Şimdi Ara

BMW 3 serisi (G20) (331. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
11 Misafir - 11 Masaüstü
5 sn
21.220
Cevap
299
Favori
1.647.946
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 329330331332333
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Servise gidince söyledim ama yazılım güncellemeyi sadece bi problem varsa yapıyoruz dediler. Enteresan bir mantık.

My Bmw uygulaması Türkiye appstore’unda yüklenemiyor ama amerikan hesabından indirmeyi deneyeceğim. Connected Drive uygulamasında denerken VIN kodunu kabul etmiyordu. Muhtemelen araç bağlanamadığı için doğrulayamıyor. Yeni uygulamada da aynısı olacaktır diye düşünüyorum. BMW 3 serisi (G20) 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pistachio kullanıcısına yanıt

mybmwyi kullanınca kendi yapıyor sanırım. ama şase numarasını borusan çıkışlı olduğu için en baştan bloklamış olabilirler. arabayla bağlantı kurmaktan ziyade.

Bayi haricinde özel servis vs yapmıyor mu ki acaba, borusan fena saçmalamış.

• döküntü D kullanıcısına yanıt
    Mybmw yi nasıl indirebiliyoruz

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Berattdurann

Mybmw yi nasıl indirebiliyoruz

IOS mağazanızı Avrupa'daki bir ülkeye alın derim birkaç haftalığına. Eğere arabanın şasesini girdiğinizde kabul ediyorsa sorun yok demektir.

• pistachio kullanıcısına yanıt
    Navigasyon güncellemesi için bende servise çok bastırdım. Bana söylenen connected drive kapalı olduğu için güncelleme sonrası bazı araçlarda car playın kaybolduğu idi. Riski göze alırsam yapacaklarını söylediler. Geri getiremeyeceklerini söylediler. Kabul etmedim. Sonra USB flash dan deneriz belki olur dediler. Yapın dedim. Yaptık dediler ama ben bi fark göremedim açıkçası. Yaptılar mı emin değilim.

Yok levha levha gösteriyor , normal kadrandaki haritada göstermesinden bahsetmiştim

• quote:

Orijinalden alıntı: guvenxoca

Yok levha levha gösteriyor , normal kadrandaki haritada göstermesinden bahsetmiştim

Hocam apple maps'ın ayarlarından bir bakar mısınız? Levha kapatma şansınız var mı?

Ülkeyi değiştirip şaseyi girdim error verdi. Birkaç hafta o ülkede mi beklemek gerekiyor acaba. Birde bu uygulamayla neler yapılabiliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Berattdurann

Ülkeyi değiştirip şaseyi girdim error verdi. Birkaç hafta o ülkede mi beklemek gerekiyor acaba. Birde bu uygulamayla neler yapılabiliyor.

Üstat muhtemelen şasenin Tr üretim olduğunu anlıyor sistem kapalı, ondan hata veriyor.

Mybmw ile, aracı uygulamadan açıp kapatabiliyoruz anahtar olmaksızın. klima-farlar vs de dahil.

Arabaya güncelleme geldiğinde bu uygulama üzerinden kendimiz görüyor.

Arabada bir sorun varsa gösteriyor.

Bizde btk'nın saçmalaması sebebiyle araçla iletişime müsaade edilmiyor. Yurtdışında ise müsaade ediliyor ancak aylık paket alırsan interneti kullanabiliyorsun.

Bizde btk internet kullanmasan bile lisans yok diye en baştan müsaade etmiyor sanırım.

Zalımsın TC😂

• Comfort modunda ayağı gazdan çekince şanzıman boşa alıyor mu, süzülme modu için? Yoksa sadece Eco Pro'da mı yapıyor?

Özel sipariş için şartlar neler bir de biliyor msunuz? Kapora, iade, vb.

