadar ithalat yapıyor artık BMW Türkiye.
    O yüzden eski indiirmler,fiyatlar artık zor.Zaten kur da bu şekilde olduğu sürece eğer ki ÖTV matrahı düşürülmez ise bu iş tıpkı 90'lara dönecektir.
    Sipariş ile araç gelir ancak.Bu savıma bütün premium markalar dahil.
    DOĞUŞ otonunda zarar açıkladığı bir sektörde dediğim gibi;
    Çok da şey etmeyin:)
    Sonuçta bu ÖTV denen şeyi s.....n doğrusuna zamlayan bir hükümeti yıllarca alkışladı bu toplum:)
    Üstelik %50 si hala arkasında.Bana da hangisi daha iyi demeyin.
    Sürekli değiştireceğiz.
    Hata yapanı cezalandırmaz isek bu sürü daha çoooookkkkkkk .......r
    UNUTMAYIN BİR ATASÖZÜ ŞUNU DER:
    ......GÖÇ GİDE GİDE DÜZELİR.....
    Geçen bir arkadaş yazmış. Yazımı okuyorsa bana kızmasın acayip sinirlendim. Ötv %10 düşürülürse alınır diyor. Yahu Bu araç 3 yıl önceki şartlarda bugünün fiyatı 200-220 bin olmalı.
    Aracın fiyatı 360-380 bin tl. %10 düşse 350 bin tl alacakmısın?
    Herşey bizde bitiyor. Arz talep işi. Biz bu fiyatlara aldıkça bu ötvler düşmez.
    Benim bu aracı alma imkanım var ama bu rakam etmeyecek bir araca bu parayı vermem.

• likapa_53 kullanıcısına yanıt
    Doğru bir tespitte bulunmuşsunuz.
    Avrupa fiyatı vergisiz 37.400 euro bu aracın.
    X1 aracımı satıp C5 Aircross alıyorum, vergisiz 34.500 euro.
    Aradaki fark 2.900 euro.

Buraya dönüyoruz, Yeni C5 Aircross 200 bin lira, yeni 3 serisi 350 bin lira.
    Orada ucuz burada pahalıyı biliyoruz zaten. Ama oran olarak ikisi arasındaki farkın buraya yansıması çok anlamsız.
    150 bin lira fark neden kaynaklanıyor. Premium araç sahibi olma isteğinin sömürülmesinden başka bir şey değil bu.
    Sadece satışta değil, serviste, kaskoda, valede her yerde devam eden ne koparırırım mantığı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpernative

Doğru bir tespitte bulunmuşsunuz.
    Avrupa fiyatı vergisiz 37.400 euro bu aracın.
    X1 aracımı satıp C5 Aircross alıyorum, vergisiz 34.500 euro.
    Aradaki fark 2.900 euro.

Buraya dönüyoruz, Yeni C5 Aircross 200 bin lira, yeni 3 serisi 350 bin lira.
    Orada ucuz burada pahalıyı biliyoruz zaten. Ama oran olarak ikisi arasındaki farkın buraya yansıması çok anlamsız.
    150 bin lira fark neden kaynaklanıyor. Premium araç sahibi olma isteğinin sömürülmesinden başka bir şey değil bu.
    Sadece satışta değil, serviste, kaskoda, valede her yerde devam eden ne koparırırım mantığı...
    aynen katılıyorum buna .kazık bir fiyat olayı var.
  • İyi haber millet arabada rodaj var 2000 km den sonra araba geç gaz tepkisini yendi biraz eski f30 320 i de motorla kıyasla 90 km den sonra hızlanma daha iyi , hızlanma 8 sn daha hızlı olur

• 
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.