Şimdi Ara

BMW 3 serisi (F30) (3180. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
70.299
Cevap
511
Favori
4.414.955
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31783179318031813182
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cancan_burak

Kodlamanın hiçbir zararı yok.İmkanınız varsa carly alın kendiniz yaparsınız

Hocam hiç anlamam o işlerden. İzmirde yapan bulabilirsem yaptırayım o zaman.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ccolt kullanıcısına yanıt
    Malum siteye falan bak (niye malumsa çözemedim). 100-150 Tl ye yapıyorlar uğraştığına değmez kabloyla, programla...

Aracınıza bir zararı yok, mevcutta olan gizli kodlar açılıyor sadece.

Edit; İzmirde buldum 1 tane 150 TL ilan kodu 419473075

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coolman06 -- 8 Mart 2018; 13:44:5 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: coolman06

Malum siteye falan bak (niye malumsa çözemedim). 100-150 Tl ye yapıyorlar uğraştığına değmez kabloyla, programla...

Aracınıza bir zararı yok, mevcutta olan gizli kodlar açılıyor sadece.

Edit; İzmirde buldum 1 tane 150 TL ilan kodu 419473075

Teşekkür ederim hocam arayıp bilgi alayım uygunlarsa giderim en yakın fırsatta

Kazasız keyifli sürüşler

• cancan_burak kullanıcısına yanıt
    Hocam merhabalar bu carly yi nereden temin edebilirim siz almışmıydınız ?

• by_bulbul B kullanıcısına yanıt
    https://www.amazon.de/Original-Carly-WIFI-Adapter-iPhone/dp/B00X3UYXM0/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1520513162&sr=8-1&keywords=carly

http://www.mycarly.com/product/bmw-app/

ben almadım.Almayı düşünüyorum.

Kaptırmayın şu tiplere paranızı hocam amazondan istersiniz 1 haftaya gelir

• coolman06 C kullanıcısına yanıt
    Cevaplar için tesekkurler hocam. Kodlama yok galiba araç çalisinca start stop un ışığı sönük yani aktif. Hava sicakligi yaklasik 20 dereceydi klimayida bilerek kapattim bi süreden sonra start stop u kontrol etmek icin ama çalismadi. Artik cumartesi serviste bi bakicaklar. Cevap yazan herkese tesekkurler

• cancan_burak kullanıcısına yanıt
    Peki hocam bunu araca bağlayıp programı kontrol etmek kolaymi? Parametre yazma duzeltme giris istiyormu acaba? Ayrica uyelik te istiyor mu bu program?

Tesekkurler

• quote:

Orijinalden alıntı: ccolt

Peki hocam bunu araca bağlayıp programı kontrol etmek kolaymi? Parametre yazma duzeltme giris istiyormu acaba? Ayrica uyelik te istiyor mu bu program?

Tesekkurler

+1

Hiçbir sıkıntı olmuyor. Carly kablosuz olduğu için daha pahalı tabi. Onun yerine normal kablo alsanız. Sonuçta bu işten para basanlar gibi zırt pırt takıp çıkarmayacaksınız.

• mustaf_82 M kullanıcısına yanıt
    Ben olayın akünün zayıflamış olmasıyla alakalandırıyorum.
    Buna benzer bir örnek vereyim. Connected drive ın uzaktan erişim bütün özellikleri çalışırken havalandırmayı açma çalışmıyor. 2014 araçta. Çünkü motor çalışmadan fan aküye yüklenir sonuçta. O yüzden de çalıştırmıyor

Bu da aynı iş aslında. Start stop iyi olsa da zırt pırt devrede olması aküye yükleniyor yine ...

• Siyah deri iç döşeme hakkında genel bir görüş alabilir miyim?

Dışı beyaz içi siyah şık durmuş mu?

BMW 3 serisi (F30) BMW 3 serisi (F30) BMW 3 serisi (F30)

• aHusky kullanıcısına yanıt
    bakimi kolay, kir gözükmez ve şık durmakla birlikte arabada açık renklere göre bir basıklık ve ferah olmama söz konusu oluyor, sunroof sürekli açık kalmalı.

