Şimdi Ara

BMW 3 serisi (G20) (181. sayfa)

5 Kayıtlı Üye (4 Mobil) ve 15 Misafir (2 Mobil) - 14 Masaüstü6 Mobil4 iOS
5 sn
21.244
Cevap
299
Favori
1.649.758
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
73. Sırada  bugün en iyi #9
Sayfa: önceki 179180181182183
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Biz de 2. Araci alacagiz insallah. Simdi clayi satacagim. Sacmalamis halde fiyatlar ama 3 den o kadar memnunuzki keske gecen sene o donemde iki araci da 3 alsaydik dedim ! Aslinda cla dan da memnunum ama on tarafi oyle bir vuruyorumki vallahi yavas gitmekten daraldim !!!!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar, BMW 3.20i ve Volvo XC40 a kapora vermiştim hangisi önce gelir ise onu alacaktım. Bu hafta Volvo’yu teslim alacağım. 3.20i Temmuz ortası teslim öngörülüyor. 2 araç arasında tecrübesi olan arkadaşların fikirlerini rica edebilir miyim? Volvo’dan BMW ye geçmek mantıklı olur mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi treleibus -- 29 Haziran 2020; 19:10:7 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • treleibus T kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle ve kesinlikle xc 40 almazdim. Ilk olarak c segmenti ve kapilarindan ciddi ciddi sogumustum. Kapanma hissi ve verdigi kalite hosuma
    Gitmemisti. Ikincisi 1.5 3 silindir motorlu bir araca asla binmeyi istemedim. Bir de runflat lastikle gelmemeside beni korkutuyor uzun yolda. Bu benim tercihim tabiki. Ayrica xc 40 deri dosemeli ve ne kadar dolu oldugunu biliyorum ancak ne olursa olsun volvo servislerini begenmiyorum. Bmwde hic olmazsa borusan da digerlerine nazaran cok daha iyi bir kalite var. Hatta cok yakin bir arkadasim volvoda calisiyordu bizzat kendisi xc40 almami istememisti. Biri suv biri sedan bu da ayri bir konu. 3 serisini 2019 haziran gibi almistik hala da kullaniyoruz. Cok memnunum hatta 2. Araci alacagiz simdi. Volvo benim icin suanda xc60dan basliyor ama o da uctu. xc40a verilen para icinde ne kadar cok donanimi olsada bence fazla. Iyi dusunun derim. Iki aracida ayri ayri test edin sizin icin yeterli olan ihtiyaclari hangisi karsilayacaksa onu secin. Acikcasi ne desem bos :) sunuda biliyorum arada iyi bir fiyat farki var. o yuzden en dogru karari siz verebilirsiniz.

• berkolo88 kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler yorumunuz için. Volvonun ödemesini yaptım. Bu hafta teslim alacağım. Mevcut piyasa koşulları sebebiyle 20-30 bin fazlası ile hemen satılabiliyor. Bir hafta kullanabileceğim. Ama hiç BMW kullanmadığım için kıyaslama imkanım olmayacak. Yorumlarınız çok değerli benim için. Tekrardan çok teşekkürler.

• Arkadaşlar merhaba, sizlere danışmak istediğim bir husus var yardımcı olursanız sevinirim.
    Malum piyasa belli çok yüksek.
    Bende 2014 model BMW 3.20 İED sport line var füme renkli. sadece sol ön çamurlukta boya var ve hasar kaydı yok.
    Niyeti bozdum yeni kasa 3.20 2019 msport alayım dedim ve bir galaerici ile anlaştım.
    kendi aracımı 250.000 TL ye saydı.
    Bana satacağı aracıda 490.000 TL ye saydı.
    size aşağıda özellikleri yazıyorum.
    Pahalıya mı geldi ucuza mı geldi fikirlerinizi beyan ederseniz memnun olurum.

alacağım araç 8000 km de mavi renkli 2019 model 3.20 G20
    3.20İ M SPORT EXECUTİVE

