Şimdi Ara

BMW 3 serisi (F30)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
12 Misafir (2 Mobil) - 10 Masaüstü2 Mobil
5 sn
68.946
Cevap
514
Favori
4.032.674
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 gün
  • Cevaplayan Üyeler 2611
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 14
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 8 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 7
  • Favoriye Eklediklerim 514
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • helpgod (1163 mesaj) jonywayt (1132 mesaj) erciftci (1036 mesaj) kkurt2002 (997 mesaj) JN008 (979 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (21669 mesaj) Mobil (23977 mesaj) Tablet (4511 mesaj) (10 mesaj) Mini (962 mesaj) Uygulama (1198 mesaj)
  • @
25 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Markalar >> Bmw >> BMW 3 serisi (F30)
Giriş
    77 Mesaj

Ben edition sportline 2017 model 2.el aracımı satın alırken o heyecanla acele etmiştim halbuki borusan istinyede nbt ekranlı +harman kardon luxury paketli azcık kilometresi daha yüksek araç vardı. Bence de nbt nin duruşu çözünürlüğü günümüz modern araçların ilerisinde:) yani demek istediğim bi 3-4 sene daha demode olmaz, ancak standart bizim ekranlar demode oldu bile..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    orcun93 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    824 Mesaj

Bu ürünler sıfır ürünlerdir değil mi?
    Yani sizin, benim ya da başka forumdaşlarımızın araçlarından muhtelif zamanlarda, verilen ürün siparişleri nedeniyle çalınan ürünler olmasın, eğer böyle ise bunları satın aldığımız anda, bizim araçlarımızdan da çalınmasının önünü açmış olmuyor muyuz?
    Karışık bir konu..
    |
    |
    sHiM kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    354 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Archi33tect

Bu ürünler sıfır ürünlerdir değil mi?
    Yani sizin, benim ya da başka forumdaşlarımızın araçlarından muhtelif zamanlarda, verilen ürün siparişleri nedeniyle çalınan ürünler olmasın, eğer böyle ise bunları satın aldığımız anda, bizim araçlarımızdan da çalınmasının önünü açmış olmuyor muyuz?
    Karışık bir konu..
    Kesinlikle öyle çalıntı falan değiller diyebilirim. Çünkü ben gördüğüm faturasız iş yapılmıyor bir defa. Ayrıca ürünün nerden geldiği, test araçlarından çıktığı vb bilgilere de ekran üzerinden ulaşılabiliyor.

MM Performance olsun Birlik Oto olsun kocaman dükkanları olan markalar bunlar. Yerlerine gidip bakma şansınız var ise zaten çok net anlaşılır hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Binbaşı
    1167 Mesaj

5 bin 6 bin TL arası olan harman kardon ses sistemlerinde en önemli 2 parça yok amfi ve koltuk altı subwooferlar 2 si zaten 7-8 bin civarı tutuyor. O da normal fiyata gelmiş oluyor.
    |
    |
    Archi33tect kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2541 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: orcun93

Hocam göze hitap ediyor bir kere, en önemlisi bu olabilir benim için. Bunun dışında daha hızlı çalışıyor ve yüksek çözünürlüğe sahip. Menüler çok daha modern. Ses çıkışları daha iyi. Çok bilgi sahibi olmasam da bunlar okuduğum şeyler.

Ekran yansıtma ne kadar kullanırım bilemedim. Ama navigasyon konusunda sonuna kadar katılıyorum size.

En önemli soru da bu kit stabil bir şekilde çalışıyor mu? Bunun cevabını en iyi siz verebilirsiniz sanırım.
    stabilite açısından sorun yok.. normal carplay gibi. ben özellikle ekran yansıtmayı seviyorum. her türlü film dizi video yansıtılıyor.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    257 Mesaj

Merhaba, aracı dün teslim aldım, genel ilgi ve alakadan memnun kaldım diyebilirim. İşçiliğe gelince dışardan ve içerden baktığımda falso bir durum göremedim kaputu açıp bağlantı noktalarına bakmadım ama muhtemelen problem yoktur. Değişim sigorta aracılığı ile yapıldı.
    *Pazartesi sabah teslim ettim Çarsamba 11 de teslim alabilirsiniz diye mesaj geldi.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    549 Mesaj

