Şimdi Ara

BMW 3 serisi (F30)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
13 Misafir (4 Mobil) - 9 Masaüstü4 Mobil
5 sn
69.022
Cevap
517
Favori
4.051.028
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 2613
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 14
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 9 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 7
  • Favoriye Eklediklerim 517
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • helpgod (1163 mesaj) jonywayt (1132 mesaj) erciftci (1036 mesaj) kkurt2002 (997 mesaj) JN008 (979 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (21723 mesaj) Mobil (23994 mesaj) Tablet (4511 mesaj) (10 mesaj) Mini (967 mesaj) Uygulama (1198 mesaj)
  • @
27 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Markalar >> Bmw >> BMW 3 serisi (F30)
Giriş
    549 Mesaj

Merhaba, harman kardon dönüşümü için 5bin lira fiyat aldım karşıma çıkan bir sayfadan. Herhangi bir pazarlık yapmadım mesaj ile sordum. Sadece kapaklara 1000 lira yazmışlar. Kapakları çok daha ucuza alıp kendiniz değiştirebilirsiniz diye düşünüyorum :) Mesaj şu şekilde:

“ Selamlar F30 aracınız için Center set 1300tl. 4 kapı hoparlör 1600tl. Ön tweeter seti 1500tl. Arka tweeter seti 1100tl. Ön arka hoparlör kapak seti 1000tl.”

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    The BlackMamba 24 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    886 Mesaj
    Arkadaşlar şu yağdan almayı düşünüyorum. 2012 model f30 aracım. Kullanan var mı tavsiye edermisiniz ?
    https://www.liquimolyturkey.com/5w30-motor-yagi-tam-sentetik-top-tec-4200-5-litre-8973
  • Yüzbaşı
    357 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: orcun93

Merhaba, harman kardon dönüşümü için 5bin lira fiyat aldım karşıma çıkan bir sayfadan. Herhangi bir pazarlık yapmadım mesaj ile sordum. Sadece kapaklara 1000 lira yazmışlar. Kapakları çok daha ucuza alıp kendiniz değiştirebilirsiniz diye düşünüyorum :) Mesaj şu şekilde:

“ Selamlar F30 aracınız için Center set 1300tl. 4 kapı hoparlör 1600tl. Ön tweeter seti 1500tl. Arka tweeter seti 1100tl. Ön arka hoparlör kapak seti 1000tl.”
    Harman Kardon dönüşümü 5.000 TL’ye yapacağını söyleyenler yalan söylerler hocam, dikkat edin aman diyeyim. HiFi dönüşümü bile 10.000 TL üzerinde, eğer 5.000 TL’ye orjinal olarak verirlerse ellerindeki ve getirecekleri tüm siparişleri satın alın, öldüm deseniz 15.000 TL’ye satarsınız.

• Yüzbaşı
    674 Mesaj

Verilen fiyat çok ilginç geldi bana. Bundan 7-8 ay önce Ankara Ağaçlı Bmw servisinden f30 ön cam değişimi için fiyat aldığımda 8000+Kdv+işçi... derlerken koşarak çıkmıştım sonunu duymamak için. İşlem sonunda son fiyatı da belirtirseniz sevinirim, merak ettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Do It Yourself -- 5 Eylül 2020; 2:42:16 >
    |
    |
    orcun93 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1173 Mesaj

sanırım fiyat aldığın yer ümraniye münih garage

yerine gittim burak ilgili birisi. Ben başka bir kaç şey aldım ama harman kardonda hoşuma gitti. Kendi arabasına montaj yapmış orada bakabilirsin. Ucuz olmasının sebebi koltuk altı basslar ve amfilerin olmaması. Bu saydıklarım 8 bin civarı fiyatı var zaten.

