Şimdi Ara

BMW 3 serisi (F30) (652. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
9 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü1 Mobil
5 sn
70.296
Cevap
511
Favori
4.414.401
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 650651652653654
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hayirli olsun gayet guzel olmus gibi gozukuyo videoda ben 6.3 olctum ama dumduz bir yol bulunursa denemekte fayda var. Racechip konusunda fazla bilgim yok standart 0-100 u 7.6 sn olan bir aracin 6.3 e yazilim ile dusmesi bana biraz garip geldi. yanlis anlasilmasin olmaz demiyorum ama ilginc. duz bir yolda denemekte fayda var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serqanz

Hayirli olsun gayet guzel olmus gibi gozukuyo videoda ben 6.3 olctum ama dumduz bir yol bulunursa denemekte fayda var. Racechip konusunda fazla bilgim yok standart 0-100 u 7.6 sn olan bir aracin 6.3 e yazilim ile dusmesi bana biraz garip geldi. yanlis anlasilmasin olmaz demiyorum ama ilginc. duz bir yolda denemekte fayda var.

Evet kesinlikle haklısınız dümdüz bir yol bulup 0-240 ölçmem lazım en kısa zamanda... Ama cidden kullanırken bile farkı çok rahat hissedebiliyorsunuz şuan...
  • argold27 A kullanıcısına yanıt
    İyi almışsanız hayırlı olsun..çok memnun kalacaksınız.. @argold27

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kkurt2002

320i ED Race chip 0 - 100 km videosu... Yukarıda da ve videoda da bahsettiğim gibi malesef gündüz vakti daha uygun boş bir yer bulamadım İstanbul da... Çok çok az da olsa biraz downhill mevcut malesef... Chronometre ile ölçüm yaptım 6,2 sn gibi görünüyor gerçekten etkileyici...

Asıl 0-200 / 80 - 180 / 0 - 240 videolarını çekmek isterim ama sanırım bunları çekebileceğim uygun yol bulmakta baya güçlük çekeceğim İstanbul'da

İşte link iyi seyirler ; gevezeliğim için kusura bakmayın ilk çekim biraz heyecan yaptım

http://www.youtube.com/watch?v=DSCwK3wlRMI

race chip in canlı partikül filtresi tıkadığını gördüm dizel araçta, arkada gaz bombası yemiş gibi oldum

dikkat edin her ne kadar yaygın olsa da ne olacağı belli olmaz gerçi dizeller daha hassas motorlar ama..

• quote:

Orijinalden alıntı: remziadnan

quote:

Orijinalden alıntı: umutguven

aracımın 12 bin km bakımını yeni yaptırdım borusan oto İstinye de, rot ayarı dahil (85 tl) toplam 735 tl gibi bir rakam ödedim. yağ hava filtresi vs.

ikame araç vermemek içinde elinden geleni yapıyorlar. bence hiç kasmayın gideceğiniz yere taksiyle, metroyla gidin kafanız rahat olsun.

Merhabalar öncelikle ilk bakımınız hayırlı olsun, benim merak ettiğim araç bilgisayarı yağ değişimi için servis ihtiyacı gösterirken yağ, hava hatta polen filtresi neden daha 12 bin kmde değişiyor, bunu sordunuz mu yada size garip gelmedi mi? Nedenini teknik olarak açıklayacak arkadaş var mı yoksa tamamen duygusal nedenler midir? Selamlar..

Benim hava filtresini değiştirmediler 550TL tutmustu
    bunun dısından -3000km'de gitmıstım

• quote:

Arkadaşlar herkeslere güzel haberlerim var... Son günlerde konuşulan 2-3 tane değişik topik vardı onlarla ilgili...

1- Şu M direksiyonla ilgili hani yandan kulakçıklı... Güzel haber şu bugün gözlerimle bir tane 316i de yandan kulakçıklı M direksiyon gördüm... Racechipe genel distüributörlüğüne gittim bugün... Orada değişik şeyler öğrendim...M direksiyonu ben de düşünüyorum açıkçası fiyat sordum ya da sormayı unuttum çünkü bugün racechip yaptırdım araca aklım ondaydı... Dediklerine göre bu yandan kulakçıklı M direksiyonu yapabiliyorlarmış 316 lara... Tabi isteyene özelden numaralarını veririm görüşürler telefonla...

