Şimdi Ara

BMW 3 serisi (F30) (2608. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
70.298
Cevap
511
Favori
4.415.211
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26062607260826092610
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satış adetleri önemli bakalım 2015 aralık ayı ile 2016 aralık ayı arasında ne kadar fark olacak benim tahminim %20 olur gibime geliyor.
    Belli bir sürenin sonunda tabi ki satışlar hemen hemen aynı dengelere gelir bunda şaşıracak bir şey yok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkeze Selam
    320ed M plus 19 jant sıfır olarak 173,500 fiyat aldım pazartesi
    Ödemeyi yapmak kaydı ile sizce fiyat uygunmu

• quote:

Orijinalden alıntı: dr_ocean

Arkadaşlar fikrinizi almak istiyorum. 2016 40.yıl aracım var.ıspartada oturuyorum.kışın soğuk geçiyor bazen hiç kar yağmadığında oluyor bazen çok yağdığıda.ama buzlanma sıklıkla oluyor.aracımı satma durumum da var.jant lastik set baktım 5bin civarı tutuyor en az.açıkçası illaki alayımmı bilememedim.arkadan itişli araç ilk kez kullanıyorum kışın nasıl olur bilmiyorum .aracı satcak olsam kışlık jant lastik takımı zararına elimde kalırmı?.birde 40. Yıla 17 inç kötü görünürömü.fikirlerinizi almak istiyorum .teşekküler şimdiden.

Merhaba,

Sırayla sorularınıza yorumlarımı yazayım.

- Kışlık lastik alayım mı sorunuza cevabınızı "Sıklıkla buzlanma oluyor" diyerek kendiniz vermişsiniz aslında. Kar neyse de buzda kışlık lastik bile zor tutunur, yazlık lastik hiç tutunmaz. Eğer arabayı çıkarırım diyorsanız lastik almalısınız, yoksa 5 bin TL vermemek için 200 binlik arabayı belki de evden çıkar çıkmaz haşat edebilirsiniz. Özellikle kışın arkadan itişli kullanmamışsanız bence gerekli.
    - Aracı satacak olsanız evet zararına elinizde kalır. Sonradan yaptığınız masrafı genelde arabanın fiyatı üzerine koyamıyorsunuz. Ama yukarıda dediğim gibi arabayı kullanacaksanız bence lazım.
    - 17 inç üzerindeki jantlar kadar iyi görünmese de kötü de görünmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: Oz80

quote:

Orijinalden alıntı: dr_ocean

Arkadaşlar fikrinizi almak istiyorum. 2016 40.yıl aracım var.ıspartada oturuyorum.kışın soğuk geçiyor bazen hiç kar yağmadığında oluyor bazen çok yağdığıda.ama buzlanma sıklıkla oluyor.aracımı satma durumum da var.jant lastik set baktım 5bin civarı tutuyor en az.açıkçası illaki alayımmı bilememedim.arkadan itişli araç ilk kez kullanıyorum kışın nasıl olur bilmiyorum .aracı satcak olsam kışlık jant lastik takımı zararına elimde kalırmı?.birde 40. Yıla 17 inç kötü görünürömü.fikirlerinizi almak istiyorum .teşekküler şimdiden.

Merhaba,

Sırayla sorularınıza yorumlarımı yazayım.

- Kışlık lastik alayım mı sorunuza cevabınızı "Sıklıkla buzlanma oluyor" diyerek kendiniz vermişsiniz aslında. Kar neyse de buzda kışlık lastik bile zor tutunur, yazlık lastik hiç tutunmaz. Eğer arabayı çıkarırım diyorsanız lastik almalısınız, yoksa 5 bin TL vermemek için 200 binlik arabayı belki de evden çıkar çıkmaz haşat edebilirsiniz. Özellikle kışın arkadan itişli kullanmamışsanız bence gerekli.
    - Aracı satacak olsanız evet zararına elinizde kalır. Sonradan yaptığınız masrafı genelde arabanın fiyatı üzerine koyamıyorsunuz. Ama yukarıda dediğim gibi arabayı kullanacaksanız bence lazım.
    - 17 inç üzerindeki jantlar kadar iyi görünmese de kötü de görünmez.

