Şimdi Ara

BMW 3 serisi (F30)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (3 Mobil) - 3 Masaüstü3 Mobil
5 sn
69.015
Cevap
516
Favori
4.049.928
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 2613
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 14
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 9 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 7
  • Favoriye Eklediklerim 516
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • helpgod (1163 mesaj) jonywayt (1132 mesaj) erciftci (1036 mesaj) kkurt2002 (997 mesaj) JN008 (979 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (21718 mesaj) Mobil (23992 mesaj) Tablet (4511 mesaj) (10 mesaj) Mini (967 mesaj) Uygulama (1198 mesaj)
  • @
27 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Markalar >> Bmw >> BMW 3 serisi (F30)
Giriş
    357 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: STRYKERRRR

Adamlar Gerçekten iyi bir Müşteri potansiyeline sahipler Youtube kanalları bile var ama Fiyatlar KAZIK.

Yaptıklarınında Arkasında da Pek durmuyorlar.

4.18 İ Kasa 2016 Model BMW Araca NBT İD6 Takarken Ses Sistemi ile Beyni Bozmuşlar.(Nasıl olmuşsa artık)40 Binlira Zarar oluşmuş.Arkasında durmamışlar.

Aracın Sahibide OSTİM'in Meşhur Bmw Parçacısı AKAR BMW.Her Gördüğü Yerde MM'i Rezil Ediyor :)

Bunlar Duyduğum.Gerçektir veya Değildir Bilemem.
    Valla bir çok youtuber kendilerinden ürün alıyor, işlem yaptırıyor. İyi olmasa yaptırmazlardı heralde diye düşünüyorum ama işlerinin arkasında durmuyorlarsa bu bir sorun tabi. Ancak öyle bir şey olsaydı tüm forumlarda bas bas bağıra bağıra yazılırdı diye düşünüyorum. Her neyse, ben kendi bütçeme göre iyi iş yapan ve bana fiyatı uygun gelen yerden alışveriş yapmaya devam ederim, ta ki sorun yaşayana kadar. Umarım hiç yaşamam tabi :) Ben kendi tecrübemi paylaştım, gerisini bilmem :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yüzbaşı
    549 Mesaj

Benim de sıralamam sizin gibiydi ancak aracı aldıktan sonra baska yerlerde beklenmedik masraflar çıkınca ertelemek durumunda kaldım. Stoplar için Taiwan Good Go falan taktırmak istemiyorum kullanan arkadaşların tecrübesini de sormak lazım tabi ama orijinal olunca da maliyet yükseliyor haliyle.

NBT ID6 düşünüyorum ben de dokunmatik olması çok elzem değil. Car play fazlasıyla yeterli olur benim için de. Ama fiyatlar ciddi oranda yükseldi. Yaptırana kadar kaç olacak kim bilir

Stopları nerede yaptırdınız hocam işçilik vs tavsiye ederseniz düşünebilirim. Siz de İstanbuldasınız sanırım.

|
    |
    sinez kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    549 Mesaj

Hocam ben henüz değiştirmedim. Ancak renkten bağımsız olarak her araçta çok güzel duruyor bence.

Taiwan Good Go olanlar 2500 liraya vardı. Pırpır yapan ancak kodlama ile düzelttiren birini duydum. Memnunmuş genel olarak. Ancak ben orijinalden yanayım.

Ankara MMPerformance 6500 lira istiyordu üzerindeki stopları alarak. Bu fiyat da çok uçuk geldi bana açıkçası. Araştırmaya devam ediyorum şimdilik.

|
    |
    draw1907 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    96 Mesaj

Hocam gri kapaklı id6 lar orjinal olmayan android diye biliyorum, yanlış mıyım?
    |
    |
  • Yarbay
    2507 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: orcun93

Benim de sıralamam sizin gibiydi ancak aracı aldıktan sonra baska yerlerde beklenmedik masraflar çıkınca ertelemek durumunda kaldım. Stoplar için Taiwan Good Go falan taktırmak istemiyorum kullanan arkadaşların tecrübesini de sormak lazım tabi ama orijinal olunca da maliyet yükseliyor haliyle.

