Şimdi Ara

BMW 3 serisi (F30) (3394. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: Salvatuon , Salvatuon
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 9 Misafir (1 Mobil) - 9 Masaüstü2 Mobil
5 sn
70.299
Cevap
511
Favori
4.415.062
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 33923393339433953396
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bmw marka giysi Askisi, tablet vs gibi aksesuarlari takmak icin adaptor diye biliyorum...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • BMW F30 3 serisi APPLE CARPLAY Retrofit Montajı ve Ürün Tanıtımı

[DHTUBE=https://youtu.be/Rn2JoQ2CTeg]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba son zamanlarda lastik değiştiren oldumu?
    Continental ContiSportContact 5 RFT düşünüyorum fakat
    Petlas Velox Sport PT741 RFT hakkında da çok olumlu konuşuyorlar Continental’a göre diş yapısı biraz daha güzel ve derin gözüküyor nerdeyse yarı fiyat farkından dolayı aklıma takıldı aramızda bu lastiği kullanan varmı? sizce alınırmı?
    Teşekkürler iyi bayramlar.

• BMW Araçlara Nasıl Carplay Yapılır ile İlgili Bir Konu açtım.

Konu hakkında fikirlerinizi belirtirseniz memnuniyet duyarım.

Aklınızdaki soruları cevaplamaya çalışacağım.

TIKLAYINIZ
    https://forum.donanimhaber.com/carlinkit-andream-vs-mmi-kutusu-kablosuz-carplay-ve-android-auto-ana-konu--144810039

BMW Aracıma Nasıl Carplay Yaptım?

• STRYKERRRR S kullanıcısına yanıt
    Tam 2 ay önce 2015 40500 km de orj msport hatasız aldım 237800 tl ye gerçekten iki ayda araba kaç para arttı ben takip edemedim

• gemons1 G kullanıcısına yanıt
    2012-2013 Zorlarsan Belki bu Fiyata 2 Ay Önce alırdın ama 2015 Model 40 Binde ki Aracınızı 2 Ay Önce (Dediğiniz gibi Eğer hata-boya-Ağır Hasar yoksa)237.800 TL'ye almanız Mümkün değil.

Bu Forumda 20-25 Sayfa Önce Mayıs ayında 2015 Model 56 Binde 40.Yıl 3.20 serisi araç 282.000 TL'ye Satılmıştı.Sallıyorsunuz Gibi geldi bana
  • STRYKERRRR S kullanıcısına yanıt
    Aracım 3.16i yani neden sallayım anlamadım burda bir şey kanıtlama çabasında değiliz.

• Arkadaşlar selamlar,hayırlı bayramlar aracım 2016 model ve 32bin km de.Şöyle bir hata aldım.Daha önce başına gelen var mı?Ne yapmam gerekiyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sevinckan_216 -- 1 Ağustos 2020; 12:6:23 >
  • Yemin ederim bıktım bu arabadan Sürekli su eksiltme sorunu yaşıyorum. Özgörkey 'e genel check-up yaptırma zamanı geldi sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sevinckan_216

Arkadaşlar selamlar,hayırlı bayramlar aracım 2016 model ve 32bin km de.Şöyle bir hata aldım.Daha önce başına gelen var mı?Ne yapmam gerekiyor?
    Aynı durum, 2016 320ied. Benim kilometrem 105bin gerçi. Ben böyle bir uyarı almadan haftada bir genel olarak kaputu açıp bakıyorum ne var ne yok diye. Her seferinde de su eksik oluyor ama araba uyarı vermemiş oluyor, yakalıyorum. Klimadan şüphelenmeye başladım. Neden su sıcaklığı seviyesini koymamışlar anlamak çok zor.

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dentrassi -- 11 Ağustos 2020; 13:39:54 >
  • Sevinckan_216 kullanıcısına yanıt
    Böyle bir durum yaşamıştım ve aracın garantisi devam ediyordu. Servise bıraktıgımda flanş hortumu dediler değiştirdiler yaklaşık 2 ay sonra yine su eksiltti bu seferde götürdüğümde devirdayım arızası demişlerdi yaklasık 1 hafta yattı ve sonra teslim almıstım. Devirdaim komple değişti demişlerdi
  • wapcep_scrol W kullanıcısına yanıt
    Cevaplar için teşekkürler,sıvı baya azalmıştı antifriz+su karışımı koydum şimdilik sorun yok,inşallah sadece azaldığı içindir,eksiltme kaçak falan yoktur umarım

• Sevinckan_216 kullanıcısına yanıt
    Hocam f30'larda su eksiltme kronik bir problem. İnşallah kaçak falan yoktur demişsiniz ama aracın suyu eksiliyorsa mutlaka bi yerden kaçak vardır. İlave su pompası ya da devirdaim değişince çözülüyor genelde.
  • Arkadaslar merhaba forumda vardi okudum ama gecmis zaman sadece yakin zamanda su soruna cozum bulan vs oldu mu ?

Direksiyonu cevirince yay sesi geliyor orta seviyede gelen bir ses. Cam acikca yada radio aciksa duymuyorum bile. Fikri veya tecrubesi olan arkdaslar yazarsa sevinirim.

• Arkadaşlar selam malesef YAĞ DOLUM KAPAĞI'm kayboldu yerine yenisi almak istiyorum da
    https://prnt.sc/tvbbt2

bu şekilde 175TL'ye F30 uyumlu bir kapak buldum fakat internette universal olarak satıldığı söylenen 35-40lira ya da kapaklar var:
    https://prnt.sc/tvbcam

acaba F30 uyumlu almama gerek var mı yoksa hepsi aynı mı? bilen birisi yardımcı olursa çok sevinirim.
  • boraata B kullanıcısına yanıt
    Ben yaklaşık bir ay önce direksiyondan gelen gıcırdama sesini direksiyon kutusu tamiri ile çözdüm..ama direksiyon sargısındanda yapabilir..iyi bir ustaya gitmezsen benim gibi 5 ay dolanırsin birde arabadan soğursun 😁

Arkadaşlar benim genel bir sorum olacak ayrıca..buji ve bobinlerin değişim zamanı geldi..forumdan takib ettiğim kadarıyla ngk iridium oneriliyor..bobin olarakta delphi..bugun netten fiyat arastirmasi yaparken aynı bujiyi (ngk) 149 tl ue satan yerde var 350 ye satanda..garip geldi bu kadar fark olması..sahte urün olabilirmi? Birde guvenilir bir firma yada site önerebilirmisiniz bunları almam için

• kürşad58 K kullanıcısına yanıt
    https://bujimarket.com sitesini öneririm. ben de buradan almıştım, genel olarak yorumlar da hep olumlu. sahte ürün çıkacağını sanmıyorum burada.
  • Merhaba arkadaslar arac soguk iken ilk calistirmada duruma gore 1500 deviri hemen 700/800 lere dusuyor biraz silkeliyor biraz once calistirdim durum buydu markete gittim geldim heralde motor sicak diye budefa 700/900 araliginda ilk calistirma yapti silkeleme yapmadi anlamadimkisin ilk calistirmada 35/40 sn 1500 ustu devirde idi ilk calistirma havanin sicak olmasindan kaynaklimidir sizdede durum bu sekilmi, gecen izmir istanbul yolunda araci biraz sikistirsim standart tahrik ve titreme yapti ozel serviste 4 nolu buji degisti ama sanki simdi dusuk devirde ilk calistirma yapiyor gibi hissediyorum piskolojik te olabilir sizde durum nasildir bilgi verebilir misiniz

• 
Sayfa: önceki 33923393339433953396
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.