Şimdi Ara

BMW 3 serisi (F30) (2857. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: serdar_can1
1 Kayıtlı Üye ve 5 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
70.286
Cevap
511
Favori
4.411.425
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 28552856285728582859
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • En iyi yakıt tüketimini elde ettim. 8.4 lt sadece sehir ici. Ortalama hız 35.6

Eco pro da arac bence daha cok yakıyor. 9.5 civarıydı.

Trafikteyken eco da kullanın. 30 40 km/h geçiyorsanız hemen comforta alın. Farkı göreceksiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emre1645 -- 8 Mart 2017; 14:21:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: irfanmuratsrr

Ben hemen anlatayim ne hissedildigini...

Olumlu taraftan baslayayim;

bir Bmw otomobiline sahip olmak bakmak her zaman icin kullanicisini mutlu eder ancak güncel bir bmw otomobiline sahip olmak cevrenizdekilerin de dikkatini cekecegi gibi sizi de gorsel olarak daha mutlu eder. Yeni kasa yeni ic dizayna ve yeni teknolojileri barindiran otomobile sahip olmak mutlaka hissiyat olarak tatmin saglayacaktir.

Olumsuz taraftan bakarsak;

320d ile 850-900 km gideceginiz depoyu 320iED ile 650km de bitirmeye hazirlanin. Dizelden aldiginiz 380nm torku 250nm ile degismeye hazirlanin. Kisacasi 1-1.5 boy geriden gelmeyi simdiden kabul etmeniz gerekiyor. E90 la 150-160 km/s ile 6-7 litre gibi ekonomik bir surus saglarken 7 litreyi 120-130km/s civarlarinda yakalayabilirsiniz F30la...

E90 ile F30 arasinda net surus dinamikleri farkliliklari var. E90 daha atletik ve stabil viraj kabiliyetine sahipken F30 bi tik daha asagida kalacaktir bunu soyleyebilirim. F30 E60 5 serisinin surus dinamiklerine daha yakin bir otomobil. benim görüşüm bu yönde

Mevcut 320d nizin km si normal duzeyde, buyuk ekrani m sport paketi falan varsa bana kalirsa degistirmeyin. Hem cebiniz hem tatmin duygunuz sizi pismanliga surukleyebilir. Ulkedeki akaryakit fiyatlarinin gelir dengesiyle alakasiz oldugu bir donemde ekonomik bir aracta kalmak daha mantikli diye dusunuyorum.

Yada bunu okuyup gidip hemen f30 alın

https://hayatinvirajliyollarinda.com/2015/01/01/metal-firtina-bmw-320i-f30/
  • quote:

Orijinalden alıntı: ecay

quote:

Orijinalden alıntı: Ali®

Sorun çıkarsa 580 olmaz ki hocam, disk kısa sürede deforme olursa o balata da çöp olur.

Dün operasyonu yaptım, balatayı Jurid ve Diski Zimmermann Sport aldım.

Arkasından montajcıya gittim ve Jurid balatanın yanlış ölçü olduğunu öğrendik.

Parçacı yeniden stokları kontrol etti, Jurid bulamadı, sonra 1-2 saat bekledik benim artık sabrım kalmadığında gitti Textar getirdi. Tamam dedim ve taktık.

Dolayısıyla kader kısmet diyip Textar ve Zimmermann Sport ikilisi takarak devam ettim

Balata da 160 lira tuttu.

Güle güle kullanın hocam.Foto alabilir miyiz delikli disk nasıl durmuş bakalım.

fotoyu cektim.

dedigim gibi jant guzel olsa cok daha sportif gozukurdu.

BMW 3 serisi (F30)

• Ya hangi ara 3.80 oldu kur euro düşsede çıkıyo çıksadA bu fiyatlar ne ya araba almak hayaldi artık mucize oldu

• irfanmuratsrr İ kullanıcısına yanıt
    Hocam yazdıklarınıza katılmakla beraber sadeceF30 3.20ied, E90 177 hp 3.20d i hertürlü geçer uzunda zaten fark atar..0-200 kmh leri arasında 10 sn civari fark vardır..
  • Ali® kullanıcısına yanıt
    17 jant ve renkli kaliper ile guzel durur gercekten.

Benim on diskler bitmek uzere hocam o yuzden sordum degistirsem arka orijinal zimmermann sikinti olur mu diye.

BMW 3 serisi (F30)
    bundan güzel yine de..
  • quote:

Orijinalden alıntı: cancan_burak

quote:

Orijinalden alıntı: irfanmuratsrr

Ben hemen anlatayim ne hissedildigini...

