Şimdi Ara

BMW 3 serisi (F30)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü1 Mobil
5 sn
69.013
Cevap
516
Favori
4.049.421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 gün
  • Cevaplayan Üyeler 2613
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 14
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 9 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 4
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 7
  • Favoriye Eklediklerim 516
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • helpgod (1163 mesaj) jonywayt (1132 mesaj) erciftci (1036 mesaj) kkurt2002 (997 mesaj) JN008 (979 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (21718 mesaj) Mobil (23990 mesaj) Tablet (4511 mesaj) (10 mesaj) Mini (967 mesaj) Uygulama (1198 mesaj)
  • @
27 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Markalar >> Bmw >> BMW 3 serisi (F30)
Giriş

İlan No: 907647035
    https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-ses-goruntu-sistemleri-bmw-carplay-nbt-mmi-carlinkit-907647035/detay

Arkadaşlar kendim kullanıyorum hala araçta takılı varsa almayı düşünen yada almayı düşünen tanıdığı olan fiyatta yardımcı olurum

05343231305 numaram arayabilirsiniz detaylı bilgi veririm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Er
    12 Mesaj

Herkese Merhaba,

2016 model 3.20i 40.yıl aracım var,

2.sahibiyim

aracta anahtarsız calıstırma mevcut,

Gecen gun parkettikten sonra, muzikte acık ve yanımdaki ile konusuyor oldugum icin aracı stop etmeyi unutup aractan indim ve kapıyı kitledim.

arac kapıyı kitliyor hicbir hata/ikaz vermiyor.

Uzaklasırken arkadan gelen biri araban calısıyor diye seslenince farkettim ve geri dondum.

Cok uzaklassanız bile arac motoru durdurmuyor bu arada.

Aracın anahtarsız calıstırmasının boyle bir bug i mi var yoksa benden onceki sahibi gizli ozellik kodlama fln yaparken,boyle birsey mi yapmıs?

aynı ozellikte aracı olanlardan feedback rica ediyorum,

• Teğmen
    151 Mesaj

Kodlama yapılmış olabilir ben de f20 var araç çalışırken kilitleme tuşuna basınca iki kere korna çalıyor.
    |
    |
    Santini.737 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    489 Mesaj

Benim de başıma gelmişti. Aracı bıraktığımda hava aydınlıktı. Biraz vakit geçtikten sonra aracın yanına geldiğimde baktım araç çalışıyor. Farları bile devreye girmişti sensör vasıtasıyla. Çok şaşırmıştım. O dönem 2013 yıllarında bu forumda yazılmıştı benzini bitene kadar çalışan F30 lar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rmzdn -- 24 Şubat 2021; 20:49:48 >
    |
    |
  • Er
    12 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: TM01

Kodlama yapılmış olabilir ben de f20 var araç çalışırken kilitleme tuşuna basınca iki kere korna çalıyor.

Aracta alarm da var, herhalde onun sesiyle de karısır.

|
    |
  • Çavuş
    87 Mesaj

Herkese selamlar, 2017 çıkışlı BMW 3.20 aracımız eşimin kardan ve pandemiden dolayı evde oturmasından dolayı 1-2 hafta kullanılmamıştı. Dün kullanmaya kalkınca içerideki fanların çalışmadığını görmüş. Ben de baktım ne sıcak ne soğuk hiçbir hava akışı yapmıyor fanlar. Dereceyi max da min de yaptım auto da denedim kademeyi max yaptım tık yok. Ne klima açıkken ne kapalıyken fanlar çalışmıyor. Sebebi ne olabilir fikri olan var mı acaba?

Teşekkürler

|
    |
  • Çavuş
    43 Mesaj

Gizli özellik açtırırsanız kontak açıkken kitleyince korna çalıyor. Ben de çalışır vaziyette çeyrek depo yemiştim zamanında.

|
    |
  • Binbaşı
    1980 Mesaj
    Herkese iyi forumlar. Araç 320i ed 40. Yıl araçta sürüş modunu sürekli comfortta nasıl bırakabiliriz daha önce hep comforttaydi hırsızlık olayından sonra sıfırlandı hersey bulamadım bu ayarı.

• Çavuş
    72 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: xgny58x

Herkese iyi forumlar. Araç 320i ed 40. Yıl araçta sürüş modunu sürekli comfortta nasıl bırakabiliriz daha önce hep comforttaydi hırsızlık olayından sonra sıfırlandı hersey bulamadım bu ayarı.

Merhaba,

Kodlama ile yapılabilir.

• Binbaşı
    1980 Mesaj

Hocam gizli özelliklerini açtırmış kardeşimde o ayarı vs. varsa bulamadım bir türlü.

|
    |
    gianni333 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    160 Mesaj

Dostlar bu 3 nesne benim aracımda yok avadanlık kısmında sanırım çeki demiri ve tornavida bulunması gerekiyor başka birşey varmı o kısımda siz kontrol ettiniz mi hiç? İlk yardım çantasıda yok o bölmede olması gerekiyormu? Üçgen ikazınız duruyor mu bir tek benim aracın mı ilk sahibi hırsızmış anlamadım bu şeyleri nerden temin edeceğim ile ilgili fikri olan biri aydınlatırsa çok memnun olurum.

