Şimdi Ara

BMW 3 serisi (F30)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
13 Misafir (10 Mobil) - 3 Masaüstü10 Mobil
5 sn
68.741
Cevap
513
Favori
3.989.242
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 2600
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 14
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 6 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 6
  • Favoriye Eklediklerim 513
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • helpgod (1163 mesaj) jonywayt (1132 mesaj) erciftci (1036 mesaj) kkurt2002 (997 mesaj) JN008 (976 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (21511 mesaj) Mobil (23937 mesaj) Tablet (4511 mesaj) (10 mesaj) Mini (952 mesaj) Uygulama (1198 mesaj)
  • @
21 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Markalar >> Bmw >> BMW 3 serisi (F30)
Giriş
    86 Mesaj

5.20 İ Kasa Ağırlığı ve Motoru sebebiyle şehir İçi 15 Lİtre Yakıt yakıyor.Şaka Değil Ciddiyim.1 Depo ile şehir içinde 500 km Gidemeyenler var.

|
    |
    ces114 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

whatsap grubumuza bekleriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ExZaL -- 23 Ekim 2020; 10:49:12 >
    |
    |

Arkadaşlar yokmu soruma cvp verecek kimse

Aracın üzerinde gelen NBT nin id6 mı yoksa id4 ten yükseltmemi olduğunu nasıl anlarız ?

İçini açıp sökmeden cihaz ekranı üzerinden anlıyacağımız bir yöntem varmı?

Teşekkürler

Id4 ten yukseltme oldugu zaman kendi navi si calismiyor diye biliyorum.carplay i kullaniosunuz onun yerine.siz yine de bi sorun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    orkan_pp.1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    86 Mesaj

NBT'de Sistem bilgisi menüsü var.Orada ID4 veya ID6 olduğu Yazar.Yükseltme var ise Güncelleme yazması lazım.

|
    |

Orijinalden alıntı: STRYKERRRR

NBT'de Sistem bilgisi menüsü var.Orada ID4 veya ID6 olduğu Yazar.Yükseltme var ise Güncelleme yazması lazım.

Hocam bu sistem bilgisi menüsü nerde tarif edebilme şansınız varmı? tüm ayarları falan karıştırdım ama böyle bir menü bulamadım malesef.

Orijinalden alıntı: icecube_fb

Id4 ten yukseltme oldugu zaman kendi navi si calismiyor diye biliyorum.carplay i kullaniosunuz onun yerine.siz yine de bi sorun

Hocam id4 yükseltmesinde navi çalışıyor yine carplay de aynı şekilde

Ben bikac firmayla gorustum forumda da yazan olmustu bmw nin kendi navigasyonu calismiyordu.

Carplay den bahsetmiyorum o calisiyor benim dedigim bmw nin kendi navisi.bana soylenem o.hatta bmw area idi sanirim gorustugum.

|
    |
  • Çavuş
    86 Mesaj

NBT'nin Ön Arka Bir Fotoğrafını buraya atma şansınız var mı ?

Ana Menü Çalışırkende NBT Fotosu atın.

|
    |

Hocam yanlış hatırlamıyorsam ID4'ten ID6'ya upgrade edilen cihazlarda hem cihazın kendi navigasyonu hem de carplay navigasyonu çalışıyor. Fakat ID4 1 gb ram olduğu için iki haritayı ve diğer uygulamaları (video oynatma vs) kaldıramadığından hata verip kendini resetliyor kapatıyordu.

|
    |
    icecube_fb kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: vieri32

Hocam yanlış hatırlamıyorsam ID4'ten ID6'ya upgrade edilen cihazlarda hem cihazın kendi navigasyonu hem de carplay navigasyonu çalışıyor. Fakat ID4 1 gb ram olduğu için iki haritayı ve diğer uygulamaları (video oynatma vs) kaldıramadığından hata verip kendini resetliyor kapatıyordu.

aynen hocam demek istedigim de buydu aslında  

|
    |

Orijinalden alıntı: STRYKERRRR

NBT'nin Ön Arka Bir Fotoğrafını buraya atma şansınız var mı ?

Ana Menü Çalışırkende NBT Fotosu atın.

Tabikide atarım hocam şuan şehirdışındayım haftasonu atacağım

Aynen id4 ten yükseltme cihazda car play çalışıyor, navisi çalışıyor yani id6 ta yapılan herşeyi yapıyor.. Kasma donma yapıyor birkaç uygulama aynı anda çalıştığı için onu biliyorum , bende yapmadı ama direk id6 diyemiyorum, belki denk gelmedim..