• klaudio K kullanıcısına yanıt
    İlan sayfalarındaki speclere bakıyorumda insanlar ya bej ya da taba rengini seçmişler. Siyah deri kombinasyonu yok denecek kadar az. Açık renk seçimleri dediğiniz gibi kir gösterebiliyor ama genel kitle buna aldırış etmemiş. Borusan araçları açık renk specleriyle getirdiği için mi herkeste ya bej ya da taba var yoksa müşteri beklentisi mi bu yönde bilemedim. Aklıma takılan bir soru da; acaba ikinci elde satış aşamasında siyah deri kombinasyonun bir dezavantajını görür müyüm?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aHusky -- 9 Mart 2018; 8:0:29 >
    Ben 2017 Mart ayında 2016 model sıfır aldım aracımı ve Kosiflerde bej deri yoktu sadece o nedenle Borusan dan aldım. Sadece bilgi vermek istedim. Özellikle siyah deri bence 3 serisi için çok karartıcı oluyor. Hani en azından 5 serisi olsa en azından içi zaten ferah olduğundan kurtarır ama 3 serisinde benim fikrim iyi olmuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: coolman06

Yalnız bir şey ilave etmek isterim PSA grubun ürettiği motorlarda sadece peuget, citroen değil BMW teknolojiside var. BMW de kendi kullandığı bu motor için kendi teknolojileriylede katılım sağlamıştır. Örneğin twin scrool turbo BMW nin teknolojisidir.

Mercedesin yaptığı gibi direk reno motoru koymamıştır. Çoğu insanın BMW ile hiç bir ilgisi yok düşüncesi yanlış bu motor için. Aynı motoru peuget da bazı modellerinde kulanmıştır ancak detaylara inildiğinde strok boyları ve silindir çaplarında farklılıklar, intercoolerda farklılıklar görülecektir.
    Anlaşmanın bitmesinden dolayı 2016 yılından itibaren BMW tamamen kendi üretimi olan 6 silindi 3.000 cc lik motoru (kodu aklıma gelmedi) kaba tabiriyle ikiye bölerek 1.5 3 silindirli motora geçti.

BMW nin PSA ile beraber yaptığı motor gerçekten son yılların en f/p motoru olmuştur. Daha iyileri çıkmış yada çıkacak olabilir, teknoloji durmuyor. Ancak mevcuttaki f30 ların motoru daha iyi bir teknoloji değil.

5.20i deki motor saf kan BMW motoru. Teknik olarak veriler aynı ama 5 kasadaki ağırlıktan dolayı performansı yetmeyebilir.
    Aynı kasada üç aşağı 5 yukarı yakın gösterirler belki N13 kodlu PSA bir tık yukarıdır belki.

Yazi on numara

Hangi ilanlara bakıyorsunuz bilmiyorum ama bildiğim kadarı ile aktarmaya çalışayım.

Sportline donanımlı araçların tamamına yakını siyah sensatec deri ile gelmektedir. Kırmızı dikiş detayı vardır.

En uygun fiyatlı olan Türkiye paketli araçların çok büyük çoğunluğu bej sensatec deri koltuğa sahiptir.

Luxury line araçların koltuk rengi farklılık göstermekle beraber en çok kahverengi bulunmaktadır. Daha sonra da bej rengi olmaktadır. Gerçek deri döşemelidir. Siyah renk az da olsa vardır. Ayrıca koltuk ısıtma da bulunmaktadır.

2016-2017 yıllarının gözde versiyonu 40. yıl paketinde gerçek deri döşemeli spor koltuklar vardır. Siyah, kahverengi, bej ve kırmızı olanları bulunmaktadır. Koltuk ısıtma bu versiyonda da vardır.

Genel bilgi vermek gerekirse siyah döşeme diğer renkler kadar kalite algısını yükseltmez ne yazık ki. Ancak kir göstermediği için bakıma zaman harcamak istemeyenler için biçilmiş modeldir. Bir de yaz günü ısıyı çektiği için çok ısınabilir.

Benim seçeneğim olsa kahverengi tercih ederdim. Son derece kaliteli bir görüntüsü var bence.

• Katılıyorum en kaliteli ve hoş gözüken dokato deri taba..
    Heleki kırmızı çok kötü bence..

• siyahı beğenen yok anladığım kadarıyla :)

• 3.20i ED almayı düşünüyorum kullanan arkadaşlar yakıt ve performans durumu hakkında bilgi verebilir mi ? 8 ileri şanzıman var bu şanzıman ile ilgili pek bilgim yok aydınlatırsanız sevinirim. Luxury line almayı düşünüyorum 8.8 inç navigasyon sonradan takılıyor mu ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 31783179318031813182
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.