Şimdi Ara

BMW 3 serisi (G20) (170. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: ÇağlarŞentürk KC0CI , Alfa156 , exenon111
3 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 9 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü4 Mobil3 iOS
5 sn
21.235
Cevap
299
Favori
1.649.246
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
34. Sırada  bugün en iyi #9
Sayfa: önceki 168169170171172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Yelken85

Aracınız hayırlı olsun. Benim bildiğim bu dönemde araba kıtlığından galericiler yetkili satıcılardan daha pahalıya satıyor araçları, aynı donanım ve özelliklerde olduğuna emin misiniz? Proformalarını kontrol ettiniz mi?
    Renk dahil birebir aynı araç için kosiflerden 515.000 tl fiyat aldım, tek artı 19 inç vardı kosiflerin aracında onufa ben istemiyordum zaten, uzun süre binmeyi düşündüğüm için çok takılmadım 2019 ya da 2020 olmasına açıkçası.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hayir isin komigi bu konudaki insanlarin %90 ini taniyorum

hicbiri al satci degil :)

1 arkadas var sadece sanirim antepten o kadar
  • sarıkanaryam kullanıcısına yanıt
    Bmw yada araclara yonelik degil, kur ile alakali diyecegim :) Serbest kur rejimi yok iken ve serbest birakildiginda durum farkli idi. Ancak serbest rejimde gecen surenin 2008 sonrasinda bir hareket var. Uzun sekilde burada yazmayacagim fakat biraz arastirirsaniz bunun bir dongu oldugunu gorebilirsiniz. Tabi biranda hop diye olacak is degil, kademeli.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Limbuda2 L kullanıcısına yanıt
    kaca aldiniz bunu?
  • Bmwaykut B kullanıcısına yanıt
    Dolar ve euronun son 10 yil grafigi. Iyi aksamlar dilerim :)

BMW 3 serisi (G20)

BMW 3 serisi (G20)

• quote:

Orijinalden alıntı: cseyfe

kaca aldiniz bunu?
    450.000 tl ye geldi, 485 bin ilanı vardı.

• sarıkanaryam kullanıcısına yanıt
    Ben farkli birsey soylemedim. Sanirim yazdiklarim iyi anlasilmiyor. Kendi alanimda tweeter ve youtube hesaplarim var oradan takip edebilirsiniz.

Cok kisaca ozetlersek elliot dalga analizi 5 buyuk dalga iceren teknik bir yapidir. 2008 yilindan itibaren bir yukselis hareketi yasadik (siz 10 yil desenizde aslinda 12 yil). Her ana dalganin kendi altinda alt dalgalari olur. Yapisal olarak 1.dalga yukselis trendlerinde bir yukselis, 2.dalga bunun bir duzeltmesi olarak gecer. 3.dalga genelde en uzun olan dalgadir ki 2018 yaz donemi gorulen 7.21 seviyesi (logaritmik olcege gore) 3.dalga sonu idi. Ardindan yasanan duzeltme ile 2019 eylul ayinda gordugumuz 5.9x li seviyeler ile 4.dalga, 2.dalgaya paralel bir sekilde ucgenden cikti ve tamamlandi. 5.dalga ise yukselisin son asamasidir. En az 3.dalga tepesi gorulur ve akabinde derin bir dusus hareketi baslar.

Yasanan 7.26x seviyesinin 5.dalga tepesi olup olmadigini bize 6.38 seviyesi gosterecektir. Ancak olma olasiligi bir dizi indikatore gore yuksektir.

Saygilar.

• cseyfe kullanıcısına yanıt
    Sanirsam sari sitede fiyatlar hakkinda yazan arkadasa en guzel cevap sizinki oldu. 485... 450.

Tabi harman + dravit + deri vernesca koltuk farki otv kdv dahil 30 bin tl nin uzerinde ediyor. Yani sozun ozu m + executive 420 nin altina gelmis oldu size daha kurdaki dusus derinlesmeden ve kampanyalarda baslamadan.

Gule gule kazasiz belasiz kullanin insallah.

oncelikle sanirsam degil, sanirim

uzatmaya gerek yok diyorsun, her mesajina R yapiyorsun, sonra uzatmaya devam ediyorsun :)

heyecanla hazirani-temmuzu bekliyoruz forumca. hem bakimdaki indirimler, hem kampanyalari. olursa tebrik ederiz, olmazsa sahsi fikrim degildi mi dersin acaba? cunku sahsi fikrin oldugu mesajlarla sabit

hatta simdiden baslamis geri vitesler, garip hesaplarla 420 lere inmissin. m+exec DOLU bir araci 380 e alacagini soylemistin. simdi hic harmani draviti falan cikarip fiyat dusurmeye gerek yok. yazdigin gibi, DOLU bir arac olacak.

bu durumda galerinin durumunu bilemeyiz, batiyor muydu? batti mi? acil bir ihtiyac mi oldu? senin arabana bictigin degerin 35 bin altini teklif etsem, edilse, ok mi dersin?

