Şimdi Ara

BMW 3 serisi (F30) (39. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
70.299
Cevap
511
Favori
4.415.146
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benimde olmazsa olmazim cc ama hazir kur dusmusken hazir bi araci alsammi diye bende dusunuyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MMX 166

quote:

Orijinalden alıntı: sepulturgay

quote:

Orijinalden alıntı: extreme11

borusan f30 a 4% indirimi her kosulda (kredi, pesin) uyguluyormu. yada soruyu soyle sorsam, pesin para versem 4% uzerine bir iskonto daha olurmu. bilen yasayan varmi.

hocam 116i 136bg
    118i 170bg dir

bır yanlıslık olmus hocam
    demek ıstedıgım 316i de kullanılan 1.6 turbo motor ıle 118i de kullanılan 1.6 turbo motor aynımıdır?

aynı ıse bu beygır farkı nereden gelıyor?

Yazılım ve egzoz sistemindeki ufak bir farklılık. Haricinde motor ayni

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Haftaya 316 test araci gelecekmis bursa teknik otoya nasip olursa gidicegim anlasabilirsek yakin zamanda bende f30 binicegim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: demirhans

Arkadaslar gunaydin,
    Dun daldirip bu kapali otoparklardaki park yerlerini ayirmaya yarayan sari borularin uzerinden gectim, aracin altinda sol ortasindan itibaren geriye dogru altindaki kaplama plastiginde 30 cm lik bir cizik olusmus ve bu 30 cm in sonuna dogru plastik kalkmis durumda :( sizce bu ciddi bir durum mudur ? basina boyle bisi gelen var mi ? Borusanda yaptirmaya gerek var mi sizce yoksa o kalkan plastigi maket bicagi ile kesip yoluma devam mi edeyim ? Bana ciddi bir durum degil gibi geldi acikcasi ama...icabinda kaskoyu bile bozdurabilirim gerekiyorsa.

not: arac f30 luxury line.

Marşpiyelden bahsediyorsun sanırım.. Görüntü rahatsız edici durumdaysa yenisiyle değiştirebilirsin.. Sök takı zor bir parça değil.. Ancak kasa yeni olduğu için parçayı Borusan dışında bulmak zor olabilir.

• Karşınızda M paket f30 ...

BMW 3 serisi (F30)

BMW 3 serisi (F30)

BMW 3 serisi (F30)

BMW 3 serisi (F30)

BMW 3 serisi (F30)

BMW 3 serisi (F30)

BMW 3 serisi (F30)

BMW 3 serisi (F30)

BMW 3 serisi (F30)

BMW 3 serisi (F30)

BMW 3 serisi (F30)

BMW 3 serisi (F30)

BMW 3 serisi (F30)

BMW 3 serisi (F30)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emr256 -- 2 Ağustos 2012; 0:21:35 >

• mpaket beyaz da iyi gitmiş.canavar maşallah canavar :)

• e90 çok daha iyi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ridleyscott

quote:

quote:

quote:

borusan f30 a 4% indirimi her kosulda (kredi, pesin) uyguluyormu. yada soruyu soyle sorsam, pesin para versem 4% uzerine bir iskonto daha olurmu. bilen yasayan varmi.

hocam 116i 136bg
    118i 170bg dir

demek ıstedıgım 316i de kullanılan 1.6 turbo motor ıle 118i de kullanılan 1.6 turbo motor aynımıdır?

yanı turbo charge dısında super charge felan yok dımı?tamamen yazılım ve turbo buyuklugu ıle 1.6 motor 170 beygır olabılıyor yanı.

• quote:

Orijinalden alıntı: driekrem

e90 çok daha iyi..

e90 ın ekranı hoş, vites görünümü kötü
    f30un ekranı kötü ,vitesi çok goş ve sofistike bir yapıya sahip.

dış görünümler kişiden kişiye değişir :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: HasanFatihh

mpaket beyaz da iyi gitmiş.canavar maşallah canavar :)

valla hacı beyaza o kadar laf ediyoruz, şöyle sıradan... böyle sıkıcı.... falan ama harbiden de yakışıyor be abi ://

şimdi şunu düşünmeye başladım: beyaz gibi joker bir renk varken estoril için fazladan 4000TL vermek ne kadar doğru ://
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ridleyscott

quote:

quote:

quote:

hocam 116i 136bg
    118i 170bg dir

yanı turbo charge dısında super charge felan yok dımı?tamamen yazılım ve turbo buyuklugu ıle 1.6 motor 170 beygır olabılıyor yanı.

Benim bildiğim kadarıyla turboda aynı , sadece yazılım ve egzoz sisteminde ufak bir farklılık var . motorlar turbolar aynı

• http://www.araba.com/51265560/BMW-320d

sizce alınır mı ?