2- Navigasyon taktırmayı düşünenenler için yine güzel haber... Bu M direksiyon işini yapan kişi aynı şekilde 5000 TL ye navigasyonu da yapabiliriz dedi... Tabi ayrıntıları sormadı ilgim alakam olmadığı için hani NBT vs vs konuşuluyordu ya... İlgilenen olursa numarasını veririm direk görüştürürm sizleri... M... elektronik çok fazla fiyat çekiyor dedi görüştüğüm kişi... Tabi aslında güzel bir pazarlık yapılırsa topluca gidilirse 5000TL indirimle 4000TL lere düşebilir diyorum... Çok pozitif bir hizmet anlayışı var orada...

3- Uzun araştırmalardan sonra racechip yaptırdım araca ve yarın da dyno ölçümlerini yaptırıp inşallah buradan yayınlayacağım... Bugün taze taze 0-100 km videosu çektim eve gitmeden önce birazdan ki mesajımda da onları paylaşacağım sizlerle... Tek birşey söylemek istiyorum araç uçuyor, eco pro comfort gibi oldu comfort fırlıyor sanki sport gibi araba sürekli tractiona giriyor arkası bir sağ bir sol durmuyor...

Videoyu umarım sorunsuz yüklerim bu konularda hiç bilgim yok olmadı youtube linki veririm...

quote:

Orijinalden alıntı: fthtpr

Arkadaşlar bugün edindiğim bir bilgiyi sizinlede paylaşmak isterim. Hartge'den mailime cevap geldi distribütör firma etilerde ki f355 automobile technic. Fiyatlar yurt dışı fiyatlarıyla aynı, yani 316/116 için 1495euro montaj dahil. Fiyata bakıldığı zaman Kelleners, Steinbauer gibi firmalarla aynı fiyat. Performans ve güvenilirlik açısından ise HARTGE kalitesi tartışılmaz heralde. Ac Schnitzer ile arasında ciddi bir fiyat farkı var onun için fiyat bana makul geldi HARGE gibi bir firma için. Sipariş verdiğinizde 2 hafta içinde getirtiyorlarmış. Ben yılbaşından önce vermeyi düşünüyorum sipariş ilgilenen arkadaşlar varsa bilginize..

3.20ED'ye mi yaptırdınız ?

Hemen videooooo lütfennnnnnn :)

• Super degerler bu motorum 210hp ye kadar kaldiracagi bilgisini edinmistim bende ayni yerde yaptirdim cok memnunum
    Cok sukur simdilik bi sikinti yok birde yapan arkadaslarda ayni aracin olmasi beni baya rahatlatmisti.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya tam bi karar veriyorum hep şu racechip çıkıp kafamı allak bullak ediyor Hartge baya kafama yatmıştı gaza gelip yarın bile sipariş verebilirdim ama daha uygun fiyata racechip varken ve taktıran herkes sorunsuz bir şekilde kullanırken Hartge okadar para vermek anlamsız geliyor.

Sizde baya araştırıyordunuz benim gibi racechip konusunda baya gel gitleriniz vardı sonunda karar verdiniz anlaşılan hayırlı olsun neden en son racechip te karar kıldınız? birde kullandıkça izlenimlerinizi yazarsanız çok makbule geçer
  • alwaysfc kullanıcısına yanıt
    aynı fıkırdeyim. kenarların cıkartılabılecegınden emınım cunku servıste luxury dekı gibi krom yapabileceklerini soylediler fiyat 750euro cıvarındaydı. birde boyatmak yerine piano black kaplama da yapılabılır gibi. daha evvel yapan varsa yada yapmayı dusunen tecrube paylasırsa sevinirim...
  • rudihason R kullanıcısına yanıt
    evet bi ara ben yaptırmak istedim serviste krom kaplama ama fiyat uçuk geldi.. ben 350 euro gibi bi fiyat belirlemiştim kafam da ama olmadı malesefbir kaç yere sordum boya yapabileceklerini fakat piano black tutturmalarının zor olduğunu söylediler şimdilik askıda kaldı
  • quote:

Orijinalden alıntı: fthtpr

Ya tam bi karar veriyorum hep şu racechip çıkıp kafamı allak bullak ediyor Hartge baya kafama yatmıştı gaza gelip yarın bile sipariş verebilirdim ama daha uygun fiyata racechip varken ve taktıran herkes sorunsuz bir şekilde kullanırken Hartge okadar para vermek anlamsız geliyor.