İÇ RENK MAVİ DİKİŞLİ SİYAH ALCANTRA DERİ

TAM HAYALET GÖSTERGE

APPLE CAR PLAY

BÜYÜK EKRAN

AKILLI TELEFON BAĞLANTISI WIRELESS

KABLOSUZ ŞARJ ETME

ANAHTARSIZ ÇALIŞTIRMA

AKUSTİK KORUMA

START STOP

ECO-COMFORT-SPORT MODLAR

ADAPTİV SÜRÜŞ FONKSİYONLARI

PROFESYONEL SÜRÜŞ ASİSTANI

BMW NAVIGASYON

YOKUŞ KALKIŞ ASİSTANI

HIZ SABİTLEME

KÖR NOKTA ASİSTANI

PARK ASİSTANI PLUS

PARK SENSÖRÜ ÖN VE ARKA

GERİ GÖRÜŞ KAMERASI

HAREKETE DUYARLI KOMUT SİSTEMİ

F-1 ŞANZIMAN

ACİL DURUM ÇAĞRISI

DİJİTAL GÖSTERGE PANELİ

SUNROOF

ÇİFT BÖLGELİ DİJİTAL KLİMA

SPOR ÖN KOLTUKLAR

M SPOR DERİ DİREKSİYON

M ARKA RÜZGARLIK

M AERODİNAMİK PAKET

M SPOR 19 İNÇ JANTLAR

ANTRASİT TAVAN DÖŞEMESİ

ORTAM AYDINLATMA

GÜNEŞ KORUMALI ARKA VE YAN CAMLAR

TETRAGON ALUMINYUM İÇ KAPLAMASI

ELEKTROKROM İÇ VE DIŞ AYNALAR

ELEKTRİKLİ BAGAJ KAPAĞI

KATLANIR AYNALAR

ELEKTRİKLİ HAFIZALI ÖN SÜRÜCÜ KOLTUĞU

ELEKTRİKLİ YOLCU KOLTUĞU

ELEKTRİKLİ ORTOPEDİK BEL DESTEK AYARI

YAĞMUR VE FAR SENSÖRÜ

ISITMALI ÖN KOLTUKLAR

LED SİS FARLARI

Bİ-XENON FARLAR

YEDEK ANAHTARI MEVCUTTUR
    araç bu arkadaşlar
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-aracimiz-opsiyonlandi-835539959/detay/

özellikler böyle ne diyorsunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi prenscem -- 29 Haziran 2020; 23:33:12 >

• prenscem P kullanıcısına yanıt
    anladigim kadariyla m+exec

ses sistemi ve 3 bolge klima yok gibi

PROFESYONEL SÜRÜŞ ASİSTANI oldugunu sanmiyorum

ELEKTRİKLİ ORTOPEDİK BEL DESTEK AYARI da sallamasyon

sahibinden daha uyguna bulunabilir bence
    Executive li araclar 485 ten basliyor. Aşağısını bulman neredeyse imkansız oldu. 1 ay daha beklersen 500 den aşağı asla bulamazsın. Ben 1 ay arabami satmaya çalışırken 40 bin tl zam geldi.
    Burada önemli olan senin aracını değerinde saymış olması veya sen direk satsan kaça ve ne zaman elden çıkarırsın. Kaldıki elden çıkarmak biraz zaman alabiliyor.
    Ederine saydı ise sorun yok bence.
    Yok piyasanın çok altında sayiyorsa orası senin kararın. Ama mesela ben volvo s60 sattim 10 bin altina verdim çünkü 1 ay daha beklersem g20 yi 20 bin pahalıya alacaktım. G20 serisi fiyat artışı senin arabana gore 2 kat fazla. BMW g20 yi ne kadar erken alırsan o kadar kar etmiş olursun ve o kadar ucuza almış olursun. Fazla degil 3 ay önce 400 civarında gezen m sport lar simdi 470.
    Onerim acıma yapıştır :)
    Bu arada denk getirirsen eger executive, 3bölge klima, katlanır koltuk, hifi veya harman, 19 jant gibi ozellikleri olan bir arac denk getirmeye calis. Belki 20-30 daha verirsin ama değer emin ol. Butce ve karar senin tabiki.

Harekete duyarlı komut sistemi bildiğim kadarıyla TR ye gelen araçlarda yok.
    Park asistanı plus ve professional sürüş asistanı olup olmadığını da sorgulamanız gerek diye düşünüyorum.

