Şimdi Ara

BMW 3 serisi (F30) (3442. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
9 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü1 Mobil
5 sn
70.299
Cevap
511
Favori
4.415.126
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34403441344234433444
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    800-900₺ ye orjinal 2014 sonrası ekran ve teyp satılıyor nbt takılan araçlardan çıkma bunlardan alabilirsiniz hocam bluetooth işinide çözmüş olursunuz

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • tync2006 T kullanıcısına yanıt

sahibinden üzerinden baktım da bulamadım pek birşey. bunların montajı soket sokete mi oluyor yoksa ekstra bir parça işçilik vs olacak mı?

• RobinvanPersie kullanıcısına yanıt
    Hocam yanlış bilgi vermek istemem ama bildiğim kadarıyla teyp ünitesi ve ekran olmak üzere 2 parça halinde satılmakta yani direk teyp kasası ve ekran değişiyor nbt uygulaması yapan yerlerde çıkma olarakta bulabilirsiniz.

• gecen hafta ilginç bir sekilde birsey farkettim.direksiyonun göbeğinin cevresinde yarım halka şeklinde ve asaya doğrular uzayan daha doğrusu y seklindeki plastik parcanın sag tarafı kalkıyor.artık nasıl olduysa bilemedim🤔

sol tarafta birey yok.hafif kaldırdım parcanın altında ıslak bir serit gibi yada yapıştırıcı izi gibi bir iz var. sanırım yapıştırmak gerekicek.basına gelen var mı boyle birsey?

• Arkadaşlar merhaba , Bmw yetkili servisten alınmış jant lastik setim satılıktır. 15 bin km kullanıldı , 18″ Double Spoke 405 Mat Siyah
    F30 / BMW 3 Serisi
    M+S Pirelli W240 Sotto Zero RSC 225/45 R18 95V

İlan No: 936652547https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-jant-lastik-bmw-f30-405-double-spoke-jant-lastik-seti-936652547/detay

Baseus Bluetooth Aux Araç Kiti BT 5.0 Siyah BA01 Fiyatları ve Özellikleri (n11.com)

Ben yukarıdaki ürünü kullanıyorum.Hem müzik dinleyebiliyor,hemde direksiyon kumandası kullanarak arama yapabiliyorum.Bu şekilde çözebilirsiniz.

Montaj Soket sokete herhangi bir kesme biçme yok.Ekran Ve Joystick hepsinde aynı.Ana ünite farklı.Yani yalnızca ana üniteyi alarakta halledebilirsiniz tabi sadece onu ayrı olarak satanı bulmak zor.

Hocam selamlar aracımdan çıkan 2016 model yeni tip Bluetooth’lu ünite var sahibinden ilan no: 936550759 düşünürseniz indirim yapabilirim

• Merhaba herkese,

Aracın periyodik bakımı geldi. Yağ konusunda çok şey yazılmış 316i benzinli aracım. LL01 onaylı yağlar önerilmiş fakat Shell helix ultra 5w30 a3/b4 kodlu yağı piyasada bulamıyorum. Onun yerine LL04 onaylı Shell Helix Ultra Pro AM-L veya genelin önerdiği Shell Helix Ultra ECT C3 var. AM-L yi şu an kullanıyorum genel olarak memnunum ama rölantide bazen koltuğu sarsacak titremeler hisssediyorum.

Sonuç olarak Shell Helix Ultra ECT C3 mi geçmeliyim sizce? Çünkü bu yağ dizeller için neden LL01 onaylı olanları almıyorsunuz şeklinde yorumlar okudum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BSH3506 -- 10 Temmuz 2021; 10:18:9 >
  • BSH3506 B kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Bahsedilen Shell yağı internette bulabilirsiniz. Orijinallik konusu önemli tabi, dikkat etmek gerek. Ben 2. Kez aldım internetten, bugün değiştirdim hatta. 1 kez de Shell istasyonunda bulmuştum. Yakındaki istasyonları gezmekte fayda var. Bazı istasyonlar dışarıda güneşte bekletebiliyor, saklama koşullarına uygun olmuyor diye biliyorum bunu da göz önünde bulundurabilirsiniz.

5 Yıldır F30 3.16/3.20 Hepsinde ECT C3 Kullanıyorum.Hiçbir şekilde eksiltme olmayan tek yağ bu.Rölantide hissettiğiniz sarsıntılar yağ kaynaklı değil.

Shell'in kendi işlettiği istasyonlarda genelde oluyor, anadolu yakasında Ataşehirden almıştım

• Balata değişimi konusunda arac bilgisayarindaki verilere güvenebilir miyiz? Sonuçta balata fişi balatanin degismesi gereken inceliğe ulasinca uyariyi vermiyor mu? Ekran 13bin km var diyor servis acil degismesi lazim diyor, hangisine güvenelim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar 2013 F30 3.16 İ Aracımı SATTIM.

HATASIZ 2012 E350 CDI 4 MATİC Aldım Eskişehir'de Arkadaşımdan.

BMW'yi bir Alırken Birde Satarken MUTLU Olunuyormuş Derler WALLAHİ Doğruymuş. (Gitti diye üzülmüyorsun)

Bir Sonraki Araç Tercihimi yine de G20 Kasa olacak.

f30 Forumundan Ayrılıyorum.Sağlıcakla Kalın.

• Bravemurder B kullanıcısına yanıt

Servise güvenin. (Servise güvenmiyorsanız başka bir ustaya gösterin)

araçların çoğunun sensörü iyi hasssasiyette çalışmıyor bilginize

• STRYKERRRR S kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun, bmw satınca neden mutlu olunur bilmiyorum, onu yat gibi deniz taşıtları için bakımı ve parkı maliyetli/uğraştırıcı olduğundan dolayı söylenir ama bmw için ilk kez duyuyorum.

• hasanmerto kullanıcısına yanıt

Temiz f30 300bin altı olmaz bu saatten sonra.

kaza ve yaş/km sorun değilse olabilir de onlar da “temiz” kelimesine yakışmıyor.

hayırlısı olsun.

• ßyİsMaİLCaN ß kullanıcısına yanıt

Bence çok kişili aileler için uzun vadeli kullanım açısından bmw uygun değil. Şaft tüneli olsun, yakıt olsun, koltuk ve bagaj ihtiyacı olsun , bilemedim

• hasanmerto kullanıcısına yanıt

Bana da haber verin :)

gerçi daha geçen ay jant kapklarımı çaldılar 3dk içinde ofisin orada, nbt yi falan artık örtüyle saklarız 😂

• Kongor kullanıcısına yanıt

Leş arabayı alırsan satınca mutlu olursun tabi  Bu her araç için geçerli.

• 
Sayfa: önceki 34403441344234433444
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.