Şimdi Ara

BMW 3 serisi (F30) (35. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
9 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü1 Mobil
5 sn
70.299
Cevap
511
Favori
4.414.954
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sepulturgay

ya ankarada çok f30 görüyorum bu günlerde, çoğu beyaz, birkaç da havana kahve gördüm.
    hiç sportline görmedim, genelde modernline veya boşline :)

Bizim burda çok değilde yinede görüyorum bende,sport beyaz,mavi luxury,boş mavi,boş mineral gri gördüm.Donup kalıyorum görünce ama :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sipariş verdikten sonra ortalama ne kadar sürede geliyor.. 23 haziran'da sipariş verdim temmuz sonu gelir demişlerdi ama daha erken gelme ihtimali var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: haplo39

sipariş verdikten sonra ortalama ne kadar sürede geliyor.. 23 haziran'da sipariş verdim temmuz sonu gelir demişlerdi ama daha erken gelme ihtimali var mı?

Yaklaşık 15-20 günde alabilirsin. Arabanın nerede olduğuna bağlı. Benim araç yoldaydı. 20 gün içinde teslim aldım.
  • hala M paket fiyatı bilinmiyor mu bayilerde ?
  • quote:

hala M paket fiyatı bilinmiyor mu bayilerde ?

Yoo belli tan tamina 7750 euro..

• mrb. arac 1800 km oldu 320 i,yakit harcami ortalam 8 lt su an genelde sport modda kullaniyoruz.ege servisten gecen hafta elektrikli katlanir ayna,performans kiti ve cam filmi icin fiyat istemistim daha donmediler bende ozgorkeye gittim elektrikli ayna olabilir dediler ama fiyat ve uygulama icin kesin birsey yok cam filmi yerine elektrikli perde yapalim dedik baktilar f 30 lara montaji olmuyor dediler.Cam filminde kampanya varmis arkalar 2 numara onler 1 numara + sunroof + kaput filmi 1000 lira pazartesi birakicam araci polis molis taktiricam artik bu sicaklarda kacari kalmadi cok kastim takmamak icin ama o riski aliyorum yapcak birsey yok.Yanliz on kaput filmi cikarilinca kaputta renk farki olustugu soyleniyor bu pasta cilayla giderilirmi acaba,sunroof tada gunduz kullanabilelim derken ,gece kullanimi kisitlanir diye dusunuyorum o yuzden on kaput ve sunroof cam filmii olayina sicak bakmiyorum yaptiran arkadaslar varsa yorumlari bilmek isterim.Performans kitiyle ilgilide telefonla aradilar soketten sokete bir modul uygulamasi oldugunu ps de yuzde 25 torkta yuzde 30 artis olacagini yakit sarfiyatinda ise yuzde 9-13 azalma olacagi soylendi markasi aklimda kalmadi alman firmasiydi,fiyat 1500 avro ,onlara dinamometre degeri istedimi soyledim onlarda izmirde duzgun bir olcum yapilamadigini ancak bursa ve istanbulda mumkun oldugunu soylediler.Ayrica modulu takip yarim gun denememi tavsiye ettiler bu konuda olcum ve grafik degerleri sunamadiklaindan kararsiz kaldim konuyla ilgili bilgisi olan arkadaslar varsa bilgilerini paylasmalarini rica edicem selametler

• quote:

Orijinalden alıntı: diagnotics

quote:

hala M paket fiyatı bilinmiyor mu bayilerde ?

Yoo belli tan tamina 7750 euro..

7500 tahmin etmiştim, epey yaklasmisim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: deep_ocean

mrb. arac 1800 km oldu 320 i,yakit harcami ortalam 8 lt su an genelde sport modda kullaniyoruz.ege servisten gecen hafta elektrikli katlanir ayna,performans kiti ve cam filmi icin fiyat istemistim daha donmediler bende ozgorkeye gittim elektrikli ayna olabilir dediler ama fiyat ve uygulama icin kesin birsey yok cam filmi yerine elektrikli perde yapalim dedik baktilar f 30 lara montaji olmuyor dediler.Cam filminde kampanya varmis arkalar 2 numara onler 1 numara + sunroof + kaput filmi 1000 lira pazartesi birakicam araci polis molis taktiricam artik bu sicaklarda kacari kalmadi cok kastim takmamak icin ama o riski aliyorum yapcak birsey yok.Yanliz on kaput filmi cikarilinca kaputta renk farki olustugu soyleniyor bu pasta cilayla giderilirmi acaba,sunroof tada gunduz kullanabilelim derken ,gece kullanimi kisitlanir diye dusunuyorum o yuzden on kaput ve sunroof cam filmii olayina sicak bakmiyorum yaptiran arkadaslar varsa yorumlari bilmek isterim.Performans kitiyle ilgilide telefonla aradilar soketten sokete bir modul uygulamasi oldugunu ps de yuzde 25 torkta yuzde 30 artis olacagini yakit sarfiyatinda ise yuzde 9-13 azalma olacagi soylendi markasi aklimda kalmadi alman firmasiydi,fiyat 1500 avro ,onlara dinamometre degeri istedimi soyledim onlarda izmirde duzgun bir olcum yapilamadigini ancak bursa ve istanbulda mumkun oldugunu soylediler.Ayrica modulu takip yarim gun denememi tavsiye ettiler bu konuda olcum ve grafik degerleri sunamadiklaindan kararsiz kaldim konuyla ilgili bilgisi olan arkadaslar varsa bilgilerini paylasmalarini rica edicem selametler

Biz takip kullandık 3 saat bir arkadasın aracına. Cidden fark ediyor, epey hızlanıyor araç ama performans box diye arattirinca benzer Alman marka ürünler 250-300 eur. 1500 eur cok yuksek bir deger ve BMW garantisi altında mı onu iyi araştırmak lazım. Borusan faturası ve gercek BMW performance mı bakmak lazim

• 7750 de cok be abi.