Hayırlı olsun hocam kazasız belasız kullanırsınız umarım. İki sorum olacak. Bu 2 günlük sürede ikame araç aldınız mı? Bir de toplam tutar olarak ne çıktı, tramere yansıdı mı? Çok teşekkürler.
    |
    |
    acegod kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    549 Mesaj
    Geçenlerde Natural Air ile ilgili soru sormuştum, bekleyemeden dayanamayıp aldım Kokuların aroması hakkında bilgim olmasa da başlangıç kiti ile gelen Sparkling Raindrops genel olarak beğeniliyor. Meraklı bir şekilde beklerken kargo poşetini açtığımda ilk şaşkınlığı yaşadım. Kutunun etrafı koli bandı ile çevrili idi. Demek ki daha önce açılmış. Ki başka bir forumda buna benzer olay yaşandığını görmüştüm. Bu yüzden almadan önce müşteri hizmetlerini özellikle arayıp sordum içinde hangi koku var diye o da bir çalışma arkadaşına sordu ancak kutuyu açamadığımı için bilemiyoruz bilgisini verdiler.

Neyse kutuyu açtım kokuyu taktığımız plastik parça düzgün bir şekilde karşımda duruyordu bir eziği çiziği olmadan. Onu çıkarıp kutunun altındaki kokuyu aldığımda değiştirilmiş olduğunu gördüm. Kutunun üzerinde Sparkling Raindrops yazmasına rağmen içinden Purifying Green Tea çıktı. Koku kabını tekrar inceledim hasarsız olduğunu görünce zaten tüm kokuları deneyecektim, bundan başlamış olalım diyerek kokuyu açtım ve kabın içine yerleştirdim. Bu sefer kapak kapanmıyor Yandan açılan kapakta bir çıkıntı var, o kokunun içine girmiyor, bu yüzden kapak oturmuyordu. Ben de önce kokuyu küçük kapağa oturttum. Sonra içine koydum bu şekilde kapandı. Tam sıfıra sıfır kapanmıyor ancak tırnaklar oturdu en azından.

Kutu bantlı ve içindeki koku farklı çıkınca o sinirle müşteri hizmetlerini aradım. Mesai saatleri dışındalardı ben de mail gönderdim. Henüz bir dönüş olmadı. Birkaç saat daha bekleyeceğim dönmezler ise tekrar arayacağım.

Ha bu arada nereden aldın diye soracak olursanız "Aksoy Tuning". İlk alışverişim güzel başlamadı, umarım destekleri güzel olur.
    |
    |

• Yüzbaşı
    257 Mesaj

Kaskomda ikame araç hizmeti olduğu için talep ettim , pazartesi günü yetiştiremediler(segmente göre veriliyor müsaitliği olmadığı söylendi) salı sabah adresime getirildi. Çarsamba günü de kosifler otoda teslim ettim. Fatura tutarı 3982 TL. Tramere yansıyıp yansımadığını bilmiyorum sorgu yapılmadan öğrenme şansım varsa belirtirseniz denerim ama öncesinde axa'ya sordugumda park halinde çarpışma cam değişimi/kırılması olarak tutarsız olarak kayıtlara geçer demişlerdi.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    563 Mesaj
    Slmlar, 3 aydir 2014 model sport kullaniyorum gaza yüklendiğimde ari vızıldamasi gibi bir ses geliyor bu normal mi? Arabanim güçünde veya turbosunda sorun yok. Arabayi aldiksan sonra yağ ve filtresini değiştirmdim.

• Yüzbaşı
    257 Mesaj
    Arkadaşlar merhaba
    Araç 2 periyodik bakım arasında 1 LT yağ ekleyin uyarısı veriyor bu normal mi, şu anda yağ bakımına kalan km 4700
    Ocak 2020 de periyodik bakıma girmiştim, içerisinde 5w40 castrol yağ var , castrolün diğer yağlara göre testlerde biraz daha fazla uçucu olduğunu görmüştüm bunun etkisimidir yağ kaçağı olabilir mi ?
  • Binbaşı
    1841 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: acegod

Arkadaşlar merhaba
    Araç 2 periyodik bakım arasında 1 LT yağ ekleyin uyarısı veriyor bu normal mi, şu anda yağ bakımına kalan km 4700
    Ocak 2020 de periyodik bakıma girmiştim, içerisinde 5w40 castrol yağ var , castrolün diğer yağlara göre testlerde biraz daha fazla uçucu olduğunu görmüştüm bunun etkisimidir yağ kaçağı olabilir mi ?
    Bende her bakım arası oluyor. Bmw nin kendi yağını işave ediyorum. İstinye borusan motor kuvvetli olduğu için eksiltiyor normal dedi.

|
    |
  • Yüzbaşı
    347 Mesaj
    meşhur, sıcaklarda direksiyonu çevirince gelen ses bende de başladı 2015 model aracımda. Daha önce hiç olmuyordu, hava soğukken de olmuyor, hava ne kadar sıcaksa o kadar artıyor ses.