Onun dışında hafıza farkı var id4 15 gb sanırım id6 200 gb ama ondada hafıza boyutunu göremiyorum müzik derlemesinden göremedim

i-driver tuşunda 'com' tuşu yok ( idriver klasik küçük tuşlu değil id6 idriver büyüklüğünde ) ama bundada id4 diyemeyiz ki id6 kasaya 'com' tuşsuz idriver takılmış olabilir.

Tek yakalayacağımız yer şu olsa gerek, id4 te dahili GPS anten çıkışı var fakat id6 da yok diye biliyorum, dolayısıyla id6 dan GPS için BMW NBT EVO EMÜLATÖR kullanılıyor ki araçta torpido alt bölmesinde var..

Dahili GPS dikiz ayna altına konumlanrıılmış

EMÜLATÖR torpido altında

NBT navigasyon kullanılıyor, Apple Car Play kablosuz mevcut.. Cihazda herhangi bir kasma donma reset atmaya denk gelmedim..

Ama tüm bunlar demek değilki %100 id6..

Varya arkadaşlar bu işi takan kodlayan adama sordum içini sökmeden anlıyamam diyor, nasıl iş yapılıyor gerçekten anlamak mümkün değil:)) İçini açıp ana üniteye baktıktan sonra bende anlarım

Sözüm ona id6 ürün taktırdınız parasını ödediniz dışarı çıktınız ürünün id6 olduğunu o an anlıyacağınız bir sestem menü ayar vs YOK malesef :)

• Çavuş
    89 Mesaj

Hocam ID6 larda 200 gb hafıza var ama size kullandırdığı kısmı yine 15 gb. ID6 ların idrive tuşlarında com-media- map-nav menüsü oluyor, ama dediğiniz gibi id6 idrive tuşunu alıp takmış olabilirler.

Yanılmıyorsam ID4 ile ID6 arasında ana cihaz (klima menüsünün üstünde yer alan) boyut farkı var. ID4 cihazlar ID6'ya göre gözle görülür derecede daha büyük. Ama tabi bunu da sökmeden anlamak mümkün değil.

Bence siz navigasyonu açtıktan sonra video da açın, arkada planda bikaç uygulama daha da olsun, reset atıyorsa id4'tür.

|
    |

bende id4 id6 yazılımlı var fakat navigasyon çok şaşırıyor hatta carplayden iphone navigasyonu bile şaşırııyor kullanılamıyor sizce sorun nedir araç 2014 nisan

|
    |

Aklıma zincir geldi ama ona soğukken daha belli ediyor dedikleri için emin olamadım. Isınınca geliyor çünkü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: Huka Sampos

Arkadaşlar aracım 3.20D F30 2013 model 156 binde. Isınınca çekirge sesini anımsatan bir ses geliyor motordan ve sürekli. Daha yaşayan var mı bu sorunu?

Aklıma zincir geldi ama ona soğukken daha belli ediyor dedikleri için emin olamadım. Isınınca geliyor çünkü.

bana ısınınca metal aksamda genleşmeye bağlı geldi...araç sürerken mi oluyor bu...sanmıyorum. durunca ya da stop edip, araçtan inince duyuyordur sesi.

|
    |

MSI VORTEX G65VR 7RE(SLI)-234TR Intel Core i7 7700K 64GB 1TB + 512GB SSD GTX1070 SLI.

ASUS ROG Swift Curved PG348Q 34" 21:9 Ultra-Wide QHD (3440x1440) G-SYNC™ Monitör.

Logitech G900 Chaos Spectrum Kablosuz Mouse 910-004607.

Sennheiser Hd 800 S High-End. Kulaklık
  • Yüzbaşı
    253 Mesaj

şu bmwnin 2021 araçlarını merak ediyorum acaba piyasayı memnun edebilecekbi tarz araba çıkartırmı

BMW,2019 Yılında F Serisi araçlar G10 - G20 - G30 vd. Kasa Olarak Yeniledi zaten.

Gelecek Yıl 4 Serilerinde Yeni Coupe Model spor Araçlar Görebiliriz.

|
    |
    uefacıyızz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Çavuş
    48 Mesaj

Çizikler nasıl hocam fotoğraf var mı

|
    |
    Canefew kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Masal Oku
Sohbet
Gülüş Tasarımı
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,391
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.