Bende kendi arabam için araştırıyorum, reiss markasını öven oldu, plug and play olanlar uyumlu oluyor bu arabalara.
    |
    |
  • Binbaşı
    1863 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: wapcep_scrol

Arkadaşlar şu yağdan almayı düşünüyorum. 2012 model f30 aracım. Kullanan var mı tavsiye edermisiniz ?
    https://www.liquimolyturkey.com/5w30-motor-yagi-tam-sentetik-top-tec-4200-5-litre-8973
    en son bakımda f20 aracım için aldım. hissedilebilir fark oldu aracın gidişi ve sesinde. sanki araç daha rahatlamış gibi
    |
    |
  • Çavuş
    89 Mesaj

1.5 ay once bakimda kullandim baya memnunum arac cok hafiflemis gibi hissettirdi titreme azaldi ses azaldi ama oncesinde liqui moly engine flush urununu kullandim belki onunda etkisi vardir bilmiyorum

|
    |
    wapcep_scrol kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    104 Mesaj

Gönül Rahatlığıyla Arabana Bu Yağı Kullan Çok Kaliteli.Kuzenimin Aracına Koyduk Toptec olanını Ses ve Hızda da Fark var.Ayrıca araba ilk Çalıştırmada bile rahatlıyor.

Bir Sonrakine Bende Bu Yağdan Kullanacağım.Biraz Pahalı ama :)
    |
    |
    wapcep_scrol kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    549 Mesaj

Doğrudur hocam zaten ben de daha yüksek bekliyordum şaşırdım ancak bir arkadaş sizden sonra koymadıkları parçaları yazmış. Bass göremeyince bana da eksik gelmişti zaten. Karşıma çok defa çıkınca merak edip sordum, şu an için yaptırmayı düşünmüyorum zaten. Uyarınız için teşekkürler.

|
    |
    sHiM kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    549 Mesaj

Bana bu bile çok fazla gelmişken size daha da yüksek söylediler demek çok ilginç. Dün bir arkadaş yazmıştı Kosiflerde daha da uygundu. Ben bu fiyattan sonra biraz bekleme kararı aldım zaten araştırmak için. Yaptırdığımda bilgi veriyor olacağım.

|
    |
    Do It Yourself kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    549 Mesaj

Instagramda harmankardonturkiye diye bir sayfadan bu fiyatı aldım hocam. Sayfaya baktım şimdi adres bilgisi yok. Karşıma 8-10 kere çıkınca en sonunda sorayım dedim sağlam reklam basmışlardı sanırım

Evet amfi benim de aklıma geldi ama sistemi bilmediğimden bir şey sormadım. Bass olmaması da eksiklik olarak çarptı gözüme. Şu anda yaptırmayı düşünmediğim için detaya girmedim.

İlk olarak stopları makyajlıya çevireyim, ses sistemi bir sonraki adımım olabilir

|
    |
    draw1907 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    89 Mesaj

Bende harman yaptirmayi dusunuyorum az once fiyat aldim ‘ Komple set 4 kapı hoparlör 2 koltuk altı bası orta center kolon tweter kapağı harman yazılı 6750₺’ seklinde bilginize , benimde ilk onceligim lci stopa gecisti onu gecen ay yaptim 2 nci olarak orjinal id6 dokunmatikti onu 2 gun once yaptim simdi sira harmanda , dediginiz gibi onceligi stoplara verin butceniz yetiyorsa nbt alin gercekten araba genclesiyor stop ve nbt sonrasi ama ozellikle siyah kapakli id6 nbt tavsiye ederim dusunuyosaniz tabi

|
    |
  • Binbaşı
    1173 Mesaj

Hocam benim araba lacivert arka stopları değiştirsem çok fark eder mi? Kaça yaptırdınız ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1650 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: sinez