Kesin çözümü bulan var mı acaba?
  • Binbaşı
    1858 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: klik-klak-boom

Slmlar, 3 aydir 2014 model sport kullaniyorum gaza yüklendiğimde ari vızıldamasi gibi bir ses geliyor bu normal mi? Arabanim güçünde veya turbosunda sorun yok. Arabayi aldiksan sonra yağ ve filtresini değiştirmdim.
    bu psa motor karekteri sesli malesef.
    turbo sesi olabilir turbodaki çubuğun sesi olabilir. turbo üzerindeki metal tabaka olabilir.
    kısacası sesin geleceği bir çok yer var.
  • Yüzbaşı
    563 Mesaj

Bi sorun olmasada ses önemli değil

|
    |
    LaT1F kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    287 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: gorkem_gorkem

meşhur, sıcaklarda direksiyonu çevirince gelen ses bende de başladı 2015 model aracımda. Daha önce hiç olmuyordu, hava soğukken de olmuyor, hava ne kadar sıcaksa o kadar artıyor ses.

Kesin çözümü bulan var mı acaba?
    bende de var var mıdır çözümü?
    |
    |
  • Binbaşı
    1858 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: klik-klak-boom

Bi sorun olmasada ses önemli değil
    n13 motor sesli bir motor fakat sesin ön önemli nedenlerinden biri benzin kalitesi. farklı yerlerden benzin alarak aracınızı takip edin. özellikle bulunduğum ilde shell den benzin almayı bırakınca aracın sesinde ve gidişinde hissedilir bir fark oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LaT1F -- 13 Eylül 2020; 22:27:24 >
    |
    |
  • Binbaşı
    1723 Mesaj
    Merhabalar herkese, BMW 3.18i 2017 model 48.615km'de aracım var. Araç tamamiyle GYEON marka seramik ve yine aynı markanın ön kaput vs kaplaması mevcut. Araçta minik çizik dahi yok, yani öyle değişen boyanan bir parça vs. İçi de gayet iyi durumda. Halı kaplı bagaj havuzuna kadar var. Şimdi ben bu araca ne fiyat yazayım? 450 düşünüyorum buarada.

Aracımı daha uygun fiyatlı bir araç ile değiştirip, aradaki farkı yeni alacağım ev için kullanacağım.
  • Yüzbaşı
    549 Mesaj

Fiyat çok iyimiş. Olması gereken aslında. Borusan Avcılarda 5-6dan aşağı olmaz dedikleri için uygun geldi. Trameri ancak sigortacınız görebilir sanırım mesaj atmadan. Benim sigortacım da ön cam değişimi olarak kayıtlara geçer demişti. Teşekkür ederim bilgiler için.
    |
    |
    acegod kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    354 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Kongor

Merhabalar herkese, BMW 3.18i 2017 model 48.615km'de aracım var. Araç tamamiyle GYEON marka seramik ve yine aynı markanın ön kaput vs kaplaması mevcut. Araçta minik çizik dahi yok, yani öyle değişen boyanan bir parça vs. İçi de gayet iyi durumda. Halı kaplı bagaj havuzuna kadar var. Şimdi ben bu araca ne fiyat yazayım? 450 düşünüyorum buarada.

Aracımı daha uygun fiyatlı bir araç ile değiştirip, aradaki farkı yeni alacağım ev için kullanacağım.
    450 mi?? M sport olduğunu varsayarak konuşuyorum, ona rağmen bol şanslar hocam.

Km ye göre en düşükten sıralayınca bile şöyle rakamlar ortaya çıkıyor.

https://www.sahibinden.com/bmw-3-serisi-318i?pagingOffset=40&a5_min=2017&a5_max=2017&sorting=km-nu_asc

Sizinkinin 450 olması için hangi ek donanımlar mevcut acaba ve aracın rengi nedir?

Reklamlar
Pubg mobile uc
Masal Oku
Radyo Dinle
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
anzer balı
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,359
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.