Şimdi Ara

BMW 3 serisi (F30) (3343. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
70.299
Cevap
511
Favori
4.415.187
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 33413342334333443345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bende 2015 318i var. Su anda 65.000 kmde. Yagini filtrelerini degistirecegim ama bunun disinda serviste yapilmasi gereken bir sey var midir? Ya da hangi kilometrelerde nasil bir bakim gormesi gerekir. Bunu ogrenebilecegim bir yer var midir?

Yorumlariniz icin simdiden tesekkurler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aracta apple music kullanam var mi? Ben onceden spotify kullaniyordum simdi app music e gectim.yalniz soyle bir sikinti var.sarkinin bulunduyu listeyi secip sarkiya tikliyorum fakat listenin icine girip baska bir sarkiyi sectigimde yine ayni sarki devam ediyor yani yenj satkiyi sectirmiyor.mecburen ileri geri tusuna tiklayarak degistiriyorum bir sonraki sarkiya geciyorum buda zaman aliyor.menu de ki en ustte bulunan tusa tiklayip istedigim sarkiyi secemiyorum.nedendir bilen var mi sanki daha once yapmiyordu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • oguz_35 kullanıcısına yanıt
    yağ bakımından başka bir bakım gerekmiyor, fren aksamına bakarlar eğer balata veya diskinizin değişimi gerekiyorsa bu değişimi yaparlar
  • arkadaşlar selam, gözünüzü seveyim yardımcı olun f30 bakmaktan gına geldi artık sahibinden comda alayı patlak alayı 150k üzeri kilometrede .. 140-150 k ya temiz bulma şansım yok mu ??

2. sorum : birtane 3,20d var ama satan kişi hangi paket oldupunu bilmiyor (standart-comfort-msport) gibi bunu nasıl öğrenebilirim ne olduğunu elimde fotoğrafları şase numarsı mevcut..

3. sorum 3,20 benzinli modeller şehir içi yakıt tüketimi kaç acaba .. dizelle çok fark var mı aralarında ?

kullananlar bilgisi olan arkdaşlar yardımcı olursa beni büyük bi dertten kurtaracaklar..
  • Temmuz ayında 2013 aralık cıkışlı 39000 km de 3.20i ed efficient dynamic paket aracı 136 bin e aldım.
    Siyah renk , bej renk iç doseme, technoplus ve ısık paket var sadece.
    Aracta hiç kaza boya ve tramer yok.

169 bin liraya bu araç çok pahalı bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: fearuq

arkadaşlar selam, gözünüzü seveyim yardımcı olun f30 bakmaktan gına geldi artık sahibinden comda alayı patlak alayı 150k üzeri kilometrede .. 140-150 k ya temiz bulma şansım yok mu ??

2. sorum : birtane 3,20d var ama satan kişi hangi paket oldupunu bilmiyor (standart-comfort-msport) gibi bunu nasıl öğrenebilirim ne olduğunu elimde fotoğrafları şase numarsı mevcut..

3. sorum 3,20 benzinli modeller şehir içi yakıt tüketimi kaç acaba .. dizelle çok fark var mı aralarında ?

kullananlar bilgisi olan arkdaşlar yardımcı olursa beni büyük bi dertten kurtaracaklar..
    150 bin liraya 3.20 d temiz ve dusuk kilometre alman mumkun degil.
    Tabiki de dizel ile arada yakıt farkı var, dizel olan 6 litre yakarken benzinli 8 yakacak.
    Ama dizel olanın mtv yi yuksek. (Aylık 100 tl kadar 900 e 300 6 aylık mtv)

• mehmetolgungun M kullanıcısına yanıt
    öncelikle cevap için teşekkürler mehmet kardeşim.. 150k ya ne alacağız ?_ 2014 mini cooper sattım (110k) bebek için ben aracımdan çok memnundum prestij sahibiydi doluydu , güzeldi .. ama şimdi 150 kya alacak bişi bulamıyorum :S çıldırmaak elde değil 170 k ya çıkayım diyorum aslında gönlümde 5,20d var oda olmuyor 170 e :(
  • fearuq kullanıcısına yanıt
    merhaba
    1.o fiyata bulma şansınız var tabi ama beklemek gerekir arada dod sitesinede girin ordada olabiliyor ben ordan temiz deng getirmiştim
    2.ön sağ sol çamurlukta paketi yazar ve iç döşemede değişkenlikler olur , çamurlukta yazan bir şey yoksa ve iç döşemenin orta konsol vites yanı ve kolçak kısmı düz gri ise standart pakettir
    3.bunu size tam söylemeyiycem pek şehir içi trafiğine girmiyorum ama bendeki değerler aşağı yukarı ş.içi 8 lt , ş.dışı 5-6 lt civarı
  • sinez S kullanıcısına yanıt
    Araç fotoğraflarını ekledim araç bu 140binde değişen boya yok diyorlar .. Denizli de kendi şehrimde gidip göstermedim daha .. 140 bin istiyor. Sizce hangi paket bu araç ?
    edit : araç 2012 model 140 bin kmde
     BMW 3 serisi (F30)