herhangi bir ilanla mesajlas site uzerinde, 35 altini teklif et, buraya koy sohbeti :)

alinan aracin aralik fiyati yaklasik 426-428 bin tl. aradan 5 ay gecmis, euro almis yurumus, sifiri 515 bin olmus, galeri 450 ye vermis. gercekten mantik akiyor. ustelik istedigi fiyattan 35 bin tl inmis.

silinen teklifim hala gecerli. 2 ay icinde, m+exec DOLU araci 380 e al, kendi arabami sana vericem bedava. yok alamazsan bana bi 2018 golf alsan yeterli

420 ye böyle bir araç alamazsın. İstediğin kadar bekle şahsi görüşümdür. Eğer öyle bir durum var ise hiç düşünme al.

• Arabamın fiyatı 370bine düşerse üzülmem, bilakis sevinirim. Ben Türk vatandaşıyım, Türk lirası kazanıyorum. Gönül ister ki yarın g20 200.000 lira olsun, tl dolar karşısında yüzde yüz değer kazanıp, araç-ev fiyatları dibi vursun. Ben bundan zarar etmem çünkü lira kazanıyorum, yarın da lira kazanacağım.

Konuda kur konuşulması saçma, çünkü kur bmw veya g20 sorunu değil, ülke sorunu. Bu konuyu ben araca dair bilgi paylaşımı için takip ediyorum, kimsenin kura yönelik tahminine ihtiyacım yok, yatırım başlığı değil burası sonuçta. Ha ben arabamı yarın çok sıkışıp satarım, zarar da ederim bu yine g20 veya bmw ile alakalı değil, ikinci elde acele satmakla alakalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi döküntü -- 20 Mayıs 2020; 1:34:43 >
  • Bu konu kadar tartışma çıkan bir araç modeli konusu yoktur sanırım.

Bu arada karaborsa araçlarda galericiler şişiriyor 3 serisinde herhangi bir stok sorunu yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zerathull -- 20 Mayıs 2020; 3:23:5 >
  • quote:

oncelikle sanirsam degil, sanirim

uzatmaya gerek yok diyorsun, her mesajina R yapiyorsun, sonra uzatmaya devam ediyorsun :)

heyecanla hazirani-temmuzu bekliyoruz forumca. hem bakimdaki indirimler, hem kampanyalari. olursa tebrik ederiz, olmazsa sahsi fikrim degildi mi dersin acaba? cunku sahsi fikrin oldugu mesajlarla sabit

hatta simdiden baslamis geri vitesler, garip hesaplarla 420 lere inmissin. m+exec DOLU bir araci 380 e alacagini soylemistin. simdi hic harmani draviti falan cikarip fiyat dusurmeye gerek yok. yazdigin gibi, DOLU bir arac olacak.

bu durumda galerinin durumunu bilemeyiz, batiyor muydu? batti mi? acil bir ihtiyac mi oldu? senin arabana bictigin degerin 35 bin altini teklif etsem, edilse, ok mi dersin?

herhangi bir ilanla mesajlas site uzerinde, 35 altini teklif et, buraya koy sohbeti :)

alinan aracin aralik fiyati yaklasik 426-428 bin tl. aradan 5 ay gecmis, euro almis yurumus, sifiri 515 bin olmus, galeri 450 ye vermis. gercekten mantik akiyor. ustelik istedigi fiyattan 35 bin tl inmis.

silinen teklifim hala gecerli. 2 ay icinde, m+exec DOLU araci 380 e al, kendi arabami sana vericem bedava. yok alamazsan bana bi 2018 golf alsan yeterli
    İlgiyle, heyecanla ve merakla takip ediyorum. Çiğdemimi aldım çitleye çitleye izleyeceğim :)

• cseyfe kullanıcısına yanıt
    Sen ciddimisin ya. Olaya bak. bmwaykut nediyorsun?

• quote:

Bu mesaj silindi.
    Selam, ben aniden orataya çıkmadım yıllardır, forumu takipteyim ve yeni araç alınca yazma gereği duydum, başka kişilerle ilişkilendirmeyin, 2014 ten beri üyeyim, aktif yazmıyorum sadece,
    En son f10 aracım vardı,
    Birde galerici neden bu kadar indirim yaptı, tanışıklığımız ve araba dışında ticaretlerimin olduğu bir insan.
    Sırf başkalarıyla atışmak adına tanımadığınız insanlar hakkı yorum yapmayın.

• serkanblg kullanıcısına yanıt
    Izleyelim. Zaman dogruyu gosterir. Haziran ve Temmuz baslarina dikkat diyorum suan icin.

• Limbuda2 L kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba,

Gayrettepe Ener Otomotiv'den mi aldınız aracınızı?
  • Duratorq kullanıcısına yanıt
    Muhtemelen oradan almistir, 464.000 tl civari ilandaydi yanlis hatirlamiyorsam. Siz taniyor musunuz Ener Otomotiv’i?

• 
Sayfa: önceki 168169170171172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.