Şimdi Ara

BMW 3 serisi (G20) (190. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: erenkurban23
1 Kayıtlı Üye ve 11 Misafir (3 Mobil) - 9 Masaüstü3 Mobil
5 sn
21.180
Cevap
299
Favori
1.644.346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
44. Sırada  bugün en iyi #30
Sayfa: önceki 188189190191192
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tamamen katılıyorum söylediklerinize, olay söylenilen gibi bütçen 3 e yetiyorsa al yetmiyorsa 2 al o da olmuyorsa 1 al olayı değil, bu araçların hepsi birbirinden farklı ve farklı isteklere ihtiyaçlara cevap veriyor.
    Kullanmadığım araç için yorum yapamam, 2.18i gc kullanıyorum ve eğer ayrıntılı Bilgi isterseniz 2 serisi konusuna yazın yardımcı olmaya çalışırım elimden geldiğince. Diğer 5.20 i aracımla da mukayese ettiğim sürüş dinamikleri tecrübelerimi de paylaşmaya çalışırım.
    İyi akşamlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: murmuro

Tamamen katılıyorum söylediklerinize, olay söylenilen gibi bütçen 3 e yetiyorsa al yetmiyorsa 2 al o da olmuyorsa 1 al olayı değil, bu araçların hepsi birbirinden farklı ve farklı isteklere ihtiyaçlara cevap veriyor.
    Kullanmadığım araç için yorum yapamam, 2.18i gc kullanıyorum ve eğer ayrıntılı Bilgi isterseniz 2 serisi konusuna yazın yardımcı olmaya çalışırım elimden geldiğince. Diğer 5.20 i aracımla da mukayese ettiğim sürüş dinamikleri tecrübelerimi de paylaşmaya çalışırım.
    İyi akşamlar.
    Mkcobain nickli arkadaş bu konuda bilgi istemiş, eğer beklentilerini tarif ederse kullanıcı tecrübelerinden daha doğru yararlanabilir o açıdan yorum yaptım.

Ben önden çeker ,arkadan itiş , 4 çeker, önden motor, arkadan motor, ortadan motor çeşit çeşit yolda da pistte de sürdüm. Önceki mesajımda belirttiğim gibi sürüş zevki kişiye göre çok değişken bir tanım.

Ayrıca sürücü tecrübesi çok önemli hatta arabadan daha önemli. Sonuçta arabanın kabiliyeti sürücüsü kadar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhabalar. Türkiyede satışta olan g20 3.20i'lerde kullanılan motor, f10 5 serisinde de kullanılan n20b16 motorunu mu kullanılıyor ? Kesin bir cevap verebilecek olan var mıdır ?

• Dentrassi kullanıcısına yanıt
    B48B16 motoru kullanılıyor G30 Ve G20 de , bir önceki f serilerinde kullanılan N motorla alakası yok bu motorun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayrikimi1 -- 11 Temmuz 2020; 13:31:27 >
  • Dentrassi kullanıcısına yanıt
    Hayır hocam G20 de kullanılan motor B48B16. BMW motoru.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • BMW’ni bul’ a araçlar ne zaman yüklenicek net bilgi almış olan var mı?

• hzr06 H kullanıcısına yanıt
    Aslında yükleniyor. Ancak bayiiler kendine alıyor. Yani internetten alıcıya pek sıra gelmiyor. Ciddi bir talep var. Sürekli takipte kalmanız gerek. Mesela 3 serisi geliyor. Sadece 5-6 adet sisteme giriliyor ve birden gidiyor. Almak isteyen bir satış danışmanıyla sürekli bağlantıda kalıp takip edip almalı. Başka türlü araç bulmak çok zor bugünlerde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkolo88 -- 11 Temmuz 2020; 17:56:11 >
  • berkolo88 kullanıcısına yanıt
    Evet çok haklısınız, Mayısta bir aracı 18 jantı olmadığı için almadım ve çok pişmanım. 2-3 bayiyle görüştüm istediğim kombinasyonu bildirdim hepsi not aldı şu an beklemedeyim boşa çıkan eden olursa diye. BMW’ni bulu çok sıkı takip ediyorum ancak araç girilmiyor

• hzr06 H kullanıcısına yanıt
    Sadece son fiyatlarin yukselmesinden sonra kaporasini iade eden ve bosa cikan cok araba olmaya basladi. Cunku son artis ciddi ciddi insanlari etkiledi. Buna ragmen talep artti. Yalniz sari sitede sanki biraz fiyatlar inmeye basladi. Cok dusuk kmlerde fiyati uygun araclarda cikiyor. Orasida takip edipebilir.

