Şimdi Ara

BMW 3 serisi (F30)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
18 Misafir Kullanıcı, 9 Masaüstü Kullanıcı, 9 Mobil Kullanıcı ( 9 Mobil Cihaz )
67.875
Cevap
513
Favori
3.809.300
Tıklama
Giriş
    8347 Mesaj

Yeni kugada güzel hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    erdknt kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

X1 pahalı diyorsanız size en uygunu Tiguan olur, biraz daha hacimli ve ucuz bir araç olarak işinizi çok rahat görür. Hatta Tiguanda 1.4 tsi motor yerine 1.5 yeni nesil tsi motor çıkacak diyorlar, bu motoru mutlaka göz önünde bulundurun. Dsg konusunda haklısınız ancak yeni nesillerde daha az sorun olduğu bilinmekte, ancak Tiguana 150 bin verip X1'e 200 bin verilmez mi bu konu sabaha kadar tartışılır...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bahsedilenler: erdknt

Volvo 2016 larda sağlam indirim yapıyormuş. 2016 v60 sorabilirsiniz. Size uyar

|
    |

Yok hocam yeni motor falan. 1.5 136 hplik motor var bide bence 2.0d 150 hplik motor onada gelir. Rakibi c200d 136hp motorla 220 bin tl falan.

|
    |
    Hyskuzpoy1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

merhaba , far bağlantısının olduğu bu parçanın kodu yada adı lazım.
    teşekkürler....
    |
    |
  • Samsung 55NU8000
  • Binbaşı
    1459 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: IbraKadabrA

Arkadaşlar 4 ay önce aracımı, ekstra kışlık lastik-jant setiyle almıştım (üzerinde kışlıklarla). Yazlıkları takma vakti geliyor. Sizce kendim mi söküp takayım, yoksa yine de lastikçiye gideyim mi, balans gerekir mi?

Tork anahtarına gerek yok.Normal bijon anahtarı ile siz zaten diş sıyıracak kadar sıkamazsınız.Yeni modellerde şifreli bijon da yok bildiğim kadarıyla..Eğer varsa şifre aparatının iyi oturduğundan emin olun sökerken ve sıkarken..krıkonuzda sağlam bir şey olmalı.Hidrolikli falan..Lastikçiye yaptırırsanız çoluk çocuğa bırakmayın.Ayrıca da balans gerekmez lastikler janttan ayrılmadığı için..

Ek bilgi vereyim,

Sise tipi tabir edilen kucuk krikolar bizim araci yerden kesmiyor hocam. Ben yazları rft kullanmadığım icin bagaja kriko vs koydum ve calisiyor mu diye denedigimde farkettim. Yerine makas tipi kriko aldim kolu çevirmek biraz yorucu ama aracin ilgili tekerlegini tamamen yerden kesiyor.

|
    |
    JN008 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: lone_star

Benim içinde egzersi oldu sayende :) Güle güle kullan, yine sorun bişey olursa istediğin zaman sorabilirsin... Zaman bulabilirsem programların kurulumu ile iligli detaylı video hazırlamak istiyorum Türkçe kaynak yok denecek kadar az...

Aslında risksiz bir işlemse start stop iptali ve klıma kapalı başlatmayı video ile anlatsanız ne kadar da güzel olur..İkrama geçer..:)

Zaten detayli bir video anlatim planliyorum musait bir zamanda :) beklemede kalin :) Yapinca yazarim buradan herkese

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
    JN008 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1459 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: helpgod

Ek bilgi vereyim,

Sise tipi tabir edilen kucuk krikolar bizim araci yerden kesmiyor hocam. Ben yazları rft kullanmadığım icin bagaja kriko vs koydum ve calisiyor mu diye denedigimde farkettim. Yerine makas tipi kriko aldim kolu çevirmek biraz yorucu ama aracin ilgili tekerlegini tamamen yerden kesiyor.

Ben şişe gibi olanları değil tekerlekli küçük hidroliklileri kastetmiştim..Lastikçilerde olanın minyatürü..Küçükleri Bauhaus da var 100 tl civarı.2 tona kadar kaldırıyor.Yeri olan için çok iyi..Makas krıko çok tehlikeli..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JN008 -- 6 Mart 2017; 20:47:45 >
    |
    |

Zaten detayli bir video anlatim planliyorum musait bir zamanda :) beklemede kalin :) Yapinca yazarim buradan herkese

Teşekkürler..Beklemedeyiz.
    |
    |

Benim içinde egzersi oldu sayende :) Güle güle kullan, yine sorun bişey olursa istediğin zaman sorabilirsin... Zaman bulabilirsem programların kurulumu ile iligli detaylı video hazırlamak istiyorum Türkçe kaynak yok denecek kadar az...

Merhaba

Sanırım sizde Kodlama ile ilgileniyorsunuz. Size birşey danışmak istiyorum. Ben 2015 40.Yıl aracımdaki özellikleri açtırdım. Bir süre öncede aracı Stop edince Koltuğun geri gitmesini kodlattırdım ama bu özellik sadece 2. Hafızada aktif durumda. Bir süre önce 1. Koltuk hafızasında çalışıyorken şimdi çalışmıyor.