BMW 3 serisi (F30)

BMW 3 serisi (F30)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fearuq -- 30 Eylül 2019; 12:44:20 >

comfort gibi duruyor
    Satan kişi de bilmiyor ne olduğunu :).
    Dedikleri doğruysa ;
    140 bin km
    Değişen boya yok ( hiç inandırıcı gelmiyor )
    Fiyat 140 bin ₺

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fearuq -- 30 Eylül 2019; 12:58:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fearuq

öncelikle cevap için teşekkürler mehmet kardeşim.. 150k ya ne alacağız ?_ 2014 mini cooper sattım (110k) bebek için ben aracımdan çok memnundum prestij sahibiydi doluydu , güzeldi .. ama şimdi 150 kya alacak bişi bulamıyorum :S çıldırmaak elde değil 170 k ya çıkayım diyorum aslında gönlümde 5,20d var oda olmuyor 170 e :(
    Ben de 5 serisi istiyorum ama içime sinenleri 200-220, cok pahalı.
    Bu fiyata 3.20i ed alabilirsin.
    Ama ust paket olmaz (sportline , msport vs), 2014 yada 2015 biraz aksesurarlı orta paket birşeye bakabilirsin
  • mehmetolgungun M kullanıcısına yanıt
    Hocam düştüğümüz durumlara bakın ya :/ 200 K ya istediğimiz araba bile olmuyor :/ en iyisi gidip 0,52 faizle sıfır clio alalım :/

satıcının dedikleri gibi temiz ise fiyat iyi ama sizi etkilemek olsun diye söylemiyorum yılda 16-17 bin km altı yapıyorsanız 3.20i inceleyin derim vergisi yakıtı vs gibi değerler tatminkar bence
    Yılda ortalama 15.000 km yapıyorum 1000+- değişebilir bundan önce 2014 model Cooper vardı 8.5 yakıyordu açıkçası karşılıyorum sorunum yok benzinde ama neden devleti zengin edeyim diyorum bu sefer .. bu kadının dediğinden harç bişi yoksa alabilirim. Bunu 1-2 yıl işimi görebilir ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fearuq -- 30 Eylül 2019; 13:28:36 >
    :) temiz ise güzel gibi gözüküyor hayırlısı olsun
  • 2019 mart sonunda 2015 model makyajlı 3.20ied luxury aldım. Tramer yok, arka çamurlukta boya var. 50.000km, 160.000tl

3.20ied bakmanız daha mantıklı görünüyor. Bütçenize uygun 3.20d den hayır gelmeyebilir.

• Pek bayandan arabasına benzemiyor. Ön ızgarada mavi M/// boyası var. Ön cam bile film camlı 😊 düz apaçi arabası olmuş

• cemsch C kullanıcısına yanıt
    Şuanda bir bayanda öncesinde yapmışlardır muhtemelen kadın şimdi 145 bin dedi .. yine de ustaya götürmeye değer mi sizce bu fiyat arkadaşlar ?

2 hafta önce 2013 model 3.16i modernline(sunroof-bixenon) 50 bin kmdeki değişensiz aracı 135 bin'e aldım. 140bin tl'ye 140 bin kmdeki aracı ben olsam almazdım hocam. bmw özelinde olmasa da özellikle dizel motorlar 120-130 bin kmleri geçince çok masraf çıkarmaya başlıyor. 8.5-9 lt şehiriçi yakıt sizi rahatsız etmeyecekse kesinlikle 3.16 ya da 3.20 ED benzinli seçeneklerine yönelin derim.
  • 
Sayfa: önceki 33413342334333443345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.