• db3 kullanıcısına yanıt
    Ecoproda boşa atıyor

• Bende aylardır sesimi bir şekilde duyurmaya çalışıyorum nafile.Niyetim sadece basit bir yazılım güncellemesi ile android autoya yani neredeyse tüm markaların standart sunduğu bir şeye ulaşmak.1 koca yıl olacak android auto bmw otomobillerine geleli dünya geneli,temmuz sonrası üretimler de dolayısıyla yüklü olarak geldi türkiyeye gelen partiler.Aracım mart 2020 üretim ve güncelleme alamıyorum kesinlikle umurlarında değil.Ben bu konuda almanyaya mail atmayı bile düşünüyorum konu onlarla alakalı mı değilmi onu da bilmiyorum ki bence konu ülkemizin değişik politikalaı dolayısıyla connected drive gibi hizmetlerden mahrum kalmamız vb.Daha önce forumda birkaç defa yazdım arkadaşlardan da destek geldi.Aylardır hiçbir gelişme yok.Bu iş bu kadar kompleks olmamalı yahu deselerki 2022 den önce gelme buraya tamam eyvallah kardeşim ama hiç bir ses yok belirsizlik arşa çıkmış.Bir tavsiyesi olan varsa açığım.Herkese iyi forumlar...

• quote:

Orijinalden alıntı: db3

Comfort modunda ayağı gazdan çekince şanzıman boşa alıyor mu, süzülme modu için? Yoksa sadece Eco Pro'da mı yapıyor?

Özel sipariş için şartlar neler bir de biliyor msunuz? Kapora, iade, vb.

%25ini önden ödüyorsunuz, sonra bekliyorsunuz. Araç Gümrüğe girince kalan miktarı yatırıp işlemler tamamlanınca teslim alıyorsunuz.

• Arkadaşlar, Ana ekran altta.

Zaten ana ekranda direkt yazılım güncellemesi var, yap diye uyarı veriyor.

Tıkladığında da ikinci sayfada nasıl yapılacağına dair kısım var.

Arabam resimdeki gibi g20 konusuna yazdığım için kafanız karışmasın, hali hazırdaki aracım 5.30e xdrive.

c

BMW 3 serisi (G20)
    BMW 3 serisi (G20)

• quote:

Orijinalden alıntı: pistachio

Servise gidince söyledim ama yazılım güncellemeyi sadece bi problem varsa yapıyoruz dediler. Enteresan bir mantık.

My Bmw uygulaması Türkiye appstore’unda yüklenemiyor ama amerikan hesabından indirmeyi deneyeceğim. Connected Drive uygulamasında denerken VIN kodunu kabul etmiyordu. Muhtemelen araç bağlanamadığı için doğrulayamıyor. Yeni uygulamada da aynısı olacaktır diye düşünüyorum.  

Hocam ben tüm ülkelerin store'larından indirdim ama VIN kodu girerken o bölgenin aracı olmadığı için VIN doğrulanamadı hatası veriyor doğal olarak BMW 3 serisi (G20)  VIN doğrulasak bile eşleşme için araç içinden iDrive'a gelen kodu girmek lazım onay için o aşamada patlayacak işlem zaten eSim'ler çalışmadığı için, boşuna uğraşmayın BMW 3 serisi (G20) 

• quote:

Orijinalden alıntı: ejlover

Hocam ben tüm ülkelerin store'larından indirdim ama VIN kodu girerken o bölgenin aracı olmadığı için VIN doğrulanamadı hatası veriyor doğal olarak   VIN doğrulasak bile eşleşme için araç içinden iDrive'a gelen kodu girmek lazım onay için o aşamada patlayacak işlem zaten eSim'ler çalışmadığı için, boşuna uğraşmayın  

Alıntıları Göster

Arabayla yunanistan’a gittiğinizde veya kıbrısa vs o vakit sorun olmaması lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: döküntü

Arabayla yunanistan’a gittiğinizde veya kıbrısa vs o vakit sorun olmaması lazım.

Alıntıları Göster

Ben de öyle tahmin ediyorum ama araçla yurtdışına çıkmıyorum öyle bir sorun var :)

• Arkadaşlar iyi akşamlar. Daha önce de bir araç aradığımı yazmıştım, şimdi bir araç buldum ama kafamda bir soru işareti var. Arkadaşım gördü arabayı ve bir video attı. Videoda hayalet ekranda bir SUV görseli var. Mantıklı mı bu? Sizde de böyle mi? Saçma bir durum değil mi? Görselini de atıyorum.

Bir de bu şaşi no’dan donanım sorgulama yapılabilen bir site falan var mı acaba?

BMW 3 serisi (G20)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emre86 -- 24 Mayıs 2021; 21:22:43 >

• emre86 E kullanıcısına yanıt

gizli özellik açtırma ayağına bozmuşlar aracı.

• 
Sayfa: önceki 329330331332333
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.