• Merhaba,
    Ben de bugün sarı siteden az kullanılmış luxury + executive paket + hk + prof sürüş asistanlı 18 jantlı bir araba aldım. Yalnız alınca da o sunrooftaki tıkırtı ile karşılaştım. Sanıyorum silikon spreyle çözen var ama nereye sıkacağımı bilemedim. Bu tıkırtı nasıl çözülüyor bilen var mı?

• Burada bir arkadaş 30 küsür bin fark istendiğini , üstüne satış temsilcisinin de rahatsız edici lüzumsuz tavrına sinirlenip iptal ettiğini yazmıştı.

Benim aklıma senaryo direk şöyle oluştu. Parası çok olan hatırlı müşteri veya galerici geldi , araba sordu , sahipli arabalara baktı seçti. Fiyata da ok verdi , temsilciyi de açıktan göreceğini söyledi. Temsilci de rakamı buradaki arkadaşa yüksekten çekti , doğal olarak arkadaş tepki gösterince de moral bozdu artislik yaptı üstüne sinirlendirdi. Siparişi iptal ettirdi ve işini diğer taraftan halletti.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • indecent İ kullanıcısına yanıt
    Hayirli olsun iyi gunlerde kullanin. Kendiniz yapmak isterseniz wurth silikon sprey ile yan birlesim yerlerine sikarsaniz ses zamanla kaybolur. Ancak kesin cozum olmuyor. 3 4 ayda bir silikon spreyini tekrarlamak gerekiyor. Beceremem derseniz en yakin servise giderseniz 5 dakikada yapip araci teslim ederler basit bir islem zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: berkolo88

Sadece son fiyatlarin yukselmesinden sonra kaporasini iade eden ve bosa cikan cok araba olmaya basladi. Cunku son artis ciddi ciddi insanlari etkiledi. Buna ragmen talep artti. Yalniz sari sitede sanki biraz fiyatlar inmeye basladi. Cok dusuk kmlerde fiyati uygun araclarda cikiyor. Orasida takip edipebilir.
    Aslında talebin falan arttığı yok. Eskiden Borusan araçları stokluyordu sen araç alırken şu donanımda şu araçlarım var diyordu.
    Bende borusandan araç alırken bu şekil oldu.
    Şimdi sipariş ile getiriyorlar. Öyle algı olduki araçlar kapış kapış gidiyor. Böyle birşey yok.
    Bu durum malesef 2.eli uçurdu.

Hayırlı olsun aracınız
    Acaba kac km de ne kadara aldınız

• ridleyscott kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle oldu. Genel merkezde işin içinde. Çift taraflı çalıştılar.

• skoralp S kullanıcısına yanıt
    Merhaba. 3000 km de 520 bin civarına maloldu. 2020 model 3 bölge klimalı galvanic kaplı. Biraz pahalı oldu sanki ama araç tam istediğim araçtı. Kaçırmak istemedim. Araç ihtiyacım da bulunuyordu

Tekrar hayırlı olsun
    Bence su ortamda fiyatlar normal
    Kazasız belasız güzel günlerde kullanın

• Sunroof sorunu ile ilgili servise gitmede çözüm bulan var mı tıkırtı gerçekten çok rahatsız edici. Tavan döşemesinin sökülüp vidaların yağlanması gerekiyor gibi bir şey söyledi servis danışmanı.
  • 3 bölge klima olmayan bir dravit gri m sport executive araç buldum 8000kmde 495bin istiyor çok kararsız kaldım. Tek bölge klima konusunda

• 
Sayfa: önceki 188189190191192
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.