Bende harman yaptirmayi dusunuyorum az once fiyat aldim ‘ Komple set 4 kapı hoparlör 2 koltuk altı bası orta center kolon tweter kapağı harman yazılı 6750₺’ seklinde bilginize , benimde ilk onceligim lci stopa gecisti onu gecen ay yaptim 2 nci olarak orjinal id6 dokunmatikti onu 2 gun once yaptim simdi sira harmanda , dediginiz gibi onceligi stoplara verin butceniz yetiyorsa nbt alin gercekten araba genclesiyor stop ve nbt sonrasi ama ozellikle siyah kapakli id6 nbt tavsiye ederim dusunuyosaniz tabi
    İd6 takılabiliyor mu, bir ara takılamıyor diyorlardı. Sorunsuz çalışıyormu. İd6'nın seside daha iyi diyorlardı. Ses kalitesi fark etti mi. Nerde taktırdığınızı öğrenebilirmiyiz. Ayrıca sakıncası yoksa kaça taktırdınız.
  • Yüzbaşı
    357 Mesaj
    MM Performance’ı tavsiye ederim ben şahsen arkadaşlar. Daha önceden hem bir çok kez alışverişim oldu, hem de en son kapı iç tutamaçlarını da orada değiştirdim. Hem esnaflığı iyi hem de insanlıkları. Araçlarımız için yapılabilecek tüm aftermarket parçalar ellerinde var sanırım.

• Binbaşı
    1173 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: sHiM

MM Performance’ı tavsiye ederim ben şahsen arkadaşlar. Daha önceden hem bir çok kez alışverişim oldu, hem de en son kapı iç tutamaçlarını da orada değiştirdim. Hem esnaflığı iyi hem de insanlıkları. Araçlarımız için yapılabilecek tüm aftermarket parçalar ellerinde var sanırım.
    Hocam kapı tutamaçları ne kadara yaptırdınız acaba?
  • Çavuş
    89 Mesaj

Evet takiliyor sorunsuz calisiyor (tek eksik aracin kendi navigasyonu aktif degil onun icin de bir parca takilmasi gerekiyor ben sadece carplayin haritasini kullandigim icin gerek duymadim o yuzden taktirmadim) ses ciddi olarak degisiyor cok daha net ve ses cikislarinda patlama catlama olusmuyor, id6 3 farkli sekilde satiliyor gri kapakli olan siyah kapakli olan ve siyah kapakli dokunmatik olan benim dokunmatik olani montaj dahil 12000 liraya taktirdim fiyatlar doviz nedeni ile cok degisken 2 ay once 9500 yaptirabiliyordum yaptirdigim yer mpower asaf auto baska bir uyemizinde dedigi mm performance de cok iyi diye biliyorum ankara taraflarindakiler icin benimde tafsiye edebilecegim yerdir

|
    |
    bps kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2507 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: bps

İd6 takılabiliyor mu, bir ara takılamıyor diyorlardı. Sorunsuz çalışıyormu. İd6'nın seside daha iyi diyorlardı. Ses kalitesi fark etti mi. Nerde taktırdığınızı öğrenebilirmiyiz. Ayrıca sakıncası yoksa kaça taktırdınız.

Alıntıları Göster
    carplay için bu kadar para vermeye gerek yok.

aşağıdaki linkte çözüm mevcut:
    https://forum.donanimhaber.com/carlinkit-andream-vs-mmi-kutusu-kablosuz-carplay-ve-android-auto-ana-konu--144810039
    |
    |

• Yüzbaşı
    357 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: draw1907

Hocam kapı tutamaçları ne kadara yaptırdınız acaba?

Alıntıları Göster
    Adet fiyatı 350 liraydı ama 250 liraya aldım ben hocam.

|
    |
  • Teğmen
    104 Mesaj

Adamlar Gerçekten iyi bir Müşteri potansiyeline sahipler Youtube kanalları bile var ama Fiyatlar KAZIK.

Yaptıklarınında Arkasında da Pek durmuyorlar.

4.18 İ Kasa 2016 Model BMW Araca NBT İD6 Takarken Ses Sistemi ile Beyni Bozmuşlar.(Nasıl olmuşsa artık)40 Binlira Zarar oluşmuş.Arkasında durmamışlar.

Aracın Sahibide OSTİM'in Meşhur Bmw Parçacısı AKAR BMW.Her Gördüğü Yerde MM'i Rezil Ediyor :)

Bunlar Duyduğum.Gerçektir veya Değildir Bilemem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi STRYKERRRR -- 7 Eylül 2020; 1:8:14 >
    |
    |
    sHiM kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Instagram takipçi satın al
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
kripto para haberleri
backlink paketleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,594
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.