Şimdi Ara

BMW 3 serisi (G20) (171. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: 00BRK00 , zalımınsado , cfranko Daha Az
3 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü4 Mobil
5 sn
20.930
Cevap
295
Favori
1.625.228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 169170171172173
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Duratorq

Hocam merhaba,

Gayrettepe Ener Otomotiv'den mi aldınız aracınızı?
    Evet, doğrudur. Ama 464 değil 485 yazıyordu ilanında.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yüz yüze görüşmüştük evet. Ben de 20 Mart gibi aynı araç için görüşmüştüm Ener ile, tam hatırlamasam da Bülent Bey idi sanırım sahibi. O dönemde 460’a bırakmıştı bana.

Sonra ilani 485’e cekmişti ama 450’ye bırakmış. Güzel fiyat, hayırlı olsun @Limbuda2 nickli arkadaşa da.

• Bmwaykut B kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum. Yanlız benim için fark etmiyor. Ben aracımı aralıkta aldım. Umarım sende uygun fiyata alırsın.
    Şuna inanıyorum. Eğer bir insanın içinde kötülük yoksa herkesin uygun fiyata araç almasını ister. Harici kötü niyettir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Duratorq

Yüz yüze görüşmüştük evet. Ben de 20 Mart gibi aynı araç için görüşmüştüm Ener ile, tam hatırlamasam da Bülent Bey idi sanırım sahibi. O dönemde 460’a bırakmıştı bana.

Sonra ilani 485’e cekmişti ama 450’ye bırakmış. Güzel fiyat, hayırlı olsun @Limbuda2 nickli arkadaşa da.
    Evet tam olarak dediğiniz gibi, piyasa artınca fiyatı çekmişler yukarı firmanın sahibi İsmail bey ile ticari ilişkimizden dolayı bu şekilde oldu teşekkür ederim, daha güzel araçlar almak isteyenlerin olsun inşallah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Limbuda2 -- 20 Mayıs 2020; 21:14:7 >
  • cseyfe kullanıcısına yanıt
    Hocam yeminini silmissin. Guncel mesajlar dogrultusunda sanirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zerathull -- 20 Mayıs 2020; 21:32:36 >
  • Şu ürün sizce nasıl araba yıkama için ? Alınır mı sizce?Emin olamadım.Icinde kostik felan da yok.Ne dersiniz ? BMW 3 serisi (G20)

Edit: Amatör olarak basınçlı makine ile kullanmak için. Arabaya zarar verir mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arslanut -- 21 Mayıs 2020; 11:22:5 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: agrimo

Albayrak: Stratejik ürünler hariç ithalat kolay olmayacak

Yeteri kadar açık sanırım.
    Nakit olarak anında vergi alınan araba gibi bir ürünün ithalatının engelleneceğini sanmam. Kimseye iş yaptırmazsanız vergi de toplayamazsınız.
  • erciftci E kullanıcısına yanıt
    Engelleyeceğiz demiyor zaten, zorlaştıracağız diyor.

Yani ithalat çok artarsa ekstra vergi koyarım, ötv’yi arttırım şeklinde anlıyorum ben bunu.

Türkiye’de ithalata dayalı olmayan hangi sektör kaldı ki,

Dediğinizi diğer sektörler için düşünmeyen ve her türlü ürüne ekstra gümrük vergisi getirenler, otomotivde niye böyle düşünsün.

Bu arada sorun TL değil zaten döviz. Devletin elinde döviz yok.

Vergi toplayamazsa para basar telafi eder bir şekilde; sonuçta matbaa kendi elinde ama, döviz olmayınca ne yapacak?
  • Aracın direksiyonunu tam tur sağa veya tam tur sola çevirdiğimde bir sürtme gibi ses geliyor.Bu bendemi var yoksa diğer araçlardada varmi ne yapılması gerekir

• Zerathull kullanıcısına yanıt
    sildirmisler hocam
    bende r olmaz
    R değilde, aynı kişi olmadıkları artık bariz diye düşünüyorum.
  • Zerathull kullanıcısına yanıt
    iste buyuk tesaduf diyelim :)

yiyen yesin

kaldi ki benim iddiam fakli konudaydi

2 ay icinde m exe dolu araci 380 e alacak arkadas. bekliyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cseyfe -- 22 Mayıs 2020; 14:43:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cseyfe

iste buyuk tesaduf diyelim :)

yiyen yesin

kaldi ki benim iddiam fakli konudaydi

2 ay icinde m exe dolu araci 380 e alacak arkadas. bekliyoruz
    Gerçekten ben de merak içerisinde bekliyorum, sadece m paket executive diye hafifletmeyelim donanımı, dravit gri, m paket, exec paket ve hi-fi li aracı 380 lere alabileceksiniz dendi. Hadi inşallah. Ben şahsen bu fiyatlara 2 AY içerisindeki zamanda araç alabilen olursa kendim almış kadar mutlu olurum. Tebrik de edicem buradan. Ama ben hiç sanmıyorum !!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kkurt80 -- 22 Mayıs 2020; 16:28:49 >
    Fiyat konusu saçmalık fakat, aynı kişi olmadıkları ortada yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zerathull -- 22 Mayıs 2020; 17:54:56 >
  • mumkunu yok

konusmak dahi komik
  • arslanut kullanıcısına yanıt
    Hocam böyle saçma sapan urunleri g20 ile kullanmayin. Detay forumlarinda ve saticilarda guzel urunler bulabilirsiniz rahatlikla

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xcorp -- 23 Mayıs 2020; 4:6:54 >
  • 
Sayfa: önceki 169170171172173
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.