Bir ekleme de ben yapayim. Araci satabilirim fazla masrafa girmek istemem derseniz runflat olmayan 225/45r18 ebadinda xl kodlu kislik lastik alip takabilirsiniz.Arkaları 255 almazsanız da sorun olmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hyskuzpoy1 H kullanıcısına yanıt
    Hocam fiyat artacak ama arabasini hakkaten satmak isteyen adam yaklaşık 6 aya kadar ötv farkini tamamen yansitamayacak.çünkü sıfır araba satışları çok dusecek.bircok kisi ihtiyaci olmamasina ragmen ötvden dolayi arabasini yeniledi.piyasayi ciddi durgun bir surec bekliyor.2 gun once 120 bin olan 2014 sportline icin 145 yaziliyorsa ki oransal olarak 132 bin civarina satmasi gerekirken 145ten ilana koyana ne demek lazim.

• Oz80 O kullanıcısına yanıt
    Aracı bahara satabilirim sanırım satmak istesemde.çünkü şu piyasada kimse almak istemez istediğim fiyata.dediğiniz gibi 5 bin den kaçayım derken allah korusun daha büyük bir hasarla karşılaşabilirim.çok karda falan çıkarmasamda gizli buzlanma vs den kaçılmayabilitir.

• mehmetkry M kullanıcısına yanıt
    Bu tarz insanlara söylenecek bir deyiş var aslında ya neyse.
    Ama hiç kimse aracını artık eski fiyattan satmaz buda çok net.
    Önemli olan doğru noktayı bulabilmek.
    Arabalarının fiyatlarını artıranları kimse fırsatçılık ile suçlamasın ötv zammını olduğu gibi fiyatın üzerine koyanlarda boyunun ölçüsünü alır zaten.
    Burda tek gerçek fırsatçı var.O da alması gerekenden alamadığı vergiyi bizlerden toplamaya çalışan devlet.

• quote:

Orijinalden alıntı: numberten_ank

Arkadaşlar jant lastik yada sadecd lastik almayı düşünüyorum lakin borusanın jantlar hoşuma gitmiyor resimdeki jantlardan düşünüyorum fakat bi tanıdığım orjinal olmayan jantlarda uyumsuzluk sorunu (titreme) olacağını ve bunun düzelmediğini söyledi iyice araştır öyle al dedi. Sizler konuya hakimsiniz yardımcı olursanız sevinirim.. .

Replika jantların da kendi içinde çeşitli kalite sıralaması var mutlaka. Her replika kötüdür denilemez.En önemlisi rft lastik kullancaksanız H2 veya EH2 kodlu jant almanız gerek, bu özellik lastik patladığında janttan çıkmayı zorlaştıran jant topuk yapısını ifade ediyor. Replikalarda bu kodlu jant çok zor belki KÖNİG de olabilir bu markayı da arıcıoğlu istanbuldan bulabilirsiniz.Replika jantlara da rft takınca janta garanti vermiyorlar, rft nin yanakları sert olduğundan bazı jantlarda çatlama sorunu olabiliyormuş.
    Rft kullanmayacaksanız da arıcıoğlu ithal ettiği jantlar ve rc racing markadan çok olumlu yorumlar var. Ben de bu şekilde bir araştırma sonucu almıştım jantları.

• Sevgili arkadaşlar F30 araç için lastik önerileriniz alayım. ÖTV ve Dolar kurundan geçilmiyor şuanda konu : D Fiyatlar inanılmaz sapıtmış almış başını gidiyor ancak sizden ricam
    225-45-18
    255-40-18 lastikler için önerileriniz nedir ve aşağı yukarı ne kadar bi fiyat çıkar yardımcı olursanız çok sevinirim
    Aracini degerine satmak isteyen adam firsatci oluyor oylemi? Bu madalyonun bir de oteki yuzu yok mu? Yani OTV zammi geldigini bile bile eski fiyatindan arac almaya kalkan ne oluyor?
  • Dark.Knight D kullanıcısına yanıt
    Bende aynı şeyi iki mesajdır yazıyorum kimse fiyat artıranları fırsatçılıkla suçlamasın diye yazıyorum.Okumadan cevap yazıyorsunuz önce dikkatle okuyun.

