Şimdi Ara

BMW 3 serisi (F30)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
15 Misafir (3 Mobil) - 12 Masaüstü3 Mobil
5 sn
68.945
Cevap
514
Favori
4.031.304
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 2611
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 14
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 8 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 7
  • Favoriye Eklediklerim 514
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • helpgod (1163 mesaj) jonywayt (1132 mesaj) erciftci (1036 mesaj) kkurt2002 (997 mesaj) JN008 (979 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (21668 mesaj) Mobil (23977 mesaj) Tablet (4511 mesaj) (10 mesaj) Mini (962 mesaj) Uygulama (1198 mesaj)
  • @
25 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Markalar >> Bmw >> BMW 3 serisi (F30)
Giriş
    9 Mesaj

Hocam çok teşekkür ederim kontrol ünitesinde işaretli olan ayaklarda ki lastikleri değiştirdim ses kesildi toplam da 4 lastik var adet fiyatı orjinal olarak 50 TL fakat bugün farklı bi sorun yaşadım onu da atıcam birazdan sayfanın altına
    |
    |
    Do It Yourself kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    9 Mesaj

Arkadaşlar vites geçişlerinde vites kutusunun oradan pır pırrrr ses geliyor soğukken ses daha fazla araç ısınınca ses de azalıyor ama kesilmiyor

|
    |
    emre 77 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    9 Mesaj
    Arkadaşlar vites geçişlerinde vites kutusunun oradan pır pırrrr ses geliyor soğukken ses daha fazla araç ısınınca ses de azalıyor ama kesilmiyor

|
    |
  • Teğmen
    102 Mesaj

Arkadaşlar ANKARA ŞAŞMAZ'da ŞİMŞEK OTO SAHİBİ NECDET USTAMIZ VAR MEŞHUR.

CEP TELEFONUNU BİLEN VARSA PAYLAŞIRSA SEVİNİRİM.

SALI-ÇARŞAMBA ANKARA'DA OLACAĞIM.

RUTİN BAKIMLAR İLE FREN DİSK-BALATA DEĞİŞİMİ VE KALORİFER PETEĞİ İŞİM VAR.

• Yüzbaşı
    346 Mesaj

merhaba. malesef cep telefonlarını bilmiyorum fakat ben normal iş yeri telefonundan aradığımda ulaşabildim hep: (0312) 278 57 04

Sizden ricam, işlemleri yaptırdıktan sonra ödediğiniz tutarı buradan bizlere de belirtebilir misiniz?

|
    |
    STRYKERRRR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Er
    3 Mesaj

Usta bu yetkili servis değil özel servis . Mercedes BMW araçlara bakan bi özel servis Adana’da . 3.20ied araca yapılan işlemler ben ilgilenemedim babama çıkarmışlar bunu . Burda şimdi sıkıntı olan araca koyulan yağda sıkıntı mı var hangi yağı öneriyorsunuz . Ve litre olarak gerçekten aldığından fazlasını mı koymuşlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Do It Yourself kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    3 Mesaj

Adana Merka özel servisi soğutma suyu uyarısı alınca peder de götürmüş normalde güvendiğimiz bir servis bakmışlar bu kadar masraf çıkarmışlar komple değişecek demişler bu kadar şey

|
    |
  • Yüzbaşı
    657 Mesaj

Yağda sorun yok, yetkili servis olduğunu düşündüğüm için mercedes kodunu yazmalarına şaşırmıştım, özel olduğunu söyleyince geçti şaşkınlığım. Litre olarak da kağıtta yazanı koymuş olamazlar, öyle olsaydı çoktan son nefesini verirdi motor. Fazla yazmışlar sadece miktar, bnuna bağlı olarak yağ ücretini fazla almış olabilirler sadece.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    tt390 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    77 Mesaj
    selam arkadaşlar merakımdan soruyorum, bu sitedeki filtreler kitler orjinal mi?https://www.onlineyedekparca.com/urun/bmw-3-serisi-f30-lci-318i-periyodik-bakim-filtre-seti-orijinal
  • Yüzbaşı
    354 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Canefew

selam arkadaşlar merakımdan soruyorum, bu sitedeki filtreler kitler orjinal mi?https://www.onlineyedekparca.com/urun/bmw-3-serisi-f30-lci-318i-periyodik-bakim-filtre-seti-orijinal

Ben buradan orijinal disk balata seti bile aldım hocam, ürünler sorunsuz ve orijinaldi. Orijinal harici ürün sattıklarını sanmıyorum çünkü büyük bir yer burası, öyle merdiven altı bir yer değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sHiM -- 14 Aralık 2020; 21:36:3 >
  • Çavuş
    77 Mesaj

Anladım hocam tşk
    |
    |
    sHiM kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    998 Mesaj

Ben de filtre seti ve Disk balata seti aldım bir sorun yaşamadım. 1 günde kargo yapıldı

|
    |
  • Teğmen
    153 Mesaj
    Ben hepburadan aliyorum
    Fatiralu vs ve orninal geliyor bugune.kadar suphe duymadim
    Ama.belli olmaz.arkadaslar
    |
    |
  • Yüzbaşı
    676 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: TYILDIRIM06

Hocam çok teşekkür ederim kontrol ünitesinde işaretli olan ayaklarda ki lastikleri değiştirdim ses kesildi toplam da 4 lastik var adet fiyatı orjinal olarak 50 TL fakat bugün farklı bi sorun yaşadım onu da atıcam birazdan sayfanın altına

Hocam bu kontrol unitesi nerede? Ayni ses benim aractada var. Foto yada yerini tarif edebilirmisiniz? Lastikleri nereden aldiniz acaba? Tesekkurer

• Er
    9 Mesaj

Hocam aracı karşınıza alıp kaputu açtığınızda motorun üzerinde ki akustik kapağı çıkartın sol tarafda kalıyor beynin üzerinde kablolar var zaten anlarsınız o beynin bağlı olduğu yani altında ki lastik aksam da 3 adet conta var onları değiştiriceksiniz orjinal adet fiyatı 50 TL sakın yan sanayi uydurma bişey almayın

|
    |
    ccolt kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1960 Mesaj

Arkadaşlar herkese iyi günler. Araç 320i 2016 model yokuş aşağı frene basınca titreme oluyor balata disk vs. değişti sorun azaldı ama tam düzelmedi acaba porya bilyası mı bozuk? Salıncağa falan baktırdım bir şey yok denildi.

|
    |
  • Yüzbaşı
    346 Mesaj
    Ön farın camı kırılması durumunda sadece camı değiştirme imkanı var mı? Yoksa komple far mı değişiyor? Bilgisi olan var mı ?
  • Teğmen
    153 Mesaj

Eger istanbuldaysan farci ahmet var yapiyor o isleri ben yaptirdim kiril yeri tamir ettirdim 1 yildir sorun yok tertemiz is yapti
    |
    |
    gorkem_gorkem kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3378 Mesaj

motor kapağının 4 tane ayağı var, ordaki plastikler erimiş ve kopmuş durumda. onları temin edebileceğim bir yer var mı?

• Er
    9 Mesaj

İnternetten temin edebilirsiniz Ankaradaysanız yıldırım bmw ya da imaj bmw de bulabilirsiniz. Orjinal almanızı tavsiye ederim
    |
    |
    blacksnake03 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
Masal Oku
kripto para haberleri
Ko Cuce
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,891
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.