Sizde baya araştırıyordunuz benim gibi racechip konusunda baya gel gitleriniz vardı sonunda karar verdiniz anlaşılan hayırlı olsun neden en son racechip te karar kıldınız? birde kullandıkça izlenimlerinizi yazarsanız çok makbule geçer

Aynen ben de sizin gibi düşünüyorum üstad çok gel gitlerim oldu; omeronzo olsun devildod olsun sorular sordum onlara sağolsunlar ellerinden geldiklerince cevapladılar... Ben de bir karar verdim artık bakalım hayırlısı olsun... Yakıt vs vs diğer şeyleri buradan paylaşıcağım tabi ki ama asıl hedef şuan bir 0 - 240 videosu çekmek ve buradan paylaşmak

• quote:

Orijinalden alıntı: tr_marduk

quote:

320i ED Race chip 0 - 100 km videosu... Yukarıda da ve videoda da bahsettiğim gibi malesef gündüz vakti daha uygun boş bir yer bulamadım İstanbul da... Çok çok az da olsa biraz downhill mevcut malesef... Chronometre ile ölçüm yaptım 6,2 sn gibi görünüyor gerçekten etkileyici...

Asıl 0-200 / 80 - 180 / 0 - 240 videolarını çekmek isterim ama sanırım bunları çekebileceğim uygun yol bulmakta baya güçlük çekeceğim İstanbul'da

İşte link iyi seyirler ; gevezeliğim için kusura bakmayın ilk çekim biraz heyecan yaptım

race chip in canlı partikül filtresi tıkadığını gördüm dizel araçta, arkada gaz bombası yemiş gibi oldum

dikkat edin her ne kadar yaygın olsa da ne olacağı belli olmaz gerçi dizeller daha hassas motorlar ama..

Çok sağolun bilgilendirme için... Çok teşekkür ederim tabi ki araca daha bir özenli yaklaşmak lazım şimdi... Bakalım ilerki günlerde göreceğiz nasıl olacak neler bitecek... Yaklaşık 40-50 bin km de bir carbon cleaning denen olayı yaptırmak sizce de mantıklı olur mu acaba bu tarz problemlerin üstesinden gelmek için ?

• quote:

paylaştığınız için ve emek verdiğiniz için teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: devildod

Super degerler bu motorum 210hp ye kadar kaldiracagi bilgisini edinmistim bende ayni yerde yaptirdim cok memnunum
    Cok sukur simdilik bi sikinti yok birde yapan arkadaslarda ayni aracin olmasi beni baya rahatlatmisti.

Yapan yerdeki beyle baya muhabbetlerimiz oldu, geçen bir tane 118 geldi dedi sizin motorunuzla aynı, ona da taktık bu boxtan dedi ve 220 bg yapmışlar size de yapalım mı diye sordu? Ben ilk etapta bu şekilde denemek istiyorum sorunsuz çalıştığını bir görmek istiyorum dedim... Sanırım o kadar uç noktalara gitmek de çok faydalı olamz diye düşünüyorum motorun geleceği açısından

• quote:

Orijinalden alıntı: serkaf

quote:

paylaştığınız için ve emek verdiğiniz için teşekkürler

Rica ederim Serkan Bey, müsait yer ve zaman olsun 0 - 240 ı da paylaşacağım inşallah, yarın da dyno ölçümleri yapılacak akşama da onları paylaşmayı planlıyorum... Esas dyno da kaç çıkacak onu merak ediyorum...

• Kadir hocam dayanamayıp yaptırdın sonunda, hayırlı olsun :) yolda dikkat edeyim sana denk gelmemek lazım. 3.20i diyip gaza gelip toz yutturma bize :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kerrami

Kadir hocam dayanamayıp yaptırdın sonunda, hayırlı olsun :) yolda dikkat edeyim sana denk gelmemek lazım. 3.20i diyip gaza gelip toz yutturma bize :)

Keremcim evet dayanamadım doğru söylüyorsun bu konuda gelgitlerim vardı biliyorsun... Bakalım bir müddet kullanayım diyorum... İnşallah sorun yaratmaz şuan gayet keyifli, akıcı, performansı da güzel...
    Ayrıca estağfurullah yaaa toz yutturmak ne demek... İnan sağdan sağdan giden bir tiptim (7,5lt İstanbul içi başka nasıl olacak) şimdi daha dikkatli kullanıcam herhalde motoru koruma maksatlı
  • Yanliz dyno olayina bi 200-300 km kullanip girseydin bana bu sekilde bilgi verilmisti.
    Tam performans belli bir km kullandiktan sonra goruluyormus.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • argold27 A kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun güzel günlerde kazasız belasız zevkle binmenizi temmenni ederim. donanımı hakkında bilgi verebilir misiniz:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: JN008

İyi almışsanız hayırlı olsun..çok memnun kalacaksınız.. @argold27

teşekkür ederim
  • 
Sayfa: önceki 650651652653654
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.