Şimdi Ara

BMW 3 serisi (F30)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir (3 Mobil) - 8 Masaüstü3 Mobil
5 sn
68.953
Cevap
515
Favori
4.035.940
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 15 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 2612
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 14
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 8 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 7
  • Favoriye Eklediklerim 515
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • helpgod (1163 mesaj) jonywayt (1132 mesaj) erciftci (1036 mesaj) kkurt2002 (997 mesaj) JN008 (979 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (21674 mesaj) Mobil (23979 mesaj) Tablet (4511 mesaj) (10 mesaj) Mini (962 mesaj) Uygulama (1198 mesaj)
  • @
26 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Markalar >> Bmw >> BMW 3 serisi (F30)
Giriş
    257 Mesaj

Hocam bence bu fiyat sigorta talebinde çıkıyor ben daha önce fiyat aldığımda işçilik dahil 5bin tl yakın fiyat verilmişti faturada bin tl yakın iskonto var bilginize

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    orcun93 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    66 Mesaj
    Selam arkadaşlar. Sabah motoru kontrol ederken turbo girişinde yeşil jel gibi bir madde gördüm. Antifriz seviyesi normal seviyede. Sizce oring değişim zamanı mi geldi yoksa bu jel başka birşey mi. Antifirizin rengi de yeşil.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Çavuş
    79 Mesaj

Hocam 360-400 arası piyasası var. 450 mümkün değil ama siz bilirsiniz:)

|
    |
    Kongor kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1858 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: muhlisnlc

Selam arkadaşlar. Sabah motoru kontrol ederken turbo girişinde yeşil jel gibi bir madde gördüm. Antifriz seviyesi normal seviyede. Sizce oring değişim zamanı mi geldi yoksa bu jel başka birşey mi. Antifirizin rengi de yeşil.

soğutma suyu kaçağımı var demek oluyor budurum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yüzbaşı
    680 Mesaj

Edition M Sport + Executive olması dahilinde ancak o rakamlara yaklaşabilir. Yani aracınızda NBT Evo Id6, 6WB hayalet gösterge, harman kardon, dakota deri koltuk, çarpışma önleme, şerit takip gibi donanımların olması gerekiyor.

|
    |
    Kongor kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    95 Mesaj

Hocam klasik turbo o-ring kaçağı görüntüsü bu. O-ringleri değiştirirseniz problem kalmaz.
    |
    |
    muhlisnlc kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    66 Mesaj

Teşekkür ederim hocam basit bir işlem mi yoksa işçilik gereken bir işlem mi bu. Servise gitmeye gerek varmı o yüzden soruyorum. Basit bir işlemse sanayide yaptırmayı düşünüyorum

|
    |
    vieri32 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    95 Mesaj

Sanayide yaptırabilirsiniz iyi bir ustanız varsa. Ama o-ringleri orijinal temin edin.
    |
    |
  • Çavuş
    66 Mesaj

Tamam hocam teşekkür ederim

|
    |
    vieri32 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    549 Mesaj

Ben de 4-5 yetkili servisi aradım bugün, 5bin liradan aşağı fiyat veren olmadı zaten. Ancak ikame araç alamıyorum maalesef. Kaskom hasar haricinde vermiyor, servis de vermiyor tabi. O yüzden şu anda bırakamayacağım.
    |
    |
    acegod kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1557 Mesaj
    64bin km de aldigim aracim 157 bin km oldu ve bu sure zarfinda bazi kronik arizalar disinda cok sukur sorun cikarmadi.

Gecen hafta tatile gidecegim icin arabanin bakimini yaptirdim ve 4 gunde 2bin km yol yaptim.

Bugune kadar yag sicakligi hep 120 dereceydi fakat gidis donus suresince 90-95 derece arasinda bir yerdr sabit kaldi.

Yillardir 120 de sabit olan sicaklik nasil boyle oldu anlamadim, bilgisi olan basina gelen var mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sinnan -- 15 Eylül 2020; 20:42:27 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    657 Mesaj

Oringleri serviste dışardan daha ucuza temin edebilirsiniz. Tanesi 20 kira gibi bir şeydi. Bende 2 tane fazladan var servisten yedek almıştım, aracı sattım isterseniz hediye edebilirim size.

|
    |
  • Binbaşı
    1323 Mesaj

Hayirli olsun hocam
    Ne geliyor yerine 🙂

|
    |
    Do It Yourself kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    657 Mesaj

Teşekkür ederim, c180 amg 9gtronic aldım aynı değerde. Sınıf yükseltemedim ama marka değiştirmek de iyi geldi. Yine de kopamıyorum buradan, alışkanlık :)

|
    |
    icecube_fb kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1323 Mesaj

Hayirli olsun hocam kazasiz belasiz gunlerde kullanin insallah🙏
    Ben c200 4 matic test etmistim gecen sene.
    bizim araclar biraz daha seri geldi bana.fakat kendi aracimda olmayan bicok ozellik vardi.makyajlilarin ekrani buyutmeleri ve hayalet(mercedeste ismi ne geciyorsa) ekran baya estetik olmus.
    Kopmayin zaten hocam cok faydali oluyor sizin bilgi ve tecrubeleriniz 🙏🏾

|
    |
  • Çavuş
    66 Mesaj

Teşekkür ederim çok düşüncelisiniz. İzmirde bir yer ile konuştum birazdan götüreceğim oraya. Servise fiyat sorduğumda parça fiyatı uygundu ama saat başı 312 TL + KDV işçilik alıyoruz dedi. Tabiki kapattım telefonu.
    Ayrıca yeni aracınız hayırlı olsun kazasız belasız binin. Arada buraya da göz gezdiririn sizin tecrübelere ihtiyacı olan birçok insan var burda

|
    |
  • Yüzbaşı
    657 Mesaj

Teşekkür ederim güzel dilekler için. Hepimizi korusun Allah kazadan beladan inşallah.

Burada mesajım kalsın o zaman turbo su oringi ihtiyacı olan alıntı yaparsa bu mesajı gönderebilirim.

|
    |
    Bahsedilenler: icecube_fb kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör muhlisnlc
  • Yüzbaşı
    333 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Do It Yourself

Teşekkür ederim güzel dilekler için. Hepimizi korusun Allah kazadan beladan inşallah.

Burada mesajım kalsın o zaman turbo su oringi ihtiyacı olan alıntı yaparsa bu mesajı gönderebilirim.
    İstanbuldaysanız hem tanışmış hem de oringleri alabilirim uygun bulursanız. Yeni araç hayırlı olsun bu arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cyber_warrior -- 16 Eylül 2020; 17:13:52 >
  • Yüzbaşı
    657 Mesaj

Teşekkür ederim, ama Ankaradayım. Pm den bilgileri atarsanız kargolayabilirim.

|
    |
    cyber_warrior kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Emekli Yönetici
    2861 Mesaj

Arkadaşlar merhaba,
    İlk Bmw'mi aldım. Aracım orijinal m sport. Aklıma takılan bir soru var. Bu farların iç kısımda olanları(yanyana olan iki yuvarlak gözün iç kısımda olanı) hem uzunda hem kısada yanmıyor. Farlar da bana çok yetersiz geldi. Acaba bir arıza mi var?

Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
Cancer Clinical Trials
anzer balı
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,781
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.