Şimdi Ara

BMW 3 serisi (F30) (36. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
12 Misafir (1 Mobil) - 11 Masaüstü1 Mobil
5 sn
70.299
Cevap
511
Favori
4.415.088
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fullflavor1977

140,000 tl butceye. yeni f30 320d serisi, bi-xenon, harman kardon ve navigasyonlu arac alinirmi? butce olusturmaya calisiyoruz, fiyatlar hakkinda bilgisi olan varmi?

degisik paketlerden dolayi aklimiz karisti, sitede fazla bilgi yok paketllerin icerikleri ve fiyatlariyla alakali.

hocam 2 hafta kadar önce arkadaşım 3.20d aldı ,fiyatını ve özelliklerini yazıyorum

3.20d, opak beyaz
    comfort,tekno,modern line paketleri +sunroof ve cruise control,
    136 bin tl fiyat.

sırf profosyonel navigasyon 10bin tl diye biliyorum, comfort paketi almazsanız belki 140bin tl civarına navigasyonlu bir 3.20d alabilirsiniz.
  • ikinci sayfada, bir arkadisimiz opsiyon fiyat listesini eklemis, kac kere baktim ama bugun farkettim.

opsiyonlari ekleyince, zaten baz 50,000 euro olan arac,

comf. paket: 2655
    tekno paket: 2495
    sport line paket: 3186
    harman kardon: 2634
    navigasyon: 4544

toplam 65,000 euro ediyor, en az 1,000 euroda sayamadigim , kucuk extralar ile 66,000 minimum.

bunda ne kadar indirim saglayabilirim?

5-10% mumkunmudur?
  • quote:

ikinci sayfada, bir arkadisimiz opsiyon fiyat listesini eklemis, kac kere baktim ama bugun farkettim.

toplam 65,000 euro ediyor, en az 1,000 euroda sayamadigim , kucuk extralar ile 66,000 minimum.

5-10% mumkunmudur?

Bencebu dolulukta arabaya sunroofta eklememizin. Olmuşken tam olsun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ridleyscott

quote:

ikinci sayfada, bir arkadisimiz opsiyon fiyat listesini eklemis, kac kere baktim ama bugun farkettim.

5-10% mumkunmudur?

Bencebu dolulukta arabaya sunroofta eklememizin. Olmuşken tam olsun.

Sunroof istemiyorum, sevemedim hic bir zaman, cam tavanlarada alisamadim.

ama hediye verirlerse yaninda hayir demem! :)

• İndirim %4 ten fazla alamazsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dsg35

İndirim %4 ten fazla alamazsin

bu durumda,

66,000 desem

4% indirimle.

63,500 civari oluyor oda yaklasik 140,000 TL.
  • Goz boyamayi cok seven galericiler : bosline arabaya sadece sunroof ekleyip full+full diye satiyorlar :/

• Arkadaslar sportline ve sunroftan vazgecip m paket almayi dusunuyorum... Siz ne dersiniz??

• sunroof u gerçekten kullanmıyacaksanız, mantıklı bir karar.

yalnız belirteyim satarken sunroof çok etki yapıyor.
  • Herkese merhabalar,

Bende F30 3.20i almayı düşünüyorum. Ancak, bütçemi çok zorlayacağım. Boşline olabilir. Benim için aslında önemli olan özellikler bluetooth ve arka park sensörü. Bunları daha sonra taktırma ihtimalim var mıdır? Paketlerde öyle inanılmaz özellikler göremedim açıkçası. Park sensörünün standart olmaması gerçekten yakışmamış. Cruise control stardart olarak geliyor mu? Son bir sorumda yeni gelen 3.16i arasında performans olarak ne kadar bir fark var? Önceki aracım mazda rx-8 idi. Yeni sattım. O yüzden 3.20i düşünüyorum. Tavsiyeleriniz benim için önemli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi robomatt -- 23 Temmuz 2012; 12:55:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: robomatt

Herkese merhabalar,

Bende F30 3.20i almayı düşünüyorum. Ancak, bütçemi çok zorlayacağım. Boşline olabilir. Benim için aslında önemli olan özellikler bluetooth ve arka park sensörü. Bunları daha sonra taktırma ihtimalim var mıdır? Paketlerde öyle inanılmaz özellikler göremedim açıkçası. Park sensörünün standart olmaması gerçekten yakışmamış. Cruise control stardart olarak geliyor mu? Son bir sorumda yeni gelen 3.16i arasında performans olarak ne kadar bir fark var? Önceki aracım mazda rx-8 idi. Yeni sattım. O yüzden 3.20i düşünüyorum. Tavsiyeleriniz benim için önemli.