Bu konuda fikriniz var mı ?

Bahsettiginiz ozellik easy access diye geciyor ama pek ilgimi cekmedi icin kodlamadim o yuzden bilgim yok maalesef

|
    |
    ömer_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    228 Mesaj

Teşekkürler ..

|
    |
    lone_star kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: JN008

quote:

Aslında risksiz bir işlemse start stop iptali ve klıma kapalı başlatmayı video ile anlatsanız ne kadar da güzel olur..İkrama geçer..:)

Bazı kodlamalar çok kolay ve bana göre risk yok denecek kadar az.Hatta angel parlaklığını mesela kodlama yapana kadar düşünmüyordum ama görünce aracı olumsuz etkileyebilecek bir yanı olmadığını anladım.Ama gerekli mi değil.

Bende şimdi sıra klimanın son hafızayı hatırlaması, İlk binişte çalan anlamsız emniyet kemeri ikazı ve spor göstergeler.

Şu an aracı her çalıştırdığımda yaptığım Comfort moda alma ve start stopu kapatma yükünden kurtulmanın hafifliği içindeyim.
    GIGABYTE AORUS Z370 GAMING 7 / i7 [email protected] & NOCTUA NH D-15 / Gskill TRIDENT-Z 2x8 GB CL17 3600 MHZ DDR4 / Samsung 960 EVO 500GB / ZOTAC GTX 1080 TI AMP! / HAF 912 / COOLERMASTER GX80 PLUS 750W / Corsair K95 RGB PLATINUM MX SPEED / Zowie EC2-A & SteelSeries QCK Heavy / Creative OMNI & Hyperx Cloud II / PIONEER BDR-209EBK
    Zowie BenQ XL2540 @ 240 Hz
    **Sammy FARHA & Tony G. the table dominators!!! "Do you feel my pawa?!"

• Yüzbaşı
    748 Mesaj

Sana startstop yaptiktan sonra bende yarin kendime yapicam :) gerek yok diye yapmiyordum ama ama yoruldum elle kapamaktan :)

|
    |
    ecay kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1120 Mesaj

Ankara'da yaşıyorum, açıkçası Borusan'dan çok memnunum. Araç alımlarım sırasında düşündüğüm bütün markaları gezip test sürüşü yaptım. Borusan personeli diğerleri ile karşılaştırmayacak şekilde nazik ve bilgi sahibi.

Audi'de ayakta dakikalarca beklediğimi bilirim. Bir araç teklifi bile oluşturulmadan çıktım. Test aracı konusuna ise hiç girmiyorum. Çünkü eşlik edecek personel yokmuş. Haftasonu değil de haftaiçi uygunlarmış. Komediye bakın.

Mercedes'te de Koluman'a 3-4 defa gitmişliğim var. A ve C serisi test etme şansım oldu. Test için yanımda gelen kişinin araba hakkında hiç bilgisi yoktu ve kaba birisiydi. Teklif veren personelin adaptif CC hakkında bilgisi yoktu

Gelelim Borusan'a. Her gittiğimde iyi karşılandım ve ağırlandım. İsteyip de test etmediğim araç olmadı. 1, 2 AT, 3, 4, 5, X1 ve i3 test ettim. Yanımda gelen kişiler araç hakkında yeterli bilgi sahibiydi. Her teklif için tek tek çıktı verilip donanımları net olarak belirtildi.

Opel, Mazda, Skoda ve Peugeot baylerine gidip araç bakmışlığım da oldu ama onlar zaten o kadar ilgili değiller maalesef.

Emin olun taraf tutmak için bunları yazmadım. Ankara için gözlemlerim bunlar. Ben Ankara'da Borusan'ı sektördeki en iyi firma olarak görüyorum. Elbette ki eksiklikleri vardır ama bence diğerlerine nazaran en iyi hizmeti veren firma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdknt -- 6 Mart 2017; 22:42:37 >
    |
    |
    erciftci kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    810 Mesaj

Söylediklerinize katılıyorum. Hem Mercedes hem Audi de hiç ilgilenmediler ancak Ankara BMW Borusan'da beklemediğim kadar ilgi alaka gördüm ve aklımda yokken oradan araba aldım. Sonrasında servis konusunda da hiç bir sıkıntı yaşamadım. Satış temsilcisiyle her gidişimde konuşuruz çok bilgili ve alakalılar. Benim için bunlar önemli aracımı değiştirecek olursam ilk gideceğim yer olacaktır. .

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Esenboğa hakkında iyi konuşanlar var, daha önce de duymuştum, ben gitmediğim için birşey diyemem. Sizin tecrübeleriniz iyi yönde ise ne kadar güzel.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Ilk calismada fanin kapanmasini kodladin mi hocam oldu mu? Benim aracta olmadi zaten tek bir kod var bazi araclarda olmadigi soylendi bazen acilmiyor bazen aciliyor.

|
    |
    lone_star kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
haberler
SEO
Mobilya Takımları
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,531
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.