Olumlu taraftan baslayayim;

bir Bmw otomobiline sahip olmak bakmak her zaman icin kullanicisini mutlu eder ancak güncel bir bmw otomobiline sahip olmak cevrenizdekilerin de dikkatini cekecegi gibi sizi de gorsel olarak daha mutlu eder. Yeni kasa yeni ic dizayna ve yeni teknolojileri barindiran otomobile sahip olmak mutlaka hissiyat olarak tatmin saglayacaktir.

Olumsuz taraftan bakarsak;

320d ile 850-900 km gideceginiz depoyu 320iED ile 650km de bitirmeye hazirlanin. Dizelden aldiginiz 380nm torku 250nm ile degismeye hazirlanin. Kisacasi 1-1.5 boy geriden gelmeyi simdiden kabul etmeniz gerekiyor. E90 la 150-160 km/s ile 6-7 litre gibi ekonomik bir surus saglarken 7 litreyi 120-130km/s civarlarinda yakalayabilirsiniz F30la...

E90 ile F30 arasinda net surus dinamikleri farkliliklari var. E90 daha atletik ve stabil viraj kabiliyetine sahipken F30 bi tik daha asagida kalacaktir bunu soyleyebilirim. F30 E60 5 serisinin surus dinamiklerine daha yakin bir otomobil. benim görüşüm bu yönde

Mevcut 320d nizin km si normal duzeyde, buyuk ekrani m sport paketi falan varsa bana kalirsa degistirmeyin. Hem cebiniz hem tatmin duygunuz sizi pismanliga surukleyebilir. Ulkedeki akaryakit fiyatlarinin gelir dengesiyle alakasiz oldugu bir donemde ekonomik bir aracta kalmak daha mantikli diye dusunuyorum.

Yada bunu okuyup gidip hemen f30 alın

https://hayatinvirajliyollarinda.com/2015/01/01/metal-firtina-bmw-320i-f30/

soluksuz okudum
  • firatciftci2008 kullanıcısına yanıt
    Sonuç
  • Renault Symbol un 73550 tl olması..Ne demek istedigimi sanırım bu yazarlar iyi anlatıyor...
    https://eksisozluk.com/renault-symbolun-73550-lira-olmasi--5315995?a=popular
  • dream of ice D kullanıcısına yanıt
    Hocam biraz bekleyin, ben kobay olarak atladım bu işe, bende sıkıntı olmaz ise alırsınız 1-2 hafta geçsin görüşleri yazarım, şuan çok erken.
  • Hocam selamlar, listeleri koyuyorum, biraz geç oldu kusura bakmayın.

BMW 3 serisi (F30)

BMW 3 serisi (F30)

BMW 3 serisi (F30)

BMW 3 serisi (F30)

BMW 3 serisi (F30)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Onur__ -- 8 Mart 2017; 16:12:47 >
  • alperxxxxx A kullanıcısına yanıt
    "radar olarak kullanılan modelden galiba. çok değerli." :)
  • Arkadaşlar engebeli ve yüksek bir park yerine yavaşça çapraz girerken bagajdan bır tıkırtı geliyor?Sesin kaynağını bilen var mı ya da başına gelen?
    Bir de bozuk yollarda sağ kapının ordan çok hafif bir zırıldama geliyor.Bunla karşılaşan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elano68 -- 8 Mart 2017; 16:38:45 >
    Güzelmiş hocam.Jantlar değişince gerçek ortaya çıkacak:)

Ben de bugün eşimin E87 aracına Bosch Aerotwin Plus silecekleri taktım.Silecekler ilk etapta çok hoşuma gitti.Aklıma sıfır aldığım Audi A3(8P) geldi. Cidden çok yumuşak ve mükemmel siliyor. Aracın konforuna katkıda bulunuyor. Tabi kalitesini zaman gösterecek.

Ülkemizde yurtdışı fiyatından bu silecekleri satan bir yer bulmak çok güzel bu arada.Yanılmıyorsam Amazon ile aynı fiyat silecekler.
  • elano68 kullanıcısına yanıt
    Benim garajda aynen bahsettiğiniz gibi ben kasanın esnemesine bağlıyorum

• Onur__ kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam, rahatsız etmeyeyim diye bir daha hatırlatmadım.

• Kastvehicle K kullanıcısına yanıt
    Hocam bir arkadaş arka cam pandizotundan geliyor demiş.Sonraki mesajında da resmini atmış ama tam belli değil.

https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=117456833
  • elano68 kullanıcısına yanıt
    Onu hatırlıyorum ama önceki araçlarımda da öyle olurdu o yüzde çok da şaaaapmadım yani:)

• Ben de çok sorun yapmadım ama merak ettim tabi:D.Sağ kapının ordan gelen sesle ilgili bilginiz var mı?
  • 
Sayfa: önceki 28552856285728582859
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.