Şimdi Ara

BMW 3 serisi (F30) (2922. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
70.286
Cevap
511
Favori
4.411.472
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 29202921292229232924
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tesekkur ederim dostum kitapcikta da rastladim simdi. Tesekkur ettim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar arac yurtdısında oldugum ıcın 6 ay yattı 2016 mod 40.yıl, 6.800 km de yıldan dolayı ılk kez servıse gırmesı gerekıyor,

Atasehır etkılı servıse ısım dusmustu memnun kalmadım, randevu ıcın borusan kosıfler vs onerebılecegınız yetkılı servıs var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: L30N

Arkadaslar arac yurtdısında oldugum ıcın 6 ay yattı 2016 mod 40.yıl, 6.800 km de yıldan dolayı ılk kez servıse gırmesı gerekıyor,

Atasehır etkılı servıse ısım dusmustu memnun kalmadım, randevu ıcın borusan kosıfler vs onerebılecegınız yetkılı servıs var mı ?

Etkiliden neden memnun kalmadınız

• L30N kullanıcısına yanıt
    Anlıyorum kötü tecrübeler edinmişsiniz. Geçmiş olsun

• ben de 1 kere gittim etkiliye. bi daha gitmem
  • quote:

Orijinalden alıntı: cseyfe

ben de 1 kere gittim etkiliye. bi daha gitmem

Enteresan bir tek ben çok memnunum heralde.

• Marmaratic M kullanıcısına yanıt
    fabrikasyon hasari gelen fitil icin yikamaci yapmistir dediler. dedim daha yikanmadi bile

balans yaptirdim denemek icin 34 km gezmisler. dedim ankaraya gidip geleydin
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdknt

Burada parası ile bakım yaptırıp hava filtresinin değiştirilmediğini belirten arkadaşlar da vardı. Bence böyle bir genelleme doğru olmaz.

01.04.2017 de ilk bakım için kosifler ataşehire (e-5 yanındaki) gittim 3 yıl bakım paketim var (3 yıl ücretsiz bakım)

araç 2016 3.18i 4900km de

değişenler yağ ve yağ filtresi (hava filtresini ücretli değişim istediğim halde değişmediler, değişseydi fiyat neydi güncel kur 3.80 den hesaplandı kdv dahil 170 lira)

illa değiştireceğim derseniz kafanıza silah dayamıyorlar değiştirebilirsiniz. ben uzman servis danışmanının ilgi alakası ve samimi sohbeti ile değiştirme gereği duymadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cseyfe

fabrikasyon hasari gelen fitil icin yikamaci yapmistir dediler. dedim daha yikanmadi bile

balans yaptirdim denemek icin 34 km gezmisler. dedim ankaraya gidip geleydin

Benim arabamla 34 km gezseydi baya ortaligi karistirirdim hocam hakettikleri seviyede bir tepki gostermemissiniz :) balans icin 34 km gezmek nedir ya adam acik acik senin arabayi alip isini gormus biseyler yapmis terbiyesizlige bakar misiniz?

Edit: hatta bunu yapan elemanin kovulmasi icin borusan genel muduru ve amerikan baskani dahil kim varsa sikayet ederdim. Bu embesilin yerine onun isini hakeden bir suru issiz vasifli adam var bu ulkede.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yankımido -- 3 Nisan 2017; 8:50:33 >
  • yankımido kullanıcısına yanıt
    sey olmus seyin davasi olmaz
    bagirsan dovsen ne olacak ki?
    en buyuk ceza bi daha gitmemek oraya
  • Arkadaşlar 2014 Model F30 3.16 aracımın geri vites lambasını değiştirmek istiyorum standart sarı ışık ancak ben led ışık yaptırmak istiyorum. Ampul 16 Watt , PW16W . Bunu daha önce değiştiren var mı? Bu aradığım ledi nereden bulabilirim yardımlarınızı bekliyorum.
  • 135 bine sayet ayni km kalirsa 2 sene sonra bu zamanlar belki satabilir.127 civari uygundur derim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 318i m plus 217.000 liste fiyatlı araçta ne donanım var acaba bilgisi olan var mı, deri koltuk (sensatec/dakota), elektrikli koltuk, koltuk ısıtma, hifi veya hk, cruise, katlanır ayna?
    (gelişmiş gösterge vardır diye düşünüyorum yazmadım o yüzden)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Onur__ -- 3 Nisan 2017; 16:39:47 >
  • Arkadaşlar yazlık lastiklere geçmemle birlikte başlayan aracımın arkadan kayması sorunu halen devam ediyor ve virajlarda beni tedirgin ediyor. Siz sportline paket 17" jant için lastik basınçlarınızı nasıl ayarlıyorsunuz? Benim önler 32 arkalar 35 olarak ayarlattım. Kapı içinde yazan değerler bunlar ancak sizce değerler ne olmalı?
  • Arkadaslar bugun f30 2013 model arabami servise biraktim.2015 te en son bakima girdi.simdi yetkili aradi 2300 civari fiyat verdi.2015te kur 2.8 civari idi yaklasik 1200 tl tutmustu. Simdiki fiyat normalmi acaba klasik bakim ve fren hidroligi

• quote:

Orijinalden alıntı: mcfreakky

Arkadaslar bugun f30 2013 model arabami servise biraktim.2015 te en son bakima girdi.simdi yetkili aradi 2300 civari fiyat verdi.2015te kur 2.8 civari idi yaklasik 1200 tl tutmustu. Simdiki fiyat normalmi acaba klasik bakim ve fren hidroligi

aracınız 3.xx??

• w204 c180 vererek 3.20i 40.yıla geçtik bakalım neler olacak, şimdilik pek alışamadım ama alışacağız inşallah

şimdilik eksiklikler
    1-İçerden bagaj açma düğmesi yok
    2- keyles go yok
    3- cam tavan yok
    4- cam perde elle kapatılıyor :)
    5- arka koltuk emniyet kemeri ikaz ve yan koltuk ikaz yok
    6- Kapıları kitleyince tekrar düğmeye basmazsan aynalar kapanmıyor

artılar
    1- run flat lastik
    2- harman cordon
    3- 20 gb hafıza
    4- DVD oynatıcı
    5- Geri viteste sağ ayna aşşağa iniyor
    6- Geri görüş kamerası

şimdilik bu kadar 3,20 artık yok sonuncuları aldık galiba hayırlısı bakalım
  • serquantes S kullanıcısına yanıt
    320d aracim

• quote:

Orijinalden alıntı: mcfreakky

320d aracim

çok fazla km yapmayanlar için 3.20i ed bu yüzden çok iyi bi araç. 2300 tl fren yağı dahil çok rakam bence. dışarıda yaptırın daha iyi bence

• quote:

Orijinalden alıntı: chorjavonn

Arkadaşlar yazlık lastiklere geçmemle birlikte başlayan aracımın arkadan kayması sorunu halen devam ediyor ve virajlarda beni tedirgin ediyor. Siz sportline paket 17" jant için lastik basınçlarınızı nasıl ayarlıyorsunuz? Benim önler 32 arkalar 35 olarak ayarlattım. Kapı içinde yazan değerler bunlar ancak sizce değerler ne olmalı?

Bunu ben de öğrenmek istiyorum.

Üzerinde gelen orjinal lastikleri kullanıyorum. Önler 225 45 r18 91y arkalar 255 40 r18 95y marka Bridgestone Potenza.

Eco pro'da bile virajlarda kolayca arkasını bırakıyor. Benimkiler de aynı şekilde 32-35 bar.
  • 
Sayfa: önceki 29202921292229232924
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.