Sen uyku sersemisin galiba. Senden once ayni seyi bende yazdim. Son yazdigimi da sana destek olsun diye yazdim.
    Sİz yazdıklarınızla destek olduğunuzu iddia ediyorsanız bir de köstek olsanız ne olurdu düşünmek bile istemiyorum
  • İyi akşamlar arkadaşlar,geçen günde yazdım aynı konu için ama artık aracı ilana koymaya karar verdim. 130 alt limit düşünmüştüm ama bu zam sonrası kararsız kaldım. Siz olsanız ne yazardınız ya da bu arabanın en son ederi nedir? ( şu fiyatın alyına verme gibi) Çünkü ilanda uzun süre kalıp satılmasını da beklemek istemiyorum. ( ev aldığım için satıyorum) 2015 3.20i ed sportplus makyajlı kasa sedefli beyaz hatasız 24000 km de. Teşekkür ederim şimdiden.

• helpgod kullanıcısına yanıt
    Adamda bende ayni seyi soyluyoruz. Ha ona cevap gibi olmus ama cevap degil. cunku bende aynini yazdim ve soyluyorum zaten
    Adam,uyku sersemi usluba bak.Sen bana destek olma başka ihsan istemez.

• 2012 3.16 f30 kasa aracımı alalı daha 1 hafta oldu ve bu sürede hiç zorlamadım toplasanız 200km yol yapmadım istanbul şehir içi yakıt ortalaması 11-12lt arası ve dün gece e5'te aracı bir deneyeyim diyip spor modda 160 -170 km hızlarda kısa bir süre sürdüm sabah aracı çaıştırdıgımda tahrik uyarısı vermeye başladı ve bu gün boyu her çalıştırmam da devam etti sorun neyden kaynaklanıyor olabilir ve isatnbul avrupa yakasında bmw için hangi servisleri tavsiye edersiniz yetkili servise gitmenin sizce ciddi bir avantajı olur mu ?
  • Arkadaşlar 428i xdrive kullanıcısıyım aracta kontrol ekranında nadiren lastik basinc uyarısı yapıyor en fazla 80 le git diyor. Dun ornegin karakoyde donusu kacirdim arka sokaktan gecmek zorunda kaldim engebeli bir zemini vardir bilen bilir yine uyari verdi on lastiklerde basinc kaybi diye kabatastaki petrolde basinclara baktirdim normaldi direksiyon da da herhangi bir dengesizlik hissetmiyorum ciddi bir sorun varmidir acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: Hyskuzpoy1

Bu tarz insanlara söylenecek bir deyiş var aslında ya neyse.
    Ama hiç kimse aracını artık eski fiyattan satmaz buda çok net.
    Önemli olan doğru noktayı bulabilmek.
    Arabalarının fiyatlarını artıranları kimse fırsatçılık ile suçlamasın ötv zammını olduğu gibi fiyatın üzerine koyanlarda boyunun ölçüsünü alır zaten.
    Burda tek gerçek fırsatçı var.O da alması gerekenden alamadığı vergiyi bizlerden toplamaya çalışan devlet.

Adaletsiz vergi diyelim adina.Kanun ile cikmasi gereken bir duzenleme, meclisin iradesi devre disi kaldi, KHK ile cikti, bu yontemde hukumetin alacagi karar yeterli.

Saglikli olmadi bu düzenleme, devlet para ihtiyacini en kolay yolla, yeni vergiler ihdas ederekk karsiliyor, boyle olmamali.

• Acteur kullanıcısına yanıt
    Çivi vb. bir şey yüzünden delik vardır. Lastikçiye götürün.

• 
Sayfa: önceki 26062607260826092610
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.