1-2 paket , 3-4 ozellik ekletince arac 70k ya dayaniyor :/

• quote:

7750 de cok be abi.

1-2 paket , 3-4 ozellik ekletince arac 70k ya dayaniyor :/

Artık makul fiyatli araba bulmak çok zor alternatiflere bakıyorsunuz yinede en mantıklı BMW oluyor

• Valla benim aklim f10 lara kaymaya basladi :/

Cunku o olsun bu olsun su olsun deyince arac 70k ya cikiyor. F10 da zaten olsun dediklerimiz standart ustune de bir cok artilari var.

Dun ilanlara bakarken 74k ya mpack bi f10 gordum, askerligim olmasa arayip pazarliga girerdim :)

Tabi herkesin tercihine saygi duymak lazim o ayri...

• M paket 5ler bitiriyor valla beni :) Tank havasında gidiyor yolda :)

• quote:

Orijinalden alıntı: HasanFatihh

M paket 5ler bitiriyor valla beni :) Tank havasında gidiyor yolda :)

sorma hacı, geçenlerde ben "Allahım neler yaratıyor" demişim kendimi kaybedip

hele bir de içi taba renkse (önceki aracımın içi bej olduğu için bej sıkıcı geliyor nedense) tadından yenmiyor
    benim bahsettiğim araç ilandaki araçtı :
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-rst-gallery-den-2011-bmw-520d-m-paket-beyaz-ici-taba-hatasiz-93583632/detay

bir f30 topluyorum misal kafamda

comfort+techno+ M pack alayım, yanına da
    elektrikli koltuk
    ısıtmalı koltuk
    geri görüş cam.
    HK veya hi-fi
    sunroof
    cruise control
    vs....

gibi temel özellikleri koyayım dersem fiyat 75k lara çıkıyor.

ama f10larda yukarda saydığım bir çok özellik standart hele ki M pack alırsam daha çok özellik standart oluyor.
    misal yarıdan fazlasında vakumlu kapı ve nav. özellikleri görüyorum.

bilmiyorum kafam çok karıştı, 3 serisinin şöyle, yanlış bir tabir olcak ama ancak böyle anlatabilirim, full'e yakın özellikli bi aracı 65k dan yukarı olmamalı bana göre.

• quote:

quote:

hele bir de içi taba renkse (önceki aracımın içi bej olduğu için bej sıkıcı geliyor nedense) tadından yenmiyor
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-rst-gallery-den-2011-bmw-520d-m-paket-beyaz-ici-taba-hatasiz-93583632/detay

elektrikli koltuk
    ısıtmalı koltuk
    geri görüş cam.
    HK veya hi-fi
    sunroof
    cruise control
    vs....

ama f10larda yukarda saydığım bir çok özellik standart hele ki M pack alırsam daha çok özellik standart oluyor.

bilmiyorum kafam çok karıştı, 3 serisinin şöyle, yanlış bir tabir olcak ama ancak böyle anlatabilirim, full'e yakın özellikli bi aracı 65k dan yukarı olmamalı bana göre.

Haklısın valla hacim :) Şu ilandaki jantlar mükemmel duruyor yanlız difüzor neden beyaz bunda.

• F30 larda angel ların watt ını bilen arkadaş var mı? Tek angel far 6w mı 10 w mı? Çok parlak ve çok güzel yanıyor.
    Teşekkürler.
  • quote:

quote:

quote:

elektrikli koltuk
    ısıtmalı koltuk
    geri görüş cam.
    HK veya hi-fi
    sunroof
    cruise control
    vs....

Haklısın valla hacim :) Şu ilandaki jantlar mükemmel duruyor yanlız difüzor neden beyaz bunda.

Ben de bitiyorum o janta, M5 jantindan sonra en cok yakisan jant bence.

Sen oyle deyince diger ilanlara da baktim: baktigim ilanlarin hic biri siyah degildi, hepsi gumus renkti. Zaten dis mpaket olarak aldigimiz e90 larimizin da difuzorleri gumus renk

• quote:

Orijinalden alıntı: hasso331

F30 larda angel ların watt ını bilen arkadaş var mı? Tek angel far 6w mı 10 w mı? Çok parlak ve çok güzel yanıyor.
    Teşekkürler.

Standardı 6Watt sanırım.. 10W veya 12W lık kitleri takıp daha parlak hale getirebiliyorsun..
  • arkadaşlar 2 aydır f30 320 d kullanıcısıyım.son zamanlarda sürekli sport modda kullanıyorum ve kesinlikle sürüş çok daha zevkli,sormak istediğim uzun süreli sport modda kullanmanın bir sakıncası var mı?
  • 140,000 tl butceye. yeni f30 320d serisi, bi-xenon, harman kardon ve navigasyonlu arac alinirmi? butce olusturmaya calisiyoruz, fiyatlar hakkinda bilgisi olan varmi?

degisik paketlerden dolayi aklimiz karisti, sitede fazla bilgi yok paketllerin icerikleri ve fiyatlariyla alakali.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fullflavor1977

140,000 tl butceye. yeni f30 320d serisi, bi-xenon, harman kardon ve navigasyonlu arac alinirmi? butce olusturmaya calisiyoruz, fiyatlar hakkinda bilgisi olan varmi?

degisik paketlerden dolayi aklimiz karisti, sitede fazla bilgi yok paketllerin icerikleri ve fiyatlariyla alakali.

Bu konunun basindaki sayfalarda mevcut hocam fiyat listesi.

• 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.