NBT ID6 düşünüyorum ben de dokunmatik olması çok elzem değil. Car play fazlasıyla yeterli olur benim için de. Ama fiyatlar ciddi oranda yükseldi. Yaptırana kadar kaç olacak kim bilir

Stopları nerede yaptırdınız hocam işçilik vs tavsiye ederseniz düşünebilirim. Siz de İstanbuldasınız sanırım.
    carplay için bu kadar para vermeye gerek yok.

aşağıdaki linkte çözüm mevcut: https://forum.donanimhaber.com/carlinkit-andream-vs-mmi-kutusu-kablosuz-carplay-ve-android-auto-ana-konu--144810039

• Çavuş
    89 Mesaj

Stoplardan cok memnunum taktirdigim yer icin tavsiye edemiycem cunku bende daha 1/2 ay oldu taktirali ve hic bilmedigim bir yer sans eseri buldum olsun genede verin bilgileri derseniz tabiki paylasirim , dokunmatik cok onemli degil hatta hic degil desem yalan olmaz ama oldumu oda olsun kafasindaydim :) aynen istanbuldayim bende

|
    |
    orcun93 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    89 Mesaj

Yok hocam gri kapakli lar id4 (sonradan yazilim ile id6 yapilabiliyor) 40.yil paketlerinde bu cihazdan var 2017 sonrasi sanirim siyah kapakli cikardilar daha donanimli daha hizli , android olanlarin uniteleri biraz ufak oluyor

|
    |
    vieri32 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    995 Mesaj
    Merhaba

Yakın zaman da bakım yaptıran oldu mu? Fiyatlar ne seviye de

Borusanı aradım ortalama polen dahil 2800 civarı tutar dediler.

Ağaçlı da aşağı yukarı 600-700 daha düşük.

Teşekkürler....
    |
    |
  • Yüzbaşı
    357 Mesaj
    quote:

Hocam ben henüz değiştirmedim. Ancak renkten bağımsız olarak her araçta çok güzel duruyor bence.

Taiwan Good Go olanlar 2500 liraya vardı. Pırpır yapan ancak kodlama ile düzelttiren birini duydum. Memnunmuş genel olarak. Ancak ben orijinalden yanayım.

Ankara MMPerformance 6500 lira istiyordu üzerindeki stopları alarak. Bu fiyat da çok uçuk geldi bana açıkçası. Araştırmaya devam ediyorum şimdilik.
    BMW F30 LCI 3 SERİSİ ORJİNAL SIFIR LED STOP SETİ
    İlan No: 842067436
    https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-yedek-parca-bmw-f30-lci-3-serisi-orjinal-sifir-led-stop-seti-842067436/detay

Bu ürünü satanı tanıyorum, ciddi düşünürseniz fiyatta yardımcı oldurayım hocam.

• Yüzbaşı
    549 Mesaj

Hocam şu an için askıda maalesef. Düğünlerin iptal edilmesiyle nikah yapma kararı aldık. O işlere koşturuyorum ve ne gibi masraflar çıkacak kestiremiyorum. Biraz bekleme taraftarıyım. Teşekkür ederim ince düşünceniz için.

Ama sayfada güzel ürünler var. Alınacak şeyler çıkar.

Merak ettiğim bir konu daha vardı görmüşken hem size hem diğer arkadaşlara sormuş olayım.

Natural Air kullanan var mıdır aramızda. Memnun musunuz? Ne kadar kullanımda ortalama süresi ne kadar gidiyor bilgi verebilirseniz sevinirim.

|
    |
    sHiM kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    549 Mesaj

Hocam konuyu açtığınız gün görüp incelemiştim. Teşekkürler yardımınız için. 50-100 dolarlık bir ürün olsa düşünebilirdim ama bu kadar masrafa girdikten sonra orijinal ürün olmasını yeğlerim. NBT ile çok fiyat farkı var tabi ama sadece CarPlay getirmiyor bildiğiniz gibi. CarPlay bu kadar masrafa girecek bir özellik değil benim için. Sağ olun.

|
    |
    farukdanis kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1171 Mesaj