• cseyfe kullanıcısına yanıt
    Adam haklı. Git aracını gerekirse 10-20 asagi sat ama hizli ol temmuz sonu 490 altinda arac bulamayabilirsin.
    Sonra git dolu bir arac bul 515 seviyelerinde cok arac var. Ver 500 al. Keş alirsan 15-20 bin indirim yaptirirsin. Takasta dolu bir araç denk getirirsen oda olur bence.
    Ama exe., ses sistemi, 3 bolge klima olursa çok daha iyi olur.

• Bahadır8585 B kullanıcısına yanıt
    Park asistanı ve profesyonel sürüş asistanı exexutive lerde standart diye biliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: cseyfe

anladigim kadariyla m+exec

ses sistemi ve 3 bolge klima yok gibi

PROFESYONEL SÜRÜŞ ASİSTANI oldugunu sanmiyorum

ELEKTRİKLİ ORTOPEDİK BEL DESTEK AYARI da sallamasyon

sahibinden daha uyguna bulunabilir bence
    araç linkini koyayım arkadaşlar daha güzel yorum yapacağınızı umuyorum.

"PROFESYONEL SÜRÜŞ ASİSTANI oldugunu sanmiyorum
    ELEKTRİKLİ ORTOPEDİK BEL DESTEK AYARI da sallamasyon"

bu kısım kafamı karıştırdı. adam var diyor. nasıl anlayacağız olup olmadığını, aracı bayiye götürmeye de vaktim yok. borusanı aradım telefondan bilgi vermiyorlar.
    şasi no ile sorgu yapamıyorum.
    aracı yarın alacağım.
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-aracimiz-opsiyonlandi-835539959/detay/

• _kaanmert kullanıcısına yanıt
    Park asistanı ve sürüş asistanı evet standart, ama park asistanı PLUS ve PROFESYONEL sürüş asistanı standart değil.
    Park asistanı Plus ta 360 derece kamera özelliği var. Profesyonel sürüş asistanında ise adaptif hız sabitleyici var ilave olarak.

Arabada ne prof surus var ne park plus var nede adaptif var bel destegi vs onlarda yok.bu sayfiginiz ozellikteki araci 600 civarinda anca alirsiniz.

sase noyu istersin bakariz ama eminim olmadigina

1. 2019 da driving prof arac gelmedi
    2. velev ki geldi, bu fiyata vermez
    3. galeriler kafasina eseni copy paste yapar ilana

harekete duyarli komutlu hic araba gelmedi

standart m+exec bu araba
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-320i-first-edition-m-sport-plus-executive-plus-harman-kardon-833255343/detay

o paraya harmanli al daha iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: VoLTySoN

Arabada ne prof surus var ne park plus var nede adaptif var bel destegi vs onlarda yok.bu sayfiginiz ozellikteki araci 600 civarinda anca alirsiniz.
    kardeşim bildiğinden mi diyorsun yoksa o fiyata o özellikler çok ucuza gitmiş olur diye mi.
    dediğin gibiyse işi bozmak zorunda kalacağız çünkü.
    Bildigimden diyorum saydigin ozelliklere sahip aracim var cunki.galerici kafasina gore doldurmus.ama park asistan plus’lı hic bir arac gelmedi ve bel destegide yeni gelecek olan serilerde var gelericinin yazdigi hersey sallamasyon.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VoLTySoN -- 29 Haziran 2020; 23:51:43 >
  • arslanut kullanıcısına yanıt
    Soğuktan sıcağa çıkıldığında genelde trim sesi geliyor. Tüm marka/model araçlarımda bunu yaşadım hep.

• quote:

Orijinalden alıntı: VoLTySoN

Bildigimden diyorum saydigin ozelliklere sahip aracim var cunki.galerici kafasina gore doldurmus.ama park asistan plus’lı hic bir arac gelmedi ve bel destegide yeni gelecek olan serilerde var gelericinin yazdigi hersey sallamasyon.
    Peki ne diyorsun bu fiyata bu araç alınır mı?
  • 
Sayfa: önceki 179180181182183
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.