park sensörünü sonradan taktırırsanız:
    eğer dışarıdan yaparsanız garanti devre dışı kalır.
    yetkili serviste yaptırırsanız e90 lar için 2500 euro + kdv demişlerdi sadece ses sensörü kamera falan değil sadece bip bip edecek sistem için

o yüzden bir daha düşünün.

• quote:

Orijinalden alıntı: qwerty0909

quote:

Herkese merhabalar,

park sensörünü sonradan taktırırsanız:
    eğer dışarıdan yaparsanız garanti devre dışı kalır.
    yetkili serviste yaptırırsanız e90 lar için 2500 euro + kdv demişlerdi sadece ses sensörü kamera falan değil sadece bip bip edecek sistem için

o yüzden bir daha düşünün.

Cevap için teşekkürler. Çok açıklayıcı, hakikaten bir daha düşünmek gerekiyor. Bmw nin şu paketleri piskopat pahalı.

• Tanzanite Blue hakkında bilgisi olan var mı arkadaşlar M paket alsak bu renk sipariş verebiliyor muyuz? BMW Almanya ve İngiltere sitesinde konfigüratörde bu renk var. Estoril Blue'dan çok daha güzel duruyor bence.

Karşılaştırma için bir kaç fotoğraf ekliyorum aşağıya...

Tanzanite Blue

Estoril Blue

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iamlegendfb -- 23 Temmuz 2012; 14:46:01 >

• Gercekten paketler ve extra donanimlar cok cok pahali.

yani ilk basta euro olunca, gozume o kadar korkunc gelmiyor, ama sonra dusundum.
    mesela, bir profesyonel navigasyon 5 bin euroya yakin, bu yaklasik 11 bin tl ediyor?!?

araba boyutunda plazma tv alirsan bu kadar para degil....

4-5 bin tl orijinalligi bozulmasin diye veririm, ama 11 bin tl?

yurtdisinda baktim, 6 bin tl`den daha aza geliyor...
  • sonradan takarım diye bir özellik düşünüyorsanız satış temsilcinize bunu bildirin (hatta yazılı olarak da bildirin)
    ona göre size uygun şasili bir araç verirler.

arka park sensörü TR paketi içinde standart, CC opsiyonel bir donanım.

fikrimi belirteyim: sonradan özellik ekletirim diye araç satın almaktan kaçının.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sepulturgay

sonradan takarım diye bir özellik düşünüyorsanız satış temsilcinize bunu bildirin (hatta yazılı olarak da bildirin)

fikrimi belirteyim: sonradan özellik ekletirim diye araç satın almaktan kaçının.

Arka park sensörü (PARK MESAFE KONTROL/ARKA) http://www.bmw.com.tr/tr/en/newvehicles/3series/sedan/2011/donanim_paketleri/yeni320i_sedan.html sayfasında TR paketi içerisinde standart olarak gözükmüyor. Belki de sizin dediğiniz kameralı donanımdır, bilemiyorum.

• Arka park sensörü Comfort pakette geliyor, TR paketinde değil.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sepulturgay

sonradan takarım diye bir özellik düşünüyorsanız satış temsilcinize bunu bildirin (hatta yazılı olarak da bildirin)

Arka park sensörü (PARK MESAFE KONTROL/ARKA) http://www.bmw.com.tr/tr/en/newvehicles/3series/sedan/2011/donanim_paketleri/yeni320i_sedan.html sayfasında TR paketi içerisinde standart olarak gözükmüyor. Belki de sizin dediğiniz kameralı donanımdır, bilemiyorum.

arka park sensörü "comfort" paket donanımı ile, bluetooth ise "teknoloji" paketi ile geliyor.

• Park sensörü denilen cihaz 250 bilemedin 300 TL. Neden paket almak zorundayız anlamış değilim. Sırf bu politika yüzünden araçtan vazgeçebilirim.

• bu m paketler ne zaman çıkıyo ben 320d m paket istiyorumda.
  • 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.