------------

http://www.araba.com/47877085/BMW-320d 287hp?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sonsuzuncu -- 2 Ağustos 2012; 10:28:16 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: HasanFatihh

mpaket beyaz da iyi gitmiş.canavar maşallah canavar :)

valla hacı beyaza o kadar laf ediyoruz, şöyle sıradan... böyle sıkıcı.... falan ama harbiden de yakışıyor be abi ://

şimdi şunu düşünmeye başladım: beyaz gibi joker bir renk varken estoril için fazladan 4000TL vermek ne kadar doğru ://

Harbi fena duruyor ama bana gına geldi beyazdan corolla aldım beyaz 320d aldım beyaz şimdi caddy aldım o da beyaz
    Beyaza cila felan yapınca hiç belli olmuyor ben birazda ondan istemiyorum,komşuların metalik araçları var biri kırmızı biri siyah ikisine küçük bi yere
    sürdüm 15liralık cilayı pırıl pırıl oldu ama beyazda farketmiyor hiç

Fakat koruma açısından en kullanışlı renkte beyaz harelenmeyi felan ennn az belli ediyor neyapacaz bilmem valla

• quote:

Orijinalden alıntı: sonsuzuncu

http://www.araba.com/51265560/BMW-320d

sizce alınır mı ?

------------

http://www.araba.com/47877085/BMW-320d 287hp?

Birincisi belki olabilir ama ikincisini kesinlikle tavsiye etmem 287bg'i nasıl çıkartmışlar o arabadan

Böyle araçların afedersiniz anasını ağlatıyorlar.Size bir ipucu ikinci araç bulunduğunuz şehirdeyse gidin arabaya bakın
    kullanılan km ye bakın birde i-dirve'dan servis ihtiyacına kaç km kalmış ona bakın bu size nasıl kullanıldığını biraz olsun belli eder

• Bugün 3.16i özel sipariş verdim

Türkiye paketine ek olarak, comfort+teknoloji paketi+sportline+sunroof 47.200 Euro yapıyordu, aşağıdaki donanımları da ekleyince 52.000 Euro oldu.

-18 jant
    -konfor erişim
    -geri görüş kamerası
    -bel destek ayarı
    -katlanabilir elektrokrom yan aynalar
    -arka kol dayama
    -m direksiyon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ohara -- 2 Ağustos 2012; 15:26:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ohara

Bugün 3.16i özel sipariş verdim

Türkiye paketine ek olarak, comfort+teknoloji paketi+sportline+sunroof 47.200 Euro yapıyordu, aşağıdaki donanımları da ekleyince 52.000 Euro oldu.

-18 jant
    -konfor erişim
    -geri görüş kamerası
    -bel destek ayarı
    -arka kol dayama
    -m direksiyon

52.000 euroya 3.16i ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: qwerty0909

quote:

-18 jant
    -konfor erişim
    -geri görüş kamerası
    -bel destek ayarı
    -arka kol dayama
    -m direksiyon

52.000 euroya 3.16i ?

Evet, verdiğim para, vergi olarak devlete gideceğine donanıma ve benzine gitsin yeğdir.

Çıplak 3.20d 51.000 Euro. Buna Comfort+Teknoloji+Sunroof ekletince 60.000'i geçiyor. 75.000'ine 5 serisi almak varken 3 serisine 60.000 vermek ayrı bir aptallık bence.

Sözünü ettiğim ekstra donanımları 3.20d'ye ekletsem fiyat 70.000 euroyu geçerdi.

Ben %37 vergiyle birkaç ekstra donanım almış oldum. Zaten 2-3 yıl sonra satıp 5 serisine geçerim. Ne diye arabaya ve donanımlara yok yere %80 vergi ödeyeyim?

Daha önce 2010 model 1.4 Passat'ım vardı ve 122 beygir gayet yeterli gelmişti, İstanbul trafiği için 136 beygir gayet optimum. Zaten hız yapacak yol yok zaten. Prestij ve konfora veriyorum paraya, devletin onaylamadığım saçma politikalarına bütçe oluşturmak için değil!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ohara -- 2 Ağustos 2012; 16:13:01 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: qwerty0909

quote:

-18 jant
    -konfor erişim
    -geri görüş kamerası
    -bel destek ayarı
    -arka kol dayama
    -m direksiyon

52.000 euroya 3.16i ?

Evet, verdiğim para, vergi olarak devlete gideceğine donanıma ve benzine gitsin yeğdir.

Çıplak 3.20d 51.000 Euro. Buna Comfort+Teknoloji+Sunroof ekletince 60.000'i geçiyor. 75.000'ine 5 serisi almak varken 3 serisine 60.000 vermek ayrı bir aptallık bence.

Sözünü ettiğim ekstra donanımları 3.20d'ye ekletsem fiyat 70.000 euroyu geçerdi.

Ben %37 vergiyle birkaç ekstra donanım almış oldum. Zaten 2-3 yıl sonra satıp 5 serisine geçerim. Ne diye arabaya ve donanımlara yok yere %80 vergi ödeyeyim?

Daha önce 2010 model 1.4 Passat'ım vardı ve 122 beygir gayet yeterli gelmişti, İstanbul trafiği için 136 beygir gayet optimum. Zaten hız yapacak yol yok zaten. Prestij ve konfora veriyorum paraya, devletin onaylamadığım saçma politikalarına bütçe oluşturmak için değil!

Merhaba,

hayırlı olsun aracınız. 3.16 için acaba donanım paketlerinin fiyatlarını ayrı ayrı biliyor musunuz? sadece comfort paketi seçtiğimizde nasıl bi fiyat alabiliriz?

• quote:

-18 jant
    -konfor erişim
    -geri görüş kamerası
    -bel destek ayarı
    -arka kol dayama
    -m direksiyon

Inşallah birkaç kere test etmişinizdir özellikle rüzgar sesini felan yani...malum e90ı çok kötülemistiniz,hatta sayfayı aştı imzanıza bile işlemişti

• 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.