Şimdi Ara

BMW 3 serisi (F30) (3066. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
13 Misafir - 13 Masaüstü
5 sn
70.299
Cevap
511
Favori
4.414.964
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 30643065306630673068
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Zaten hocam ortalama 140-150 ile gitmek demişim öyle anlık hızdaki anlık ortalamadan bahsetmiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • coolman06 C kullanıcısına yanıt
    comfortta bu sekilde gitseydin benzin xx km daha once bitecekti demek

yani aslinda extra bir ilave yok km ye
  • cseyfe kullanıcısına yanıt
    Ekrandq yazandan degil kendi surusumde gittigim ortalama hizi belirttim ben:)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: helpgod

Bu yakit muhabbeti 10bin liraya araba alanin da dilinde 300bine araba alanın da dilinde. Su sonucu çıkartıyorum, insanlar arabaya ne kadar odedigine degil yakita ne odedigine bakiyor.

O halde 1.6 dizel düz vites ve az yakan bir suru arac varken bütçeyi zorlayıp premium falan almak icin kasmak doğru degil. Sonuc olarak tüm otomobil forumlarindaki muhabbetler kısır. Teknik bilgi paylasimi cok az. Bilgiye ihtiyaci olan da hazir bilgi talep edip alip gidiyor araştırmak yok. Sonucu paylasmak yine yok.

Etrafimda herkes bana c200 d alsana niye fazla mtv vereceksin 1.6 araba iste dediler

Hic birini dinlemedim 3:18 d aldim

Mercedese binip aleme madara olmak da var 3.18 d her turlu c200'in icinden gecer

Keske denk gelseydi 3.20 d alsaydik ama bu piyasada bu paralara baska araba yok

• Merhaba arkadaşlar,

Aracımla çukura girdim, ön sol lastik balon yaptı içten ve komple yanağı kaplıyor,

Jantta da eğilme var.

Sıfır lastik ve ayrıca jant onarımı bedelinin TAZMİNİ için ne yapmam gerekir, bilgisi olan var mı acaba?

Teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

quote:

Bu yakit muhabbeti 10bin liraya araba alanin da dilinde 300bine araba alanın da dilinde. Su sonucu çıkartıyorum, insanlar arabaya ne kadar odedigine degil yakita ne odedigine bakiyor.

O halde 1.6 dizel düz vites ve az yakan bir suru arac varken bütçeyi zorlayıp premium falan almak icin kasmak doğru degil. Sonuc olarak tüm otomobil forumlarindaki muhabbetler kısır. Teknik bilgi paylasimi cok az. Bilgiye ihtiyaci olan da hazir bilgi talep edip alip gidiyor araştırmak yok. Sonucu paylasmak yine yok.

Etrafimda herkes bana c200 d alsana niye fazla mtv vereceksin 1.6 araba iste dediler

Mercedese binip aleme madara olmak da var 3.18 d her turlu c200'in icinden gecer

aynı düşünceyle bizde 3.18d de karar kıldık. bence de fiyatı ile piyasada f/p olarak alınabilecek en iyi arabalardan. hocam bu arada yakıt tüketiminiz ne durumda malum konusu açılmış :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Det_Nye_Riket -- 5 Ağustos 2017; 16:9:23 >

• elano68 kullanıcısına yanıt
    o zaman olur
    benim uzun yol ortalamam ne yaparsam yapayim 7.5 sabit :)
  • 2014 116i 6000 km Ankara şehiriçi tüketim değeri.Hiç şehirler arası yol yok. BMW 3 serisi (F30)
    İkinci resim de bugün soğuk motorla başlayıp gölbaşı na gidip dönme sırasında oluşan tüketim,bu sırada araç yüksek performansla kullanıldı.Bilgilerinize. BMW 3 serisi (F30)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JN008 -- 5 Ağustos 2017; 16:55:14 >

• Bundan sonra alemin en kral arabasi 3.18d beyler alayini deler gecer konu kilit dagilabilirsiniz:)

• quote:

Orijinalden alıntı: cseyfe

comfortta bu sekilde gitseydin benzin xx km daha once bitecekti demek

yani aslinda extra bir ilave yok km ye

Teşekkürler hocam, peki bunun başlangıç zamanı nedir ? comfortdan ecoya aldığımız zamanmı başlar mod değiştrip tekrar ecoya döndüğümüzde sıfırlanıyormu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Det_Nye_Riket

quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

quote:

aynı düşünceyle bizde 3.18d de karar kıldık. bence de fiyatı ile piyasada f/p olarak alınabilecek en iyi arabalardan. hocam bu arada yakıt tüketiminiz ne durumda malum konusu açılmış :)

Hic bakmadim daha bakarim 😂😂

• coolman06 C kullanıcısına yanıt
    ona hic dikkat etmedim ama oyle olmasi lazim
  • quote:

Orijinalden alıntı: dream of ice

Bundan sonra alemin en kral arabasi 3.18d beyler alayini deler gecer konu kilit dagilabilirsiniz:)

Geçen ay audi A4 2.0 tdi quatro idi alemin kral arabası 😁😁😁

• Arkadaşlar iyi forumlar

Elimde sıfır kullanılmamış orjinal f30 kauçuk paspas var ,paketinde duruyor, f20 için almıştım lakin birebir uymadı benimde içime sinmedi, bir satıcıdan f20 orjinal paspaslarını buldum onu almayı düşünüyorum

Almak isteyen var ise pm atabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: aknasmub

quote:

Bundan sonra alemin en kral arabasi 3.18d beyler alayini deler gecer konu kilit dagilabilirsiniz:)

Ondan once mercedesti hocam ama simdi kaka o pis:)

• quote:

Orijinalden alıntı: Gus Fring

Depoya her yakit girisinde sifirlanir.

Teşekkürler, ben seyahat bilgisayarı sıfırlanınca sıfırlanıyor diye düşünmüştüm.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: aknasmub

quote:

Ondan once mercedesti hocam ama simdi kaka o pis:)

doğrudur hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Onur__

Merhaba arkadaşlar,

Aracımla çukura girdim, ön sol lastik balon yaptı içten ve komple yanağı kaplıyor,

Jantta da eğilme var.

Sıfır lastik ve ayrıca jant onarımı bedelinin TAZMİNİ için ne yapmam gerekir, bilgisi olan var mı acaba?

Teşekkür ederim

Kaskonuzu yaptırırken jant tamiri vb kloz olarak mevcut değilse sigortadan tazmin edemezsiniz. Varsa kaskonuzu bozarak yaptırabilirsiniz ama hasarsızlık indirimli prim ödüyorsanız bu sefer ödediğiniz miktar artar, bence değmeyebilir. Sigortacınızı arayıp kaskonuzun mini onarımı varsa bu tamir ona girer mi onu sorabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oz80 -- 5 Ağustos 2017; 23:30:27 >
  • Oz80 O kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim cevabınız için,

Lakin kaskodan alınırsa tramere işleniyor, prim artabiliyor vs vs bu nedenle kaskoya girişmek istemedim,

Çukur olan yol kimin sorumluluğundaysa (benim olayımda ibb'nin sorumluluğunda) o merciden talep etmek olarak sormuştum.

• 3.18d lerde kampanya bitmiş 8-10 bin TL zam gelmiş sportlıne 202 bin, m pkt 210 bin TL olmuş.... 3.18i lere indirim gelmiş bir miktar mesela 3.18i 40.yıl 220 bin TL...

• 
Sayfa: önceki 30643065306630673068
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.