Şimdi Ara

BMW 3 serisi (G20) (187. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: ÇağlarŞentürk KC0CI
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 4 Misafir - 4 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
21.182
Cevap
299
Favori
1.644.422
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 185186187188189
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Benim için kesinlikle adaptif cruise control önemli. Hiç kullanmadım ama istanbul gibi bir yerde oldukça işe yarayacağını düşünüyorum. Uzun yollarda da amacına uygun kullanıldığında sürücüye oldukça yardımcı olan ve güvenliği arttıran bir özellik gibi görüyorum.

Prof. sürüş asistanı özelliği olan araca sahip kişiler deneyimlerini aktarırsa çok memnun olurum.

@yakup198520

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • indecent İ kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum, aktif olarak kullanıyorum bu özelliği her seferinde iyi ki almışım diyorum çok büyük rahatlık.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Meraktan soruyorum ilk aldigim aracin donanimlarini hic hatirlamiyorum da acaba elektrikli bagaj suanda standard her yeni aracla birlikte geliyor mu ? Bilgilendiren olursa sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkolo88 -- 7 Temmuz 2020; 12:29:31 >
  • berkolo88 kullanıcısına yanıt
    Sadece m pakette geliyor

• sarsici kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler cevabiniz icin. Benim ilk aldigim sportlineda vardi. Simdiki siparisimde yok. O yuzden merak ettim. Hic olmazsa bunda exec hifi 3 bolge klima var ne yazik ki ilk aracimda hicbir opsiyon yoktu. Turkiyeye gelen ilk araclardi.

Şimdi ki Türkiye paketinde alarmda var

• Evet haklisiniz. simdi siparis formuna bakinca farkettim :)

Yeni siparşiniz sprtline mı acaba ,
    Exce, hifi li fiyatı ne kadara geldi , mahsuru yoksa bilgi verebilir misiniz .

• Merhaba, evet exec hifi donanımlı araç. tabiki özelden yazarım size.
  • Son gelen güncelleme yüzde 2 ile sınırlı kaldı mı dostlar
    Bi finansman kampanyası var mı aceba
    Kosifler takas desteği başlatmış ama benim işime yaramıyor

• 1 ayda Msport+Exec donanıma gelen 30 bin TL ilk zammı kabullenmeyip siparişimi iptal ettim. Araç bekleyenlere kolaylıklar dilerim.
    BMW maceramız başlamadan sona ermiş oldu. Borusanla yaptığım görüşmelerde ki tavırlarından dolayı bir daha BMW ile yolumun kesişeceğini sanmıyorum.
    Bu BMW bin umurunda mı ? Tabiki değil.javascript:;
  • Oyle bir taleple oyle bir satis yapiyorlarki kimsenin umrunda degil. O yuzden adamlar zamda yapsa cilginlar gibi satiliyor. 3 5e bakmiyorlar. Ne hale geldiysek.

• treleibus T kullanıcısına yanıt
    Bana 8.000 tl lik bir zamdan bahsetti satış temsilcisi ve indirimli fiyatların henüz yansıtılmadığını felan söyledi.
    Dediğiniz rakamlarda bir artış olursa ben de almaktan vazgeçerim .umarım öyle olmaz .

• quote:

Orijinalden alıntı: orry01

Son gelen güncelleme yüzde 2 ile sınırlı kaldı mı dostlar
    Bi finansman kampanyası var mı aceba
    Kosifler takas desteği başlatmış ama benim işime yaramıyor
    Takas desteği derken içeriği nedir acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: Alpay22

Bana 8.000 tl lik bir zamdan bahsetti satış temsilcisi ve indirimli fiyatların henüz yansıtılmadığını felan söyledi.
    Dediğiniz rakamlarda bir artış olursa ben de almaktan vazgeçerim .umarım öyle olmaz .
    https://yeni.bmwonline.com.tr/ den teklifinizi yeniden yazdırın. Yeni rakamı görebilirsiniz.
    %4 lük indirim iptal edilmiş fiyatada %2 zam yapılmış. Net %6-7 gibi bir zam var. Benim araç için öyle oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: treleibus

1 ayda Msport+Exec donanıma gelen 30 bin TL ilk zammı kabullenmeyip siparişimi iptal ettim. Araç bekleyenlere kolaylıklar dilerim.
    BMW maceramız başlamadan sona ermiş oldu. Borusanla yaptığım görüşmelerde ki tavırlarından dolayı bir daha BMW ile yolumun kesişeceğini sanmıyorum.
    Bu BMW bin umurunda mı ? Tabiki değil.javascript:;
    Kasa ilk çıktığındaki fiyatlara da çok tepki oldu ama kapanın elinde kaldı malesef. Lüks marka olunca herkes sizin gibi ölçüp biçmiyor.

Belki de daha da yükseleceğini düşünüyorlar alanlar
  • Eng. kullanıcısına yanıt
    Çok doğru katılıyorum size. BMW kullanıcılarının küçük rakam hesapları yoktur muhakkak. Ben maalesef 5-10 bin hesabı yaparak zorlayarak alabiliyordum. Kapasitemi aştı bu şekilde. Alanlara hayırlı olsun diyelim iyi günlerde kullansınlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: treleibus

Çok doğru katılıyorum size. BMW kullanıcılarının küçük rakam hesapları yoktur muhakkak. Ben maalesef 5-10 bin hesabı yaparak zorlayarak alabiliyordum. Kapasitemi aştı bu şekilde. Alanlara hayırlı olsun diyelim iyi günlerde kullansınlar.
    Yoldaki araçaların kaçı şahıs, kaçı şirket üstüne veya filo kiralama diye düşünürseniz daha farklı yorumlamak da mümkün.

Aracın fiyatına aslında çok takılıyoruz ama aslında kullanım maliyeti esas alınmalı. O da temel olarak sigorta gideri, değer kaybı ve bakım giderleri. Yabancı dergilerde puanlarken değer kaybı da mevcut. Tabi enflasyon olmadığı için onların takip etmesi daha kolay kayıpları. Lüks marka olunca bu kriterlerin hepsi gözardı ediliyor ister istemez.

Hayırlısı olsun. Şu vergi mevzuatı değişip motor hacmi kriteri kalksa da bu paralara 2000 motor araçlar alınabilse hiç yoktan. 1600 cc olunca insan garipsiyor. 2 metre motor kaputu var, içinde 1.6 lt motor. A3'lerde kaputu açıp 1 lt motoru görünce ebadı garip gelmişti, bu da ona benziyor.

• yeni araçlar ne zaman rezervasyon sitesine düşer acaba? ya da düştüde benim kaçırdım?

• tunlab T kullanıcısına yanıt
    En son 3 hafta kadar önce düştü.
    1-2 saatte tükendi. Ağustos teslim araçlar düşmüştü

• 
Sayfa: önceki 185186187188189
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.