• Teğmen
    233 Mesaj

Bagajın altında neler var baktınız mı? Zemini kaldırınca altta gözler var yine. İlk yardım çantası felan orada bende.
    |
    |
    tync2006 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    147 Mesaj

Benim aracımda duruyor hepsi. Bazı ruh hastaları satarken aracın küllüğüne kadar alıyor ne koparsam kâr mı diyorlar artık  

|
    |
    tync2006 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1330 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: tync2006

Dostlar bu 3 nesne benim aracımda yok avadanlık kısmında sanırım çeki demiri ve tornavida bulunması gerekiyor başka birşey varmı o kısımda siz kontrol ettiniz mi hiç? İlk yardım çantasıda yok o bölmede olması gerekiyormu? Üçgen ikazınız duruyor mu bir tek benim aracın mı ilk sahibi hırsızmış anlamadım bu şeyleri nerden temin edeceğim ile ilgili fikri olan biri aydınlatırsa çok memnun olurum.

merhaba

bende ilk yardım cantası var ama borusan ın verdigi.aracı sıfır aldım.

el aletleri de var fakat reflektor yok.orada 2 tane vida var ama arkası bos.aracında olanlar foto koyabilir mi ?

bana mı boyle geldi yoksa birisi mi yürüttü tam anlamadım o yuzden birisi cekerse fotosunu tam olarak nasıl duruyor bagajda goreyim vidali mi yoksa gizli bi bolmede mi ?

tesekkurler

• Er
    12 Mesaj

herkese iyi aksamlar,

Aracına bu urune benzer

https://urun.n11.com/fren-ekipmanlari/bmw-m-fren-kaliper-kapagi-5-renk-secenegi-P244801062

Renkli Plastik Fren kaliperi taktıran/yapıstıran var mıdir?

nerde ve nasıl yaptırdınız memnun musunuz?

yapıstırdıktan sonra dusuyor mu?

yapıstırdıktan sonra bakıma girdiginizde fren balatası degistirirken vs sorun oluyor mu?

Muayanede sorun olan var mı?

Tavsiye ve yardımlarınızı rica ediyorum,

• Teğmen
    104 Mesaj

Birçok M Sport yada M Görünümlü araçta var.Yapıştırdıktan sonra düşmüyor.

Aralık Ayında ön iki Balatayı Değiştirirken Söktük.Sökmeden Balata Değişimi Olmuyor.

Siyah Renkli Yapıştırıcısı var Özel.Tekrardan Yapıştırdık onunla.Muayenede Sorun olmuyor.

Tek Sıkıntısı Fren Disklerinin Hava Alıp Soğumasını Azaltıyor.Serviste Riskli Diyor.Bir Problem Yaşamadım.

|
    |
  • Er
    12 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: STRYKERRRR

Birçok M Sport yada M Görünümlü araçta var.Yapıştırdıktan sonra düşmüyor.

Aralık Ayında ön iki Balatayı Değiştirirken Söktük.Sökmeden Balata Değişimi Olmuyor.

Siyah Renkli Yapıştırıcısı var Özel.Tekrardan Yapıştırdık onunla.Muayenede Sorun olmuyor.

Tek Sıkıntısı Fren Disklerinin Hava Alıp Soğumasını Azaltıyor.Serviste Riskli Diyor.Bir Problem Yaşamadım.

Tesekkur ederim ,

sorularıma yanıt bulmus oldum

|
    |
  • Onbaşı
    25 Mesaj
    Herkese merhaba 2015 F30 sportline aracima yaz lastigi almayi planliyorum. 225 50 17 ebatlarinda. Runflat almak istiyorum cunku birkac kez cok isime yaradi. Uzerinde s001 bridgestone vardi ama cok sertti. Goodyear eagle F1 asymetric 3 , efficientgrip performance ve continental sport contact 5 arasinda kaldim. Bilgisi tecrubesi olan var mi?

Goodyear eagle f1 98y xl iken digeri 94 w sorun olur mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vaguss123 -- 13 Mart 2021; 20:24:24 >
  • Çavuş
    87 Mesaj

Selamlar, malesef benim de aynı bridgestone rft s001 ler var ve hiç hoşlanmıyorum konfor olarak. Kış lastiğim goodyear, yazlık olarakda eski aracımda goodyear kullanmıştım. Kesinlikle konfor konusunda rahat edersiniz.
    |
    |
    Vaguss123 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    25 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Canefew

Selamlar, malesef benim de aynı bridgestone rft s001 ler var ve hiç hoşlanmıyorum konfor olarak. Kış lastiğim goodyear, yazlık olarakda eski aracımda goodyear kullanmıştım. Kesinlikle konfor konusunda rahat edersiniz.

Çok teşekkurler, yeni G20 kasalar uzerinde 225 50 17 goodyear eagle f1 asy 3 ile gelmiş, bir arkadaşımda gordum dun ve sessiz konforluydu. Tabi yeni kasa eski kasa farkından mı görecez :)

|
    |
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
Instagram takipçi satın al
Bitcoin Alım Satım
backlink paketleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,531
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.