Hocam fiyat neydi? Birde 2012 f30 a oluyor mu acaba. Hepsi bir birine olmuyormus sanırım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Çavuş
    89 Mesaj

Hangi urunu sordunuz hocam 3 farkli urun muhabbeti gecmis tam anlayamadim

|
    |
  • Binbaşı
    1171 Mesaj

nbt ekran hocam.
    |
    |
  • Çavuş
    89 Mesaj

Aynen f30 larin hepsine kodlayarak yapabiliyolar hocam onunda 3 farkli urunu var benim taktirdigim en yuksek ucretli olan 12 bin lira montaj dahil , ilanlarda gorebilirsin hepsinin fiyatlari 300/500 arasi oynar ama dusunuyorsqniz tavsiyem aldiginiz yere montaj yaptirmak cunku baya arastirmistim disaridan alip gotururseniz 2 bin lira montaj kodlama ucreti aliyorlar

|
    |
  • Binbaşı
    1171 Mesaj

teşekkürler hocam, yurt dışından bakayım ben biraz, oralarda daha uygun olabilir.
    |
    |
  • Çavuş
    89 Mesaj

Baktim ben bulgaristan usa ingiltere romanya litvanya tr den daha pahaliya geliyodu montaj ile beraber maalesef doviz alip basini gidince fark inanilmaz olustu

|
    |
  • Yarbay
    2507 Mesaj
    quote:

Hocam konuyu açtığınız gün görüp incelemiştim. Teşekkürler yardımınız için. 50-100 dolarlık bir ürün olsa düşünebilirdim ama bu kadar masrafa girdikten sonra orijinal ürün olmasını yeğlerim. NBT ile çok fiyat farkı var tabi ama sadece CarPlay getirmiyor bildiğiniz gibi. CarPlay bu kadar masrafa girecek bir özellik değil benim için. Sağ olun.
    NBT ne getiriyor hocam size ekstra? ekran büyümesi hariç?

bu ürün ile carplay android auto ve ekran yansıtma sunuluyor. android auto ve ekran yansıtma NBT lerde yok.

navigasyon deseniz artık orijinal navigasyonu kullanan yok. çünkü gerçek zamanlı trafik verisi vs yok. carplay den google maps vs kullanılıyor.

bence tam bir fiyat performans ürünü

• Yüzbaşı
    357 Mesaj
    quote:

Hocam şu an için askıda maalesef. Düğünlerin iptal edilmesiyle nikah yapma kararı aldık. O işlere koşturuyorum ve ne gibi masraflar çıkacak kestiremiyorum. Biraz bekleme taraftarıyım. Teşekkür ederim ince düşünceniz için.

Ama sayfada güzel ürünler var. Alınacak şeyler çıkar.

Merak ettiğim bir konu daha vardı görmüşken hem size hem diğer arkadaşlara sormuş olayım.

Natural Air kullanan var mıdır aramızda. Memnun musunuz? Ne kadar kullanımda ortalama süresi ne kadar gidiyor bilgi verebilirseniz sevinirim.
    Rica ederim hocam, yardımlaşma ve bilgi alışverişi platformunun hakkını vermek gerek o yüzden elimden bir şey gelirse seve seve yardımcı olmaya çalışırım:)

Natural Air ben hiç kullanmadım o yüzden fikrim yok maalesef. Little trees kokuları benim işimi görüyor açıkcası, o yüzden hiç araştırmadım.

|
    |

• Yüzbaşı
    549 Mesaj

Hocam göze hitap ediyor bir kere, en önemlisi bu olabilir benim için. Bunun dışında daha hızlı çalışıyor ve yüksek çözünürlüğe sahip. Menüler çok daha modern. Ses çıkışları daha iyi. Çok bilgi sahibi olmasam da bunlar okuduğum şeyler.

Ekran yansıtma ne kadar kullanırım bilemedim. Ama navigasyon konusunda sonuna kadar katılıyorum size.

En önemli soru da bu kit stabil bir şekilde çalışıyor mu? Bunun cevabını en iyi siz verebilirsiniz sanırım.
    |
    |
    farukdanis kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
Instagram takipçi satın al
backlink paketleri
Ko Cuce
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,703
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.